Hoya australis - Porseleinbloem - Wasbloem - Een sterke kamerplant met grote, ronde bladeren - 12 cm pot

€ 26,38

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Overige kamerplanten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hangplant - Hoya pubicalyx - Porseleinbloem - Wasbloem - 12 cm pot
Hangplant - Hoya pubicalyx - Porseleinbloem - Wasbloem - 12 cm pot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 13,18
-9%
€ 11,99
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 7,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Hangplant - Hoya linearis - Wasbloem, 12 cm, in hangmand
Hangplant - Hoya linearis - Wasbloem, 12 cm, in hangmand
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Miniplant Hoya carnosa compacta, vlezige porseleinbloem, wasbloem, babyplant, 6,5 cm pot
Miniplant Hoya carnosa compacta, vlezige porseleinbloem, wasbloem, babyplant, 6,5 cm pot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,48
-9%
€ 14,99
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Zamioculcas zamiifolia - Zamio-palm - Zamio, pot van 12 cm
Zamioculcas zamiifolia - Zamio-palm - Zamio, pot van 12 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Chamaedorea elegans - bergpalm - 3 planten in pot van 12 cm
Chamaedorea elegans - bergpalm - 3 planten in pot van 12 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 19,78
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Kokodama - Epiphyllum anguliger, extra groot, hangpot met kokodama - "krokodillestaart"-cactus - ongeveer 17 cm
Kokodama - Epiphyllum anguliger, extra groot, hangpot met kokodama - "krokodillestaart"-cactus - ongeveer 17 cm
€ 32,98
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Slangplant - Sarracenia leucophylla - Vleesetende plant - 9 cm pot
Slangplant - Sarracenia leucophylla - Vleesetende plant - 9 cm pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,73
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Sierasperge - Asparagus densiflorus sprengeri - Makkelijk te verzorgen groene plant, 12 cm pot
Sierasperge - Asparagus densiflorus sprengeri - Makkelijk te verzorgen groene plant, 12 cm pot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 8,23
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Buikplant - Sarracenia - groot - 12 cm pot
Buikplant - Sarracenia - groot - 12 cm pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Weissbunter rubberplant - Ficus elastica "Tineke" - 17 cm pot
Weissbunter rubberplant - Ficus elastica "Tineke" - 17 cm pot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 18,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Blauschwingelgras - Festuca glauca - 9 cm pot, 3 planten
Blauschwingelgras - Festuca glauca - 9 cm pot, 3 planten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Yucca-palm - Palmlelie - 2 ronde stammen - ongeveer 80 cm hoog
Yucca-palm - Palmlelie - 2 ronde stammen - ongeveer 80 cm hoog
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Kokodama - *Tradescantia zebrina* in een hangende Kokodama-pot - "Driemaster"-plant - ongeveer 15 cm
Kokodama - *Tradescantia zebrina* in een hangende Kokodama-pot - "Driemaster"-plant - ongeveer 15 cm
€ 19,78
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Efeutute - Scindapsus pictus 'arguraeus', pot van 12 cm
Efeutute - Scindapsus pictus 'arguraeus', pot van 12 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 7,49
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Strahlenaralie - Schefflera - 9 cm pot - kamerplant - ongeveer 25 cm hoog
Strahlenaralie - Schefflera - 9 cm pot - kamerplant - ongeveer 25 cm hoog
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 6,03
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Slangplant - Trompetbekerplant - Sarracenia smoorii - Vleesetende plant - 9 cm pot
Slangplant - Trompetbekerplant - Sarracenia smoorii - Vleesetende plant - 9 cm pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,73
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Sansevieria cylindrica - Eenzamer plant - 19 cm pot
Sansevieria cylindrica - Eenzamer plant - 19 cm pot
€ 35,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Philodendron scandens Lime - Klimplant met geelgroene bladeren - 12 cm pot
Philodendron scandens Lime - Klimplant met geelgroene bladeren - 12 cm pot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 13,18
Verkoper: Exotenherz

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Aan deze grote ring hebben we een gemakkelijk te onderhouden en aantrekkelijke porseleinen bloem bevestigd. De ring heeft een diameter van ongeveer 28 cm en geeft uw vensterbank een heel bijzondere uitstraling.

De Hoya is een zeer aangename en robuuste plant met interessante bladeren.
Deze plant dankt haar naam aan de opvallende witte bloemen, die lijken op porselein.

Naam: Porseleinen bloem, wasbloem
Botanische naam: Hoya australis

Oorsprong: Azië-Australië

Potmaat: 12 cm

Totale hoogte: ongeveer 40 cm

Diameter ring: ongeveer 28 cm

Plaatsing: Lichte tot zeer lichte, warme plek bij het raam

Watergift: Matig, de grond mag uitdrogen - in de winter minder

Bloei: Om ervoor te zorgen dat uw Hoya bloeit, heeft deze een rustperiode nodig; plaats deze in de winter op een koelere plek, bij een temperatuur van ongeveer 10-15 °C.

Wordt geleverd zonder knoppen en bloemen.



Hieronder vindt u een beschrijving.
Hoogte
40 cm
Breedte
28 cm
Gewicht
1.2 kg
Diameter potmaat
12 cm
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
4019515919031
MPN (Manufacturer Part Number)
218521112022-01
Fabrikant
Exotenherz

Hoogte
40 cm
Breedte
28 cm
Gewicht
1.2 kg
Diameter potmaat
12 cm
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
4019515919031
MPN (Manufacturer Part Number)
218521112022-01
Fabrikant
Exotenherz
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hangplant - Hoya pubicalyx - Porseleinbloem - Wasbloem - 12 cm pot
Hangplant - Hoya pubicalyx - Porseleinbloem - Wasbloem - 12 cm pot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 13,18
-9%
€ 11,99
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Vanilla planifolia - Klimorchidee - Echte vanilleplant, groeiend aan een spaliert, in een pot van 11 cm
Vanilla planifolia - Klimorchidee - Echte vanilleplant, groeiend aan een spaliert, in een pot van 11 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,08
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Hangplant Ceropegia woodii, ook wel bekend als de 'Lantaarnbloem', potmaat 10 cm, geschikt voor een hangmand
Hangplant Ceropegia woodii, ook wel bekend als de 'Lantaarnbloem', potmaat 10 cm, geschikt voor een hangmand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Alocasia reginula Black Velvet - Tropenwortel - Alocasia - Pijlblad - 11 cm pot
Alocasia reginula Black Velvet - Tropenwortel - Alocasia - Pijlblad - 11 cm pot
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Maranta leuconeura 'Fascinator' tricolor, 30 cm, plant in pot - Maranta - Pijlwortel, kamerplant
Maranta leuconeura 'Fascinator' tricolor, 30 cm, plant in pot - Maranta - Pijlwortel, kamerplant
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 7,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Efeutute - Scindapsus pictus 'arguraeus', pot van 12 cm
Efeutute - Scindapsus pictus 'arguraeus', pot van 12 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 7,49
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Hangende kamerplant - Hoya gracilis - Porseleinbloem - Wasbloem - 14 cm hangmand
Hangende kamerplant - Hoya gracilis - Porseleinbloem - Wasbloem - 14 cm hangmand
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,18
-4%
€ 23,20
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde  5,0 l
COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
€ 2,75/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 13,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hangplant - Hoya linearis - Wasbloem, 12 cm, in hangmand
Hangplant - Hoya linearis - Wasbloem, 12 cm, in hangmand
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van OraGarden Premium potgrond voor Monstera, 3 liter
OraGarden Premium potgrond voor Monstera, 3 liter
€ 15,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hangplant - Hoya wayetii tricolor - Wasbloem, 14 cm, in hangmand
Hangplant - Hoya wayetii tricolor - Wasbloem, 14 cm, in hangmand
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 28,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van BIGOS potgrond voor Monstera's en Philodendron, BIOVITA, 8 liter
BIGOS potgrond voor Monstera's en Philodendron, BIOVITA, 8 liter
€ 1,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van BigDean Plantstok Kokos, 110 cm. Klimplantensteun, bloemenstok. Decoratieve kokosstok gemaakt van natuurlijke kokosvezel, uitschuifbaar
BigDean Plantstok Kokos, 110 cm. Klimplantensteun, bloemenstok. Decoratieve kokosstok gemaakt van natuurlijke kokosvezel, uitschuifbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,06
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Monstera Deliciosa Variegata, 40-50 cm | Zeldzame, gemarmerde kamerplant | Rariteit | Exotische plant met gatenbladeren
Monstera Deliciosa Variegata, 40-50 cm | Zeldzame, gemarmerde kamerplant | Rariteit | Exotische plant met gatenbladeren
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 29,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 5,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Hoya carnosa "Flamingo Dream" - Klimplant voor binnenshuis met nieuwe, roze scheuten - Porseleinbloem - Wasbloem - Pot van 12 cm
Hoya carnosa "Flamingo Dream" - Klimplant voor binnenshuis met nieuwe, roze scheuten - Porseleinbloem - Wasbloem - Pot van 12 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,48
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Modern arrangement met varen (Tillandsia) - Varen bevestigd op een zeeëgel - Grote Tillandsia usneoides
Modern arrangement met varen (Tillandsia) - Varen bevestigd op een zeeëgel - Grote Tillandsia usneoides
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Hangplant - Hoya carnosa rubra - Porseleinbloem - Wasbloem, 14 cm, in pot met ophanging
Hangplant - Hoya carnosa rubra - Porseleinbloem - Wasbloem, 14 cm, in pot met ophanging
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 30,78
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Hoya carnosa tricolor - Hangende kamerplant - Porseleinkruid - Wasbloem, 12 cm
Hoya carnosa tricolor - Hangende kamerplant - Porseleinkruid - Wasbloem, 12 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 18,60
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Ceropegia woodii, set van 3, bloeiende plant voor decoratie
Ceropegia woodii, set van 3, bloeiende plant voor decoratie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,88
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Lippenstiftplant - Schameloosbloem - Aeschynanthus 'Rasta' - hangende plant in een pot van 15 cm
Lippenstiftplant - Schameloosbloem - Aeschynanthus 'Rasta' - hangende plant in een pot van 15 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Exotische "Nanouk" Tradescantia, een gemakkelijk te verzorgen kamerplant met overhangende takken, in een roze pot van 9 cm
Exotische "Nanouk" Tradescantia, een gemakkelijk te verzorgen kamerplant met overhangende takken, in een roze pot van 9 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 8,23
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Corokia cotoneaster - struik met golvende takken - boom met touwen
Corokia cotoneaster - struik met golvende takken - boom met touwen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,30
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Arabische jasmijn - Jasminum sambac - 12 cm pot
Arabische jasmijn - Jasminum sambac - 12 cm pot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 15,38
-8%
€ 14,00
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Mini-woestenenroos, Adenium obesum, verrassende kleur
Mini-woestenenroos, Adenium obesum, verrassende kleur
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 10,43
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Alocasia zebrina - Tijgerpijlpunt - 14 cm pot - 35-45 cm hoog
Alocasia zebrina - Tijgerpijlpunt - 14 cm pot - 35-45 cm hoog
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,78
Verkoper: Exotenherz

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 14 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Helemaal tevreden
Beoordeeld op 6 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Syngonium Batik
Beoordeeld op 23 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kunstbloem orchidee Phalaenopsis in keramische pot, wit, roze, paars, 40,5 cm
Kunstbloem orchidee Phalaenopsis in keramische pot, wit, roze, paars, 40,5 cm
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 141,35/1kg
Productafbeelding van Kunstplant Phalaenopsis, 43 cm, geschikt voor bruiloftdecoratie, thuis en in de tuin
Kunstplant Phalaenopsis, 43 cm, geschikt voor bruiloftdecoratie, thuis en in de tuin
€ 19,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza