HARIBO Fruitgummie WineGums 10038224, 500g

€ 25,29

€ 50,58 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Taveners Wine Gums, 900 gram
Taveners Wine Gums, 900 gram
€ 5,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 5,89
-11%
€ 5,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
€ 14,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Engelsk Vingummi Classic, klassieke fruitgummie, 900g
Nordthy Engelsk Vingummi Classic, klassieke fruitgummie, 900g
€ 53,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Open Food, 4001686331842, 25 gram, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 gram, 0,5 gram
Open Food, 4001686331842, 25 gram, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 gram, 0,5 gram
€ 9,94/1kg
€ 1,74
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo 851014 Fruchtgummi Tropifrutti 175g
Haribo 851014 Fruchtgummi Tropifrutti 175g
€ 54,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
€ 100,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nimm2® 680461 nimm2® Lachgummi Joghurt Fruchtgummi 376,0 g
nimm2® 680461 nimm2® Lachgummi Joghurt Fruchtgummi 376,0 g
€ 64,79/1kg
€ 34,78
-29%
€ 24,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Colaflesjes - 3 x 1 kilo
Haribo Colaflesjes - 3 x 1 kilo
€ 11,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nimm2® 680416 nimm2® Lachgummi Frucht & Joghurt Fruchtgummi 376,0 g
nimm2® 680416 nimm2® Lachgummi Frucht & Joghurt Fruchtgummi 376,0 g
€ 64,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,78
-29%
€ 24,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Fruitgum Aardbeien - 1 x 3 kilo
Haribo Fruitgum Aardbeien - 1 x 3 kilo
€ 8,89/1kg
€ 26,66
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 1 kilo
Haribo Goudbeertjes - 1 kilo
€ 14,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,20
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 3 x 1 kilo
Haribo Goudbeertjes - 3 x 1 kilo
€ 9,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
€ 57,53/1kg
€ 9,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Gesuikerde Bananen - 1,5 kilo
Haribo Gesuikerde Bananen - 1,5 kilo
€ 12,95/1kg
€ 19,42
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Heel Brits, heerlijk en zeer origineel, volgens een recept van het huis Dunhill. Het heeft een stevige bite en een fruitig aroma met tonen van ananas, framboos, citroen, sinaasappel en zwarte bes. Ook deze smaak heeft veel liefhebbers gevonden.

HARIBO Fruitgummie WineGums, 500 gram per verpakking.
Ingrediënten
Glucosesiroop; suiker; zetmeel; water; gelatine; zuurteregelend middel: appelzuur, azijnzuur; fruit- en plantenconcentraten: saffloer, spirulina, appel, vlierbes, sinaasappel, zwarte bes, kiwi, citroen, mango, passievrucht, aronia, druif; aroma; kleurstof: plantaankool; vlierbessenextract; glansmiddel: bijenwas (wit en geel), carnaubawas; karamelsiroop. Kan sporen van MELK en TARWE bevatten
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g:Energie: 1392 kJ / 328 kcalVet: 0,5 gWaarvan verzadigde vetzuren: 0,1 gKoolhydraten: 75 gWaarvan suikers: 44 gEiwitten: 4,3 gZout: 0,02 g
Allergenen
Kan bevatten: melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Kan bevatten: glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
Verkoopbenaming
Engels kauwgom met wijnsmaak
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
10038224
EAN
4001686310793

Ingrediënten
Glucosesiroop; suiker; zetmeel; water; gelatine; zuurteregelend middel: appelzuur, azijnzuur; fruit- en plantenconcentraten: saffloer, spirulina, appel, vlierbes, sinaasappel, zwarte bes, kiwi, citroen, mango, passievrucht, aronia, druif; aroma; kleurstof: plantaankool; vlierbessenextract; glansmiddel: bijenwas (wit en geel), carnaubawas; karamelsiroop. Kan sporen van MELK en TARWE bevatten
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g:Energie: 1392 kJ / 328 kcalVet: 0,5 gWaarvan verzadigde vetzuren: 0,1 gKoolhydraten: 75 gWaarvan suikers: 44 gEiwitten: 4,3 gZout: 0,02 g
Allergenen
Kan bevatten: melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Kan bevatten: glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
Verkoopbenaming
Engels kauwgom met wijnsmaak
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
10038224
EAN
4001686310793
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Taveners Wine Gums, 900 gram
Taveners Wine Gums, 900 gram
€ 5,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 5,89
-11%
€ 5,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
€ 92,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
€ 14,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Red Band fruitgummie zuigelingenringen, 100 stuks, 1150g
Red Band fruitgummie zuigelingenringen, 100 stuks, 1150g
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,79
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 19,78
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Suntjens Engelse Winegums (400  gr)
Suntjens Engelse Winegums (400 gr)
€ 7,00/1kg
€ 2,87
-2%
€ 2,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
€ 17,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 9,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,74
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
€ 95,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
€ 53,28/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
€ 217,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 4001686327579, Palmolie, 25 g, 175 g, Duitsland, E297, E330, E428, 1482 kJ
Open Food, 4001686327579, Palmolie, 25 g, 175 g, Duitsland, E297, E330, E428, 1482 kJ
€ 92,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
€ 100,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Vampire, zachte snoepjes, 175 g, Dary, meerkleurig, 1461 kJ, 344 kcal
Haribo Vampire, zachte snoepjes, 175 g, Dary, meerkleurig, 1461 kJ, 344 kcal
€ 9,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 1,74
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Haribo 980235 Fruitgummie Pico-Balla, 160g, veganistisch
Haribo 980235 Fruitgummie Pico-Balla, 160g, veganistisch
€ 97,38/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,14
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 9 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop