Dallmayr Classic, 12 pakken van 500 gram, gemalen koffie, geschikt voor filterapparaat

€ 163,78

€ 27,30 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Koffiepoeder & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dallmayr Prodomo, gemalen koffie voor filterapparaat, 12 verpakkingen van 500 gram
Dallmayr Prodomo, gemalen koffie voor filterapparaat, 12 verpakkingen van 500 gram
€ 38,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 232,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr Kaffee Classic, gemalen, 500 gram
Dallmayr Kaffee Classic, gemalen, 500 gram
€ 28,56/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,13
-5%
€ 14,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dallmayr Classic, gemalen, krachtige kwaliteit koffie, 500g, verpakking met 12 stuks
Dallmayr Classic, gemalen, krachtige kwaliteit koffie, 500g, verpakking met 12 stuks
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 198,60
Gratis bezorging
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 21,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,34
-€ 6,49
€ 129,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
€ 45,14/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 12 pakken JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, artikelnummer 4091341, 500g per pak
12 pakken JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, artikelnummer 4091341, 500g per pak
€ 30,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 180,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Koffie NESCAFÉ Classic 3-in-1, oplosbaar, 10 x 16,5 gram
Koffie NESCAFÉ Classic 3-in-1, oplosbaar, 10 x 16,5 gram
€ 20,41/1kg
€ 6,28
-44%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 35,60/1kg
€ 8,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gemalen koffie, Lavazza Qualità Oro, 250 gram
Gemalen koffie, Lavazza Qualità Oro, 250 gram
€ 23,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,94
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
€ 28,20/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gemalen koffie LAVAZZA Caffé Espresso, in een blik van 250 gram
Gemalen koffie LAVAZZA Caffé Espresso, in een blik van 250 gram
€ 94,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
-20%
€ 23,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
€ 70,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
€ 17,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,85
-62%
€ 8,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie Tchibo M Vacuum, 500 gram
Gemalen koffie Tchibo M Vacuum, 500 gram
€ 37,27/1kg
€ 20,40
-4%
€ 19,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Merrild, gemalen koffie voor de koffiezetapparaat, 400 gram
Merrild, gemalen koffie voor de koffiezetapparaat, 400 gram
€ 69,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,99
-9%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica koffie, 250g, gemalen, in verpakking
Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica koffie, 250g, gemalen, in verpakking
€ 48,60/1kg
€ 64,78
-81%
€ 12,15
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dallmayr Classic, kartonnen verpakking, 12 × 500 g, gemalen – een harmonieuze filterkoffie voor dagelijks gebruik

Met de kartonnen verpakking van 12 stuks Dallmayr Classic krijgen grotere afnemers en bedrijven een beproefde merkkwaliteit in een handig formaat. De combinatie van Arabica- en Robusta-bonen zorgt voor een evenwichtige smaak en een subtiele kruidigheid – een echte klassieker die bij elke gelegenheid past.

De twaalf aroma-gedichte verpakkingen van 500 g garanderen versheid, flexibiliteit en efficiënte opslag. Of het nu in een hotel, kantoor of kantine is, Dallmayr Classic overtuigt door zijn constante kwaliteit en harmonieuze aroma.

De medium branding maakt deze koffie tot de ideale keuze voor verschillende smaken en toepassingen. Hij heeft een ronde smaak, is aangenaam aromatisch en biedt een evenwichtige verhouding tussen body en intensiteit – perfect voor dagelijks koffiegenot in grotere hoeveelheden.

Smaakprofiel:

  • Aroma: evenwichtig, aromatisch
  • Smaak: vol, subtiel kruidig
  • Branding: medium
  • Zuurte: harmonieus

De ideale oplossing voor grotere afnemers die waarde hechten aan beproefde Dallmayr-kwaliteit en harmonieus koffiegenot. Met Dallmayr Classic in de kartonnen verpakking van 12 stuks verzekert u uzelf van een evenwichtige smaak en constante kwaliteit voor elk gebruik.

Koffiezetmethode
French Press
Ingrediënten
Instantkoffie
Gewicht
6000 g
Levensmiddelenbedrijven
Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
Verkoopbenaming
Dallmayr Classic, 12 pakken van 500 gram, gemalen koffie, geschikt voor filterapparaat
Fabrikant
Aantal stuks
12
MPN (Manufacturer Part Number)
EUR10403
EAN
4008167123699

Koffiezetmethode
French Press
Ingrediënten
Instantkoffie
Gewicht
6000 g
Levensmiddelenbedrijven
Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
Verkoopbenaming
Dallmayr Classic, 12 pakken van 500 gram, gemalen koffie, geschikt voor filterapparaat
Fabrikant
Aantal stuks
12
MPN (Manufacturer Part Number)
EUR10403
EAN
4008167123699
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Schnitzer Bread'N Toast Dark (430 gr)
Schnitzer Bread'N Toast Dark (430 gr)
€ 13,02/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,74
-2%
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 21,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,34
-€ 6,49
€ 129,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dallmayr Prodomo, gemalen koffie voor filterapparaat, 12 verpakkingen van 500 gram
Dallmayr Prodomo, gemalen koffie voor filterapparaat, 12 verpakkingen van 500 gram
€ 38,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 232,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr Kaffee Classic, gemalen, 500 gram
Dallmayr Kaffee Classic, gemalen, 500 gram
€ 28,56/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,13
-5%
€ 14,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dallmayr Classic, gemalen, krachtige kwaliteit koffie, 500g, verpakking met 12 stuks
Dallmayr Classic, gemalen, krachtige kwaliteit koffie, 500g, verpakking met 12 stuks
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 198,60
Gratis bezorging
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr Prodomo, 250 gram gemalen koffie, geschikt voor filterkoffie
Dallmayr Prodomo, 250 gram gemalen koffie, geschikt voor filterkoffie
€ 82,64/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,99
-23%
€ 20,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 12 pakken JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, artikelnummer 4091341, 500g per pak
12 pakken JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, artikelnummer 4091341, 500g per pak
€ 30,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 180,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dallmayr Crema Prodomo | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema Prodomo | hele bonen | 1000g
€ 19,63/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 32,57
-39%
€ 19,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
€ 45,14/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
€ 23,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van 6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
€ 43,01/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 193,55
-€ 64,51
€ 129,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
€ 75,30/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,99
-€ 82,66
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mövenpick Koffie El Autentico | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie El Autentico | gemalen | 500g
€ 55,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,69
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
€ 41,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
€ 23,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,55
-48%
€ 5,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
€ 46,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,22
-€ 15,02
€ 150,20
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Gemalen koffie LAVAZZA Qualita ORO, verpakt in een blik van 250 gram
Gemalen koffie LAVAZZA Qualita ORO, verpakt in een blik van 250 gram
€ 94,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Koffie-voordeelpakket GOURMET van Eilles, 12 porties van 500g, gemalen
Koffie-voordeelpakket GOURMET van Eilles, 12 porties van 500g, gemalen
€ 27,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 163,78
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
€ 55,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LAVAZZA 121814007 LAVAZZA Qualita Rossa Kaffee, gemahlen Arabica- und Robustabohnen 250,0 g
LAVAZZA 121814007 LAVAZZA Qualita Rossa Kaffee, gemahlen Arabica- und Robustabohnen 250,0 g
€ 71,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
€ 15,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,59
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van 6 x JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, 500g (artikelnummer: 4091341)
6 x JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, 500g (artikelnummer: 4091341)
€ 63,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LAVAZZA 121815000 LAVAZZA Caffé Decaffeinato  Kaffee, gemahlen Arabica- und Robustabohnen mild 250,0 g
LAVAZZA 121815000 LAVAZZA Caffé Decaffeinato Kaffee, gemahlen Arabica- und Robustabohnen mild 250,0 g
€ 71,04/1kg
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
€ 70,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,68
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee, Turkse koffie, medium branding, 220 gram, in metalen verpakking
Mahmood Coffee, Turkse koffie, medium branding, 220 gram, in metalen verpakking
€ 26,90
-3%
€ 26,09
Verkoper: Exporgin
€ 118,59/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee Dibek Kaffee, een oosterse koffiemengeling, 400 gram in een metalen verpakking
Mahmood Coffee Dibek Kaffee, een oosterse koffiemengeling, 400 gram in een metalen verpakking
€ 26,90
-3%
€ 26,09
Verkoper: Exporgin
€ 65,22/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee Turkische Koffie 100 g - medium gebrand, fijn gemalen
Mahmood Coffee Turkische Koffie 100 g - medium gebrand, fijn gemalen
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 163,90/1kg