4,7



Gebaseerd op 3 beoordelingen
Nog maar 1 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Chopard, Santal Odeyar, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml€ 2.366,40/1l
€ 246,84
-€ 10,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 236,64
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum Spray€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff "V" Laylati Eau de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.043,50/1l
€ 204,35
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.241,70/1l
€ 233,06
-€ 8,89Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 224,17
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.402,60/1l
€ 170,13
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.270,60/1l
€ 288,21
-€ 61,15Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 227,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo La Tulipe Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 3.090,20/1l
€ 309,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Bibliothèque Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.880,80/1l
€ 288,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Super Cedar Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.937,60/1l
€ 293,76
Verkoper: somnia24

Byredo Sundazed Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.123,10/1l
€ 212,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Inflorescence Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 3.184,40/1l
€ 159,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.650,00/1l
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 230,00/1l
€ 23,00
Verkoper: Fortaza

Armaf - Black Saffron Eau de Parfum, 100 ml
€ 303,20/1l
€ 30,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Al Haramain - Haramain Black Musk Eau de Parfum, 100 ml
€ 556,80/1l
€ 55,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nishane Pachulí Kozha Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.326,20/1l
€ 166,31
Verkoper: ParfumGroup
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Black Saffron van Byredo is een fascinerende, oriëntaals-kruidige geur voor dames en heren, die rijke, exotische en sensuele tonen combineert. Deze parfum, gelanceerd in 2012, is geïnspireerd door de Indiase cultuur en de heiligheid van saffraan, dat als een centraal ingrediënt fungeert in deze complexe compositie. Black Saffron is de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een unieke en verfijnde geur, die boeit met zijn diepe en betoverende karakter.
De geur opent met gedurfde en kruidige topnoten van saffraan, frisse jeneverbessen en verfrissende Chinese grapefruit, die hem een energieke en exotische opening geven. Deze combinatie van kruidige en fruitige tonen creëert direct een boeiende sfeer die de zintuigen prikkelt. In het hart ontvouwt zich een rijke mix van sensueel leer en mysterieus zwart viooltje, die de compositie een opmerkelijke diepte en een elegante, bloemige noot met lederen accenten geeft. Deze harmonieuze samensmelting zorgt voor een gevoel van luxe en verfijning.
In de basisnote zorgen zoete frambozen, zachte en warme cashmeran en aardse, frisse vetiver voor een langdurige en warme basis, die het parfum volheid en complexiteit geeft. Black Saffron omhult u in zijn diepe, exotische en sensuele aura, waardoor het de perfecte keuze is voor avondkleding of speciale gelegenheden, waarbij u luxe en onweerstaanbare charme wilt uitstralen. Of het nu bij een elegant diner of een feestelijke viering is, deze geur zal u helpen een blijvende indruk te maken en uw aanwezigheid te benadrukken.
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Byredo
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 7340032860290
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 100001
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Byredo
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 7340032860290
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 100001
Gaat ook goed samen met

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.241,70/1l
€ 233,06
-€ 8,89Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 224,17
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
€ 1.907,00/1l
€ 19,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud AHMAR Limited Edition 75ml
€ 5.732,00/1l
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: House_of_Niche

Ahmed Al Maghribi Laathani, parfumextract, 80 ml, uniseks
€ 732,63/1l
€ 58,61
Verkoper: somnia24

Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 311,90/1l
€ 31,19
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 420,00/1l
€ 42,00
Verkoper: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.650,00/1l
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 180,00/1l
€ 21,31
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,00
Verkoper: Fortaza

Lattafa Opulent Musk, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van witte musk, saffraan en citroen, witte bloemen en jasmijn, witte musk, cederhout, amber, hars en dennenhars
€ 131,70/1l
€ 13,17
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Pure Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met noten van agarhout (oud), kaneel en nootmuskaat, jasmijn en sandelhout, amber, guaiac hout, vanille, muskus en cederhout
€ 255,80/1l
€ 25,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 220,00/1l
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Aurelienproducts

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 257,50/1l
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
€ 27,00
Verkoper: Fortaza

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.402,60/1l
€ 170,13
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.201,20/1l
€ 220,12
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Byredo Bal d'Afrique, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, spray. Inhoud: alcohol, parfum (geur), aqua (water), limonene, hydroxycitronellal, alpha-isomethyl ionone, ...
€ 3.215,20/1l
€ 177,48
-€ 16,72Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 160,76
Verkoper: PerfumTraders

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.270,60/1l
€ 288,21
-€ 61,15Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 227,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Amouage Honour pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 3.401,60/1l
€ 340,16
Verkoper: FragrancesBg

Byredo La Tulipe Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 3.090,20/1l
€ 309,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 230,00/1l
€ 23,00
Verkoper: Fortaza

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 699,90/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello

Byredo Bibliothèque Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.880,80/1l
€ 288,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 1.114,20/1l
€ 111,42
Verkoper: ParfumGroup

Byredo Sundazed Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.123,10/1l
€ 212,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Inflorescence Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 3.184,40/1l
€ 159,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.152,00/1l
€ 31,14
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten














Klantbeoordelingen
67% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
67%33% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
33%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 23 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
Ja Zeer
Beoordeeld op 11 februari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
€ 66,77
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.302,00/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 35,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,12/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(83)Aantal beoordelingen: 83
€ 42,06
Verkoper: Dasfarinas
€ 420,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(34)Aantal beoordelingen: 34
€ 100,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.004,50/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(499)Aantal beoordelingen: 499
€ 190,27
Verkoper: Dasfarinas
€ 951,35/1l

JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(38)Aantal beoordelingen: 38
€ 134,65
-€ 3,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 131,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.624,60/1l