mySodapop Bitter Lemon Sirop, 500 ml, citroen, 1 stuk, Stap 1: Vul een glas met ijsblokjes. Stap 2: Voeg 5 cl wodka toe. Stap 3: Vul het geheel aan met 150..., suiker, water, geconcentreerd citroensap, geconcentreerd citroenextract, zuurteregelaar..., 34 kcal

Wegwerp

€ 16,95

€ 33,90 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600 ml - Citroen-limoen, suikervrij
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600 ml - Citroen-limoen, suikervrijWegwerp
€ 29,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
-11%
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)
SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)Wegwerp
€ 10,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Pepsi Max Mango siroop, 440ml, suikerarme drankconcentraat voor water
SodaStream Pepsi Max Mango siroop, 440ml, suikerarme drankconcentraat voor waterWegwerp
€ 17,02/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Sinaasappel Light Sirop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankenset
FruttaMax Sinaasappel Light Sirop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankensetWegwerp
€ 9,66/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, herbruikbare fles, CE-markering, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, herbruikbare fles, CE-markering, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gWegwerp
€ 16,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Schwip Schwap Siroop, Zero Cola, Sinaasappel, 2x440ml, suikerarm
SodaStream Schwip Schwap Siroop, Zero Cola, Sinaasappel, 2x440ml, suikerarmWegwerp
€ 15,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Łowicz Sinaasappel Siroop, suikerarm, 500 ml, drankensiroop met sinaasappelsmaak, 2 stuks
Łowicz Sinaasappel Siroop, suikerarm, 500 ml, drankensiroop met sinaasappelsmaak, 2 stuksWegwerp
€ 12,99/1l
€ 12,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream: Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free (zonder suiker), Mirinda, Lipton Ice Tea Peach (zonder suiker), Lipton Ice Tea Lemon (440ml), 6 stuks
Sirup voor SodaStream: Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free (zonder suiker), Mirinda, Lipton Ice Tea Peach (zonder suiker), Lipton Ice Tea Lemon (440ml), 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, Lipton, Lipton Ice Tea, citroensmaak, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, Lipton, Lipton Ice Tea, citroensmaak, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 10,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,99
-6%
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream: Pepsi, Pepsi Max (suikerarm), 7UP, Schwip Schwap (suikerarm), Vlierbloesem (zonder suiker), Citroen (zonder suiker), 6 stuks
Sirup voor SodaStream: Pepsi, Pepsi Max (suikerarm), 7UP, Schwip Schwap (suikerarm), Vlierbloesem (zonder suiker), Citroen (zonder suiker), 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Cola-geconcentreerd drankmengsel, 500 ml, YA!&SODA LIGHT
Cola-geconcentreerd drankmengsel, 500 ml, YA!&SODA LIGHTWegwerp
€ 10,56/1l
€ 5,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, merk Schwip Schwap, smaken cola en sinaasappel, 440 ml, 6 stuks
Sirup voor Sodastream, merk Schwip Schwap, smaken cola en sinaasappel, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Mirinda, sinaasjesmaak, 440 ml, herbruikbare fles, CE-markering, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, sinaasjesmaak, 440 ml, herbruikbare fles, CE-markering, 1 kcal, 3 kJWegwerp
€ 17,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,49
-10%
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Fruttamax peren-ijsthee siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax peren-ijsthee siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Frutta Max Radler Citroen-Sinaasappel Light, 500 ml, 2 stuks
Frutta Max Radler Citroen-Sinaasappel Light, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,49/1l
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, sinaasjesmaak, "Schwip Schwap" cola, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor Sodastream, sinaasjesmaak, "Schwip Schwap" cola, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 14,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van ESN Ultra Vitamine Siroop 65ml - Citroen Iced Tea
ESN Ultra Vitamine Siroop 65ml - Citroen Iced TeaWegwerp
€ 69,57/1l
€ 4,99
-2%
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SCHWARTAU 3011273 SCHWARTAU Coffee Shop Chai Kaffeesirup, 200,0 ml
SCHWARTAU 3011273 SCHWARTAU Coffee Shop Chai Kaffeesirup, 200,0 ml
€ 57,55/1l
€ 11,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, citroensmaak, 440ml, 2 stuks
SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, citroensmaak, 440ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire drankensiroop, passievrucht martini, maracuja, 0%, 600ml (verpakking met 1 stuk)
Teisseire drankensiroop, passievrucht martini, maracuja, 0%, 600ml (verpakking met 1 stuk)Wegwerp
€ 32,32/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sodapop Bar-Edition Bitter Lemon Siroop 500ml

De unieke Bitter Lemon siroop van Sodapop Bar-Edition is een intens verfrissende, veganistische siroop die u na een lange dag weer nieuw leven inblaast. De uitgesproken citroensmaak met een vleugje kinine maakt het de perfecte toevoeging voor cocktails en bruisende dranken - perfect voor een ontspannen avond of een gezellig samenzijn met vrienden. Verdunningsverhouding 1:7

Een fles van 500 ml levert tot wel 4 liter drank op.

Zo bereidt u het

  • Vul een glas of fles met bruisend water
  • Voeg de siroop toe in een verhouding van 1:7
  • Voeg uw favoriete ingrediënten toe, meng en geniet van de verfrissende smaak!

Ingrediënten

Suiker, water, citroensapconcentraat, geconcentreerd citroenextract, zuurteregelaar citroenzuur, natuurlijk aroma, stabilisator johannesbroodpitmeel, geconcentreerd citrusextract, antioxidant ascorbinezuur, aroma kinine, conserveermiddel E202.

Gemiddelde voedingswaarden per kant-en-klare drank (100 ml):

Energie: 145 kJ / 34 kcal

Vet: 0 g

waarvan verzadigde vetzuren: 0 g

Koolhydraten: 8,1 g

waarvan suikers: 8,1 g

Eiwitten: 0 g

Zout: 0 g

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
Ik vind het in de beschrijving
Voedingswaarde
Ik vind het in de beschrijving
Gewicht
540 g
Levensmiddelenbedrijven
Krüger GmbH & Co. KG
Verkoopbenaming
Sodapop-siroop
Fabrikant
MYSODAPOP
Verpakkingsinhoud
1
MPN (Manufacturer Part Number)
10025880
EAN
4065672000488

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
Ik vind het in de beschrijving
Voedingswaarde
Ik vind het in de beschrijving
Gewicht
540 g
Levensmiddelenbedrijven
Krüger GmbH & Co. KG
Verkoopbenaming
Sodapop-siroop
Fabrikant
MYSODAPOP
Verpakkingsinhoud
1
MPN (Manufacturer Part Number)
10025880
EAN
4065672000488
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 9,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,99
-4%
€ 25,79
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 ml
Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 mlWegwerp
€ 26,81/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbescherming
2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbeschermingWegwerp
€ 96,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZERO
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZEROWegwerp
€ 32,32/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatie
NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatieWegwerp
€ 14,13/1l
€ 21,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuks
FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Bacanha  Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke fles
Bacanha Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke flesWegwerp
€ 34,32/1l
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 liter
Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 literWegwerp
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,44
-2%
€ 20,99
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karamelsiroop
KaramelsiroopWegwerp
€ 36,19/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,39
-4%
€ 25,33
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuks
Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuksWegwerp
€ 12,99/1l
€ 13,99
-7%
€ 12,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Riemerschmid Maracuja, 0,7 liter
Riemerschmid Maracuja, 0,7 literWegwerp
€ 40.557,14/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 ml
SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 mlWegwerp
€ 57,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 ml
Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 mlWegwerp
€ 35,44/1kg
€ 17,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 ml
Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 mlWegwerp
€ 16,97/1kg
€ 5,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 10,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 10,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,99
-9%
€ 18,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuks
SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,12/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)
SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)Wegwerp
€ 9,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 ml
6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 mlWegwerp
€ 10,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
-5%
€ 26,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440ml
3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440mlWegwerp
€ 11,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,69
-10%
€ 14,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)
SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)Wegwerp
€ 14,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,49
Verkoper: esiteo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.