Collistar Reshaping Drainage-verbanden, geschikt voor alle huidtypes, anti-cellulitis, bevordert de elasticiteit, verstevigend, liftend, serum, voor vrouwen, Italië, cafeïne

€ 32,46

€ 324,60 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Perricone MD Lichaamsserum, intensieve hydraterende lichaamsbehandeling met hoge concentratie hyaluronzuur
Perricone MD Lichaamsserum, intensieve hydraterende lichaamsbehandeling met hoge concentratie hyaluronzuur
€ 380,34/1l
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Académie Crème Renovatrice Normalisante - Normaliserende verzorgingscrème voor de vette huid - 50 ml
Académie Crème Renovatrice Normalisante - Normaliserende verzorgingscrème voor de vette huid - 50 ml
€ 775,20/1l
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DUCRAY Kertyol P.S.O. Concentraat voor lichaam en hoofdhuid, 100 ml oplossing
DUCRAY Kertyol P.S.O. Concentraat voor lichaam en hoofdhuid, 100 ml oplossing
€ 255,00/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Verstevigend serum Jeanne Piaubert voor de borst (50 ml)
Verstevigend serum Jeanne Piaubert voor de borst (50 ml)
€ 1.335,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,81
-4%
€ 66,75
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Enlighten Dénní crème voor de huid met pigmentregulerende werking, geschikt voor vrouwen 50+, van NeoStrata
Enlighten Dénní crème voor de huid met pigmentregulerende werking, geschikt voor vrouwen 50+, van NeoStrata
€ 742,00/1l
€ 69,10
-46%
€ 37,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ahava T.T.S. Anti-aging serum voor een stralende huid en celvernieuwing
Ahava T.T.S. Anti-aging serum voor een stralende huid en celvernieuwing
€ 1.640,67/1l
€ 49,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sesderma Hidraderm Hyal gezichtscrème, dag- en nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, hydraterend, vochtinbrengend, verzachtend, verzorgend, geschikt voor alle leeftijden
Sesderma Hidraderm Hyal gezichtscrème, dag- en nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, hydraterend, vochtinbrengend, verzachtend, verzorgend, geschikt voor alle leeftijden
€ 652,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Uriage Roséliane Anti-Roodheid Crème SPF30, Dagcrème, Vrouwen, Gevoelige huid, Gezicht, Tegen roodheid, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, Kalmerend, Versterkend, 40 ml
Uriage Roséliane Anti-Roodheid Crème SPF30, Dagcrème, Vrouwen, Gevoelige huid, Gezicht, Tegen roodheid, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, Kalmerend, Versterkend, 40 ml
€ 643,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dermalogica, Biolumin-C, Anti-verouderingsserum, voor het gezicht, 59 ml
Dermalogica, Biolumin-C, Anti-verouderingsserum, voor het gezicht, 59 ml
€ 2.593,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 153,00
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van HYDROTENSEUR Herstructurerende en anti-rimpel gelcrème, 40 ml
HYDROTENSEUR Herstructurerende en anti-rimpel gelcrème, 40 ml
€ 1.139,50/1l
€ 45,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NUXE Nuxuriance, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en normale huid, voor het gezicht, anti-aging, verstevigt de poriën, 50 ml
NUXE Nuxuriance, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en normale huid, voor het gezicht, anti-aging, verstevigt de poriën, 50 ml
€ 758,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensieve antioxidant behandeling SkinCeuticals C E Ferulic
Intensieve antioxidant behandeling SkinCeuticals C E Ferulic
€ 5.300,00/1l
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 159,00
Verkoper: Bestperfume
Productafbeelding van MIRACULUM Bakuchiol Anti-Age Intensieve Herstellende Gezichtsserum, 30 ml
MIRACULUM Bakuchiol Anti-Age Intensieve Herstellende Gezichtsserum, 30 ml
€ 362,00/1l
€ 10,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biovene Castorolie, verzorging voor haar, huid en lichaam, 30 ml
Biovene Castorolie, verzorging voor haar, huid en lichaam, 30 ml
€ 345,67/1l
€ 10,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sesderma FACTOR G, voor vrouwen, huidveroudering, anti-aging, anti-rimpels, elasticiteit, hydraterend, hydraterend..., 50 ml, pompflacon, 1 stuk
Sesderma FACTOR G, voor vrouwen, huidveroudering, anti-aging, anti-rimpels, elasticiteit, hydraterend, hydraterend..., 50 ml, pompflacon, 1 stuk
€ 625,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,26
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van L'Oréal Paris Age Specialist verstevigende liftcrème 50+: verzorgende dagcrème voor de rijpere huid, 50 ml
L'Oréal Paris Age Specialist verstevigende liftcrème 50+: verzorgende dagcrème voor de rijpere huid, 50 ml
