Maatbeker voor werkvloeistoffen, 5 liter, artikelnummer 12160

€ 15,99

€ 3,20 / 1l

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Oliekannen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
€ 2,80/1l
€ 13,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Relaxdays oliekan 2 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breekvast, geschikt voor auto's en garages, van PE-materiaal, wit
Relaxdays oliekan 2 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breekvast, geschikt voor auto's en garages, van PE-materiaal, wit
€ 8,50/1l
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Maatbeker
Maatbeker
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 5-in-1 Olie systeemreiniger, 310 ml
5-in-1 Olie systeemreiniger, 310 ml
€ 74,16/1l
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van BGS 9983, vulkan, 2 liter
BGS 9983, vulkan, 2 liter
€ 48,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van hünersdorff 820300 hünersdorff Kühlwasserkanne grau 8,5 l
hünersdorff 820300 hünersdorff Kühlwasserkanne grau 8,5 l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,83
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Oliekan met vulopening
Oliekan met vulopening
€ 21,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van START Universele kan 5153, 8 liter
START Universele kan 5153, 8 liter
€ 2,50/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Yato YT-06914, 5 liter
Yato YT-06914, 5 liter
€ 14,74/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,78
-50%
€ 7,37
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van IWH 032016 1464772 Olievernevelaar, 300 ml
IWH 032016 1464772 Olievernevelaar, 300 ml
€ 136,50/1l
€ 40,95
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Levior Olie, 250 ml
Levior Olie, 250 ml
€ 15,48/1l
€ 3,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van OE OPEL brandstofpomp, onderdeelnummer 13583620
OE OPEL brandstofpomp, onderdeelnummer 13583620
€ 439,54
Verkoper: Eminia
Productafbeelding van HASKYY Oliekan, doseerkann, vulkan, 5 liter, maatbeker
HASKYY Oliekan, doseerkann, vulkan, 5 liter, maatbeker
€ 54,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BGS 8441, plastic oliekannetje, 250 ml
BGS 8441, plastic oliekannetje, 250 ml
€ 143,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TOYA 78300, 1 stuk
TOYA 78300, 1 stuk
€ 24,03/1l
€ 7,67
-5%
€ 7,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Gedore oliesproeier van kunststof, 250 ml, artikelnummer 298-00
Gedore oliesproeier van kunststof, 250 ml, artikelnummer 298-00
€ 150,88/1l
€ 37,72
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Productafbeelding van Gedore oliesproeier van gietijzer met pomp, 300 ml, artikelnummer 298-04
Gedore oliesproeier van gietijzer met pomp, 300 ml, artikelnummer 298-04
€ 174,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,30
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Himoto 2 stuks, artikelnummer 102012, modelbouwaccessoires
Himoto 2 stuks, artikelnummer 102012, modelbouwaccessoires
€ 33,57
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van VOREL 78306, 1 stuk
VOREL 78306, 1 stuk
€ 40,05/1l
€ 16,14
-50%
€ 8,01
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ProPlus Vetafscheider - zwart - kunststof - 8 liter - met uitgietopening
ProPlus Vetafscheider - zwart - kunststof - 8 liter - met uitgietopening
€ 43,99
-46%
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maatbeker voor vloeistoffen met een inhoud van 5 liter, geschikt voor onder andere olie, ruitensproeiervloeistof, antivries, brandstof en andere vloeistoffen. De container is voorzien van een schaalverdeling, een uitloop en een beschermend deksel. Dankzij het gebruikte materiaal (HDPE) vervormt en degradeert de container niet onder invloed van chemicaliën.

Technische specificaties:

Inhoud: 5 liter

Materiaal: HDPE

Model
G02638
Fabrikant
Volume
5 l
Inhoud
5 l
Gewicht
0.5 kg
EAN
5901477149269
MPN (Manufacturer Part Number)
G02638

Model
G02638
Fabrikant
Volume
5 l
Inhoud
5 l
Gewicht
0.5 kg
EAN
5901477149269
MPN (Manufacturer Part Number)
G02638
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
€ 13,99
Verkoper: Luxtom
€ 2,80/1l
Productafbeelding van Relaxdays oliekan 5 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breukbestendig, geschikt voor auto's en garages, gemaakt van PE, wit
Relaxdays oliekan 5 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breukbestendig, geschikt voor auto's en garages, gemaakt van PE, wit
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 3,80/1l
Productafbeelding van Relaxdays oliekan 2 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breekvast, geschikt voor auto's en garages, van PE-materiaal, wit
Relaxdays oliekan 2 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breekvast, geschikt voor auto's en garages, van PE-materiaal, wit
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 8,50/1l