JOSERA JosiDog Master Mix - Droogvoer voor honden - 15 kg

€ 91,43

€ 6,10 / 1kg

plus € 110,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 3,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,12
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
€ 2,58/1kg
€ 38,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera Zalm & Aardappel, Volwassen dier, Alle rassen, Aardappel, Zalm, 12,5 kg
Josera Zalm & Aardappel, Volwassen dier, Alle rassen, Aardappel, Zalm, 12,5 kg
€ 12,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JosiDog Mini, 2,7 kg
JosiDog Mini, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hondenvoer Gastro-Intestinal, Milde Calorieën, VHN - droogvoer voor honden - 2 kg
ROYAL CANIN Hondenvoer Gastro-Intestinal, Milde Calorieën, VHN - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,38
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA High Protein Kip - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA High Protein Kip - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 13,07/1kg
€ 39,20
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera Optiness, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 12,5 kg
Josera Optiness, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 12,5 kg
€ 10,88/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 136,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JOSERA Family Plus, voor dracht, lactatie en puppy's, 12,5 kg
JOSERA Family Plus, voor dracht, lactatie en puppy's, 12,5 kg
€ 11,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 146,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Green Petfood 310546, Volwassen dier, Zalm, 7,5 kg
Green Petfood 310546, Volwassen dier, Zalm, 7,5 kg
€ 10,98/1kg
€ 82,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera Balance, Senior, voor alle rassen, 12,5 kg
Josera Balance, Senior, voor alle rassen, 12,5 kg
€ 11,04/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Josera Lam en Rijst, Volwassen dier, Alle rassen, Lam, Rijst, 12,5 kg
Josera Lam en Rijst, Volwassen dier, Alle rassen, Lam, Rijst, 12,5 kg
€ 12,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 154,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Volwassen, Groot (> 45 kg), Medium (26 tot 44 kg), Klein (11 - 25 kg), Zeer klein (5-10 kilogram), Extra..., 14 kg
Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Volwassen, Groot (> 45 kg), Medium (26 tot 44 kg), Klein (11 - 25 kg), Zeer klein (5-10 kilogram), Extra..., 14 kg
€ 12,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van TROVET Hypoallergeen RRD Konijn - droogvoer voor honden - 10 kg
TROVET Hypoallergeen RRD Konijn - droogvoer voor honden - 10 kg
€ 0,86/1kg
€ 86,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Vet Life Natural Hondenvoer voor de maag-darmgezondheid, puppy, 2 kg
Vet Life Natural Hondenvoer voor de maag-darmgezondheid, puppy, 2 kg
€ 0,02/1kg
€ 45,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Royal Canin Renal 2 kg Adult
Royal Canin Renal 2 kg Adult
€ 19,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,42
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van WOLFSBLUT Wide Plain, grootverpakking voor grote rassen, paardenvoer met zoete aardappel - droogvoer voor honden - 12,5 kg
WOLFSBLUT Wide Plain, grootverpakking voor grote rassen, paardenvoer met zoete aardappel - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 8,68/1kg
€ 108,54
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA Bavaro Work - Droogvoer voor honden - 18 kg
JOSERA Bavaro Work - Droogvoer voor honden - 18 kg
€ 2,59/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,87
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Farmina Pet Food Gastrointestinal, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 2 kg
Farmina Pet Food Gastrointestinal, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 2 kg
€ 21,60/1kg
€ 43,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Josera JosiDog Master Mix droogvoer voor honden, 15 kg

Josera JosiDog Master Mix droogvoer voor honden, 15 kg

JOSERA – professionele voeding voor honden

Josera JosiDog Master Mix droogvoer voor honden, 15 kg

Volwaardig voer voor volwassen honden van alle rassen. Een uitgebalanceerd dieet is essentieel, daarom bevat Josera JosiDog Master Mix de juiste samenstelling van mineralen en vitamines, speciaal samengesteld voor uw huisdier. Het voer bevat gemakkelijk verteerbaar gevogelte, dat de maag niet belast en tevens een positief effect heeft op huid en vacht. Het gedroogde vlees van de Nieuw-Zeelandse Groenlipmossel is een waardevolle bron van glycosaminoglycanen, een bestanddeel van het tussenliggende kraakbeen en de gewrichtsvloeistof. De inuline, die in de cichorie wortel zit, is een natuurlijk probiotica en heeft een positieve invloed op de spijsvertering en opname. Josera JosiDog Master Mix is vrij van conserveermiddelen, kunstmatige kleurstoffen en suiker, die een negatieve invloed kunnen hebben op de gezondheid van honden.

Eigenschappen:

Gemakkelijk verteerbaar, receptuur met gevogelte

Rode bieten toevoeging - een bron van waardevolle kalium en vezels

Hoog gehalte aan antioxidanten

Geschikt voor honden met een normale activiteit

Prebiotische inuline ondersteunt de ontwikkeling van een normale darmflora

Samenstelling:

Volkorenmaïs; gerst; gedroogd gevogelte-eiwit; vlees- en botmeel; bietenpulp; gevogeltevet; rijst; gehydrolyseerd gevogelte-eiwit; gehydrolyseerd dierlijk eiwit; maïseiwit; mineralen; gedroogde cichoreiwortel (natuurlijke inulinebron); rode bietenpoeder 0,10 %; gedroogd vlees van de Nieuw-Zeelandse groenlipmossel (Perna canaliculus).

- Geproduceerd in Duitsland onder gecontroleerde laboratoriumomstandigheden

- Het voer bevat hoogwaardige ingrediënten die niet genetisch gemodificeerd zijn

- Zonder toevoeging van conserveermiddelen, kunstmatige kleur- en smaakstoffen

- Josera droogvoer voor honden wordt niet op dieren getest

- Zonder toevoeging van tarwe, soja, suiker en zuivelproducten

- 100 % milieuvriendelijk product

Gewicht
15000 g
Inhoud
15 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
4032254770664
MPN (Manufacturer Part Number)
50011941
Fabrikant
Josera.
Registratienummer
N/A

Gewicht
15000 g
Inhoud
15 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
4032254770664
MPN (Manufacturer Part Number)
50011941
Fabrikant
Josera.
Registratienummer
N/A
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 9,59/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 115,11
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 1,27/1kg
€ 25,49
Verkoper: velmontask
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 1,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 9,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ACANA Classics Prairie Poultry - droogvoer voor honden - 9 kg
ACANA Classics Prairie Poultry - droogvoer voor honden - 9 kg
€ 7,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 10,10/1l
€ 15,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 2,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,82
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 53,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 8,09/1kg
€ 25,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 2,31/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,58
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vitakraft Hond beefstick kip 20gr pak a 10st Gebr. de Boon
Vitakraft Hond beefstick kip 20gr pak a 10st Gebr. de Boon
€ 255,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 1,80/1kg
€ 26,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 3,31/1kg
€ 16,55
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 18 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 15 l
Beoordeeld op 4 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 15,16 l
Beoordeeld op 28 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 15,16 l