BioGorm Vlekverwijderende, hypoallergene crème voor het camoufleren van vlekken rond de ogen, 21 ml

€ 27,63

€ 1.315,71 / 1l

plus € 17,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mikrosilber tandgel, 50 ml (vloeibaar), 50 ml (gel)
Mikrosilber tandgel, 50 ml (vloeibaar), 50 ml (gel)
€ 272,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AtopiControl verzorgingsset voor het lichaam
AtopiControl verzorgingsset voor het lichaam
€ 67,96
-4%
€ 65,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ichtho Vet Derma-crème, 100 g crème
Ichtho Vet Derma-crème, 100 g crème
€ 22,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioGroom Indulge Crème Rinse, Arganolie conditioner, concentraat 1:4, 59 ml
BioGroom Indulge Crème Rinse, Arganolie conditioner, concentraat 1:4, 59 ml
€ 118,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,98
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van CanBel reinigingsproduct voor de huid rond de ogen, voor honden en katten, 60 ml
CanBel reinigingsproduct voor de huid rond de ogen, voor honden en katten, 60 ml
€ 23,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BioGroom Oorluisbehandeling, met kalmerende aloë vera, 118 ml
BioGroom Oorluisbehandeling, met kalmerende aloë vera, 118 ml
€ 212,97/1l
€ 25,13
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van cdVet VeaVet Oogverzorging met Euphrasia, 20 ml
cdVet VeaVet Oogverzorging met Euphrasia, 20 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Shampoo KAY voor witte vacht, 250 ml
Shampoo KAY voor witte vacht, 250 ml
€ 14,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,72
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Beaphar Shampoo, hypoallergeen, voor vette vacht. 250 ml
Beaphar Shampoo, hypoallergeen, voor vette vacht. 250 ml
€ 128,24/1l
€ 32,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van -Balm Voor Honden - Dermoscent
-Balm Voor Honden - Dermoscent
€ 30.300,00/1l
€ 30,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van M DERM SHAMPOO, 250 ml
M DERM SHAMPOO, 250 ml
€ 115,60/1l
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 59 ml (verdund: 295 ml)
BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 59 ml (verdund: 295 ml)
€ 118,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Oogverzorgingspads, 25 stuks
BioGroom Oogverzorgingspads, 25 stuks
€ 22,67
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Otican Oorreiniger 125 Ml
Otican Oorreiniger 125 Ml
€ 189,60/1l
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Mikrosilber Oorvloeistof, vet, 50 ml
Mikrosilber Oorvloeistof, vet, 50 ml
€ 101,70/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar Sensitiv, vloeistof om braakwatervlekken te verwijderen - 50 ml
Beaphar Sensitiv, vloeistof om braakwatervlekken te verwijderen - 50 ml
€ 172,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologisch vitamine-reinigingsbalsem, 70 ml
Biologisch vitamine-reinigingsbalsem, 70 ml
€ 221,14/1l
€ 15,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BEAPHAR Oogdruppels voor honden en katten, 50 ml
BEAPHAR Oogdruppels voor honden en katten, 50 ml
€ 458,00/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cemio Cannabiszalf, verkoelend, 200 ml
Cemio Cannabiszalf, verkoelend, 200 ml
€ 156,25/1l
€ 31,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tandgel hond/kat Beaphar
Tandgel hond/kat Beaphar
€ 31,50
-47%
€ 16,50
Verkoper: PartyKadoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BioGroom Under Eye Stain Cover Cream is speciaal ontwikkeld om tranenvlekken en onvolkomenheden op wit haar te verminderen. Herhaaldelijk gebruik maakt vlekkerige plekken lichter, omdat de crème een beschermende laag vormt onder de ogen en zo voorkomt dat tranen huid en vacht verkleuren. Hypoallergeen, 100% parfumvrij, en bevat alleen natuurlijke ingrediënten.
Gewicht
60 g
Inhoud
0.021 l
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
BioGorm Vlekverwijderende, hypoallergene crème voor het camoufleren van vlekken rond de ogen, 21 ml
EAN
21653310070
0021653310070
MPN (Manufacturer Part Number)
31007
Fabrikant
Bio-Derm Laboratories, Inc.

Gewicht
60 g
Inhoud
0.021 l
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
BioGorm Vlekverwijderende, hypoallergene crème voor het camoufleren van vlekken rond de ogen, 21 ml
EAN
21653310070
0021653310070
MPN (Manufacturer Part Number)
31007
Fabrikant
Bio-Derm Laboratories, Inc.
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Beaphar Sensitiv, vloeistof om braakwatervlekken te verwijderen - 50 ml
Beaphar Sensitiv, vloeistof om braakwatervlekken te verwijderen - 50 ml
€ 172,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van -Groom Super White Shampoo, 12 ounce
-Groom Super White Shampoo, 12 ounce
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,81
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.209,30
-€ 78,74
€ 1.130,56
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van moovkee Babybadje met standaard 80 cm grijs opvouwbaar met thermometer, badkussen en afvoersysteem Babybadje voor pasgeborenen met standaard
moovkee Babybadje met standaard 80 cm grijs opvouwbaar met thermometer, badkussen en afvoersysteem Babybadje voor pasgeborenen met standaard
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CELLFAST ECONOMIC, 50 meter, Aansluitstuk voor ondergrond, Groen, Polyester, 20 bar, -10 tot 50 °C
CELLFAST ECONOMIC, 50 meter, Aansluitstuk voor ondergrond, Groen, Polyester, 20 bar, -10 tot 50 °C
€ 0,62/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 31,15
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van BioGroom Magic White, droogshampoo voor honden, verhelderend spray, 284 g
BioGroom Magic White, droogshampoo voor honden, verhelderend spray, 284 g
€ 78,15/1kg
€ 37,81
-16%
€ 31,65
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BioGroom Mink Oil Spray, verzorgende spray voor vacht, concentraat 1:4, 355 ml (verdund: 1,8 liter)
BioGroom Mink Oil Spray, verzorgende spray voor vacht, concentraat 1:4, 355 ml (verdund: 1,8 liter)
€ 90,51/1l
€ 32,13
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HOMCOM Hoekbank met chaise longue, omkeerbaar, donkergrijs
HOMCOM Hoekbank met chaise longue, omkeerbaar, donkergrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 404,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Driestaps huisdiertrap, antislip huisdierhelling, trap voor huisdieren, hondenhelling, hondenstappen. Afneembaar en wasbaar
Driestaps huisdiertrap, antislip huisdierhelling, trap voor huisdieren, hondenhelling, hondenstappen. Afneembaar en wasbaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 17,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,72
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hoekkeuken Vicco R-Line Wit Hoogglans/Wit 187 x 167 cm, WB Marmer, Model 34828
Hoekkeuken Vicco R-Line Wit Hoogglans/Wit 187 x 167 cm, WB Marmer, Model 34828
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 741,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 41,99
-2%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
€ 310,00
Verkoper: PRMEBLE
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Grote ruimtewerende gordijn met rails en haken, beige stoffen gordijn, privacygordijn voor slaapkamer of woonkamer, breedte 254 cm, hoogte 213 cm
Grote ruimtewerende gordijn met rails en haken, beige stoffen gordijn, privacygordijn voor slaapkamer of woonkamer, breedte 254 cm, hoogte 213 cm
€ 31,69/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 67,49
3% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Kussenvulling - Inlegkussen met vulling van veren/polyester, 80 x 80 cm. Veerkussen
Kussenvulling - Inlegkussen met vulling van veren/polyester, 80 x 80 cm. Veerkussen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 22,99
-13%
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van BioGroom Super Foam, volumineerversterkende schuim, super schuim, 473 ml
BioGroom Super Foam, volumineerversterkende schuim, super schuim, 473 ml
€ 75,37/1l
€ 35,65
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van WISFOR Puppyren Modern, zelfbouw puppyren, 8-delig, gemaakt van acryl, omheining voor loslopende puppy's, met deur, dierenren, afmetingen 120 x 120 x 61 cm
WISFOR Puppyren Modern, zelfbouw puppyren, 8-delig, gemaakt van acryl, omheining voor loslopende puppy's, met deur, dierenren, afmetingen 120 x 120 x 61 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 164,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van COSTWAY 600L dakbox voor auto, waterdichte dakbox met 6 bevestigingshaken, cijferslot, antislipmat en draagtas, opvouwbare daktas voor auto's, bestelwagens en SUV's (geel, 600L)
COSTWAY 600L dakbox voor auto, waterdichte dakbox met 6 bevestigingshaken, cijferslot, antislipmat en draagtas, opvouwbare daktas voor auto's, bestelwagens en SUV's (geel, 600L)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van WISFOR Rollende garderobekast, houten kledingrek met kledingstang en planken, verrijdbare garderobekast met haken en schoenenrek
WISFOR Rollende garderobekast, houten kledingrek met kledingstang en planken, verrijdbare garderobekast met haken en schoenenrek
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 70,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg