Guam, lichaamsmassageolie met een vochtregulerende werking, snel in de huid absorberende olie, S

€ 53,90

€ 53.900,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Verzorgingsolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
€ 277,20/1l
€ 27,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
€ 268,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
OLEJEK DO CIAŁA Z ROKITNIKIEM ECO 100 ml - WELEDA
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 214,20/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wortelzaad biologische olie, 5 ml
Wortelzaad biologische olie, 5 ml
€ 2.284,00/1l
€ 11,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etja Antiseptische Olie, een mengsel van oliën
Etja Antiseptische Olie, een mengsel van oliën
€ 441,00/1l
€ 4,64
-4%
€ 4,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TAOASIS Jojoba-olie, biologisch, voor het lichaam, 50 ml
TAOASIS Jojoba-olie, biologisch, voor het lichaam, 50 ml
€ 53,51/1kg
€ 7,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische jojoba-olie, 100 ml
Biologische jojoba-olie, 100 ml
€ 197,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,24
-2%
€ 19,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
€ 2.085,00/1l
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Puressentiel, biologische jojoba-olie, 50 ml
Puressentiel, biologische jojoba-olie, 50 ml
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BIO-INSPECTA, 100% biologische arganolie, 30 ml
BIO-INSPECTA, 100% biologische arganolie, 30 ml
€ 621,00/1l
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biologisch olie tegen littekens, stretchmarks en een droge huid, 200 ml
Biologisch olie tegen littekens, stretchmarks en een droge huid, 200 ml
€ 137,05/1l
€ 27,41
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Lichaamsgel voor droge huid (met PurCellin-olie), 100 ml
Lichaamsgel voor droge huid (met PurCellin-olie), 100 ml
€ 93,40/1l
€ 9,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nacomi Avocado-olie, 50 ml
Nacomi Avocado-olie, 50 ml
€ 102,67/1kg
€ 12,77
-51%
€ 6,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jojoba-olie, 100% biologisch, Alteya Organics, 100 ml
Jojoba-olie, 100% biologisch, Alteya Organics, 100 ml
€ 23,43
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Essentiële olie Pranarôm Ravintsara, 10 ml
Essentiële olie Pranarôm Ravintsara, 10 ml
€ 2.206,00/1l
€ 22,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Calendula-olie, 100 ml
Calendula-olie, 100 ml
€ 96,60/1l
€ 9,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS Bergamotkruid, biologische etherische olie, 5 ml
TAOASIS Bergamotkruid, biologische etherische olie, 5 ml
€ 1.368,00/1l
€ 6,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantaardige olie, biologische macadamia - 50 ml
Plantaardige olie, biologische macadamia - 50 ml
€ 29,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dr. Scheller Dr. Scheller Reines Arganolie, 30 ml
Dr. Scheller Dr. Scheller Reines Arganolie, 30 ml
€ 400,00/1l
€ 12,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PLANTENOLIE #Hagebuttenolie biologisch, 50 ml
PLANTENOLIE #Hagebuttenolie biologisch, 50 ml
€ 590,00/1l
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Algen zijn waardevolle ingrediënten voor huidverzorging, schoonheid en welzijn. Wetenschappelijke studies bevestigen hun uitzonderlijke eigenschappen bij het bestrijden van huidveroudering en het herstellen van het evenwicht in het lichaam. Algen zijn rijk aan remineraliserende, bloedcirculatie bevorderende en gewichtsverminderende eigenschappen en bezitten bovendien ontstekingsremmende en antibacteriële krachten. Volgens onderzoeken van GFK Eurisko zijn de algenproducten van Guam het meest effectieve product tegen cellulitis. 74% van de gebruikers meldt een vermindering van vetophopingen en cellulitis, een slankere contouren van de benen, een stevigere en elastischere huid en een algemeen gevoel van welzijn. De effectiviteit is bevestigd door klinische en universitaire tests. Het recept voor de algenproducten van Guam is al meer dan 35 jaar ongewijzigd en gebruikt traditioneel geoogste zeewieren. De oogst vindt plaats vanaf mei om de vitaliteit van de algen te waarborgen en dit waardevolle hulpbron continu te vernieuwen. Zeewieren bieden tal van voordelen voor de huidverzorging. De algenproducten van Guam zijn het ideale product om cellulitis te bestrijden, dankzij hun bewezen effectiviteit en de selectie van hoogwaardige zeewieren. De oogst vindt plaats op een duurzame manier om de waardevolle zeehulpbron te beschermen en al bij de eerste toepassingen zichtbare resultaten te bereiken. - DREN OIL: Deze lichte en zijdezachte bodyolie is niet vet en trekt snel in. - VOORDELEN: Dankzij de actieve synergie van de ingrediënten combineert deze de verzachtende en voedende kracht van zonnebloem- en olijfolie met de sterke ontspannende eigenschappen van de GUAM-algen, in combinatie met groene thee. - INGREDIËNTEN: GUAM-zeewieren, zonnebloemolie, olijfolie, groene thee. Geurnoot: Top: Bergamot, perzik, geranium. Hart: Vanille, tonkaboon, kruidnagel. Basis: Amber, sandelhout, eikenmos. - AANWENDEN: Masseer zachtjes in op het hele lichaam totdat het volledig is opgenomen. De olie is ideaal voor massages en wordt snel geabsorbeerd. Hoogwaardige ingrediënten, effectiviteit en innovatie om cellulitis te verminderen en de gezondheid van de huid te verbeteren. De oplossing van Guam tegen de imperfecties van cellulitis, de resultaten zijn echt, en vrouwen weten het.
Model
894
Gewicht
1 g
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
volgens de beschrijving van het aanbod
Fabrikant
Guam
Aantal stuks
1
EAN
8025021111995
MPN (Manufacturer Part Number)
894

Model
894
Gewicht
1 g
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
volgens de beschrijving van het aanbod
Fabrikant
Guam
Aantal stuks
1
EAN
8025021111995
MPN (Manufacturer Part Number)
894
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 469,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
€ 41,82
-10%
€ 37,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.495,33/1l
Productafbeelding van Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
€ 27,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,20/1l
Productafbeelding van Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 310,43/1kg
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Infusion Vert, verstevigende antioxidantolie, voor normale huid, 200 ml, fles. Inhoud: Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Dicaprylyl Carbonaat, Isoamyl Lauraat, Aroma...
MÁDARA Cosmetics Infusion Vert, verstevigende antioxidantolie, voor normale huid, 200 ml, fles. Inhoud: Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Dicaprylyl Carbonaat, Isoamyl Lauraat, Aroma...
€ 28,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,35/1l
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,80/1l
Productafbeelding van Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
€ 25,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 427,67/1l
Productafbeelding van WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,51
-4%
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
OLEJEK DO CIAŁA Z ROKITNIKIEM ECO 100 ml - WELEDA
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
€ 64,50
-3%
€ 62,56
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 625,60/1l
Productafbeelding van NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,60/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,20/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 17,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 350,00/1l
Productafbeelding van Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l
Productafbeelding van Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
€ 79,99
Verkoper: Keratinshop
€ 888,78/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
€ 35,95
-5%
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 681,20/1l