Volume:

1500 ml
  • 750 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 1500 ml

Kleur:

  • Beschikbare opties weergeven

Reisthermoskan PENTA, 1,5 liter, roestvrij staal

€ 21,08

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Thermoskannen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van RVS drinkfles, 350 ml
RVS drinkfles, 350 ml
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van emsa 515714 SENATOR geïsoleerde fles, 1,0 liter, met zwarte omtrek
emsa 515714 SENATOR geïsoleerde fles, 1,0 liter, met zwarte omtrek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 42,68
-29%
€ 29,93
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Airpot, 3 liter, roestvrij staal, dubbelwandig, zwart
Airpot, 3 liter, roestvrij staal, dubbelwandig, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 77,10
-48%
€ 40,00
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van ALPINA thermoskan - isolerende kan, roestvrij staal, dubbelwandig, met beker, 1 liter
ALPINA thermoskan - isolerende kan, roestvrij staal, dubbelwandig, met beker, 1 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,99
-26%
€ 20,67
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Bama thermosfles Elba, blauw, 2 liter
Bama thermosfles Elba, blauw, 2 liter
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Zesso
Productafbeelding van Roestvrijstalen geïsoleerde fles van 750 ml, inclusief beker. Geschikt voor koffie, thee en andere dranken. Thermosfles, isolatiefles, thermoskan, thermobeker, waterfles
Roestvrijstalen geïsoleerde fles van 750 ml, inclusief beker. Geschikt voor koffie, thee en andere dranken. Thermosfles, isolatiefles, thermoskan, thermobeker, waterfles
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Arendo thermoskan, roestvrij staal, 1 liter, dubbelwandig, 24 uur koud / 12 uur warm, Safe-Loc éénkliksluiting, lekvrij, met 2 bekers, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig
Arendo thermoskan, roestvrij staal, 1 liter, dubbelwandig, 24 uur koud / 12 uur warm, Safe-Loc éénkliksluiting, lekvrij, met 2 bekers, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van ROTPUNKT 804-11-08-0, 1 liter, Bourgondië, 24 uur, 36 uur, 142 mm, 315 mm
ROTPUNKT 804-11-08-0, 1 liter, Bourgondië, 24 uur, 36 uur, 142 mm, 315 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 20,39
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Isolatiefles, thermosfles, roestvrij staal, 500 ml, drinkfles, isolerende kan voor warme/koude dranken, lekvrij, robuust, 0,5 liter, (roze)
Isolatiefles, thermosfles, roestvrij staal, 500 ml, drinkfles, isolerende kan voor warme/koude dranken, lekvrij, robuust, 0,5 liter, (roze)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,00
Verkoper: Warenxpress
Productafbeelding van emsa 509239 Isolatiemok MOBILITY, 1,0 liter, zwart-anthraciet (S)
emsa 509239 Isolatiemok MOBILITY, 1,0 liter, zwart-anthraciet (S)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 35,27
-11%
€ 31,11
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Glazen thermoskan met één beker, 0,75 liter. Merk: Thermos, kleur: zwart
Glazen thermoskan met één beker, 0,75 liter. Merk: Thermos, kleur: zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,63
-16%
€ 29,69
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Stanley Classic Legendary Bottle | 1.9L
Stanley Classic Legendary Bottle | 1.9L
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 111,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vacuüm thermoskan, 1 liter, olijfgroen
Vacuüm thermoskan, 1 liter, olijfgroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,85
-34%
€ 22,16
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Blumtal® thermoskan 1 liter, zilver – BPA-vrij, roestvrijstalen theekann en koffiekan met "Quick Tip" functie, lekvrij
Blumtal® thermoskan 1 liter, zilver – BPA-vrij, roestvrijstalen theekann en koffiekan met "Quick Tip" functie, lekvrij
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Thermoskan, reisthermoskan, roestvrij staal, Accent, 1 liter
Thermoskan, reisthermoskan, roestvrij staal, Accent, 1 liter
€ 26,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Roestvrijstalen vacuüm thermoskan met handvat, 1,0 liter, KAMILLE KM-2090
Roestvrijstalen vacuüm thermoskan met handvat, 1,0 liter, KAMILLE KM-2090
€ 37,85
-2%
€ 37,06
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Set van 2 thermoskannen, roestvrij staal, 1,9 liter. Isolatiekan, theekann, thermoskan voor koffie en thee. Airpot, pompkan, drankdispenser
Set van 2 thermoskannen, roestvrij staal, 1,9 liter. Isolatiekan, theekann, thermoskan voor koffie en thee. Airpot, pompkan, drankdispenser
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 48,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Thermoskan 2 liter, roestvrij staal, isolerende kan, koffiekan, thermosfles, theepot
Thermoskan 2 liter, roestvrij staal, isolerende kan, koffiekan, thermosfles, theepot
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van ZWILLING Thermo 39500-511-0 wit, 420 ml thermosbeker met theefilter
ZWILLING Thermo 39500-511-0 wit, 420 ml thermosbeker met theefilter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 53,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rotpunkt Jesper 604 Thermosfles 1L - 24u Warm - Met Drinkbeker - Groen
Rotpunkt Jesper 604 Thermosfles 1L - 24u Warm - Met Drinkbeker - Groen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SixaleEU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een roestvrijstalen reisthermoskan van PENTA met een inhoud van 1,5 liter, heeft een dubbelwandige constructie. Zowel de buiten- als de binnenkant zijn gemaakt van roestvrij staal 201. Hij heeft een plastic deksel en een drinkbeker is in het deksel verwerkt. De thermoskan wordt geleverd met een plastic handvat en een draagriem voor comfortabel transport. Roestvrijstalen thermoskannen zijn zeer duurzaam en veilig; er is geen risico op breuk of verbranding bij het gebruik. De temperatuurafname is afhankelijk van de temperatuur van de vloeistof bij het vullen, de hoeveelheid vloeistof en de omgevingstemperatuur.
Volume
1500 ml
Model
PENTA
Fabrikant
Banquet
Gewicht
1.04 kg
EAN
8591022529553

Volume
1500 ml
Model
PENTA
Fabrikant
Banquet
Gewicht
1.04 kg
EAN
8591022529553
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Huawei Smartphone P20 Lite, 64GB, Dual-SIM, kleur: zwart
Huawei Smartphone P20 Lite, 64GB, Dual-SIM, kleur: zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2x Auto-organizer voor de achterbank, geschikt voor kinderen | Bescherming voor de rugleuning, bestand tegen vuil
2x Auto-organizer voor de achterbank, geschikt voor kinderen | Bescherming voor de rugleuning, bestand tegen vuil
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Wiltec autopolijstmachine/schuurmachine, 1200W, tot 3000 tpm, polijstapparaat met 6 standen, inclusief accessoires, schijfschuurmachine, roterende schuurmachine
Wiltec autopolijstmachine/schuurmachine, 1200W, tot 3000 tpm, polijstapparaat met 6 standen, inclusief accessoires, schijfschuurmachine, roterende schuurmachine
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Medisana BW 345 wrist blood pressure monitor
Medisana BW 345 wrist blood pressure monitor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van FISCHER 85682 FISCHER toerfietszadel, R.E.Med traagschuim
FISCHER 85682 FISCHER toerfietszadel, R.E.Med traagschuim
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 64,65
-4%
€ 62,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Apple Watch Series 5, 44mm, aluminium behuizing, sportband, kleur: zwart
Apple Watch Series 5, 44mm, aluminium behuizing, sportband, kleur: zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 81
Gebruikt
€ 209,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van 262 gekleurde graffiti-schetsstiften, vette markeerkleuren, markeerstiften, dubbelzijdige marker set, alcoholmarkers
262 gekleurde graffiti-schetsstiften, vette markeerkleuren, markeerstiften, dubbelzijdige marker set, alcoholmarkers
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Kussensloop, microvezel, 50x50 cm. Kussenvulling: 580g. Kussensloop, geschikt als slaapkussen, sofa-kussen, zacht, wasbaar. Kleur: wit
Kussensloop, microvezel, 50x50 cm. Kussenvulling: 580g. Kussensloop, geschikt als slaapkussen, sofa-kussen, zacht, wasbaar. Kleur: wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 12,49
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van VEVOR Beamerdoek, rollend scherm, statief, 4K-HD, thuisbioscoop, 16:9, presentatiescherm
VEVOR Beamerdoek, rollend scherm, statief, 4K-HD, thuisbioscoop, 16:9, presentatiescherm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 81,36
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van emsa 515714 SENATOR geïsoleerde fles, 1,0 liter, met zwarte omtrek
emsa 515714 SENATOR geïsoleerde fles, 1,0 liter, met zwarte omtrek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 42,68
-29%
€ 29,93
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Esperanza: Broodrooster voor croissants met afbeelding, multifunctioneel
Esperanza: Broodrooster voor croissants met afbeelding, multifunctioneel
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Bestway® Flowclear™ 3-in-1 teststrips, 50 stuks
Bestway® Flowclear™ 3-in-1 teststrips, 50 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 16,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van INF Beschermhoesje voor Samsung Galaxy Buds Pro / Live zwart
INF Beschermhoesje voor Samsung Galaxy Buds Pro / Live zwart
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Snelladeradapter (25 Watt) EP-TA800N
Snelladeradapter (25 Watt) EP-TA800N
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1405
€ 17,60
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van Oleanderhof: Gadgets, sportkleding, cadeau-ideeën voor dames en heren. LED-kap met voorhoofdslamp (afneembaar) (WM1582-zwart)
Oleanderhof: Gadgets, sportkleding, cadeau-ideeën voor dames en heren. LED-kap met voorhoofdslamp (afneembaar) (WM1582-zwart)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,74
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dunlop Fietspomp met Drukmeter - Fiets Pomp voor Dunlop, Schrader en Frans Ventiel - Staande Pomp Incl. Adaptoren voor Waterspeelgoed en Ballen - Ook voor Scooter en Auto Banden
Dunlop Fietspomp met Drukmeter - Fiets Pomp voor Dunlop, Schrader en Frans Ventiel - Staande Pomp Incl. Adaptoren voor Waterspeelgoed en Ballen - Ook voor Scooter en Auto Banden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 319
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Money Maker damesportemonnee, leer, rood, RFID-blokkering, modelnummer OPJ701R
Money Maker damesportemonnee, leer, rood, RFID-blokkering, modelnummer OPJ701R
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,99
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Esperanza Elektrische waterkoker van glas met LED-verlichting en temperatuurregeling, model Loire, 1,7 liter, zwart
Esperanza Elektrische waterkoker van glas met LED-verlichting en temperatuurregeling, model Loire, 1,7 liter, zwart
€ 29,15
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van BBQ-Toro geëmailleerde goulashpan met deksel, ketel van 17 liter en pan
BBQ-Toro geëmailleerde goulashpan met deksel, ketel van 17 liter en pan
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 94,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verlengsnoer met 4 stopcontacten, 3 meter kabel en 3500W, Duits model
Verlengsnoer met 4 stopcontacten, 3 meter kabel en 3500W, Duits model
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 21,49
-23%
€ 16,47
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Volume 1,5 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 1000 ml - Lichtblauw - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 1000 ml - Lichtblauw - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 1000 ml - Rood - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 1000 ml - Rood - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 23,99
-8%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Donkerblauw - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Donkerblauw - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 1000 ml - Roestvrij staal - Lekdichte metalen drinkfles - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 1000 ml - Roestvrij staal - Lekdichte metalen drinkfles - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 27,99
-21%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Roze - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Roze - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Roestvrij staal - Lekdichte metalen drinkfles - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Roestvrij staal - Lekdichte metalen drinkfles - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Rood - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 500 ml - Rood - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Thermosfles - Thermoskan - LCD- Display - 500 ML - RVS - Zwart, AI-gegenereerde afbeelding
Thermosfles - Thermoskan - LCD- Display - 500 ML - RVS - Zwart
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Thermosfles - Thermoskan - LCD- Display - 420 ML - RVS - Creme
Thermosfles - Thermoskan - LCD- Display - 420 ML - RVS - Creme
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 750 ml - Grijs/Blauw - Lekdichte metalen drinkfles - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 750 ml - Grijs/Blauw - Lekdichte metalen drinkfles - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 750 ml - Lichtblauw - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermosdrinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 750 ml - Lichtblauw - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermosdrinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 21,99
-13%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 750 ml - Groen - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
Blumtal drinkfles van roestvrij staal, geïsoleerde thermosfles, 750 ml - Groen - Lekdichte drinkfles van metaal - BPA-vrije thermos drinkfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,99
-24%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Geïsoleerde waterfles, draagbaar, 2 liter, grote capaciteit, waterkan voor buitengebruik, geschikt voor reizen en outdooractiviteiten
Geïsoleerde waterfles, draagbaar, 2 liter, grote capaciteit, waterkan voor buitengebruik, geschikt voor reizen en outdooractiviteiten
€ 32,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van RVS drinkfles, verkrijgbaar in de maten 350ml, 500ml, 620ml, 750ml en 1 liter. Lekdicht, BPA-vrij, met 2 deksels. Kleur: grijs
RVS drinkfles, verkrijgbaar in de maten 350ml, 500ml, 620ml, 750ml en 1 liter. Lekdicht, BPA-vrij, met 2 deksels. Kleur: grijs
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS drinkfles, verkrijgbaar in de maten 350ml, 500ml, 620ml, 750ml en 1 liter. Lekdicht, BPA-vrij en met 2 deksels
RVS drinkfles, verkrijgbaar in de maten 350ml, 500ml, 620ml, 750ml en 1 liter. Lekdicht, BPA-vrij en met 2 deksels
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS drinkfles 750 ml, mango-kleur, lekvrij, BPA-vrij, met 2 deksels
RVS drinkfles 750 ml, mango-kleur, lekvrij, BPA-vrij, met 2 deksels
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS drinkfles, thermosbeker, 950 ml, licht paars, BPA-vrij, lekvrij, met 2 deksels
RVS drinkfles, thermosbeker, 950 ml, licht paars, BPA-vrij, lekvrij, met 2 deksels
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS drinkfles, 350 ml
RVS drinkfles, 350 ml
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion