Inhoud:

20 ml

Ball Deodorant Roll-on Comfort, 20 ml

€ 15,75

€ 787,50 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weleda Deo Zerstäuber Deodorant, citrusgeur, navulflacon, 200 ml
Weleda Deo Zerstäuber Deodorant, citrusgeur, navulflacon, 200 ml
€ 112,20/1l
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Antitranspirant Deodorant Roll-on, 75 ml
Antitranspirant Deodorant Roll-on, 75 ml
€ 255,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Perspirex Original Antitranspirant Roll-on, 20 ml
Perspirex Original Antitranspirant Roll-on, 20 ml
€ 10.350,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Perspirex Original (20 ml)
Perspirex Original (20 ml)
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Perspirex - Roll-on Original Deodorant Roller 20 ml
Perspirex - Roll-on Original Deodorant Roller 20 ml
€ 79,50/1l
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Perspirex Sterke Antitranspirant Roll-on, 20 ml
Perspirex Sterke Antitranspirant Roll-on, 20 ml
€ 10.350,00/1l
€ 10,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sebamed Men Ball Deodorant, 50 ml
Sebamed Men Ball Deodorant, 50 ml
€ 144,80/1l
€ 7,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Odorex Roll-on, 50 ml
Odorex Roll-on, 50 ml
€ 63,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Roll-on, 50 ml
LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Roll-on, 50 ml
€ 172,00/1l
€ 8,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Martiderm Driosec Intensives Antitranspirant-Deodorant, roll-on, 50 ml
Martiderm Driosec Intensives Antitranspirant-Deodorant, roll-on, 50 ml
€ 490,20/1l
€ 24,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Deodorantbalsem, roll-on, 50 ml
Deodorantbalsem, roll-on, 50 ml
€ 346,40/1l
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Byly Sensitive Roll-on Deodorant, 50 ml
Byly Sensitive Roll-on Deodorant, 50 ml
€ 259,80/1l
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nivea Deodorant Roll-on - Dry Comfort, 50 ml
Nivea Deodorant Roll-on - Dry Comfort, 50 ml
€ 48,00/1l
€ 2,50
-4%
€ 2,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SENSITIVE Deodorant Spray, 200 ml
SENSITIVE Deodorant Spray, 200 ml
€ 44,50/1l
€ 8,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ISDIN DEO FRESH FOR MEN Roll-on Deodorant, 50 ml
ISDIN DEO FRESH FOR MEN Roll-on Deodorant, 50 ml
€ 419,20/1l
€ 20,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed Balsem Deodorant Roll-On Sensitve 50 ml
Sebamed Balsem Deodorant Roll-On Sensitve 50 ml
€ 343,60/1l
€ 17,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LACTOVIT ORIGINAL 0% Deodorant Roll-on, 50 ml
LACTOVIT ORIGINAL 0% Deodorant Roll-on, 50 ml
€ 316,80/1l
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed Fresh Deodorant Roll-On 50 ml
Sebamed Fresh Deodorant Roll-On 50 ml
€ 345,00/1l
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze anti-transpirant roller biedt u een betrouwbare bescherming tegen overmatig zweten en lichaamsgeur.

Eigenschappen:

  • Vermindert effectief zweten en geur,
  • Biedt langdurige bescherming,
  • Minimaliseert eventuele irritatie van de huid,
  • Is zachter voor de huid.

Gebruik

Breng de anti-transpirant 's avonds voor het slapen gaan aan op een volledig droge en onbeschadigde huid. 's Ochtends spoelt u het behandelde gebied af en brengt u het product niet opnieuw aan. Herhaal de aanbrenging 's avonds totdat u het gewenste resultaat heeft bereikt (meestal binnen 7 dagen). Als u een gevoelige huid heeft, breng het product in het begin om de avond gedurende 14 dagen aan. Vervolgens brengt u Perspirex 2-3 keer per wan, of naar behoefte.

Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Sonstige Verlage
Aantal stuks
1
EAN
5701943100042

Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Sonstige Verlage
Aantal stuks
1
EAN
5701943100042
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Perspirex Original Antitranspirant Roll-on, 20 ml
Perspirex Original Antitranspirant Roll-on, 20 ml
€ 10.350,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Perspirex Original (20 ml)
Perspirex Original (20 ml)
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Perspirex Comfort, groene variant, 20 ml / 0929, 2-3 stuks
Perspirex Comfort, groene variant, 20 ml / 0929, 2-3 stuks
€ 999,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Perspirex, anti-transpirant voor handen en voeten
Perspirex, anti-transpirant voor handen en voeten
€ 178,80/1l
€ 17,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Astra rugzak Minecraft, 3 compartimenten, 1 stuk
Astra rugzak Minecraft, 3 compartimenten, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,33
-29%
€ 57,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Lader voor iPhone 16, 15, PRO, MAX, PLUS, adapter, netvoeding, MacBook Air, Pro, iPad, 35W, USB-C
Lader voor iPhone 16, 15, PRO, MAX, PLUS, adapter, netvoeding, MacBook Air, Pro, iPad, 35W, USB-C
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 23,18
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 224
€ 156,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 161,19
-€ 59,00
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 65,99
-16%
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van GoPro CHDHX-121-RW sports photography camera 27 MP 5K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g
GoPro CHDHX-121-RW sports photography camera 27 MP 5K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 369,19
-€ 32,08
€ 337,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lattafa Asad Zanzibar, voor heren, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Zwarte peper, Lavendel, Iris, Zeezout
Lattafa Asad Zanzibar, voor heren, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Zwarte peper, Lavendel, Iris, Zeezout
€ 267,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Baagl rugzak voor meisjes en tieners - Rugzak voor skateboarders - Kinderrugzak met laptopvak en borstband, geschikt voor school (Skate Galaxy)
Baagl rugzak voor meisjes en tieners - Rugzak voor skateboarders - Kinderrugzak met laptopvak en borstband, geschikt voor school (Skate Galaxy)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 98,55
-€ 6,65
€ 91,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DH FitLife Trainingsmat, fitnessmat, sportmat, 183*61*1 cm, gymnastiekmat, extra scheurbestendig, yogamat, antislip en dik, workoutmat (zwart)
DH FitLife Trainingsmat, fitnessmat, sportmat, 183*61*1 cm, gymnastiekmat, extra scheurbestendig, yogamat, antislip en dik, workoutmat (zwart)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 68,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
-€ 5,04
€ 162,96
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.633,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 81,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Purlov 21599 Absorberende trainingsmatten voor honden 60 x 40 cm, 100 stuks + bonus
Purlov 21599 Absorberende trainingsmatten voor honden 60 x 40 cm, 100 stuks + bonus
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 13,57
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Apple iPhone XS Max, 256 GB opslag, kleur: zilver
Apple iPhone XS Max, 256 GB opslag, kleur: zilver
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
Gereviseerd
€ 380,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l