DADO SENS Zonnebrandcrème SPF 50, zonnebescherming, voor gezicht en lichaam, anti-aging, geschikt voor de gevoelige huid, 50 ml, uniseks

€ 24,48

€ 489,60 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Zonnebrandcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zonnebrandcrème voor het gezicht SPF 50 Soleil Plaisir (Anti-aging zonnebescherming voor het gezicht), 50 ml
Zonnebrandcrème voor het gezicht SPF 50 Soleil Plaisir (Anti-aging zonnebescherming voor het gezicht), 50 ml
€ 522,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zonnebrandcrème voor het gezicht, anti-rimpel, Clinique SPF 30 (50 ml)
Zonnebrandcrème voor het gezicht, anti-rimpel, Clinique SPF 30 (50 ml)
€ 571,20/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique SPF 50 Minerale Zonnebrandvloeistof voor het gezicht, Zonnebrandcrème, Gezicht, Fles, Geschikt voor de gevoelige huid, 30 ml
Clinique SPF 50 Minerale Zonnebrandvloeistof voor het gezicht, Zonnebrandcrème, Gezicht, Fles, Geschikt voor de gevoelige huid, 30 ml
€ 946,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,45
-19%
€ 28,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Collistar Anti-aging zonnecrème SPF50+, 100 ml
Collistar Anti-aging zonnecrème SPF50+, 100 ml
€ 237,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van DADO SENS ZONNESTICK SPF 50, zonn beschermingsstift, voor gezicht en lichaam, in stickvorm, bescherming, geschikt voor de gevoelige huid, voor volwassenen
DADO SENS ZONNESTICK SPF 50, zonn beschermingsstift, voor gezicht en lichaam, in stickvorm, bescherming, geschikt voor de gevoelige huid, voor volwassenen
€ 902,31/1kg
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 3522931003747, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Anti-rimpel, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Caudalie 3522931003747, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Anti-rimpel, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 469,00/1l
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
-34%
€ 23,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Avene 3282770100617, Zonnebeschermingsspray, voor lichaam en gezicht, spray, hydraterend, bescherming, geschikt voor de gevoelige huid, 200 ml
Avene 3282770100617, Zonnebeschermingsspray, voor lichaam en gezicht, spray, hydraterend, bescherming, geschikt voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 162,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,00
-4%
€ 32,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DADO SENS 114021199, Gezicht & Lichaam, 125 ml, Gel, Anti-aging, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor de gevoelige huid, Unisex
DADO SENS 114021199, Gezicht & Lichaam, 125 ml, Gel, Anti-aging, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor de gevoelige huid, Unisex
€ 146,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babaria 31924, Zonnebrandcrème in spray, Lichaam, Spray, Bruinmakend, Hydraterend, Voedend, Regenererend, Geschikt voor de gevoelige huid, 200 ml
Babaria 31924, Zonnebrandcrème in spray, Lichaam, Spray, Bruinmakend, Hydraterend, Voedend, Regenererend, Geschikt voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 105,35/1l
€ 21,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Caudalie Vinosun Protect Spray SPF 30, Zonnebrandcrème, Lichaam, Spray, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypen, 150 ml
Caudalie Vinosun Protect Spray SPF 30, Zonnebrandcrème, Lichaam, Spray, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypen, 150 ml
€ 25.450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,88
-37%
€ 25,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Isdin Fotoultra Anti-Roodheid SPF50+ 50 ml
Isdin Fotoultra Anti-Roodheid SPF50+ 50 ml
€ 831,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NIVEA 4005900725813, Zonnebeschermingsspray, voor het lichaam, spray, bescherming, geschikt voor elk huidtype, 200 ml
NIVEA 4005900725813, Zonnebeschermingsspray, voor het lichaam, spray, bescherming, geschikt voor elk huidtype, 200 ml
€ 96,70/1l
€ 19,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NUXE 3264680007019, Zonnebeschermingsolie, voor gezicht en lichaam, spray, voedend, beschermend, geschikt voor elk huidtype, 150 ml
NUXE 3264680007019, Zonnebeschermingsolie, voor gezicht en lichaam, spray, voedend, beschermend, geschikt voor elk huidtype, 150 ml
€ 146,93/1l
€ 22,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DAX Zonnebrandcrème voor het gezicht, geschikt voor de gevoelige huid, SPF 50+, met ceramiden, 50 ml
DAX Zonnebrandcrème voor het gezicht, geschikt voor de gevoelige huid, SPF 50+, met ceramiden, 50 ml
€ 113,80/1l
€ 14,40
-60%
€ 5,69
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van PRTOECTOR Gezichtsverzorging Anti-aging SPF50+ 40 ml
PRTOECTOR Gezichtsverzorging Anti-aging SPF50+ 40 ml
€ 500,00/1l
€ 20,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clarins Zonnecrème SPF30, Zonnebrandcrème, Lichaam, Tube, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, 150 ml
Clarins Zonnecrème SPF30, Zonnebrandcrème, Lichaam, Tube, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, 150 ml
€ 181,33/1l
€ 27,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zonnebeschermingsmasker Babaria SPF 50 (200 ml) Geschikt voor de gevoelige huid
Zonnebeschermingsmasker Babaria SPF 50 (200 ml) Geschikt voor de gevoelige huid
€ 83,80/1l
€ 16,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Murad 80793, zonnebrandcrème, gezicht, pompflacon, anti-aging, hydraterend, voedend, beschermend, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Murad 80793, zonnebrandcrème, gezicht, pompflacon, anti-aging, hydraterend, voedend, beschermend, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
€ 1.302,80/1l
€ 65,14
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Algemene informatie: Voor het zonnebaden royaal aanbrengen. Niet aanbrengen op grote, beschadigde huidgebieden. Vermijd intensieve blootstelling aan de middagzon. Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen. Zelfs zonnebrandcrèmes met een hoge beschermingsfactor bieden geen volledige bescherming tegen UV-stralen. Bescherm baby's en jonge kinderen tegen directe blootstelling aan de zon. Gebruik beschermende kleding en zonnebrandcrèmes met een hoge beschermingsfactor (SPF hoger dan 25) voor baby's en jonge kinderen. Waterbestendig. Innovatieve celbescherming dankzij het SymUrban®-actieve ingrediënt. Ectoin anti-aging werkstoffencomplex. Bij contact met textiel kunnen blijvende vlekken ontstaan. Herkomst: Duitsland (DE) INCI: AQUA [WATER], DICAPRYLYL CARBONATE, ALCOHOL, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POLYGLYCERYL-2 IPOLYHYDROXYSTEARATE, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE, XANTHAN GUM, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, POLYGLYCERYL-2 CAPRATE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYLIDENE DIMETHOXYDIMETHYLINDANONE, ALLANTOIN, SUCROSE STEARATE, ALUMINA, STEARIC ACID, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL [JOJOBA], GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCINE SOJA OIL [SOJABOON], SQUALANE, ECTOIN, ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE Productspecifieke informatie: Juridische status: cosmetisch product Serie: SUN Bijzonderheden: 0% paraffines, siliconen, PEG, dierlijke extracten Gebruik: Voor het zonnebaden royaal aanbrengen. Niet aanbrengen op grote, beschadigde huidgebieden.
Vermijd langdurige blootstelling aan de middagzon. Breng regelmatig opnieuw aan, vooral na het zwemmen. Zelfs zonnebrandcrèmes met een hoge beschermingsfactor bieden geen volledige bescherming tegen UV-stralen. Bescherm baby's en jonge kinderen tegen direct zonlicht. Gebruik voor baby's en jonge kinderen beschermende kleding en zonnebrandcrèmes met een hoge beschermingsfactor (SPF hoger dan 25). Waterbestendig. Innovatieve celbescherming dankzij het SymUrban®-actieve ingrediënt. Ectoin anti-aging werkstoffencomplex. Bij contact met textiel kunnen blijvende vlekken ontstaan. Verpakking: Standaard formaat Waterdicht: ja Beschermingsfactor: SPF 30 - hoog Beschermming tegen: UVA, UVB Herkomst & kwaliteit Variërende herkomstlanden: ja Herkomstland/regio van de belangrijkste ingrediënten: Diverse landen Land van fabricage: Duitsland Land van verpakking: Duitsland Aanvullende kwaliteitscriteria en labels: CSE Standard, ecocontrol Importeur: DADO-cosmed GmbH; Lindenstr. 15, 75365 Calw, Duitsland

Productinformatie Veganistisch: ja Vegetarisch: ja Cosmetica getest op allergieën: nee Cosmetica met bewezen huidtolerantie: ja Cosmetica zonder dierproeven: ja Zonder synthetische geurstoffen: nee Zonder synthetische kleurstoffen: nee Zonder minerale oliën en siliconen: ja Zonder paraffines: ja Zonder parfum: nee Vrij van synthetische smaakstoffen: nee Vrij van synthetische conserveermiddelen: nee Zonder parabenen: ja GTIN (stuk): 4011140214291 Art. nr: 601488

Beschermingsfactor
50
Gewicht
97 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Toevoeging voor uw gezondheid en lichaam
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
4011140214291
MPN (Manufacturer Part Number)
114021429

Beschermingsfactor
50
Gewicht
97 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Toevoeging voor uw gezondheid en lichaam
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
4011140214291
MPN (Manufacturer Part Number)
114021429
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid SPF50 voor de vette huid, 50 ml
La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid SPF50 voor de vette huid, 50 ml
€ 435,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,75
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van La Roche-Posay, Anthelios, Vloeibare zonnebrandcrème, voor het gezicht, SPF 50+, 50 ml
La Roche-Posay, Anthelios, Vloeibare zonnebrandcrème, voor het gezicht, SPF 50+, 50 ml
€ 21.950,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Zonnebrandbeschermingsspray SPF 100 BANANA BOAT SPORT, 170g
Zonnebrandbeschermingsspray SPF 100 BANANA BOAT SPORT, 170g
€ 117,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 319,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Heliocare MD A-R Emulsie SPF 50+, zonnebrandcrème, voor het lichaam, tube, anti-roodheid, anti-stress, zuurstofrijk, beschermend, voor problematische huid, voor gevoelige huid, geschikt voor alle huidtypen, 30 ml
Heliocare MD A-R Emulsie SPF 50+, zonnebrandcrème, voor het lichaam, tube, anti-roodheid, anti-stress, zuurstofrijk, beschermend, voor problematische huid, voor gevoelige huid, geschikt voor alle huidtypen, 30 ml
€ 1.163,00/1l
€ 34,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Byrokko Shine Brown Beta Carotene gummies ter ondersteuning van de bruining 150 g
Byrokko Shine Brown Beta Carotene gummies ter ondersteuning van de bruining 150 g
€ 170,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van AVENE CLEANANCE SPF50+ Zonnebrandcrème, 50 ml
AVENE CLEANANCE SPF50+ Zonnebrandcrème, 50 ml
€ 463,40/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Control SPF50+ Anti-aging Gel-crème, 50 ml
LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Control SPF50+ Anti-aging Gel-crème, 50 ml
€ 33.080,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Garnier Ambre Solaire Natuurlijke Bronzer Zelfbruinende Lotion
Garnier Ambre Solaire Natuurlijke Bronzer Zelfbruinende Lotion
€ 15,08
-53%
€ 7,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Alpha H Protection Plus Dagcrème SPF50+
Alpha H Protection Plus Dagcrème SPF50+
€ 725,20/1l
€ 36,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clarins UV PLUS Anti-Pollution, transparante formule, voor dames, 30 ml, gel, geschikt voor alle huidtypes, voor dagelijks gebruik, hydraterend, beschermend
Clarins UV PLUS Anti-Pollution, transparante formule, voor dames, 30 ml, gel, geschikt voor alle huidtypes, voor dagelijks gebruik, hydraterend, beschermend
€ 849,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,58
-45%
€ 25,49
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van NUXE Verfrissende After Sun lotion, voor het lichaam, 400 ml. Repareert, kalmeert, geschikt voor alle huidtypes, uniseks
NUXE Verfrissende After Sun lotion, voor het lichaam, 400 ml. Repareert, kalmeert, geschikt voor alle huidtypes, uniseks
€ 34.430,00/1l
€ 34,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MIXSOON Centella Zonnebrandcrème 50g - Zonn bescherming
MIXSOON Centella Zonnebrandcrème 50g - Zonn bescherming
€ 361,29/1kg
€ 30,71
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Australische Gold Dark Tanning Accelerator Balsem - Versneller voor een diepere bruine huid
Australische Gold Dark Tanning Accelerator Balsem - Versneller voor een diepere bruine huid
€ 102,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,58
-13%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Round Lab, Birch Juice, Hydraterende en Egaliserende Zonnebrandcrème
Round Lab, Birch Juice, Hydraterende en Egaliserende Zonnebrandcrème
€ 0,41/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COSRX Ultra-Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ 50 ml – Hydraterende zonnebrandcrème
COSRX Ultra-Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ 50 ml – Hydraterende zonnebrandcrème
€ 365,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LANCASTER Sun SportCooling Invisible Mist SPF 30 LANCASTER
LANCASTER Sun SportCooling Invisible Mist SPF 30 LANCASTER
€ 174,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van d'Alba Waterfull Tone-Up Zonnecrème SPF50+ Roze, 50 ml
d'Alba Waterfull Tone-Up Zonnecrème SPF50+ Roze, 50 ml
€ 500,00/1l
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van ISNTREE Hyaluronic Acid Watery Sun Gel 50ml - Een zonnebrandgel met een gelachtige textuur, verrijkt met hyaluronzuur.
