24 stuks Ritter Sport Adventskalender, model 9078C, gewicht 347g

€ 22,93

€ 66,08 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 42,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KitKat Adventskalender
KitKat Adventskalender
€ 96,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
€ 136,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka Oreo Adventskalender, 284 g, Bevat: diverse ingrediënten, eieren, noten. Voedingswaarde: 527 kcal, 2205 kJ, 29 g
Milka Oreo Adventskalender, 284 g, Bevat: diverse ingrediënten, eieren, noten. Voedingswaarde: 527 kcal, 2205 kJ, 29 g
€ 55,45/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter Sport Sweet & Salty Duo met karamel en botercracker, 218g
Ritter Sport Sweet & Salty Duo met karamel en botercracker, 218g
€ 38,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 101,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kinder Chocolade, Kleine Kerstmannetjes, 3 x 15g
Kinder Chocolade, Kleine Kerstmannetjes, 3 x 15g
€ 199,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
€ 44,06/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 61,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kinder Surprise Maxi Classic-ei, thema: "Grappige Vrienden"
Kinder Surprise Maxi Classic-ei, thema: "Grappige Vrienden"
€ 114,10/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter Sport - Mini - Notenmix - Assortimenttoren 7x16,67 gram | Totaal gewicht: 116 gram
Ritter Sport - Mini - Notenmix - Assortimenttoren 7x16,67 gram | Totaal gewicht: 116 gram
€ 57,79/1kg
€ 8,52
-5%
€ 8,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabou Adventskalender, melkchocolade, 200g
Marabou Adventskalender, melkchocolade, 200g
€ 449,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 89,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
€ 233,70/1kg
€ 33,85
-30%
€ 23,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ritter Sport Chocolade Mini Mix, verschillende smaken, 1378C, 150g
Ritter Sport Chocolade Mini Mix, verschillende smaken, 1378C, 150g
€ 180,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kinder Maxi Mix chocolade kerstbord, 3D pop-up decoratie, 143g
Kinder Maxi Mix chocolade kerstbord, 3D pop-up decoratie, 143g
€ 65,89/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
€ 164,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,13
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Milka 3D Knutseladventskalender
Milka 3D Knutseladventskalender
€ 159,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,06
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Ritter Sport adventskalender verkort de wachttijd tot Kerstmis met 24 kleine verrassingen. Achter elk van de 24 genummerde vakjes bevindt zich een individueel verpakte mini-reep van de populaire Ritter Sport chocolade in verschillende klassieke en seizoensgebonden smaken. De kalender is gemaakt van stevig, feestelijk karton en is versierd met kerstmotieven. Hij is ideaal als cadeau voor kinderen, families of chocolade liefhebbers in de voorbereiding op Kerstmis.


Technische gegevens / Producteigenschappen:

  • Netto gewicht: 347 g

  • Bruto gewicht (ca.): 400 g (afhankelijk van verpakking en transportmateriaal)

  • Afmetingen (kalender, gesloten, ca.): Hoogte: 315 mm, Breedte: 235 mm, Diepte: 20 mm

  • Opbouw: Vouwkalender van karton met 24 genummerde, geponste vakjes. Binnenin bevinden zich 24 individueel folieverpakte mini-repen.

  • Houdbaarheid: Ten minste houdbaar tot: zie zijkant of achterkant van de kalender.

  • Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen direct zonlicht n.


Wettelijk verplichte informatie (voedselrecht):

  • Ingrediënten (voorbeeld / typisch voor het mengsel): De exacte samenstelling varieert afhankelijk van de specifieke variant. Typische ingrediënten zijn: suiker, cacaoboter,volle melkpoeder, cacaomassa,hazelnoten, plantaardige vetten (palm),amandelen,magere melkpoeder,roompoeder, emulgator (lecithine uitsoja), aroma's.
    Kan sporen bevatten van:andere noten,gluten.

  • Allergenen:Bevatmelk,hazelnoten,amandelen,soja. Kan sporen bevatten van:andere noten,glutenbevattende granen.

  • Voedingswaarden per 100 g (gemiddeld voor het mengsel):
    Energie: 2200 kJ / 530 kcal
    Vet: 32 g

    • waarvan verzadigde vetzuren: 18 g
      Koolhydraten: 56 g

    • waarvan suikers: 55 g
      Eiwitten: 6,5 g
      Zout: 0,15 g

  • Naam en adres van de fabrikant: Alfred Ritter GmbH & Co. KG, Alfred-Ritter-Straße 25, 71111 Waldenbuch.

  • Verpakkingsgrootte: 1 adventskalender, bevat 24 mini-tabletten.

  • Lot- of batchnummer: Zie de opdruk op de verpakking.

  • Herkomst: Geproduceerd in Duitsland.

  • Instructies voor afvalverwerking: Kartonnen verpakking in de papierbak. De individuele verpakkingen van de tabletten (folie) horen in de gele container/zak.

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa¹, cacaoboter¹, magere MELKpoeder, volle MELKpoeder, palmolie, ROOMpoeder, botervet, AMANDELN (gemalen), HAZELNOTEN (gehakt), maïs, LACTOSE, TARWemeel, magere MELK yoghurtpoeder, emulgator: lecithine (SOJA); HAZELNOTENpasta
Voedingswaarde
Energie: 539,00 kcal, 2.247,00 kJ; Vet: 32,00 g; waarvan verzadigde vetzuren: 18,00 g; Koolhydraten: 54,00 g; waarvan suikers: 51,00 g; Eiwit: 7,20 g; Zout: 0,23 g
Gewicht
347 g
Levensmiddelenbedrijven
Ritter Alfred GmbH & Co. KG Schokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch Deutschland
Verkoopbenaming
Een mix van melkchocolade, gevulde melkchocolade en gevulde pure chocolade.
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
9078C
EAN
4000417906908

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa¹, cacaoboter¹, magere MELKpoeder, volle MELKpoeder, palmolie, ROOMpoeder, botervet, AMANDELN (gemalen), HAZELNOTEN (gehakt), maïs, LACTOSE, TARWemeel, magere MELK yoghurtpoeder, emulgator: lecithine (SOJA); HAZELNOTENpasta
Voedingswaarde
Energie: 539,00 kcal, 2.247,00 kJ; Vet: 32,00 g; waarvan verzadigde vetzuren: 18,00 g; Koolhydraten: 54,00 g; waarvan suikers: 51,00 g; Eiwit: 7,20 g; Zout: 0,23 g
Gewicht
347 g
Levensmiddelenbedrijven
Ritter Alfred GmbH & Co. KG Schokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch Deutschland
Verkoopbenaming
Een mix van melkchocolade, gevulde melkchocolade en gevulde pure chocolade.
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
9078C
EAN
4000417906908
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Milka Adventskalender, 200 gram
Milka Adventskalender, 200 gram
€ 87,90/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,00
-16%
€ 17,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Adventskalender voor luiers
Adventskalender voor luiers
€ 121,87/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt 774786 LINDOR Adventskalender 109,0 g
Lindt 774786 LINDOR Adventskalender 109,0 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter Sport Schokowürfel Adventskalender, 208 gram
Ritter Sport Schokowürfel Adventskalender, 208 gram
€ 93,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KitKat Adventskalender
KitKat Adventskalender
€ 96,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Kinder Chocolade, Kleine Kerstmannetjes, 3 x 15g
Kinder Chocolade, Kleine Kerstmannetjes, 3 x 15g
€ 199,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ravensburger CreArt 28467 - Knuffelkatten - Kleuren op nummer voor kinderen vanaf 7 jaar. 28467
Ravensburger CreArt 28467 - Knuffelkatten - Kleuren op nummer voor kinderen vanaf 7 jaar. 28467
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,48
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Origineel Samsung USB-C kabel EP-DG950CBE, 1,2 meter, zwart. Robuuste oplaadkabel, Type-C, snellaadkabel, datakabel. Geschikt voor S20, S10, S9, S8, Note 9, Note 8, P30, P20, P10, P9 en vele andere modellen.
Origineel Samsung USB-C kabel EP-DG950CBE, 1,2 meter, zwart. Robuuste oplaadkabel, Type-C, snellaadkabel, datakabel. Geschikt voor S20, S10, S9, S8, Note 9, Note 8, P30, P20, P10, P9 en vele andere modellen.
€ 15,42/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 241
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Kinder Surprise Maxi Classic-ei, thema: "Grappige Vrienden"
Kinder Surprise Maxi Classic-ei, thema: "Grappige Vrienden"
€ 114,10/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
€ 71,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Duftöl in Glasflasche Himbeere Inhalt ca. 10ml
Duftöl in Glasflasche Himbeere Inhalt ca. 10ml
€ 295,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Air Wick FreshMatic luchtverfrisser met navulling 250 ml - Smooth Satin & Moon Lily
Air Wick FreshMatic luchtverfrisser met navulling 250 ml - Smooth Satin & Moon Lily
€ 30,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,61
-71%
€ 7,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PUMA Phase rugzak, zwart, modelnummer 75487 01
PUMA Phase rugzak, zwart, modelnummer 75487 01
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 20,29
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 716
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2126
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2199
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 101,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
€ 63,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 21,01
-9%
€ 18,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 42,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PAW Patrol 6063791, Boek, Vrijstaand, Meerkleurig
PAW Patrol 6063791, Boek, Vrijstaand, Meerkleurig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
€ 136,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pokémon - Adventskalender met Pikachu-figuren, kerstkalender
Pokémon - Adventskalender met Pikachu-figuren, kerstkalender
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 96,17
-29%
€ 67,69
Verkoper: 3DToys

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 3 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,347 kgAantal stuks 1
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg