AKURIT Spachtelmörtel SK licht, 20 kg. Lijmmortel - perfecte hechting voor professionals en doe-het-zelvers

€ 26,95

€ 1,35 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ARDEX SK 270 TRICOM, buitenhoek 270°
ARDEX SK 270 TRICOM, buitenhoek 270°
€ 91,92/1kg
€ 11,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Gigamit, lichtgewicht, vulmiddel voor het egaliseren van oppervlakken, 25 kg
KNAUF Gigamit, lichtgewicht, vulmiddel voor het egaliseren van oppervlakken, 25 kg
€ 0,84/1kg
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
€ 5,36/1kg
€ 133,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sockel LUP, lichte egaliseerpleister voor funderingen, 1,5 mm, 30 kg
KNAUF Sockel LUP, lichte egaliseerpleister voor funderingen, 1,5 mm, 30 kg
€ 0,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van AKURIT Sockelleichtputz SLP-it. 25 kg - scheurarm, duurzaam en weerbestendig
AKURIT Sockelleichtputz SLP-it. 25 kg - scheurarm, duurzaam en weerbestendig
€ 0,60/1kg
€ 15,95
-6%
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX P51: Hechtingsverbeteraar en primer in dispersie, 20 kg
ARDEX P51: Hechtingsverbeteraar en primer in dispersie, 20 kg
€ 12,65/1kg
€ 252,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-fugenmortel 1-6 - 5 kg, basalt
ARDEX G8S FLEX-fugenmortel 1-6 - 5 kg, basalt
€ 4,39/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit StarContact KBM-FIX, 25 kg
Baumit StarContact KBM-FIX, 25 kg
€ 0,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,74
-11%
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Grundputz SP Egaliseermiddel, 20 kg
Remmers Grundputz SP Egaliseermiddel, 20 kg
€ 3,60/1kg
€ 71,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw Egaliseermiddel 0,5 liter, geschikt voor vdw 885 plus
vdw Egaliseermiddel 0,5 liter, geschikt voor vdw 885 plus
€ 20,50/1l
€ 10,25
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Decotric Decofill Spachtel, gipspleister voor binnen, 2000 gram
Decotric Decofill Spachtel, gipspleister voor binnen, 2000 gram
€ 2,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Mapei Ultracolor Plus 134 voegmortel, zijdeglans, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 134 voegmortel, zijdeglans, 2 kg
€ 11,32/1kg
€ 22,63
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, grijs
vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, grijs
€ 1,72/1kg
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Parexlanko, egaliseermiddel en hoekafwerkmiddel voor binnenmuren en plafonds, 20 kg, wit
Parexlanko, egaliseermiddel en hoekafwerkmiddel voor binnenmuren en plafonds, 20 kg, wit
€ 219,04/1m
€ 90,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MAPEI KERAPOXY 144: Epoxidharsvoegmortel, 2 kg
MAPEI KERAPOXY 144: Epoxidharsvoegmortel, 2 kg
€ 35,60
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Fermacell voegmortel, 5 kg, geschikt voor ongeveer 25 vierkante meter
Fermacell voegmortel, 5 kg, geschikt voor ongeveer 25 vierkante meter
€ 2,99/1kg
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Knauf Vulkaniserende pleister, lichtgewicht, speciale gips, 5 kg
Knauf Vulkaniserende pleister, lichtgewicht, speciale gips, 5 kg
€ 1,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

AKURIT Spachtelmörtel SK licht20kg Lijm- en egalisatiemortel

Spachtel- en lijmmortel SK Licht – licht en sterk

Onze spachtel- en lijmmortel SK Licht is de ideale oplossing voor alle bouw- en renovatieprojecten waarbij precisie en gemak belangrijk zijn. Dankzij de speciale lichtgewicht samenstelling is de mortel eenvoudig te verwerken, zonder dat er concessies worden gedaan aan de hechting of stabiliteit. Of het nu gaat om het lijmen van tegels, het egaliseren van oneffenheden of het repareren van beschadigde muren, deze lichtgewicht lijmmortel zorgt voor een schoon resultaat en snelle werkzaamheden.

De veelzijdigheid maakt hem tot de perfecte partner voor zowel doe-het-zelvers als professionals. Hij is uitermate geschikt als tegelmortel, voor kleine reparaties of als renovatiemortel bij verbouwingen en moderniseringen. Door de uitstekende hechting op verschillende ondergronden kunt u er zeker van zijn dat uw werkzaamheden op lange termijn stabiel blijven.

  • Lichtgewicht lijm- en wapenmortel, vlies- en afwerkpleister voor gevelisolatiesystemen
  • geschikt voor AKURIT warmte-isolatiesystemen
  • Wapenpleister voor het renoveren van gevels
  • Pleisterhechtingsbrug op beton en isolatieplaten, ook in het voetstukgebied
  • voor het lijmen en aanbrengen van houtwol- en meerlaags lichtbouwplaten, evenals mineraalgebonden platen
  • geschikt voor binnen- en buitengebruik
  • met minerale lichtgewicht toeslagstoffen
  • Kleur: natuurwit
  • Korrelgrootte: 0 – 1 mm

Arbeidsveiligheid en opslag

H-zinnen (GHS)
H315
Veroorzaakt huidirritatie, gevarencategorie 2.
H318
Verkóózt ernstige oogschade.
H335
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad.
P101
Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.
P102
Buiten het bereik van kinderen houden.
P261
Stof/rook/gas/nevel/damp/aerosol niet inademen.
P271
Alleen in de open lucht of in goed geventileerde ruimtes gebruiken.
P280
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gezichtsbescherming/gehoorbescherming/?
P302 + P352
P305 + P351 + P338
P310
Direct contact opnemen met een ANTIGIFCENTRUM/arts.
P362 + P364
P405
n in een afgesloten container.
P501
Inhoud/container verwijderen volgens de lokale regelgeving.
Opslagklasse
13
Niet-brandbare vaste stoffen die niet aan een van de bovenstaande opslagklassen kunnen worden toegewezen.
Watergevaardigheidsgraad
1
Slecht watergevaarlijk.

Gevaren

WaarschuwingGevaar
GHS-pictogrammenGHS05 Corrosief, irriterendGHS07 Schadelijk voor de gezondheid

Ingrediënten

CAS-nummerReden van toevoegingNaam van de stofConcentratie
14808-60-7< 40,00000 %
65997-15-1<= 20,00000 %
1305-62-0< 6,00000 %
Gewicht
20000 g
EAN
4004637761071
MPN (Manufacturer Part Number)
76107
Fabrikant
Sievert Baustoffe

Gewicht
20000 g
EAN
4004637761071
MPN (Manufacturer Part Number)
76107
Fabrikant
Sievert Baustoffe
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.