ISNTREE Hyaluronic Acid Watery Sun Gel 50ml - Een zonnebrandgel met een gelachtige textuur, verrijkt met hyaluronzuur.
€ 462,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KORRES Yoghurt Verfrissende After-Sun Lotion, 150 ml
KORRES Yoghurt Verfrissende After-Sun Lotion, 150 ml
€ 120,00/1l
€ 18,00
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Bodybite Bronzie, bruiningsversneller crème, 200 ml. Lichaamscreme, geschikt voor zowel zongebruik als zonnebank, met een verzorgende formule
Bodybite Bronzie, bruiningsversneller crème, 200 ml. Lichaamscreme, geschikt voor zowel zongebruik als zonnebank, met een verzorgende formule
€ 79,95/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 32,99
-51%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van NIVEA Cellular Luminous630® Getinte vloeibare crème tegen pigmentvlekken, SPF20, 40 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 40 ml
NIVEA Cellular Luminous630® Getinte vloeibare crème tegen pigmentvlekken, SPF20, 40 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 40 ml
€ 971,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 38,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van AUTAN muggenwerende spray, 100 ml
AUTAN muggenwerende spray, 100 ml
€ 189,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lierac Sunissime zonnebrandcrème voor gezicht en decolleté, SPF 50+, 40 ml
Lierac Sunissime zonnebrandcrème voor gezicht en decolleté, SPF 50+, 40 ml
€ 690,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van BIODERMA PHOTODERM M SPF50, gezichtscrème tegen lichte pigmentvlekken, 40 ml
BIODERMA PHOTODERM M SPF50, gezichtscrème tegen lichte pigmentvlekken, 40 ml
€ 32.400,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Riemann P20 Sensitive Skin SPF50+ Crème (200 ml)
Riemann P20 Sensitive Skin SPF50+ Crème (200 ml)
€ 92,35/1l
€ 18,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Piz Buin Tan & Protect Intensiverende Zonnespray SPF30 - 150 ml
Piz Buin Tan & Protect Intensiverende Zonnespray SPF30 - 150 ml
€ 128,67/1l
€ 19,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Payot, Solaire, Zonnebescherming, Zonnebrandmelk Spray, SPF 30, 150 ml
Payot, Solaire, Zonnebescherming, Zonnebrandmelk Spray, SPF 30, 150 ml
€ 83,00/1l
€ 12,45
Verkoper: NutraBestBG

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 20 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig product. Snelle levering
Beoordeeld op 23 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Beoordeeld op 24 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer UV-beschermende vloeistof SPF50, 50 ml
La Mer UV-beschermende vloeistof SPF50, 50 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 107,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.192,11/1kg
Productafbeelding van Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF50, voor dames, 50 ml, voor dagelijks gebruik, spray, met witte thee, Avobenzone (3.0%), Octinoxate (7.5%). Ingrediënten: Water/Aqua/Eau, Butyleenglycol, Carthamus Tinctorius...
