Kenzo Flower Eau de Parfum 200 ml + Eau de Parfum Verfrisser 15 ml

€ 78,90

€ 366,98 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jadore Intense - parfum
Jadore Intense - parfum
€ 2,28/1l
€ 114,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kenzo Flower by Kenzo: Eau de parfum, 100 ml + Lichaamsbalsem, 75 ml + Eau de parfum, 10 ml
Kenzo Flower by Kenzo: Eau de parfum, 100 ml + Lichaamsbalsem, 75 ml + Eau de parfum, 10 ml
€ 41.516,67/1l
€ 124,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce K Eau de Parfum, 100 ml
Dolce K Eau de Parfum, 100 ml
€ 540,10/1l
€ 54,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ESSENCE Eau de Parfum, sprayflacon, 150 ml
ESSENCE Eau de Parfum, sprayflacon, 150 ml
€ 1.171,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 175,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van The Scent for Her Eau de Parfum, 30 ml + Lichaamsmelk, 50 ml
The Scent for Her Eau de Parfum, 30 ml + Lichaamsmelk, 50 ml
€ 677,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lolita Lempicka Lempicka Homme EDT testflacon, 100 ml, mannenparfum
Lolita Lempicka Lempicka Homme EDT testflacon, 100 ml, mannenparfum
€ 300,50/1l
€ 30,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SHADAI EDT, eau de toilette, 500 ml
SHADAI EDT, eau de toilette, 500 ml
€ 63,22/1l
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GYLDA Eau de Toilette spray, 500 ml
GYLDA Eau de Toilette spray, 500 ml
€ 63,22/1l
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
€ 186,40/1l
€ 4,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Givenchy Irresistible Fraiche, eau de toilette, 80 ml, testversie
Givenchy Irresistible Fraiche, eau de toilette, 80 ml, testversie
€ 770,88/1l
€ 70,49
-12%
€ 61,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Badgley Mischka eau de parfum, sprayflacon, 100 ml
Badgley Mischka eau de parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Jimmy Choo Eau de Toilette, 100ml, testversie
Jimmy Choo Eau de Toilette, 100ml, testversie
€ 278,10/1l
€ 27,81
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kenzo Flower In The Air Summer, eau de toilette voor dames, 50 ml
Kenzo Flower In The Air Summer, eau de toilette voor dames, 50 ml
€ 1.420,00/1l
€ 85,00
-16%
€ 71,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Mijn parfums - Bedour, 100 ml
Mijn parfums - Bedour, 100 ml
€ 432,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Edt Spray 100 ml/Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million Geschenkset
Edt Spray 100 ml/Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million Geschenkset
€ 90,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Rochas Madame Rochas, eau de toilette, 100 ml, testversie
Rochas Madame Rochas, eau de toilette, 100 ml, testversie
€ 302,50/1l
€ 30,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Khadlaj Icon Eau de Parfum, 100 ml
Khadlaj Icon Eau de Parfum, 100 ml
€ 350,00/1l
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Gandini Agarhout eau de toilette, 100 ml
Gandini Agarhout eau de toilette, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Gucci Bloom Eau de Parfum 50 ml + Body Lotion 50 ml (damesparfum)
Gucci Bloom Eau de Parfum 50 ml + Body Lotion 50 ml (damesparfum)
€ 980,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 125,98
-€ 27,95
€ 98,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenzo Flower Eau de Parfum 200 ml + Eau de Parfum Verfrisser 15 ml
Inhoud
215 ml
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3274872439689

Inhoud
215 ml
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3274872439689
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van FLOWER BY KENZO Eau de Parfum, navulverpakking, 200 ml
FLOWER BY KENZO Eau de Parfum, navulverpakking, 200 ml
€ 470,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 94,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kenzo Flower by Kenzo - 100 ml eau de parfum voor dames
Kenzo Flower by Kenzo - 100 ml eau de parfum voor dames
€ 551,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 55,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Giorgio Armani My Way Eau de Parfum navulverpakking, 100 ml (damesparfum)
Giorgio Armani My Way Eau de Parfum navulverpakking, 100 ml (damesparfum)
€ 718,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbare fles, spray, alcohol, parfum, aqua/water, linalool, benzyl salicylaat, benzylalcohol,..., 1 stuk
Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbare fles, spray, alcohol, parfum, aqua/water, linalool, benzyl salicylaat, benzylalcohol,..., 1 stuk
€ 766,56/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 50 ml, navulbare fles, bergamot, oranjebloesem, jasmijn, tuberoos, cederhout, vanille, witte muskus
Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 50 ml, navulbare fles, bergamot, oranjebloesem, jasmijn, tuberoos, cederhout, vanille, witte muskus
€ 1.348,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 67,42
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van KENZO Flower, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare fles, spray
KENZO Flower, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare fles, spray
€ 951,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 47,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KENZO Flower In The Air, voor dames, 50 ml, geur met noten van gardeña, magnolia en roos, spray
KENZO Flower In The Air, voor dames, 50 ml, geur met noten van gardeña, magnolia en roos, spray
€ 2.160,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Moritz & Tellerset Vida, beige, 18-delig.
Moritz & Tellerset Vida, beige, 18-delig.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 201,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KENZO Flower Ikebana, parfum voor dames, 40 ml, niet navulbare fles, spray, 1 stuk
KENZO Flower Ikebana, parfum voor dames, 40 ml, niet navulbare fles, spray, 1 stuk
€ 1.147,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, oranjebloesem, jasmijn, tuberoos, cederhout, vanille, witte muskus
Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, oranjebloesem, jasmijn, tuberoos, cederhout, vanille, witte muskus
€ 2.004,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 60,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.200,00
Verkoper: Weinzierl_Warenhandel

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l
Productafbeelding van Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Reisset, Eau de Parfum, 5x11 ml, uniseks
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Reisset, Eau de Parfum, 5x11 ml, uniseks
€ 310,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 28.189,09/1l
Productafbeelding van Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l
Productafbeelding van Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l
Productafbeelding van Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l
Productafbeelding van Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Osola Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Osola Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 180,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.805,40/1l
Productafbeelding van BVLGARI Wood Essence, voor heren, 100 ml, navulflacon, eau de parfum, met koriander, citrus, cipres en benzoë
BVLGARI Wood Essence, voor heren, 100 ml, navulflacon, eau de parfum, met koriander, citrus, cipres en benzoë
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.754,40/1l
Productafbeelding van Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 126,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.405,33/1l
Productafbeelding van Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Wild Mint & Lavandin Eau de Parfum, 100 ml
Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Wild Mint & Lavandin Eau de Parfum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 125,46
-€ 8,16
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.173,00/1l
Productafbeelding van PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l
Productafbeelding van Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l
Productafbeelding van Lengling Acqua Tempesta - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
Lengling Acqua Tempesta - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.665,62/1l