€ 268,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique, Verzorging voor een evenwichtige huid, Intensieve hydratatie, Olie, voor het gezicht, 50 ml
Jurlique, Verzorging voor een evenwichtige huid, Intensieve hydratatie, Olie, voor het gezicht, 50 ml
€ 699,80/1l
€ 64,66
-45%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dermalogica, Biolumin-C, Anti-rimpelcrème, dagcrème, voor het gezicht, SPF 50, 15 ml
Dermalogica, Biolumin-C, Anti-rimpelcrème, dagcrème, voor het gezicht, SPF 50, 15 ml
€ 2.190,00/1l
€ 32,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eucerin Anti-Roodheid Neutraliserende Dagcrème, 50 ml
Eucerin Anti-Roodheid Neutraliserende Dagcrème, 50 ml
€ 1.168,40/1l
€ 58,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Caudalie 3522931002993, Dagcrème, voor vrouwen, huidveroudering, gezicht, anti-aging, anti-rimpels, verstevigend, verzachtend, 50 ml
Caudalie 3522931002993, Dagcrème, voor vrouwen, huidveroudering, gezicht, anti-aging, anti-rimpels, verstevigend, verzachtend, 50 ml
€ 1.310,20/1l
€ 65,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Koop nu de Collistar Accessoire Collistar Reshaping Drainageverbanden (2 stuks) bij Beauty Plaza.
Gewicht
370 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
NIET VAN TOEPASSING
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
8015150253611
MPN (Manufacturer Part Number)
K25361

Gewicht
370 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
NIET VAN TOEPASSING
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
8015150253611
MPN (Manufacturer Part Number)
K25361
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Collistar Reshaping Drainerende Oplossing, Geschikt voor alle huidtypes, Versterkend, Serum, Voor vrouwen, Italië, 100 ml
Collistar Reshaping Drainerende Oplossing, Geschikt voor alle huidtypes, Versterkend, Serum, Voor vrouwen, Italië, 100 ml
€ 343,50/1l
€ 34,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Collistar Anti-cellulite Cryo-Gel, Geschikt voor alle huidtypen, Tegen cellulitis, Gel, Voor vrouwen, Met pompflacon, Bevat cafeïne, Bevat extract van paardenkastanje
Collistar Anti-cellulite Cryo-Gel, Geschikt voor alle huidtypen, Tegen cellulitis, Gel, Voor vrouwen, Met pompflacon, Bevat cafeïne, Bevat extract van paardenkastanje
€ 149,65/1l
€ 59,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Collistar Revitaliserende en elasticiteit bevorderende olie-crème, Crème, Voor dames, Verstevigend, Elasticiteit, Herstellend, Revitaliserend, Geschikt voor droge huid, Zeer droge huid, 400 ml, Verpakt in een pompflacon
Collistar Revitaliserende en elasticiteit bevorderende olie-crème, Crème, Voor dames, Verstevigend, Elasticiteit, Herstellend, Revitaliserend, Geschikt voor droge huid, Zeer droge huid, 400 ml, Verpakt in een pompflacon
€ 79,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Elektrische mini-massagepistool, cupping- en infrarood-warmtetechnologie, USB-nekmassageapparaat - CUPNOVA
Elektrische mini-massagepistool, cupping- en infrarood-warmtetechnologie, USB-nekmassageapparaat - CUPNOVA
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Hoogcalorische drankvoeding, veganistisch. Calorie-shake om aan te komen, met koolhydraten, eiwitten, vitamines en mineralen. Hoge dosering. CaloVital, 500 gram, chocoladesmaak
Hoogcalorische drankvoeding, veganistisch. Calorie-shake om aan te komen, met koolhydraten, eiwitten, vitamines en mineralen. Hoge dosering. CaloVital, 500 gram, chocoladesmaak
€ 123,08/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 16-inch kinderfiets, mountainbike
16-inch kinderfiets, mountainbike
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 121,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Collistar Verstevigende Talasso-scrub, Lichaamspeeling, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Exfolieert, Hydrateert, Voedt, Verfijnt, Verzacht, Egaliseert de huid, Met doseerder, 300 g
Collistar Verstevigende Talasso-scrub, Lichaamspeeling, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Exfolieert, Hydrateert, Voedt, Verfijnt, Verzacht, Egaliseert de huid, Met doseerder, 300 g
€ 87,53/1kg
€ 26,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Perfect Tanning, hydraterende spray met SPF 10, 200 ml
Perfect Tanning, hydraterende spray met SPF 10, 200 ml
€ 132,00/1l
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Control SPF50+ Anti-aging Gel-crème, 50 ml
LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Control SPF50+ Anti-aging Gel-crème, 50 ml
€ 33.080,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schuifdeuropkast Bramfeld, garderobekast. Uitvoering naar keuze, wit/wit glas, 180x64x198 cm
Schuifdeuropkast Bramfeld, garderobekast. Uitvoering naar keuze, wit/wit glas, 180x64x198 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 379,00
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Collistar Supertanning Water spray 400 ml
Collistar Supertanning Water spray 400 ml
€ 56,65/1l
€ 22,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lanvin Marry Me! Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
Lanvin Marry Me! Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 975,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 29,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Severin 3566000 (D)
Severin 3566000 (D)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 38,79
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Collistar, Special Perfect Body - Intensief hydraterende vloeistof, met Italiaans peonextract, hydraterend, voor dagelijks gebruik, bodylotion, 400 ml
Collistar, Special Perfect Body - Intensief hydraterende vloeistof, met Italiaans peonextract, hydraterend, voor dagelijks gebruik, bodylotion, 400 ml
€ 56,32/1l
€ 22,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kledingkast "Nevada" in wit, schoenenkast met 6 deuren, 111 x 191 cm
Kledingkast "Nevada" in wit, schoenenkast met 6 deuren, 111 x 191 cm
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 372,48
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Kledingkast met 2 deuren en 2 lades, afmetingen 90 x 180 x 51 cm, kleur wit
Kledingkast met 2 deuren en 2 lades, afmetingen 90 x 180 x 51 cm, kleur wit
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 354,57
-€ 107,03
€ 247,54
Verkoper: 3xEliving
Productafbeelding van La Roche-Posay Anthelios Age Correct Crème SPF 50, 50 ml
La Roche-Posay Anthelios Age Correct Crème SPF 50, 50 ml
€ 649,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Collistar Anti-age Talasso-scrub 300g, Lichaamspeeling, Voor dames, Universeel, Anti-aging, Revitaliserend, Met doseerder, 300 g
Collistar Anti-age Talasso-scrub 300g, Lichaamspeeling, Voor dames, Universeel, Anti-aging, Revitaliserend, Met doseerder, 300 g
€ 60,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Collistar Sublime, Melk, Voor dames, Hydraterend, Voedend, Regenererend, Verzachtend, Geschikt voor droge huid, 400 ml, Jojoba-olie, Shea-boter
Collistar Sublime, Melk, Voor dames, Hydraterend, Voedend, Regenererend, Verzachtend, Geschikt voor droge huid, 400 ml, Jojoba-olie, Shea-boter
€ 62,05/1l
€ 24,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 455
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 503
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Selsey Galhad – TV-meubel Wotan, eikenhout, mat, met witte LED-verlichting, 175 cm breed
Selsey Galhad – TV-meubel Wotan, eikenhout, mat, met witte LED-verlichting, 175 cm breed
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 327,90
-€ 18,10
€ 309,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 25,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.845,00/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 453,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.078,00/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 309,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.181,20/1l
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 74,52
€ 220,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.344,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 211,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.531,50/1kg
Productafbeelding van Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,64
-€ 9,62
€ 176,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.867,33/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.556,00/1l
Productafbeelding van Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 93,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.123,33/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 24,87
€ 76,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.539,00/1l
Productafbeelding van MineTan Bronze Babe Zelfbruinende Spray Set - Roze
MineTan Bronze Babe Zelfbruinende Spray Set - Roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 309,87/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 136,98/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.510,67/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 64,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,54/1kg
Productafbeelding van Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,08
-27%
€ 53,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 893,83/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Advanced Ceramide Lift & Firm Nachtcrème, 50 ml
Elizabeth Arden Advanced Ceramide Lift & Firm Nachtcrème, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.045,00/1l