Kevin Murphy Repair-Me Rinse: Herstellende en versterkende conditioner, 1000 ml

€ 80,62

€ 75,27-6%

€ 75,27 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32/1l
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
€ 67,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
€ 66,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Supreme Repair Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Penetraitt Supreme Repair Conditioner, 1000 ml
€ 57,12/1l
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy, Repair-Me Rinse, Haarkonditioneer, voor herstel, 40 ml
Kevin Murphy, Repair-Me Rinse, Haarkonditioneer, voor herstel, 40 ml
€ 221,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,84
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
€ 229,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Young.Again. Rinse Herstellende Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Young.Again. Rinse Herstellende Verzachtende Conditioner, 1000 ml
€ 80,03/1l
€ 80,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy, Staying Alive, Haarcrème behandeling, Herstelt, 1000 ml
Kevin Murphy, Staying Alive, Haarcrème behandeling, Herstelt, 1000 ml
€ 100,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 100,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Plumping Rinse, verdikkende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Plumping Rinse, verdikkende conditioner, 1000 ml
€ 67,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,13
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
€ 163,20/1l
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy, Smooth Again Rinse, Haarkonditioneer, voor gladheid, 40 ml
Kevin Murphy, Smooth Again Rinse, Haarkonditioneer, voor gladheid, 40 ml
€ 506,00/1l
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy, Volumegevende Conditioner, Haarconditioner, voor revitalisatie, 40 ml
Kevin Murphy, Volumegevende Conditioner, Haarconditioner, voor revitalisatie, 40 ml
€ 344,75/1l
€ 13,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy - Smooth.Again Behandeling, 200 ml
Kevin Murphy - Smooth.Again Behandeling, 200 ml
€ 219,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 40 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 40 ml
€ 346,50/1l
€ 13,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel Kleurversterkende behandeling, 250 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel Kleurversterkende behandeling, 250 ml
€ 126,24/1l
€ 31,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elleure Versterkende Conditioner, herstellend, 250 ml
Elleure Versterkende Conditioner, herstellend, 250 ml
€ 86,00/1l
€ 21,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
€ 25,27/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kevin Murphy, Blow.Dry Rinse, Conditioner, voor intensieve verzorging, 250 ml
Kevin Murphy, Blow.Dry Rinse, Conditioner, voor intensieve verzorging, 250 ml
€ 119,92/1l
€ 29,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Visible Repair Leave-in Conditioner, 250 ml
Londa Visible Repair Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 64,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Versterkende conditioner voor beschadigd haar, 150 ml
Versterkende conditioner voor beschadigd haar, 150 ml
€ 125,67/1l
€ 18,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Conditioner voor beschadigd haar.
Model
Rinses
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
WATER (AQUA), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ALOE BARBADENSIS BLADSAFT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BOTER, PANTHENOL, EUTERPE OLERACEA VRUCHT EXTRACT, GEHYDROLYSEERD ERWTPROTEÏNE, ZINGIBER OFFICINALE (GEMBER) WORTEL EXTRACT, URTICA DIOICA (BRANDNETEL) EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM (PAARDENKASTANJE) ZAAD EXTRACT, BAMBUSA VULGARIS BLAD/STENGEL EXTRACT, ORYZA SATIVA (RIJS) ZAADOLIE, RIJS AMINOZUREN, KERATINE AMINOZUREN, BROMELAINE, PAPAINE, APIGENINE, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, OLEANOLZUUR, ZINK PICOLINAAT, GEHYDROLYSEERD ERWTPROTEÏNE PG-PROPYL SILANETRIOL, ALCOHOL DENAT., ISOPROPYLALCOHOL, BUTYLEENGLYCO, BUTYL OCTANOOL, SILICON QUATERNIUM-16, PPG-26-BUTETH-26, PROPYLEENGLYCO DICAPRYLAAT/DICAPRAAT, UNDECETH-11, PPG-1 TRIDECETH-6, COCAMIDE MIPA, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, UNDECETH-5, POLYQUATERNIUM-37, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMEER, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, CHLOORFENESINE, SORBIZUUR, BENZOOZUUR, LEUCONOSTOC/RADISCHWORTEL FERMENTATIEFILTER. LODOPROPYNYL BUTYLCARBAMAAT, BENZALKONIUMCHLORIDE, CITROENZUUR, PARFUM, BENZYL BENZOAAT, COUMARINE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
Fabrikant
EAN
9339341017318
MPN (Manufacturer Part Number)
12050

Model
Rinses
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
WATER (AQUA), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ALOE BARBADENSIS BLADSAFT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BOTER, PANTHENOL, EUTERPE OLERACEA VRUCHT EXTRACT, GEHYDROLYSEERD ERWTPROTEÏNE, ZINGIBER OFFICINALE (GEMBER) WORTEL EXTRACT, URTICA DIOICA (BRANDNETEL) EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM (PAARDENKASTANJE) ZAAD EXTRACT, BAMBUSA VULGARIS BLAD/STENGEL EXTRACT, ORYZA SATIVA (RIJS) ZAADOLIE, RIJS AMINOZUREN, KERATINE AMINOZUREN, BROMELAINE, PAPAINE, APIGENINE, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, OLEANOLZUUR, ZINK PICOLINAAT, GEHYDROLYSEERD ERWTPROTEÏNE PG-PROPYL SILANETRIOL, ALCOHOL DENAT., ISOPROPYLALCOHOL, BUTYLEENGLYCO, BUTYL OCTANOOL, SILICON QUATERNIUM-16, PPG-26-BUTETH-26, PROPYLEENGLYCO DICAPRYLAAT/DICAPRAAT, UNDECETH-11, PPG-1 TRIDECETH-6, COCAMIDE MIPA, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, UNDECETH-5, POLYQUATERNIUM-37, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMEER, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, CHLOORFENESINE, SORBIZUUR, BENZOOZUUR, LEUCONOSTOC/RADISCHWORTEL FERMENTATIEFILTER. LODOPROPYNYL BUTYLCARBAMAAT, BENZALKONIUMCHLORIDE, CITROENZUUR, PARFUM, BENZYL BENZOAAT, COUMARINE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
Fabrikant
EAN
9339341017318
MPN (Manufacturer Part Number)
12050
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kevin Murphy Repair-Me Wash: Herstellende en versterkende shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Repair-Me Wash: Herstellende en versterkende shampoo, 1000 ml
€ 73,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 73,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo, 1000 ml
€ 167,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 167,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
€ 67,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
€ 66,63/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kevin Murphy Hydrate-Me Hydraterend en Verzachtend Masker, 1000 ml
Kevin Murphy Hydrate-Me Hydraterend en Verzachtend Masker, 1000 ml
€ 74,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,56
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kevin Murphy, Repair-Me Rinse, Haarkonditioneer, voor herstel, 40 ml
Kevin Murphy, Repair-Me Rinse, Haarkonditioneer, voor herstel, 40 ml
€ 221,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,84
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Wash, verzachtende shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Wash, verzachtende shampoo, 1000 ml
€ 60,99/1l
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Kevin Murphy Plumping.Wash Volumegevende Shampoo 1000 ml
Kevin Murphy Plumping.Wash Volumegevende Shampoo 1000 ml
€ 73,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 73,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
€ 229,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 200 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 200 ml
€ 179,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 35,87
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy, Balancing Wash, haarshampoo, voor het versterken van het haar, 40 ml
Kevin Murphy, Balancing Wash, haarshampoo, voor het versterken van het haar, 40 ml
€ 358,50/1l
€ 14,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Repair Me Wash Shampoo
Kevin Murphy Repair Me Wash Shampoo
€ 625,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 37,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo, 250 ml
Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo, 250 ml
€ 149,48/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Plumping Rinse, verdikkende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Plumping Rinse, verdikkende conditioner, 1000 ml
€ 67,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,13
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kevin Murphy, Staying Alive, Haarcrème behandeling, Herstelt, 1000 ml
Kevin Murphy, Staying Alive, Haarcrème behandeling, Herstelt, 1000 ml
€ 100,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 100,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Young.Again. Rinse Herstellende Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Young.Again. Rinse Herstellende Verzachtende Conditioner, 1000 ml
€ 80,03/1l
€ 80,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Young.Again. Wash, een herstellende en verzachtende shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Young.Again. Wash, een herstellende en verzachtende shampoo, 1000 ml
€ 67,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 67,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
€ 163,20/1l
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy + Color.Me Everlasting.Colour Rinse Conditioner, beschermt de kleur, 250 ml
Kevin Murphy + Color.Me Everlasting.Colour Rinse Conditioner, beschermt de kleur, 250 ml
€ 165,36/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy, Re Store, Haarverzorgingscrème, voor herstel, 40 ml
Kevin Murphy, Re Store, Haarverzorgingscrème, voor herstel, 40 ml
€ 404,00/1l
€ 16,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy, Staying Alive, Leave-in Conditioner voor het haar, herstelt, 150 ml
Kevin Murphy, Staying Alive, Leave-in Conditioner voor het haar, herstelt, 150 ml
€ 238,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy - Angel Rinse Conditioner, 250 ml
Kevin Murphy - Angel Rinse Conditioner, 250 ml
€ 126,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 250 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 250 ml
€ 138,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KEVIN MURPHY Plumping Wash, verdikkende shampoo, 250 ml
KEVIN MURPHY Plumping Wash, verdikkende shampoo, 250 ml
€ 145,56/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 41,81
-12%
€ 36,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
€ 60,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy, Thick Again, Haarverzorgingslotion, voor stimulatie van de haargroei, 100 ml
Kevin Murphy, Thick Again, Haarverzorgingslotion, voor stimulatie van de haargroei, 100 ml
€ 540,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy, Young Again, Immortelle Olie, Haarcrème, Geschikt voor alle haartypes, 100 ml
Kevin Murphy, Young Again, Immortelle Olie, Haarcrème, Geschikt voor alle haartypes, 100 ml
€ 134,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De pomp ontbreekt
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,45/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 48,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,02/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,91/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l