Tulipa Pastel mix JUB, 40 bloembollen

€ 13,40

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Bloemen & Vaste planten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Artikelbild 1 von 'Tulpe Bordeaux (20 Stück)' aus der Kategorie Tulpenzwiebeln
Tulpen Bordeaux (20 stuks) | Tulpenbollen van Sam van Schooten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Narcissen - 50 stuks, soort Thalia
Narcissen - 50 stuks, soort Thalia
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: arborix_online_gartencenter
Artikelbild 2 von 'Tulpe Tubergiana Zwanenburg (10 Stück)' aus der Kategorie Tulpenzwiebeln
Tulpen 'Tubergiana Zwanenburg' (10 stuks) | Tulpenbollen van Sam van Schooten
€ 7,99
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 169,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Kirschlorbeer 'Novita' 30-50 cm - 1 plant - *Prunus laurocerasus* 'Novita' - In pot gekweekt
Kirschlorbeer 'Novita' 30-50 cm - 1 plant - *Prunus laurocerasus* 'Novita' - In pot gekweekt
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 1,69
Verkoper: Blumen-Senf
Artikelbild 2 von 'Tulpe Darwin Hybride Mix (10 Stück)' aus der Kategorie Tulpenzwiebeln
Tulpen Darwin Hybride Mix (10 stuks) | Tulpenbollen van Sam van Schooten
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,99
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van 20 narcissen 'Tête-à-Tête' in een pot van 9 cm - Paasbloemen. Een vroege lentesfeer voor uw huis
20 narcissen 'Tête-à-Tête' in een pot van 9 cm - Paasbloemen. Een vroege lentesfeer voor uw huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 12 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
12 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 13,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm.  Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 5,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 6 x Soleirolia soleirolii - "Bubikopf" plant in pot, 9 x 9 cm
6 x Soleirolia soleirolii - "Bubikopf" plant in pot, 9 x 9 cm
€ 41,80
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 4,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 3,99
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van XXL Hibiscus moscheutos 'Summer Storm' ®  Reusachtige hibiskus, vaste hibiskus
XXL Hibiscus moscheutos 'Summer Storm' ® Reusachtige hibiskus, vaste hibiskus
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 7,30
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Prunus serrulata 'Kanzan' 100–120 cm – Japanse bloemkersen, sierkers, roze bloeiende boom, winterharde sierboom voor tuin en voortuin
Prunus serrulata 'Kanzan' 100–120 cm – Japanse bloemkersen, sierkers, roze bloeiende boom, winterharde sierboom voor tuin en voortuin
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Adenium obesum (rotsroos) - pot van 10,5 cm - hoogte 25-40 cm - kamerplant
Adenium obesum (rotsroos) - pot van 10,5 cm - hoogte 25-40 cm - kamerplant
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 11,40
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 3 stuks Paeonia Mix – Lelierose – Struik – Winterhard – Ø 9 cm - Variëteiten: Sarah Bernardt, Alba Plena, Rubra Plena
3 stuks Paeonia Mix – Lelierose – Struik – Winterhard – Ø 9 cm - Variëteiten: Sarah Bernardt, Alba Plena, Rubra Plena
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 12,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Cœur d'exotisme bloembollen - Tulp, Tulipa Blueberry Mix (12 stuks), diameter 11-12 cm
Cœur d'exotisme bloembollen - Tulp, Tulipa Blueberry Mix (12 stuks), diameter 11-12 cm
€ 23,08
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van 6 x Tuinvergeet-mij-niet - Geranium 'Rozanne' | Pot van 9x9 cm
6 x Tuinvergeet-mij-niet - Geranium 'Rozanne' | Pot van 9x9 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,30
-5%
€ 40,90
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: arborix_online_gartencenter

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tulipa Pastel mix, 35 bloembollen

Een mix van Triumph Tulpen in pastel kleuren. Geschikt voor de border maar ook in een pot op terras of balkon. Goed te combineren met Muscari armeniacum of blauwe Hyacinten.

