Kleur:

Beige

Vonná lamp "Kaneel en suiker" – grootte: Big-Jumbo

€ 14,25

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van HARIBO Geurkaars - Verschillende soorten, meloenmix
HARIBO Geurkaars - Verschillende soorten, meloenmix
€ 23,22/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Vonná lamp "Vanille en sandelhout" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Vanille en sandelhout" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Geurkaars "Zirbe".
Geurkaars "Zirbe".
€ 26,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van De "Spicy Orange" zaklamp van Vonná – verkrijgbaar in verschillende maten: Mini tot Jumbo
De "Spicy Orange" zaklamp van Vonná – verkrijgbaar in verschillende maten: Mini tot Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Geel, Citronella, 70 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Geel, Citronella, 70 uur brandduur, 1 stuk
€ 20,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,05
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Citroenmelisse" – grootte: Big-Jumbo
Vonná lamp "Citroenmelisse" – grootte: Big-Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Peer met vanille" – grootte: Big-Jumbo
Vonná lamp "Peer met vanille" – grootte: Big-Jumbo
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Papaja en limoen" – grootte: Big-Jumbo
Vonná lamp "Papaja en limoen" – grootte: Big-Jumbo
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Pivoon en framboos" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Pivoon en framboos" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Winterwellness" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Winterwellness" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
€ 14,75
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Wildberry" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Wildberry" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
€ 14,75
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Limeta en aardbei" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Limeta en aardbei" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
€ 210,71/1kg
€ 14,75
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kaarsenfabriek Big Jumbo, Válec, Groen, Munt, Thee, 100 uur, 1 stuk
Kaarsenfabriek Big Jumbo, Válec, Groen, Munt, Thee, 100 uur, 1 stuk
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kaarsfabriek Big Jumbo, Rond, Groen, 100 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsfabriek Big Jumbo, Rond, Groen, 100 uur brandduur, 1 stuk
€ 14,75
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Beukenbos" – maat: groot/extra groot
Vonná lamp "Beukenbos" – maat: groot/extra groot
€ 14,05
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Reisgeurkaars "Kaneel & Suiker"
Reisgeurkaars "Kaneel & Suiker"
€ 4,90
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van WOODWICK Kaars - WITTE HONING
WOODWICK Kaars - WITTE HONING
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kringle Candle, geurkaars in pot, groot, smaak: kersen-chai
Kringle Candle, geurkaars in pot, groot, smaak: kersen-chai
€ 29,79
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Vonná kaars Limpide Acque, groot formaat
Vonná kaars Limpide Acque, groot formaat
€ 39,65
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Vonná kaars, grote verpakking
Vonná kaars, grote verpakking
€ 39,65
Verkoper: Arthome

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Met zijn warme kleuren in ivoorachtige tinten, de schone verbranding bij een rustige, rookarme vlam, de indrukwekkende grootte en, niet te vergeten, de heerlijke aromatische geur van kaneelstokjes en kandijsuiker, is de geurkaars "Kaneel & Suiker" een echte "verlichting voor de zintuigen" en veel meer dan alleen een decoratie! Naast het aantrekkelijke design en de romantische open vlam, verspreiden zich heerlijke geuren in de ruimte. Ook uitermate geschikt voor gebruik buitenshuis, met een handig glazen deksel
Hoogte
21 cm
Breedte
7 cm
Lengte
7 cm
Diameter
7 cm
Kleur
Beige
Brandduur in uren
100
Materiaal
Stearine
Glas
Aantal lampen
1
Aantal stuks
1
EAN
4260146452309
MPN (Manufacturer Part Number)
306129

Hoogte
21 cm
Breedte
7 cm
Lengte
7 cm
Diameter
7 cm
Kleur
Beige
Brandduur in uren
100
Materiaal
Stearine
Glas
Aantal lampen
1
Aantal stuks
1
EAN
4260146452309
MPN (Manufacturer Part Number)
306129
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kaarsfabriek 306-146, Kleuren: Kulatý, Červená, Pistazie, 100 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsfabriek 306-146, Kleuren: Kulatý, Červená, Pistazie, 100 uur brandduur, 1 stuk
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Geel, Grep, Vanille, 70 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Geel, Grep, Vanille, 70 uur brandduur, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van De "Spicy Orange" zaklamp van Vonná – verkrijgbaar in verschillende maten: Mini tot Jumbo
De "Spicy Orange" zaklamp van Vonná – verkrijgbaar in verschillende maten: Mini tot Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Vanille en sandelhout" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Vanille en sandelhout" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Roze, Vijgengeur, 70 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Roze, Vijgengeur, 70 uur brandduur, 1 stuk
€ 19,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kaarsenfabriek, kaars "Mini Jumbo", robijnrode geur, "Glühwein" (Glühwein), artikelnummer 307039
Kaarsenfabriek, kaars "Mini Jumbo", robijnrode geur, "Glühwein" (Glühwein), artikelnummer 307039
€ 26,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Geurkaars "Zirbe".
Geurkaars "Zirbe".
€ 26,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Vonná kaars in glas, "Glühwein" (Warme wijn), 500 gram
Vonná kaars in glas, "Glühwein" (Warme wijn), 500 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 20,78
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Geel, Citronella, 70 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsfabriek Mini Jumbo, Rond, Geel, Citronella, 70 uur brandduur, 1 stuk
€ 20,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,05
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Duizend en één nacht" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
Vonná lamp "Duizend en één nacht" – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
€ 14,05
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Praagse amandelen" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
Vonná lamp "Praagse amandelen" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Kerstavondkaars in glas, smaak: RASPBERRY CLOUD - Frambozen dessert, 500 gram
Kerstavondkaars in glas, smaak: RASPBERRY CLOUD - Frambozen dessert, 500 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 19,79
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kaarsenfabriek Big Jumbo, Válec (cilinder), Zwart, Sandelhout, Ylang-ylang, 100 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsenfabriek Big Jumbo, Válec (cilinder), Zwart, Sandelhout, Ylang-ylang, 100 uur brandduur, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van De Vonná "Harmony" zaklamp – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
De Vonná "Harmony" zaklamp – keuze uit formaten: Groot-Jumbo
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Skye Decor, modelnummer KD103 - 2341, badkamermeubels, notenhout, 65 x 91,8 x 60 cm
Skye Decor, modelnummer KD103 - 2341, badkamermeubels, notenhout, 65 x 91,8 x 60 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 94,92
-21%
€ 74,23
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van 1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Kaarsenfabriek - Mini Jumbo kaarsenhouder met geurkaars: Kaneel - Sinaasappel. Artikelnummer: 307-091
Kaarsenfabriek - Mini Jumbo kaarsenhouder met geurkaars: Kaneel - Sinaasappel. Artikelnummer: 307-091
€ 26,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Olijfboom - Olea Europea, jonge plant van 20 cm, gevormd als struik
Olijfboom - Olea Europea, jonge plant van 20 cm, gevormd als struik
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 5,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Boxspringbed voor de slaapkamer, model DIAGO, afmetingen 200x200 cm, inclusief bedopslagen
Boxspringbed voor de slaapkamer, model DIAGO, afmetingen 200x200 cm, inclusief bedopslagen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1.063,56
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Vonná lamp "Peer met vanille" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
Vonná lamp "Peer met vanille" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
€ 12,05
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Vonná lamp "Dennenhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
Vonná lamp "Dennenhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Metalen kerstster van 52 cm, verlicht - 800 LED's - Verlichte ster voor buiten, ideaal voor tuin decoratie, in de kleur wit
Metalen kerstster van 52 cm, verlicht - 800 LED's - Verlichte ster voor buiten, ideaal voor tuin decoratie, in de kleur wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 53,95
-12%
€ 46,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Vonná lamp "Vanille en sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
Vonná lamp "Vanille en sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van PLATINUX Latte Macchiato glazen met handvat, set van 6, 270 ml (max. 350 ml). Thee glazen, koffie glazen
PLATINUX Latte Macchiato glazen met handvat, set van 6, 270 ml (max. 350 ml). Thee glazen, koffie glazen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kaarsenfabriek Big Jumbo, Válec, Oranje, Perzik, 100 uur brandduur, 1 stuk
Kaarsenfabriek Big Jumbo, Válec, Oranje, Perzik, 100 uur brandduur, 1 stuk
€ 14,25
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.476,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 147,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ASA Selection vaas, zwart ijzer, bloemenvaas, vloervaas, decoratieve vaas, steengoed, mat zwart, hoogte 32 cm, artikelnummer 91032174
ASA Selection vaas, zwart ijzer, bloemenvaas, vloervaas, decoratieve vaas, steengoed, mat zwart, hoogte 32 cm, artikelnummer 91032174
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg
Productafbeelding van Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg
Productafbeelding van Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg
Productafbeelding van Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg
Productafbeelding van Byredo Kaars, 240g
Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg
Productafbeelding van Afrodite geurkaars, 170g
Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1kg
Productafbeelding van Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg
Productafbeelding van Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 391,00/1kg
Productafbeelding van Kirke geurkaars, 170g
Kirke geurkaars, 170g
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 414,00/1kg