Kleur:

Bruin
  • Beschikbare opties weergeven

Hoogte:

11.4 cm
  • 8.3 cm
  • 11.4 cm
  • 17.8 cm
    Beschikbare opties weergeven

Woowick CASHMERE MEDIUM HOURGLASS, 275 gram

€ 24,84

€ 39,94 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 22 – di 27 oktober
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
€ 49,28/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WoodWick - Geurkaars met de geur van Cashmere Ship
WoodWick - Geurkaars met de geur van Cashmere Ship
€ 27,38/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vonná kaars, vaas, Rosewood, 609,5 gram
Vonná kaars, vaas, Rosewood, 609,5 gram
€ 50,73/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,92
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Crimson Berries - WoodWick - Grote geurkaars
Crimson Berries - WoodWick - Grote geurkaars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van WoodWick 98112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
WoodWick 98112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
€ 278,47/1kg
€ 23,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yankee Candle 76050E, Overige, Grijs, 1 stuk
Yankee Candle 76050E, Overige, Grijs, 1 stuk
€ 37,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Woodwick Lavender & Cedar geurkaars 85 g
Woodwick Lavender & Cedar geurkaars 85 g
€ 13,95
Verkoper: LBD
Productafbeelding van WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
€ 64,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,39
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Woowick CRIMSON BERRIES, MEDIUM, HOURGLASS, 275 gram
Woowick CRIMSON BERRIES, MEDIUM, HOURGLASS, 275 gram
€ 38,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Woodwick Rosewood geurkaars 85 g
Woodwick Rosewood geurkaars 85 g
€ 49,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Yankee Candle, bruiloftscollectie, geurkaars, 104 gram
Yankee Candle, bruiloftscollectie, geurkaars, 104 gram
€ 68,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van WoodWick Grote Hourglass-kaarsen, geurkaars Rosewood, 610 gram
WoodWick Grote Hourglass-kaarsen, geurkaars Rosewood, 610 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Woodwick Fireside geurkaars 453,6 g
Woodwick Fireside geurkaars 453,6 g
€ 70,06/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 31,78
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Woodwick Spiced Blackberry geurkaars 453,6 g
Woodwick Spiced Blackberry geurkaars 453,6 g
€ 71,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Woowick WHITE TEA & JASMINE MEDIUM HOURGLASS 275G
Woowick WHITE TEA & JASMINE MEDIUM HOURGLASS 275G
€ 88,57/1kg
€ 24,09
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Geurkaarsvaas medium, al Sunberry, 275 g
Geurkaarsvaas medium, al Sunberry, 275 g
€ 107,75/1kg
€ 31,19
-5%
€ 29,63
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Woodwick Fireside geurkaars 610 g
Woodwick Fireside geurkaars 610 g
€ 57,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Geurkaarsvaas medium, "Verdant Fig", 275 gram
Geurkaarsvaas medium, "Verdant Fig", 275 gram
€ 107,75/1kg
€ 31,19
-5%
€ 29,63
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Kringle Candle Fireside geurkaars (42 gram)
Kringle Candle Fireside geurkaars (42 gram)
€ 2,90
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Kaneelstokje Yankee Candle, 37 gram
Kaneelstokje Yankee Candle, 37 gram
€ 35,93/1kg
€ 5,29
-4%
€ 5,03
Verkoper: LBD

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze kaars is voorzien van een elegant deksel van massief hout, dat dient als ondergrond en het oppervlak van de kaars beschermt tijdens het branden. Alle WoodWick-kaarsen worden gemaakt van een mengsel van hoogwaardige paraffine en sojawas, met sterk geconcentreerde geuren en een kenmerkend houten deksel.

De open vorm van de kaars vergroot het oppervlak van waaruit de geurstoffen verdampen, wat zorgt voor een gelijkmatige geurbeleving. De gepatenteerde Pluswick-innovatie met een houten lont creëert het revende geluid van een knisperend vuur. Kasjmier: Een prachtige combinatie van aromatische noten van sandelhout, tonkaboon en kwit, die samenkomen tot een weelderige en boeiende geur. Fris en schoon. Brandduur: 55-65 uur. Gewicht: 275 gram. Breedte: 9,9 cm. Hoogte: 11,4 cm.



Deze bijzondere, zandloper-vormige kaarsen vullen uw huis met een zachte, knisperende sfeer en de heerlijke geuren van WoodWick. De kaarsen hebben een strak, modern design en een elegante vorm. Ze zijn verkrijgbaar in mini-, medium- en large-formaten.

Geurkaars, middelgrote kaarsen in zandloper vorm
Hoogte
11.4 cm
Breedte
9.9 cm
Gewicht
622 g
Kleur
Bruin
Materiaal
Hout
Model
Medium Hourglass Candles
Fabrikant
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
5038581141916
MPN (Manufacturer Part Number)
1720908E

Hoogte
11.4 cm
Breedte
9.9 cm
Gewicht
622 g
Kleur
Bruin
Materiaal
Hout
Model
Medium Hourglass Candles
Fabrikant
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
5038581141916
MPN (Manufacturer Part Number)
1720908E
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WoodWick 10.17209.003E-1, Rood, Beige, 1 stuk
WoodWick 10.17209.003E-1, Rood, Beige, 1 stuk
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WoodWick - Geurkaars met de geur van Cashmere Ship
WoodWick - Geurkaars met de geur van Cashmere Ship
€ 27,38/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m  2 Rollen
ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m 2 Rollen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vonná kaars, vaas, Rosewood, 609,5 gram
Vonná kaars, vaas, Rosewood, 609,5 gram
€ 50,73/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,92
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Woowick CASHMERE MINI HOURGLASS, 85 gram
Woowick CASHMERE MINI HOURGLASS, 85 gram
€ 12,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Witte honing - Woodwick - grote geurkaars met houten lont
Witte honing - Woodwick - grote geurkaars met houten lont
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
€ 22,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 66,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Woowick CRIMSON BERRIES, MEDIUM, HOURGLASS, 275 gram
Woowick CRIMSON BERRIES, MEDIUM, HOURGLASS, 275 gram
€ 38,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEGO® City Mobiele Inzetbasis, 60139
LEGO® City Mobiele Inzetbasis, 60139
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 133,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yankee Candle 76050E, Overige, Grijs, 1 stuk
Yankee Candle 76050E, Overige, Grijs, 1 stuk
€ 37,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 98,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 66,90
-8%
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff
Productafbeelding van WoodWick Grote geurkaars in een zandloperglas met knisperende lont, geur: Fraser Fir, brandduur tot 130 uur
WoodWick Grote geurkaars in een zandloperglas met knisperende lont, geur: Fraser Fir, brandduur tot 130 uur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,84
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Fireside Mini candle kaars WoodWick
Fireside Mini candle kaars WoodWick
€ 150,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rotho ALBULA, opbergbox, cappuccino kleur, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
Rotho ALBULA, opbergbox, cappuccino kleur, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,95
-20%
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Herlitz vulpennen, type X-20, blauw
Herlitz vulpennen, type X-20, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 40,06
-54%
€ 18,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van NUK Magic Cup 230 ml, 360° schenkrand, lekvrij met beschermkap | Drinkbeker geschikt vanaf 8 maanden
NUK Magic Cup 230 ml, 360° schenkrand, lekvrij met beschermkap | Drinkbeker geschikt vanaf 8 maanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,00
-6%
€ 18,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van edding 300, permanente stift, oranje
edding 300, permanente stift, oranje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 0,79
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WoodWick 92492, Overig, Paars, Eucalyptus, Lavendel, 1 stuk
WoodWick 92492, Overig, Paars, Eucalyptus, Lavendel, 1 stuk
€ 84,40/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg
Productafbeelding van Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg
Productafbeelding van Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg
Productafbeelding van Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg
Productafbeelding van Byredo Kaars, 240g
Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg
Productafbeelding van Afrodite geurkaars, 170g
Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1kg
Productafbeelding van Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg
Productafbeelding van Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 391,00/1kg
Productafbeelding van Kirke geurkaars, 170g
Kirke geurkaars, 170g
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 414,00/1kg