GUM Sonic Sensitive, voor volwassenen, ultrasone tandenborstel, tandvleesverzorging, intensief, massage, geschikt voor gevoelig tandvlees, wit, zachte borstelharen, ovaal

€ 23,43

€ 23.430,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Handtandenborstels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ISDIN Balene door Bexident, zachte tandpasta voor volwassenen
ISDIN Balene door Bexident, zachte tandpasta voor volwassenen
€ 24,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Astera Parodont Sensitive, extra zachte, geurarme tandenborstel
Astera Parodont Sensitive, extra zachte, geurarme tandenborstel
€ 9,32
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van GUM Original White, zachte tandenborstel
GUM Original White, zachte tandenborstel
€ 1.082,50/1kg
€ 33,76
-48%
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Curaprox Reissetje ortho-tandenborstel, blauw, 1 stuk
Curaprox Reissetje ortho-tandenborstel, blauw, 1 stuk
€ 35,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oral-B Kids handtandenborstel, geschikt voor kinderen van 3-5 jaar, zachte borstelharen, voor kindertandverzorging
Oral-B Kids handtandenborstel, geschikt voor kinderen van 3-5 jaar, zachte borstelharen, voor kindertandverzorging
€ 4,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Colgate tandenborstel met extra zachte borstelharen
Colgate tandenborstel met extra zachte borstelharen
€ 0,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Meridol tandborstel voor gezond tandvlees
Meridol tandborstel voor gezond tandvlees
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Elmex Sensitive, zachte tandenborstel
Elmex Sensitive, zachte tandenborstel
€ 4.229,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Curaprox Prothesenborstel BDC 150 Wit, voor het reinigen van protheses, Omega-borstel
Curaprox Prothesenborstel BDC 150 Wit, voor het reinigen van protheses, Omega-borstel
€ 13,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Elgydium MicroBall, zachte tandenborstel - 1 stuks
Elgydium MicroBall, zachte tandenborstel - 1 stuks
€ 115,50/1kg
€ 11,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensodyne Proschmelz tandborstel, extra zacht, 1 stuk
Sensodyne Proschmelz tandborstel, extra zacht, 1 stuk
€ 262,50/1kg
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van LACALUT kinderborkstel voor kinderen vanaf 4 jaar, zachte borstelharen
LACALUT kinderborkstel voor kinderen vanaf 4 jaar, zachte borstelharen
€ 587,50/1kg
€ 11,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Elgydium Kinder tandenborstel, zacht, voor kinderen van 2 tot 6 jaar
Elgydium Kinder tandenborstel, zacht, voor kinderen van 2 tot 6 jaar
€ 472,80/1kg
€ 11,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Opzetstukken voor de Oromed Oro-Sonic White tandenborstel
Opzetstukken voor de Oromed Oro-Sonic White tandenborstel
€ 744,50/1kg
€ 14,89
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Colgate Classic Diepe Reiniging Zachte Tandenborstel
Colgate Classic Diepe Reiniging Zachte Tandenborstel
€ 0,20/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sensodyne - Tandenborstel - Voor gevoelig tandvlees - Versterkt het tandvlees - 1 tandenborstel - 1 stuk
Sensodyne - Tandenborstel - Voor gevoelig tandvlees - Versterkt het tandvlees - 1 tandenborstel - 1 stuk
€ 573,75/1kg
€ 32,95
-30%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Sensodyne tandenborstel – Zacht – Voor gevoelige tanden – 1 tandenborstel – Voordeelverpakking – 20 stuks
Sensodyne tandenborstel – Zacht – Voor gevoelige tanden – 1 tandenborstel – Voordeelverpakking – 20 stuks
€ 4.297,50/1kg
€ 85,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tandborstel / Interdentale reiniger E7264
Tandborstel / Interdentale reiniger E7264
€ 44,90/1kg
€ 4,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van VITIS Implant tandborstel, 1 stuk. (ZBU)
VITIS Implant tandborstel, 1 stuk. (ZBU)
€ 4,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gum Activital Tandborstel, compact, medium
Gum Activital Tandborstel, compact, medium
€ 4.530,00/1kg
€ 4,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GUM Sonic Sensitive Ultra Soft tandenborstel

GUM Sonic Sensitive Ultra Soft Deze op batterijen werkende sonische tandenborstel is ontworpen voor een zachte maar effectieve reiniging van de tanden. Dankzij de ultra-zachte borstelharen is deze tandenborstel ideaal voor mensen met gevoelig tandvlees en tandglazuur.

