CHANTAL Prosalon Shampoo Blond: Revitaliserende shampoo voor blond, gebleekt en grijs haar. 500g

€ 8,01

€ 16,02 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
€ 86,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Joanna, kleurende shampoo, roze, 500 ml
Joanna, kleurende shampoo, roze, 500 ml
€ 27,06/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van STAPIZ SLEEK LINE BLOND BLUE Shampoo voor blond haar, 300 ml
STAPIZ SLEEK LINE BLOND BLUE Shampoo voor blond haar, 300 ml
€ 40,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ronney Shampoo voor blond, gebleekt en grijs haar, 300 ml
Ronney Shampoo voor blond, gebleekt en grijs haar, 300 ml
€ 13,40/1kg
€ 5,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PHYTO NATURE Shampoo voor blond en grijs haar met korenbloemextract, 400 ml
PHYTO NATURE Shampoo voor blond en grijs haar met korenbloemextract, 400 ml
€ 45,80/1l
€ 18,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Noah Shampoo voor blond en grijs haar, 250 ml
Noah Shampoo voor blond en grijs haar, 250 ml
€ 33.000,00/1kg
€ 9,90
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BingoSpa Keratine Serum voor het haar, 100% keratine, 300 ml
BingoSpa Keratine Serum voor het haar, 100% keratine, 300 ml
€ 9,10/1kg
€ 13,14
-72%
€ 3,64
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Cameleo Keratine Shampoo, zoutvrij, voor beschadigd haar, 250 ml
Cameleo Keratine Shampoo, zoutvrij, voor beschadigd haar, 250 ml
€ 25,40/1kg
€ 7,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Arganolie Shampoo
1000 g Prosalon Arganolie Shampoo
€ 0,01/1kg
€ 11,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mïmare Shampoo tegen geelheid - Voor blond en grijs haar - 480 ml
Mïmare Shampoo tegen geelheid - Voor blond en grijs haar - 480 ml
€ 33,23/1l
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Joanna, shampoo voor het haar met keratine, 1000 ml
Joanna, shampoo voor het haar met keratine, 1000 ml
€ 5,36/1kg
€ 14,37
-58%
€ 5,90
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joanna Blond, beschermende shampoo voor blond en grijs haar, 400 ml
Joanna Blond, beschermende shampoo voor blond en grijs haar, 400 ml
€ 34,60/1l
€ 13,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo, 300 ml
Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo, 300 ml
€ 43,63/1l
€ 13,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 1000 g Prosalon KERATIN Shampoo
1000 g Prosalon KERATIN Shampoo
€ 0,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Aloë en granaatappelserum voor hydraterend haar
1000 g Prosalon Aloë en granaatappelserum voor hydraterend haar
€ 0,01/1kg
€ 12,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Syoss Keratine Shampoo, 500 ml
Syoss Keratine Shampoo, 500 ml
€ 25,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,98
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Protein Therapy Herstellende Shampoo
1000 g Prosalon Protein Therapy Herstellende Shampoo
€ 0,01/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Farmona | Hydraterende shampoo - 900 ml - Met keratine - Met ceramiden - Verzorging voor het haar
Farmona | Hydraterende shampoo - 900 ml - Met keratine - Met ceramiden - Verzorging voor het haar
€ 24,14/1l
€ 21,73
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Shampoo - Shampoo voor blond haar, 1000 ml
Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Shampoo - Shampoo voor blond haar, 1000 ml
€ 12,08/1l
€ 15,25
-20%
€ 12,08
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze innovatieve shampoo voor blond en grijs haar met een gouden tint is speciaal ontworpen om uw haar optimaal te verzorgen. De unieke formule bevat een uitgebalanceerde combinatie van actieve ingrediënten die het haar van binnenuit verzachten en hydrateren, waardoor het zacht, glanzend en vol wordt. Met deze shampoo worden uw haren gevoed, beschermd tegen schadelijke invloeden van buitenaf en stralen ze na elk gebruik. Deze shampoo is geschikt voor dagelijks gebruik en is ideaal voor blond en grijs haar dat speciale verzorging en bescherming nodig heeft. Kies voor kwaliteit en geef uw haar de luxe verzorging die het verdient.

CHANTAL Prosalon Shampoo Blond: Revitaliserende shampoo voor blond, gebleekt en grijs haar. 500g
Gewicht
500 g
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
chantal
EAN
5900249020409

Gewicht
500 g
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
chantal
EAN
5900249020409
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CHANTAL Prosalon Conditioner Blond: Revitaliserende conditioner voor blond en grijs haar, 500g
CHANTAL Prosalon Conditioner Blond: Revitaliserende conditioner voor blond en grijs haar, 500g
€ 16,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1496
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Joanna, kleurende shampoo, roze, 500 ml
Joanna, kleurende shampoo, roze, 500 ml
€ 27,06/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Chantal Prosalon Protein Therapy, herstellend haarmasker, 1000g
Chantal Prosalon Protein Therapy, herstellend haarmasker, 1000g
€ 11,99/1kg
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,87
-23%
€ 14,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 192
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Relaxdays schoenenrek, stof, HBT: 175,5 x 100 x 29 cm, geschikt voor 50 paar schoenen, 10 etages, eenvoudig te monteren, XXL schoenenrek, grijs
Relaxdays schoenenrek, stof, HBT: 175,5 x 100 x 29 cm, geschikt voor 50 paar schoenen, 10 etages, eenvoudig te monteren, XXL schoenenrek, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 62,48
-60%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Hauck Sport kinderwagen - rode kinderwagen met zwenkwielen aan de voorkant
Hauck Sport kinderwagen - rode kinderwagen met zwenkwielen aan de voorkant
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 76,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TABWEE Android 16-tablet (10,1 inch), 24 GB RAM (8+16 uitbreidbaar) + 256 GB ROM (2 TB TF) inclusief accessoires, Widevine L1, 5G-wifi, Gemini AI Magi
TABWEE Android 16-tablet (10,1 inch), 24 GB RAM (8+16 uitbreidbaar) + 256 GB ROM (2 TB TF) inclusief accessoires, Widevine L1, 5G-wifi, Gemini AI Magi
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 294
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 189,99
-€ 40,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoelen, set van 6, keukenstoelen met beklede zitting en roestvrijstalen poten, eetkamerstoel met fluwele bekleding, grijs
Flieks Eetkamerstoelen, set van 6, keukenstoelen met beklede zitting en roestvrijstalen poten, eetkamerstoel met fluwele bekleding, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 653,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Keukenwerkblad Vicco R-Line Wit/marmer 20 cm, Model 41270
Keukenwerkblad Vicco R-Line Wit/marmer 20 cm, Model 41270
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van J&J Automotive | Wielkappen voor quads, 16 inch, zwart en zilver, set van 4
J&J Automotive | Wielkappen voor quads, 16 inch, zwart en zilver, set van 4
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 894
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 124RLN
12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 124RLN
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van COSTWAY 210 cm kunstkerstboom met 950 takken, PVC-naalden en metalen voet, kerstboom, ideaal voor thuis, kantoren en winkels, wit
COSTWAY 210 cm kunstkerstboom met 950 takken, PVC-naalden en metalen voet, kerstboom, ideaal voor thuis, kantoren en winkels, wit
€ 10,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van HISENSE 100E77NQ PRO televisie, 100 inch, met game-modus, 4K Ultra HD en spraakassistenten
HISENSE 100E77NQ PRO televisie, 100 inch, met game-modus, 4K Ultra HD en spraakassistenten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3.291,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Tefal EY1018 Easy Fry Compact heteluchtfriteuse, kleur: zwart
Tefal EY1018 Easy Fry Compact heteluchtfriteuse, kleur: zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 74,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 129,99
-€ 10,00
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Opzetbad Florida, 4,57 x 1,32 m, zonder accessoires - met rieten motief
Opzetbad Florida, 4,57 x 1,32 m, zonder accessoires - met rieten motief
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 520,59
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,47/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,75/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 24,74/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 22,97/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,87/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,14
-45%
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,03/1l
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l