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF50, voor dames, 50 ml, voor dagelijks gebruik, spray, met witte thee, Avobenzone (3.0%), Octinoxate (7.5%). Ingrediënten: Water/Aqua/Eau, Butyleenglycol, Carthamus Tinctorius...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.578,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Apple Of Sodom Diepe Rimpelcrème SPF30, Gezichtsmelk, voor dames, 50 ml, Hydraterend
AHAVA Apple Of Sodom Diepe Rimpelcrème SPF30, Gezichtsmelk, voor dames, 50 ml, Hydraterend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.250,40/1l
Productafbeelding van Declaré Hyaluron Boost Zonnebrandcrème SPF 30 (100 ml)
Declaré Hyaluron Boost Zonnebrandcrème SPF 30 (100 ml)
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 479,40/1l
Productafbeelding van Australian Gold Devissamente Bronze 45x: De meest effectieve zelfbruiner
Australian Gold Devissamente Bronze 45x: De meest effectieve zelfbruiner
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 438,60/1l
Productafbeelding van After Sun Lancaster Golden Tan Maximizer (400 ml)
After Sun Lancaster Golden Tan Maximizer (400 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 33,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,75/1l
Productafbeelding van Australian Gold/Charmingly Bronze 250ml / Product voor zonnebankgebruik / Bruiningslotion
Australian Gold/Charmingly Bronze 250ml / Product voor zonnebankgebruik / Bruiningslotion
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Australian Gold Fearlessly Bronze: Bronskleurige lotion voor het bruinen
Australian Gold Fearlessly Bronze: Bronskleurige lotion voor het bruinen
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Anti-aging zonnevloeistof SPF 50+ UV-Bronze (40 ml)
Anti-aging zonnevloeistof SPF 50+ UV-Bronze (40 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Coola LLC Classic Organic Scalp & Hair Mist SPF 30, 60 ml, zonnebeschermingsspray voor hoofdhuid en haar, verpakt in een pompflacon, biedt bescherming voor alle huidtypes, 60 ml, geschikt voor alle huidtinten
Coola LLC Classic Organic Scalp & Hair Mist SPF 30, 60 ml, zonnebeschermingsspray voor hoofdhuid en haar, verpakt in een pompflacon, biedt bescherming voor alle huidtypes, 60 ml, geschikt voor alle huidtinten
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 561,00/1l
Productafbeelding van Australian Gold BB Face zonnebrandcrème medium tint SPF50
Australian Gold BB Face zonnebrandcrème medium tint SPF50
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,15
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 366,74/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Zonnecreme DNA protect F30 (50 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Zonnecreme DNA protect F30 (50 ml)
€ 32,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 657,60/1l
Productafbeelding van Gezichtslotion, emulsie, pigmentcontrole, SPF 50+ (Zonnefluid voor pigmentcontrole), 50 ml
Gezichtslotion, emulsie, pigmentcontrole, SPF 50+ (Zonnefluid voor pigmentcontrole), 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 522,80/1l
Productafbeelding van Eucerin - Zonnebrandolie Control Dry Touch Transparante Spray SPF30 - Waterbestendige, transparante zonnebrand spray, 200 ml
Eucerin - Zonnebrandolie Control Dry Touch Transparante Spray SPF30 - Waterbestendige, transparante zonnebrand spray, 200 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 29.580,00/1l
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics SPF50 Plant Stem Cell Ultra-Shield Zonnebrandcrème, gezicht, tube, geschikt voor alle huidtypes, 40 ml, geschikt voor alle huidtinten
MÁDARA Cosmetics SPF50 Plant Stem Cell Ultra-Shield Zonnebrandcrème, gezicht, tube, geschikt voor alle huidtypes, 40 ml, geschikt voor alle huidtinten
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 739,50/1l
Productafbeelding van Lancaster Sun Beauty, zonnebrandmelk, voor het lichaam, fles, bescherming, herstel, geschikt voor elk huidtype, 175 ml
Lancaster Sun Beauty, zonnebrandmelk, voor het lichaam, fles, bescherming, herstel, geschikt voor elk huidtype, 175 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 156,40/1l
Productafbeelding van Australian Gold Cocoa Dreams Body Mist Hydratatiespray 237ml - Een verzachtende geur van zonneschijn met een vleugje chocolade en cacao, ideaal voor dagelijks gebruik. Vrij van parabenen en sulfaten.
Australian Gold Cocoa Dreams Body Mist Hydratatiespray 237ml - Een verzachtende geur van zonneschijn met een vleugje chocolade en cacao, ideaal voor dagelijks gebruik. Vrij van parabenen en sulfaten.
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 116,20/1l
Productafbeelding van Lancaster Sun Beauty Body Mist SPF50, Lichaam, Spray, Bescherming, Herstel, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, Dames
Lancaster Sun Beauty Body Mist SPF50, Lichaam, Spray, Bescherming, Herstel, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,15/1l