De sonische trillingen zorgen voor een grondige verwijdering van tandplak, zelfs op moeilijk bereikbare plaatsen. De tandenborstel is compatibel met alle GUM Sonic opzetstukken, waardoor u deze optimaal kunt aanpassen aan uw individuele behoeften.

Praktisch en licht – perfect voor op reis.

Inhoud van de verpakking:

  • 1 × Tandenborstelhandvat
  • 1 × GUM Sonic Sensitive Ultra Soft opzetstuk
  • 1 × Beschermkap
  • 1 × AAA/LR03 batterij
  • 3 × Kleurringen
  • Gebruiksaanwijzing

Gebruik:

Plaats het opzetstuk op het handvat, schakel de tandenborstel in en poets uw tanden ongeveer 2 minuten lang met zachte, cirkelvormige bewegingen. De borstelharen reinigen uw tanden en tandvlees. Vervang het opzetstuk elke 3 maanden, of vaker als het versleten is.

_

Kleur
Wit
Gewicht
1 g
Reinigingstechnologieën
Ultrasoon
Bevat batterijen
Ja
Ingrediënten
zie etiket
Fabrikant
SUNSTAR ITALIANA Srl
Aantal stuks
1
Snelheidsniveaus
4
Doelgroepen
Unisex
EAN
7630019904735
MPN (Manufacturer Part Number)
17845

Kleur
Wit
Gewicht
1 g
Reinigingstechnologieën
Ultrasoon
Bevat batterijen
Ja
Ingrediënten
zie etiket
Fabrikant
SUNSTAR ITALIANA Srl
Aantal stuks
1
Snelheidsniveaus
4
Doelgroepen
Unisex
EAN
7630019904735
MPN (Manufacturer Part Number)
17845
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gum Sonic Sensitive Opzetborstel (2 stuks)
Gum Sonic Sensitive Opzetborstel (2 stuks)
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,56
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Dr. Barmans SuperBrush 3D Regular tandenborstel - normaal, voor volwassenen / vanaf 12 jaar
Dr. Barmans SuperBrush 3D Regular tandenborstel - normaal, voor volwassenen / vanaf 12 jaar
€ 25,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van GUM Elektrische Tandenborstel Sonic Daily Wit -
GUM Elektrische Tandenborstel Sonic Daily Wit -
€ 4.990,00/1kg
€ 10,28
-51%
€ 4,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van TePe Compact tuft (1 stuk)
TePe Compact tuft (1 stuk)
€ 2.330,00/1kg
€ 2,46
-5%
€ 2,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gum Sonic tandenborstel daily batt erij (1 stuk)
Gum Sonic tandenborstel daily batt erij (1 stuk)
€ 299.714,28/1kg
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Wimperlijm, zwart, met aloë vera
Wimperlijm, zwart, met aloë vera
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,48
-5%
€ 7,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van TePe ExtraSoft interdentale borsteltjes, 0,7 mm, 8 stuks
TePe ExtraSoft interdentale borsteltjes, 0,7 mm, 8 stuks
€ 549,00/1kg
€ 10,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sunstar GUM SONIC RESERVEKOPIEN voor elektrische tandenborstel, 2 stuks.
Sunstar GUM SONIC RESERVEKOPIEN voor elektrische tandenborstel, 2 stuks.
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ardell Soft Touch 152, zwarte kunstwimpers
Ardell Soft Touch 152, zwarte kunstwimpers
€ 599,00/1kg
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tepe Select tandborstel, klein formaat, zachte borstelharen
Tepe Select tandborstel, klein formaat, zachte borstelharen
€ 15,08/1kg
€ 2,01
-2%
€ 1,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 2x pakjes Gum Sonic Daily Soft White, met 4110 tips
2x pakjes Gum Sonic Daily Soft White, met 4110 tips
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Xpel Hair Care Argan Oil Night Repair Serum (30 ml)
Xpel Hair Care Argan Oil Night Repair Serum (30 ml)
€ 77,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vaseline Healing Jelly met cacaoboter, balsem, uniseks, hydraterend, voor droge huid, 212 ml, pot
Vaseline Healing Jelly met cacaoboter, balsem, uniseks, hydraterend, voor droge huid, 212 ml, pot
€ 32,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van TePe Tandenborstel nova soft (1 stuk)
TePe Tandenborstel nova soft (1 stuk)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TePe Angle roze 0.4 mm (6 stuks)
TePe Angle roze 0.4 mm (6 stuks)
€ 183,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biomed Superwhite tandpasta, Splat, met bleekmiddel en kokosolie (100 g)
Biomed Superwhite tandpasta, Splat, met bleekmiddel en kokosolie (100 g)
€ 45,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Medium Black Individuele Wimperhaartjes - Kwalitatieve, losse methode
Ardell Medium Black Individuele Wimperhaartjes - Kwalitatieve, losse methode
€ 9,79
-64%
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandpasta, merk Splat, Blackwood, reinigt grondig en maakt de tanden witter, zorgt voor frisse adem, 75 ml
Tandpasta, merk Splat, Blackwood, reinigt grondig en maakt de tanden witter, zorgt voor frisse adem, 75 ml
€ 69,90/1l
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Interdentale borsteltjes, 0,4 mm, roze, TePe Original, 8 stuks
Interdentale borsteltjes, 0,4 mm, roze, TePe Original, 8 stuks
€ 640,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Wimperlijm in donkere tint, met vitamines, 5 ml
Ardell DUO Brush On Wimperlijm in donkere tint, met vitamines, 5 ml
€ 10,58
-48%
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sauger voor M-fles, medium doorstroom, Natural Wave, Lansinoh, 2 stuks
Sauger voor M-fles, medium doorstroom, Natural Wave, Lansinoh, 2 stuks
€ 10,21
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Rimmel Extra 3D Lash, Zwart, Black, Verlengend, Volumegevend, 8 ml, AQUA/WATER/EAU, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA..., 20 mm
Rimmel Extra 3D Lash, Zwart, Black, Verlengend, Volumegevend, 8 ml, AQUA/WATER/EAU, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA..., 20 mm
€ 1.191,25/1l
€ 9,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 315
€ 137,00
-€ 4,11
€ 132,89
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
€ 45,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,11
-77%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Fuchsia Duo Quick Set Dark Tone, wimperlijm voor een helderdere uitstraling, 5 gram
Fuchsia Duo Quick Set Dark Tone, wimperlijm voor een helderdere uitstraling, 5 gram
€ 18,99
-10%
€ 16,97
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Kunstnagels S Vierkant + Lijm Beige/Glitter KIM002C Kiss, 30 stuks
Kunstnagels S Vierkant + Lijm Beige/Glitter KIM002C Kiss, 30 stuks
€ 9,60
-4%
€ 9,21
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
€ 30,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van TePe Angle rood 0.5 mm (6 stuks)
TePe Angle rood 0.5 mm (6 stuks)
€ 178,40/1kg
€ 4,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,18
-2%
€ 6,01
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
€ 4,19
Verkoper: Lemonbite
€ 419,00/1kg
Productafbeelding van Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
€ 2,65
Verkoper: Lemonbite
€ 265,00/1kg
Productafbeelding van Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.066,00/1kg
Productafbeelding van Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.799,33/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 620,62/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
€ 143,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 899,94/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 419,90/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.999,29/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 806,84/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.427,86/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.213,57/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 372,64/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 349,92/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 271,36/1kg
Productafbeelding van Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstel set, 10 stuks, zachte borstelharen, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar
Bamboe tandenborstel set, 10 stuks, zachte borstelharen, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 383,25/1kg