ZYLKEN 75 MG (voor dieren van 1-10 kg) - VETOQUINOL
€ 107,62
plus € 19,99 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen voor honden & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

ZYLKEN 225 MG (voor dieren van 10-20 kg) - VETOQUINOL
€ 199,45
Verkoper: AbisZ-Markt

Canvit Chondro, voedingssupplement voor honden, 100 gram
€ 23,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
€ 423,14/1kg
€ 65,82
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 59,24
Verkoper: velmontask

Kolostrum voor dieren, 10 gram
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

IPAKITINE Poeder. Voeder voor huisdieren/knagende dieren, 180 g
€ 40,58
Verkoper: AbisZ-Markt

HEPATOSAN 1600, voedingssupplement voor honden/katten, 120 tabletten
€ 452,61/1kg
€ 81,47
Verkoper: AbisZ-Markt

Beaphar Lactol, melk voor puppy's
€ 89,97/1kg
€ 26,99
Verkoper: Vrijetijdwinkel

Flexadin - Vetoquinol
€ 59,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder, 500 Gram
€ 38,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Vetoquinol Ipakitine®, 300 gram
€ 0,20/1l
€ 59,10
Verkoper: AbisZ-Markt

Ipakitine poeder voor honden/katten, 60 g
€ 407,33/1kg
€ 24,44
Verkoper: AbisZ-Markt

Beaphar Lactol opfokmelk voor katten, 500 gram
€ 61,90/1kg
€ 46,79
-33%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 30,95
Verkoper: PartyKadoshop

Canvit BARF Biersgist, 800g
€ 35,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

VIRBAC Nutribound Convalescence - voedingssupplement voor honden - 3x150ml
€ 43.940,00/1l
€ 43,94
Verkoper: velmontask

Trixie Dorsch-Leverolie, voor honden/katten, 250 ml
€ 97,20/1kg
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

NatureVia Magnesium 1, 420 mg, 90 tabletten
€ 27,36
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrivet, 90 capsules (Vitaminen voor honden)
€ 219,50/1kg
€ 21,95
Verkoper: HerbsHelp

Beaphar Katjemaziepasta 100 Gram
€ 229,00/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Canvit Probio voor honden, 100g poeder
€ 30,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Zylkene capsules voor katten/kleine honden, 100 stuks - Categorie: Veterinair benodigdheden
- Gewicht
- 51 g
- Vochtgehalte
- 0%
- Type diervoeder
- Aanvullende voedermiddelen
- Aantal stuks
- 20
- EAN
- 360587435085403605874350854
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 18439050
- Fabrikant
- Sonstige
- Registratienummer
- FR-70-321-001
- Gewicht
- 51 g
- Vochtgehalte
- 0%
- Type diervoeder
- Aanvullende voedermiddelen
- Aantal stuks
- 20
- EAN
- 360587435085403605874350854
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 18439050
- Fabrikant
- Sonstige
- Registratienummer
- FR-70-321-001
Gaat ook goed samen met

Pankreatine - Mp Labo
€ 54,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

AniForte Ulmenbastpoeder voor honden en katten, 100g - Geschikt na diarree en braken, natuurlijke ondersteuning van de darmflora en het maagdarmstelsel
€ 271,60/1kg
€ 34,52
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 27,16
Verkoper: velmontask

Alfavet FeliGum Struvit 160g: voeding om struvietstenen op te lossen bij katten en honden
€ 140,81/1kg
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt

Hyaloral Gel, 50 ml
€ 772,00/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Canosan voor honden, pellets met Gonex, 1300 g concentraat
€ 94,57
Verkoper: AbisZ-Markt

VetExpert KalmVet 60 caps.
€ 20.250,00/1kg
€ 20,25
Verkoper: velmontask

VIRBAC Pronefra: voedingssupplement voor honden en katten - 180 ml
€ 56.700,00/1l
€ 63,40
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 56,70
Verkoper: velmontask

Laksolie 5L + Vitamine A, D, en E en Pomp – Laksolie voor hond en kat, koudgeperst, Omega-3 & Omega-6 – ANIMILLE
€ 7,90/1l
€ 39,49
Verkoper: Animille_com

JM SANTE VET PROTECTOR GASTRO - BUTYLATE 60 ml
€ 286,17/1l
€ 17,17
Verkoper: velmontask

Enteropro ® 250 capsules - Aanvullend voer voor honden + katten
€ 431,15/1kg
€ 56,05
Verkoper: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced, nieuwe formule, 60 tabletten
€ 100.600,00/1l
€ 100,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

REAVET zalmolie voor honden, 1 liter – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden, van voedingskwaliteit zonder toevoegingen, vers verpakt in Duitsland
€ 73,45/1l
€ 73,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

naturetrend Zeolietpoeder 1,3 kg – Zuiver natuurproduct van premium kwaliteit – Extra fijn gemalen, puur en onbewerkt vulkanisch gesteente
€ 56,77/1kg
€ 73,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Waldkraft PEA Palmitoylethanolamide, puur voor honden en katten, 36 gram
€ 775,83/1kg
€ 27,93
Verkoper: AbisZ-Markt

Pochoutka Prospera Plus eendensandwiches, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,86
Verkoper: Eoshop

Canina Canhydrox GAG, voor honden, tabletten, ter bevordering van de botgezondheid, ter bevordering van de spiergezondheid, voor tandverzorging, geschikt voor puppy's, bevat calcium, verkrijgbaar in een pot
€ 156,50/1kg
€ 31,30
Verkoper: AbisZ-Markt

PHA GastroPaste voor honden, 100 ml
€ 4,88
Verkoper: AbisZ-Markt

Alpenschnee melkpoeder (500 g)
€ 4,76/1kg
€ 2,38
Verkoper: AbisZ-Markt

VITAR Veterinae ArtiVit siroop 1000 ml voor honden en katten – gewrichtsverzorging met glucosamine, chondroïtine, MSM, hyaluronzuur, collageen
€ 44,86/1l
€ 65,59
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 44,86
Gratis bezorging
Verkoper: VITARVet

TROVET Renal & Oxalate RID - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 4,56/1kg
€ 13,68
Verkoper: velmontask

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g gewrichtspoeder voor honden en katten – chondroprotector met glucosamine, chondroïtine, MSM, collageen
€ 117,25/1l
€ 61,56
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: VITARVet

300 gram Waldkraft Arthridea
€ 158,57/1kg
€ 47,57
Verkoper: AbisZ-Markt

Trixie Premio, leverworst voor honden, 110 gram
€ 11,04
Verkoper: somnia24

Gezonde tandreinigingsstokjes Vital Puffed Sticks voor honden
€ 8,49
Verkoper: Ghoda

AniForte A10000171, Universeel, Pasta, Verzorging van het spijsverteringsstelsel, Gezondheid van de darmen, Algemene gezondheid, Volwassen dier, Turf, Doseerder
€ 51,90/1kg
€ 62,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

REAVET Groenlipmossel Extract Poeder 1kg voor honden en paarden | Groenlipmosselpoeder voor honden, hooggedoseerd groenlipmossel extract | Geschikt als aanvulling op het BARF-dieet na behandeling van artrose en artritis
€ 134,86/1kg
€ 134,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

AniForte LeberVetal poeder voor honden, 100 g - Natuurlijke kruidenmengsel ter ondersteuning van de leverfunctie, kruiden voor honden, hoge mate van acceptatie
€ 75,21/1kg
€ 18,88
-44%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,53
Verkoper: velmontask

Animille zalmolie 100 ml voor katten, koudgeperst, Noors, met pipet, omega 3
€ 64,90/1l
€ 6,49
Verkoper: Animille_com

REAVET Worm-Kraut vloeibaar 100 ml – voor honden en katten, met echt wormkruid (Artemisia Absinthium) in een plantaardige formule op basis van een recept, geschikt voor alle huisdieren
€ 649,50/1l
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

AniForte zalmolie capsules voor honden en katten, 500 stuks – waardevolle omega-3 visolie en vitamines voor de stofwisseling, botopbouw en een glanzende vacht
€ 76,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.