Hoogte
1 cm
Breedte
100 cm
Gewicht
1 kg
Diameter potmaat
11 cm
Inhoud
2.5 l
Aantal stuks
1
EAN
8712438540264
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN8712438540264
Fabrikant
JUB

Hoogte
1 cm
Breedte
100 cm
Gewicht
1 kg
Diameter potmaat
11 cm
Inhoud
2.5 l
Aantal stuks
1
EAN
8712438540264
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN8712438540264
Fabrikant
JUB
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Narcissen - 50 stuks, soort Thalia
Narcissen - 50 stuks, soort Thalia
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: arborix_online_gartencenter
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,32/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Aardappelplantzak XXL - 2 stuks / elk 70 liter - met handgrepen en kijkvenster
Aardappelplantzak XXL - 2 stuks / elk 70 liter - met handgrepen en kijkvenster
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Set van 4 blauwe besplanten – Vaccinium corymbosum – hoogte 30 cm – pot van 9 cm – Mix B
Set van 4 blauwe besplanten – Vaccinium corymbosum – hoogte 30 cm – pot van 9 cm – Mix B
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van 20 narcissen 'Tête-à-Tête' in een pot van 9 cm - Paasbloemen. Een vroege lentesfeer voor uw huis
20 narcissen 'Tête-à-Tête' in een pot van 9 cm - Paasbloemen. Een vroege lentesfeer voor uw huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Voedselbos pakket - 20 fruitplanten - Op 15 m² ruimte voor het plukken van wilde planten! - Permacultuur - Groententuin - Voordeelpak
Voedselbos pakket - 20 fruitplanten - Op 15 m² ruimte voor het plukken van wilde planten! - Permacultuur - Groententuin - Voordeelpak
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Malus domestica 'Baya Marisa'®, rode appel met rood vruchtvlees, in een pot van 5 liter
Malus domestica 'Baya Marisa'®, rode appel met rood vruchtvlees, in een pot van 5 liter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 4,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
€ 2,60/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 7,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Ficus carica 'Grise de Tarascon', vijgenboom, 2 liter pot
Ficus carica 'Grise de Tarascon', vijgenboom, 2 liter pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Relaxdays 10036155
Relaxdays 10036155
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
€ 0,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Pulsoximeter, vingerpulsmeting met 1,5" HD LED-display en MCU-module. Zuurstofsaturatiemeter, bloedoximeter
Pulsoximeter, vingerpulsmeting met 1,5" HD LED-display en MCU-module. Zuurstofsaturatiemeter, bloedoximeter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 19,37
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 346,00
-€ 101,84
€ 244,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 287,83
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Welkomstdeals
Productafbeelding van tillvex Paviljoen, 3 x 3 m, waterdicht, pop-upvouwtent, in hoogte verstelbaar, tuintent, uv-bescherming 50+, partytent met tas (antraciet)
tillvex Paviljoen, 3 x 3 m, waterdicht, pop-upvouwtent, in hoogte verstelbaar, tuintent, uv-bescherming 50+, partytent met tas (antraciet)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 93,79
-5%
€ 89,10
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van EASYmaxx LED-zonneverlichting met afstandsbediening - koelwitte lampen - werkt op zonne-energie
EASYmaxx LED-zonneverlichting met afstandsbediening - koelwitte lampen - werkt op zonne-energie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 96,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Beurer Insectenbeetverlichtende apparaat BR 60
Beurer Insectenbeetverlichtende apparaat BR 60
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 29,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Set van 4 jasmijnplanten (Jasminum officinale) met een hoogte van 30 cm, geleverd in potten van 9 cm diameter
Set van 4 jasmijnplanten (Jasminum officinale) met een hoogte van 30 cm, geleverd in potten van 9 cm diameter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
€ 6,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 29,00
Verkoper: somnia24
Welkomstdeals
Productafbeelding van LARS360 48W LED plafondlamp, creatieve wolk-plafondlamp, dimbare plafondlamp met afstandsbediening, geschikt voor slaapkamer, kinderkamer, keuken, balkon, gang, kantoor. PVC-afdekking, metalen frame, 2800-6500K
LARS360 48W LED plafondlamp, creatieve wolk-plafondlamp, dimbare plafondlamp met afstandsbediening, geschikt voor slaapkamer, kinderkamer, keuken, balkon, gang, kantoor. PVC-afdekking, metalen frame, 2800-6500K
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 29,39
5% Voucher
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: BojiaHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 3 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Sommige uien beschimmeld
Aantal stuks 1
Beoordeeld op 7 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Gekonserveerde roos met ketting, cadeauverpakking met een eeuwige roos, rode roos voor u
Gekonserveerde roos met ketting, cadeauverpakking met een eeuwige roos, rode roos voor u
€ 115,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in glas met verlichting, sterrenroos, cadeau voor vrouwen, Moederdag, jubileum, bruiloft, blauw
Eeuwige roos in glas met verlichting, sterrenroos, cadeau voor vrouwen, Moederdag, jubileum, bruiloft, blauw
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos, engelbeeld in glas, cadeau voor vrouwen, moeder, Moederdag, Kerstmis, Valentijnsdag, zwart
Eeuwige roos, engelbeeld in glas, cadeau voor vrouwen, moeder, Moederdag, Kerstmis, Valentijnsdag, zwart
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in glazen vaas met LED-verlichting, rood. Cadeau, decoratie, 20 cm
Eeuwige roos in glazen vaas met LED-verlichting, rood. Cadeau, decoratie, 20 cm
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige blauwe roos in een vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen | Geschenkdoos | Decoratie & cadeau | Rond - Blauw
Eeuwige blauwe roos in een vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen | Geschenkdoos | Decoratie & cadeau | Rond - Blauw
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos met licht, paars. Geconserveerde bloem, cadeau set, verjaardag, Moederdag
Eeuwige roos met licht, paars. Geconserveerde bloem, cadeau set, verjaardag, Moederdag
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige Infinity rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen met cadeauverpakking | Wit | Decoratie & Cadeau
Eeuwige Infinity rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen met cadeauverpakking | Wit | Decoratie & Cadeau
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, paars, 20 cm hoog
Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, paars, 20 cm hoog
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, roze, romantisch cadeau voor haar
Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, roze, romantisch cadeau voor haar
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met lichtjes, roze, 1 roos, cadeau voor vrouwen
Eeuwige roos in een glazen vaas met lichtjes, roze, 1 roos, cadeau voor vrouwen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in vaas, cadeau voor vrouwen, Moederdag. Model B, afmetingen 11,5 x 24 cm
Eeuwige roos in vaas, cadeau voor vrouwen, Moederdag. Model B, afmetingen 11,5 x 24 cm
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in glas, blauwe zijdenroos, glazen koepel, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag
Eeuwige roos in glas, blauwe zijdenroos, glazen koepel, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met verlichting, 3 paarse rozen, glazen koepel, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag
Eeuwige roos in een glazen vaas met verlichting, 3 paarse rozen, glazen koepel, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Infinity Rose in een vaas met verlichting, "Beauty and the Beast" galaxierose met 3D-vlinder, eeuwige bloem cadeau voor vrouwen, kleur: blauw
Infinity Rose in een vaas met verlichting, "Beauty and the Beast" galaxierose met 3D-vlinder, eeuwige bloem cadeau voor vrouwen, kleur: blauw
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, decoratie voor nachtkastje, set van 3 rozen in galaxiemotief
Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, decoratie voor nachtkastje, set van 3 rozen in galaxiemotief
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, decoratie voor vrouwen, cadeau-idee, klassieke rode roos
Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, decoratie voor vrouwen, cadeau-idee, klassieke rode roos
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in glazen vaas met LED-verlichting, rode zijdenroos, cadeau voor Moederdag, cadeau voor Valentijnsdag, B 11,5 cm x H 24 cm
Eeuwige roos in glazen vaas met LED-verlichting, rode zijdenroos, cadeau voor Moederdag, cadeau voor Valentijnsdag, B 11,5 cm x H 24 cm
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, rode galaxiebloem, decoratie voor bureaus en eettafels, 3 roodgouden rozen
Eeuwige roos in een glazen vaas met LED-verlichting, rode galaxiebloem, decoratie voor bureaus en eettafels, 3 roodgouden rozen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met lichtjes, 3 roze rozen, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag, kleur: roze
Eeuwige roos in een glazen vaas met lichtjes, 3 roze rozen, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag, kleur: roze
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos in glas met verlichting, galaxy roos, decoratie, cadeau voor vrouwen, Moederdag, bruiloft, jubileum, kleur: rood
Eeuwige roos in glas met verlichting, galaxy roos, decoratie, cadeau voor vrouwen, Moederdag, bruiloft, jubileum, kleur: rood
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion