Vloeibare zeep Palmolive Melk en Honing, 1 liter

€ 9,35

€ 4,50-51%

€ 4,25 / 1kg

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 17 – wo 21 oktober
Wees er snel bij!
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
€ 95,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,24
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 174,50/1l
€ 34,90
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Handzeep met dispenser, Agrado (500 ml)
Handzeep met dispenser, Agrado (500 ml)
€ 18,70/1l
€ 9,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dermomed Vloeibare zeep met aloë, 1 liter
Dermomed Vloeibare zeep met aloë, 1 liter
€ 2,73/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dermomed, vloeibare zeep met karité en amandel, geur, 1000 ml
Dermomed, vloeibare zeep met karité en amandel, geur, 1000 ml
€ 2,38/1kg
€ 2,38
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elkos Melk & Honing vloeibare zeep, 1 liter
Elkos Melk & Honing vloeibare zeep, 1 liter
€ 2,05/1l
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Speick vloeibare zeep, 5 liter
Speick vloeibare zeep, 5 liter
€ 9,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Palmolive Amandel Vloeibare Zeep, navulverpakking, 500 ml
Palmolive Amandel Vloeibare Zeep, navulverpakking, 500 ml
€ 39,84/1l
€ 19,92
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Yope Vloeibare zeep, Vanille & Kaneel, 500 ml
Yope Vloeibare zeep, Vanille & Kaneel, 500 ml
€ 19,15/1kg
€ 13,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sonett vloeibare handzeep Calendula, 1 liter
Sonett vloeibare handzeep Calendula, 1 liter
€ 16,58/1l
€ 16,58
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van ALVIANA plantaardige zeep: MELK + HONING
ALVIANA plantaardige zeep: MELK + HONING
€ 21,86/1kg
€ 2,65
-2%
€ 2,58
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PALMOLIVE Vloeibare zeep 300ml, Orchidee & Melk
PALMOLIVE Vloeibare zeep 300ml, Orchidee & Melk
€ 7,00/1l
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
€ 17,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Speick Arztseife Vloeibaar (300 ml)
Speick Arztseife Vloeibaar (300 ml)
€ 19,03/1l
€ 5,86
-2%
€ 5,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Joanna Naturia Vloeibare Zeep met Frambozenbalsem, 500 ml
Joanna Naturia Vloeibare Zeep met Frambozenbalsem, 500 ml
€ 24,25/1kg
€ 12,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nutka Vloeibare zeep met aloë vera, 400 ml
Nutka Vloeibare zeep met aloë vera, 400 ml
€ 11,60/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dzidziuś Vloeibare zeep met amandelolie, 300 ml
Dzidziuś Vloeibare zeep met amandelolie, 300 ml
€ 16,26/1kg
€ 5,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dermomed Amandelvloeibare Zeep met Pompdop, 1000 ml
Dermomed Amandelvloeibare Zeep met Pompdop, 1000 ml
€ 2,73/1l
€ 2,73
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel Palmolive Melk en Honing vandaag nog! Voel de zachtheid en geniet van natuurlijke verzorging, elke dag!

Gewicht
1060 g
Ingrediënten
Aqua, Natriumlaurethsulfaat, Natriumchloride, Cocamidopropylbetaïne, Parfum, Natriumsalicylaat, Glycerine, Natriumbenzoaat, Glycol distearaat, Laurylhydroxysultaïne, Citroenzuur, Polyquaternium-7, Coco-glucoside, Tetranatrium EDTA, PEG-150 Pentaerythrityl tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl cocamide, Glycerylolivaat, Glycerylstearaat, Lactose, Whey-eiwit, Honing, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Hexyl cinnamal, CI 16255, CI 19140.
Fabrikant
EAN
8714789992013

Gewicht
1060 g
Ingrediënten
Aqua, Natriumlaurethsulfaat, Natriumchloride, Cocamidopropylbetaïne, Parfum, Natriumsalicylaat, Glycerine, Natriumbenzoaat, Glycol distearaat, Laurylhydroxysultaïne, Citroenzuur, Polyquaternium-7, Coco-glucoside, Tetranatrium EDTA, PEG-150 Pentaerythrityl tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl cocamide, Glycerylolivaat, Glycerylstearaat, Lactose, Whey-eiwit, Honing, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Hexyl cinnamal, CI 16255, CI 19140.
Fabrikant
EAN
8714789992013
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PRIJA Vloeibare zeep met ginseng, 6 x 380 ml – Veganistisch, geschikt voor dagelijks gebruik
PRIJA Vloeibare zeep met ginseng, 6 x 380 ml – Veganistisch, geschikt voor dagelijks gebruik
€ 91,61/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 41,99
-17%
€ 34,81
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
€ 299,85/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Bestseller
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
€ 92,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Liter vloeibare zeep "Prija" 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Liter vloeibare zeep "Prija" 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van PRIJA Vloeibare zeepgel Ginseng, 5 liter
PRIJA Vloeibare zeepgel Ginseng, 5 liter
€ 8,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 40,77
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
€ 189,90/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 18,99
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
€ 17,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dettol Original Zeep (2 X 100 gr)
Dettol Original Zeep (2 X 100 gr)
€ 21.300,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Faith in Nature Hand Wash Grapefruit & Orange 400 ml
Faith in Nature Hand Wash Grapefruit & Orange 400 ml
€ 7,30/1l
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tengri® Original Aleppo Zeep Set, 6 x 200g (1200g+-), met 20% laurierolie / 80% olijfolie.  Vaste zeep, natuurzeep / haarzeep / douchezeep
Tengri® Original Aleppo Zeep Set, 6 x 200g (1200g+-), met 20% laurierolie / 80% olijfolie. Vaste zeep, natuurzeep / haarzeep / douchezeep
€ 177,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 35,51
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van TORK 420701 Fl-Seife Prem. Ex-Mild 1l
TORK 420701 Fl-Seife Prem. Ex-Mild 1l
€ 19,71/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
€ 17,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Nesti Dante Zepen Geschenk Dolce Vivere (6 X 150 gr)
Nesti Dante Zepen Geschenk Dolce Vivere (6 X 150 gr)
€ 12,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
-3%
€ 1,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Tesori Pompzeep, 300 ml, Ayurveda
Tesori Pompzeep, 300 ml, Ayurveda
€ 9,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Würth Handreiniger HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 Stück
Würth Handreiniger HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 Stück
€ 15,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 53,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Lux Soft Touch, stuk zeep, zacht geparfumeerd met Franse rozen en amandelolie, 80g
Lux Soft Touch, stuk zeep, zacht geparfumeerd met Franse rozen en amandelolie, 80g
€ 5,38/1l
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 0,43
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lux Velvet Touch zeep, zacht geparfumeerd met jasmijn en verzorgend met amandelolie, 80g
Lux Velvet Touch zeep, zacht geparfumeerd met jasmijn en verzorgend met amandelolie, 80g
€ 4,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 0,43
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
€ 108,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,70
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nivea Zeep – Creme Soft 100 gr
Nivea Zeep – Creme Soft 100 gr
€ 2,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sheaboter 200g - Natur Planet
Sheaboter 200g - Natur Planet
€ 64,35/1l
€ 12,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,22
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
€ 8,25/1l
€ 42,37
-2%
€ 41,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sodasan vloeibare zeep, citrus-olijf, 1000 ml
Sodasan vloeibare zeep, citrus-olijf, 1000 ml
€ 9,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Coolike azijnzuurhoudende kleikompressen, 5 katoenen doekjes
Coolike azijnzuurhoudende kleikompressen, 5 katoenen doekjes
€ 3,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Saponetta Muschio Bianco Zeep 125g - Tesori d'Oriente
Saponetta Muschio Bianco Zeep 125g - Tesori d'Oriente
€ 16,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,94
-79%
€ 2,00
Verkoper: Avanti_Shop
Welkomstdeals
Productafbeelding van Pür Natuurlijke Luffa-zeep met geitenmelk, voor gezicht en lichaam, 130 g
Pür Natuurlijke Luffa-zeep met geitenmelk, voor gezicht en lichaam, 130 g
€ 73,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,90
-3%
€ 9,60
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
€ 6,90/1kg
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hygostar 556218: Ronde, witte zeepstukken met plisséplooien
Hygostar 556218: Ronde, witte zeepstukken met plisséplooien
€ 986,25/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,36
-31%
€ 39,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 4711 Original Crème Zeep (100 gr)
4711 Original Crème Zeep (100 gr)
€ 36,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Black Shine zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 4
Black Shine zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 4
Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 4
Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 4
Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Black Shine Veganze zeep met kojinezuur, kurkuma, 4 x 100 gram
Black Shine Veganze zeep met kojinezuur, kurkuma, 4 x 100 gram
€ 31,90
-3%
€ 30,94
Verkoper: Exporgin
€ 77,35/1kg
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,72/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 2
€ 18,90
-3%
€ 18,33
Verkoper: Exporgin
€ 183,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 2
€ 18,90
-3%
€ 18,33
Verkoper: Exporgin
€ 183,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 2
€ 18,90
-3%
€ 18,33
Verkoper: Exporgin
€ 183,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 2
€ 18,90
-3%
€ 18,33
Verkoper: Exporgin
€ 183,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 54,63/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Black Shine Veganistische zeep met kojinezuur, kurkuma, 2 x 100 gram
Black Shine Veganistische zeep met kojinezuur, kurkuma, 2 x 100 gram
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 81,95/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
€ 53,03
-3%
€ 51,25
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 113,89/1l
Productafbeelding van Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,69
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
€ 160,67/1kg
Productafbeelding van Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
€ 299,85/1kg