Inhoud:

NEURODERM verzorgingslotion voor licht droge huid, 500 ml

€ 23,20

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
€ 1.224,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DERMASENCE Hyalusome Concentraat, gezichtsfluid, 30 ml
DERMASENCE Hyalusome Concentraat, gezichtsfluid, 30 ml
€ 1.101,67/1l
€ 33,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging Serum tegen roodheid, 30 ml
PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging Serum tegen roodheid, 30 ml
€ 22,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PAPULEX Waschgel voor een huid die vatbaar is voor acne, zonder zeep, 150 ml
PAPULEX Waschgel voor een huid die vatbaar is voor acne, zonder zeep, 150 ml
€ 76,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Axisis Teufelskralle zalf, 250 ml zalf
Axisis Teufelskralle zalf, 250 ml zalf
€ 23,96/1l
€ 5,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ensbona Teufelssalbe, zalf, 200 ml
Ensbona Teufelssalbe, zalf, 200 ml
€ 41,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ilon wondverzorgingszalf, 50 ml zalf
ilon wondverzorgingszalf, 50 ml zalf
€ 86,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Linola Neusbalsem, 6 ml
Linola Neusbalsem, 6 ml
€ 708,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,25
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bepanthol Derma milde bodywash voor de gevoelige en droge huid, 200 ml
Bepanthol Derma milde bodywash voor de gevoelige en droge huid, 200 ml
€ 34,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van sensiva® balsem voor de droge huid
sensiva® balsem voor de droge huid
€ 18,38/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,19
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Lindesa O Huidbeschermings- en verzorgingscrème, 50 ml
Lindesa O Huidbeschermings- en verzorgingscrème, 50 ml
€ 72,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALLERGIKA Lipolotio Urea 10%, lichaamslotion, 500 ml, lotion
ALLERGIKA Lipolotio Urea 10%, lichaamslotion, 500 ml, lotion
€ 46,69/1kg
€ 27,51
-6%
€ 25,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cetaphil Reinigingslotion, 460 ml, lotion
Cetaphil Reinigingslotion, 460 ml, lotion
€ 80,22/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Allgäuer Latschenkiefer beenlotion, 200 ml lotion
Allgäuer Latschenkiefer beenlotion, 200 ml lotion
€ 94,85/1l
€ 18,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Hyaluron Milde Reinigingswater, 200 ml
Medipharma Cosmetics Hyaluron Milde Reinigingswater, 200 ml
€ 10,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SYNCHROLINE Aknicare pleistermelk, 5 ml
SYNCHROLINE Aknicare pleistermelk, 5 ml
€ 8.760,00/1l
€ 8,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Guinot, Newhite, Verhelderende reinigingsschuim, 150 ml
Guinot, Newhite, Verhelderende reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Hyaluron Reinigingsgel voor het gezicht, 150 ml
Medipharma Cosmetics Hyaluron Reinigingsgel voor het gezicht, 150 ml
€ 8,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avitale paardenzalf met paardenkastanje, 250 ml zalf
Avitale paardenzalf met paardenkastanje, 250 ml zalf
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Locobase Anti-jeuk verzachtende verzorgingsschuim bij jeuk en droge huid, 100 ml
Locobase Anti-jeuk verzachtende verzorgingsschuim bij jeuk en droge huid, 100 ml
€ 73,56/1kg
€ 10,96
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Huidverzorging van hoge kwaliteit voor medisch gebruik.
  • Geschikt voor de gevoelige huid.
  • Lotion voor het aanbrengen op de huid.
  • e cosmetica, verkrijgbaar bij de apotheek.
  • Fabrikant: Infectopharm Arzneimittel und Consilium GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland).
  • PZN: 14058049
Gewicht
0.599 kg
Fabrikant
INFECTOPHARM Arzn.u.Consilium GmbH
EAN
4260020520742
04260020520742
MPN (Manufacturer Part Number)
14058049

Gewicht
0.599 kg
Fabrikant
INFECTOPHARM Arzn.u.Consilium GmbH
EAN
4260020520742
04260020520742
MPN (Manufacturer Part Number)
14058049
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NEURODERM Verzorgingscrème Lipo, 100 ml. Crème
NEURODERM Verzorgingscrème Lipo, 100 ml. Crème
€ 56,09/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Neuroderm verzorgingscrème, 100 ml. Crème
Neuroderm verzorgingscrème, 100 ml. Crème
€ 56,52/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hauck Dryk Duo: Fietsaanhanger voor twee kinderen
Hauck Dryk Duo: Fietsaanhanger voor twee kinderen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 560,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 30,94
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Medische crème, Evolsin, voor de behandeling van psoriasis, atopische dermatitis en eczeem, 50 ml
Medische crème, Evolsin, voor de behandeling van psoriasis, atopische dermatitis en eczeem, 50 ml
€ 174,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
€ 134,15/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,35
-55%
€ 12,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Femibion 3, tabletten en capsules voor tijdens de borstvoeding, 28 dagelijkse doseringen
Femibion 3, tabletten en capsules voor tijdens de borstvoeding, 28 dagelijkse doseringen
€ 352,24/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl Acute Verzorgingscrème vermindert jeuk en verzacht roodheid en huidirritatie, 100 ml crème
Eucerin AtopiControl Acute Verzorgingscrème vermindert jeuk en verzacht roodheid en huidirritatie, 100 ml crème
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
-2%
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 228,15
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HP ENVY 6010e All-in-One - Multifunctionele printer - Kleur - Inktjet - 216 x 297 mm (Origineel)
HP ENVY 6010e All-in-One - Multifunctionele printer - Kleur - Inktjet - 216 x 297 mm (Origineel)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 129,00
-€ 4,23
€ 124,77
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Femibion 3, tabletten en capsules voor tijdens de borstvoeding, 56 stuks (dagelijkse dosering)
Femibion 3, tabletten en capsules voor tijdens de borstvoeding, 56 stuks (dagelijkse dosering)
€ 337,69/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 324,37
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 860
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van MoMi WOSP00003, Opklapbaar, Zwart
MoMi WOSP00003, Opklapbaar, Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 259
€ 123,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 13 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,80/1l