Calcium- en magnesiumsupplement voor kinderen met vitamine D, in kauwtabletten met de smaak van bosbessen, 180 tabletten

€ 15,00

€ 63,29 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Blue Berry Eyebright tabletten voor ogen en gezichtsvermogen, 240 tabletten
Blue Berry Eyebright tabletten voor ogen en gezichtsvermogen, 240 tabletten
€ 226,51/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BjökoVit Vitamine B12 Kauwtabletten voor kinderen, veganistisch, 120 tabletten
BjökoVit Vitamine B12 Kauwtabletten voor kinderen, veganistisch, 120 tabletten
€ 140,78/1kg
€ 12,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Emsillen Kinder-halstabletten, vanille smaak, 20 tabletten
Emsillen Kinder-halstabletten, vanille smaak, 20 tabletten
€ 105,41/1kg
€ 3,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Vitamine A-Z Tabletten, 100 tabletten
MEGAMAX Nutrition Vitamine A-Z Tabletten, 100 tabletten
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Guarana kauwtabletten, 120 tabletten
allcura Guarana kauwtabletten, 120 tabletten
€ 89,52/1kg
€ 13,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Acerola-Vitamine C kauwtabletten voor het immuunsysteem, 60 tabletten
Espara Acerola-Vitamine C kauwtabletten voor het immuunsysteem, 60 tabletten
€ 119,70/1kg
€ 11,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zinkcitraat kauwtabletten voor kinderen, veganistisch, 120 stuks
Zinkcitraat kauwtabletten voor kinderen, veganistisch, 120 stuks
€ 14,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Elektrolytenpoeder tegen diarree, geschikt voor kinderen en volwassenen, met een bosbessen smaak, 10 zakjes
Elektrolytenpoeder tegen diarree, geschikt voor kinderen en volwassenen, met een bosbessen smaak, 10 zakjes
€ 73,91/1kg
€ 6,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Magnesium, 115 mg, kauwtabletten, 90 tabletten
allcura Magnesium, 115 mg, kauwtabletten, 90 tabletten
€ 76,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GeloRevoice keelpastilles, kersen-menthol smaak, 20 tabletten
GeloRevoice keelpastilles, kersen-menthol smaak, 20 tabletten
€ 191,50/1kg
€ 7,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Calcium + Magnesium + Vitamine D, 120 tabletten
Calcium + Magnesium + Vitamine D, 120 tabletten
€ 93,94/1kg
€ 15,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Guarana Tabletten, 100 tabletten
allcura Guarana Tabletten, 100 tabletten
€ 112,77/1kg
€ 10,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Acerola zuigtabletten, 70 gram tabletten
Acerola zuigtabletten, 70 gram tabletten
€ 81,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BjökoVit Vitamine B12 zuigtabletten, 60 tabletten
BjökoVit Vitamine B12 zuigtabletten, 60 tabletten
€ 164,43/1kg
€ 11,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AmosVital Calcium zuigtabletten met vitamine C, frambozensmaak, 50 tabletten
AmosVital Calcium zuigtabletten met vitamine C, frambozensmaak, 50 tabletten
€ 41,23/1kg
€ 4,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WARNKE Bromelain 500 mg, tabletten, 100 tabletten
WARNKE Bromelain 500 mg, tabletten, 100 tabletten
€ 106,90/1kg
€ 46,34
-70%
€ 13,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Calcium 400 mg, veganistische tabletten, 180 tabletten
Vitamaze Calcium 400 mg, veganistische tabletten, 180 tabletten
€ 66,70/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biolectra Magnesium 150 mg, bruistabletten met citroensmaak, 20 tabletten
Biolectra Magnesium 150 mg, bruistabletten met citroensmaak, 20 tabletten
€ 114,47/1kg
€ 10,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MensSana B12, zuigtabletten, 90 tabletten
MensSana B12, zuigtabletten, 90 tabletten
€ 267,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,78
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Bevat hoogwaardige voedingsstoffen
  • Voor gerichte ondersteuning
  • Kauwtabletten
  • Voedingssupplement verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: New Nordic Deutschland GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 1755924
Ingrediënten
Citroenzuur, zoetstoffen sorbitol en xylitol, emulgatoren: magnesiumzouten van voedingsvetzuren, magnesiumoxide, calciumcarbonaat, cholecalciferol, aroma van bosvruchten
Gewicht
237 g
Levensmiddelenbedrijven
New Nordic Deutschland GmbH
Verkoopbenaming
Calcium- en magnesiumsupplement voor kinderen met vitamine D, in kauwtabletten met de smaak van bosbessen, 180 tabletten
Fabrikant
NEW NORDIC Deutschland GmbH
Aantal stuks
180
Aanbevolen dosering
Kauwtabeltten
MPN (Manufacturer Part Number)
01755924
EAN
5021807496198
05021807496198

Ingrediënten
Citroenzuur, zoetstoffen sorbitol en xylitol, emulgatoren: magnesiumzouten van voedingsvetzuren, magnesiumoxide, calciumcarbonaat, cholecalciferol, aroma van bosvruchten
Gewicht
237 g
Levensmiddelenbedrijven
New Nordic Deutschland GmbH
Verkoopbenaming
Calcium- en magnesiumsupplement voor kinderen met vitamine D, in kauwtabletten met de smaak van bosbessen, 180 tabletten
Fabrikant
NEW NORDIC Deutschland GmbH
Aantal stuks
180
Aanbevolen dosering
Kauwtabeltten
MPN (Manufacturer Part Number)
01755924
EAN
5021807496198
05021807496198
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Blue Berry Eyebright tabletten voor ogen en gezichtsvermogen, 240 tabletten
Blue Berry Eyebright tabletten voor ogen en gezichtsvermogen, 240 tabletten
€ 226,51/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Magnesium³, Multivitamine
Vitamaze Magnesium³, Multivitamine
€ 71,71/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 18,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Abtei Beta-Carotine Plus, 50 capsules
Abtei Beta-Carotine Plus, 50 capsules
€ 23,30/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Verzachtende herstellende balsem, 40 ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Verzachtende herstellende balsem, 40 ml
€ 382,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pullach Hof Ziegenboter Crème, 250 ml
Pullach Hof Ziegenboter Crème, 250 ml
€ 23,16/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 5,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin Pigment Control Gezichtsfluid met zonnefactor 50+ - 50 ml
Eucerin Pigment Control Gezichtsfluid met zonnefactor 50+ - 50 ml
€ 499,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Magnesium-Diasporal Pro depot tabletten voor spieren en zenuwen, 30 tabletten
Magnesium-Diasporal Pro depot tabletten voor spieren en zenuwen, 30 tabletten
€ 328,75/1l
€ 15,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bergland Propolis Bijenzalf Pot (30 ml)
Bergland Propolis Bijenzalf Pot (30 ml)
€ 397,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Avène Hydrance BB Crème met Tint, hydraterend, SPF 30, 40 ml
Avène Hydrance BB Crème met Tint, hydraterend, SPF 30, 40 ml
€ 644,75/1l
€ 25,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TIROLER STEINOEL RINGELBLOEMCREME, 100 ml crème
TIROLER STEINOEL RINGELBLOEMCREME, 100 ml crème
€ 86,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Klosterfrau Melissengeist, vloeistof voor bij verkoudheid, 95 ml
Klosterfrau Melissengeist, vloeistof voor bij verkoudheid, 95 ml
€ 74,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avene 3282770208962, 40 ml, Emulsie, geschikt voor gemengde huid, normale huid, gevoelige huid, hydraterend, 24 uur, tube
Avene 3282770208962, 40 ml, Emulsie, geschikt voor gemengde huid, normale huid, gevoelige huid, hydraterend, 24 uur, tube
€ 587,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
-57%
€ 23,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging, gezichtscrème
PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging, gezichtscrème
€ 507,50/1l
€ 20,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine C 1000 mg, hoge dosering + Zink, veganistische tabletten, 180 tabletten
Vitamaze Vitamine C 1000 mg, hoge dosering + Zink, veganistische tabletten, 180 tabletten
€ 91,72/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 23,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CORVALOL: Extracten gewonnen uit planten
CORVALOL: Extracten gewonnen uit planten
€ 103,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SLAKKENGELEI 125ml. Slakkengelei huidcrème, crème, balsem, lotion. Bevat 40% slakkenextract
SLAKKENGELEI 125ml. Slakkengelei huidcrème, crème, balsem, lotion. Bevat 40% slakkenextract
€ 50,48/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 6,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Voor jou: Eiwitrijke vanille
Voor jou: Eiwitrijke vanille
€ 78,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 59,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantur 39 Color, bruine shampoo met fyto-caffeine, 250 ml
Plantur 39 Color, bruine shampoo met fyto-caffeine, 250 ml
€ 71,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Anti-ongelijkmatigheid behandeling Bioderma Hydrabio, zonnebrandcrème SPF 30 (40 ml)
Anti-ongelijkmatigheid behandeling Bioderma Hydrabio, zonnebrandcrème SPF 30 (40 ml)
€ 43.870,00/1l
€ 43,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VITAWOHL Hirschtalgcrème: kalmeert en verzorgt de huid. 100 ml
VITAWOHL Hirschtalgcrème: kalmeert en verzorgt de huid. 100 ml
€ 26,60/1l
€ 2,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van KIJIMEA Reizdarm Pro capsules, 14 capsules
KIJIMEA Reizdarm Pro capsules, 14 capsules
€ 26.200,00/1l
€ 26,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van shampoo, Sebamed, haarverzorging, anti-behandeling, hypoallergeen, met Piroctone Olamine, 200 ml
shampoo, Sebamed, haarverzorging, anti-behandeling, hypoallergeen, met Piroctone Olamine, 200 ml
€ 31,10/1l
€ 6,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz Vitamine E 600 N, 80 capsules
Doppelherz Vitamine E 600 N, 80 capsules
€ 147,08/1kg
€ 19,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PLANTUR 39 Shampoo 250ml voor gekleurd haar met cafeïne
PLANTUR 39 Shampoo 250ml voor gekleurd haar met cafeïne
€ 40,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,76
-39%
€ 10,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vichy Shampoo, Dercos Diep Reinigende Shampoo, 250 ml
Vichy Shampoo, Dercos Diep Reinigende Shampoo, 250 ml
€ 67,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 16,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Samsung Galaxy A33 5G SM-A336B, 16,5 cm (6,5 inch), 6 GB RAM, 128 GB opslag, 48 MP camera, Android 12, zwart
Samsung Galaxy A33 5G SM-A336B, 16,5 cm (6,5 inch), 6 GB RAM, 128 GB opslag, 48 MP camera, Android 12, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 590,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Synchroline Terproline Body, 250 ml crème
Synchroline Terproline Body, 250 ml crème
€ 91.660,00/1l
€ 91,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Bestseller
Productafbeelding van Doppelherz Maaggel tegen brandend maagzuur en bij reflux, 20 stuks gel
Doppelherz Maaggel tegen brandend maagzuur en bij reflux, 20 stuks gel
€ 32,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,56
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg