KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terraria 500 g - 5 l potgrond van kokosvezels

€ 4,49

€ 0,90 / 1l

plus € 3,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Plantaardige/dierlijke meststoffen onder 10 kg, zonder guano & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tuinbenodigdheden: Sphagnummos, vochtinbrengend, voedingsstoffen, biologische meststof voor Phalaenopsis-orchideeën
Tuinbenodigdheden: Sphagnummos, vochtinbrengend, voedingsstoffen, biologische meststof voor Phalaenopsis-orchideeën
€ 341,67/1kg
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond Kokosstrooisel 2 x 650 g - 14 l potgrond van kokosvezel
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond Kokosstrooisel 2 x 650 g - 14 l potgrond van kokosvezel
€ 1,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,03
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73990 SUBSTRAL® Pflanzen Nahrung Grünpflanzendünger 1,0 l
SUBSTRAL® 73990 SUBSTRAL® Pflanzen Nahrung Grünpflanzendünger 1,0 l
€ 19,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 81112 SUBSTRAL® Handstreuer 1,2 l
SUBSTRAL® 81112 SUBSTRAL® Handstreuer 1,2 l
€ 64,62/1kg
€ 26,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Plantenvoeding Fertiligène
Plantenvoeding Fertiligène
€ 22,21/1kg
€ 31,35
-3%
€ 30,20
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Natuurlijke, tropische substraat, kokosvezelhumus - 9 liter
Natuurlijke, tropische substraat, kokosvezelhumus - 9 liter
€ 1,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 83090 SUBSTRAL® Naturen®  Hornspäne 3,0 kg
SUBSTRAL® Naturen® 83090 SUBSTRAL® Naturen® Hornspäne 3,0 kg
€ 15,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Meststof voor bloeiende planten, UAB, 700g
Meststof voor bloeiende planten, UAB, 700g
€ 50,81/1kg
€ 36,36
-2%
€ 35,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Batlle Ecoyerba plantenvoeding (1,25 liter)
Batlle Ecoyerba plantenvoeding (1,25 liter)
€ 13,19/1l
€ 16,49
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 84020 SUBSTRAL® Naturen® Gartenpflanzen Universaldünger 5,0 kg
SUBSTRAL® Naturen® 84020 SUBSTRAL® Naturen® Gartenpflanzen Universaldünger 5,0 kg
€ 6,42/1kg
€ 32,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ALGOFLASH NATURASOL Grasvoeding AG3BIO250, 3 stuks, Natuurlijk product - 10 kg
ALGOFLASH NATURASOL Grasvoeding AG3BIO250, 3 stuks, Natuurlijk product - 10 kg
€ 5,89/1kg
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Meststof voor olijfbomen, vijgenbomen en palmbomen, Uab 650g /stuk - Fertiligene
Meststof voor olijfbomen, vijgenbomen en palmbomen, Uab 650g /stuk - Fertiligene
€ 56,75/1kg
€ 36,89
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Organische meststof
Organische meststof
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SUBSTRAL Osmocote meststof voor de tuin, 1,25 kg
SUBSTRAL Osmocote meststof voor de tuin, 1,25 kg
€ 28,40/1kg
€ 35,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Organische meststof
Organische meststof
€ 25,95/1l
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Zaad van aGreen gras
Zaad van aGreen gras
€ 13,26/1kg
€ 13,26
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Solabiol organische meststof, 1,5 kg
Solabiol organische meststof, 1,5 kg
€ 21,60/1kg
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Organische meststof Algoflash, 1,5 kg
Organische meststof Algoflash, 1,5 kg
€ 18,84/1kg
€ 30,15
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Algoflash Rose meststof voor planten, 750 ml
Algoflash Rose meststof voor planten, 750 ml
€ 59,52/1l
€ 44,64
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Organische meststof Massó Hortasec 231690, 450 gram
Organische meststof Massó Hortasec 231690, 450 gram
€ 20,09/1kg
€ 9,04
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

?? KOKOSVEZELS VOOR HET KWEKEN VAN PLANTEN EN HET PLANTEN VAN GROENTEN. Als u groenten en fruit kweekt, weet u zeker oplossingen te waarderen die een ongestoorde plantengroei bevorderen. Dat kunt u bereiken met een organisch substraat van kokosvezels, dat als een van de beste natuurlijke mulchsoorten ter wereld uw plantenteelt echt succesvol maakt. ?? EEN KOKOSSUBSTRAAT IN DE VORM VAN VEZELS EN CHIPS, DAT U IN DE TUIN EN VOOR BLOEMBEDDEN KUNT GEBRUIKEN. Kokossubstraat wordt nog maar sinds relatief korte tijd gebruikt in de plantenteelt. Pas recentelijk zijn de fantastische eigenschappen voor het bevochtigen van het wortelstelsel van planten onderzocht en wordt ook de hoeveelheid voedingsstoffen die van nature in kokosvezel voorkomt, gewaardeerd. ?? BIOLOGISCHE KOKOSCHIPS VAN KOTARBAU IS EEN ZEKER TEKEN VOOR EEN GOEDE OOGST. De ontwikkeling van het ondergrondse deel van de plant in kokosvezels is stabiel en u hoeft de zaailingen vervolgens alleen nog maar in het doelsubstraat te verplanten. Door kokosvezels te gebruiken, geeft u de plant een goede start met voedingsstoffen die hem in de volgende groeifasen nog wekenlang van voeding zullen voorzien. ?? KOKOSSTRALEN IN DE VORM VAN CHIPS, VLOEKEN EN VEZELS VOOR HET TERRARIUM. Kokosstrooisel van KOTARBAU is ook een ideaal terrariumsubstraat dat u ook in paludaria kunt gebruiken. Het substraat biedt optimale vochtigheid voor planten en reptielen en als u een tropisch terrarium wilt inrichten, kunt u alleen met kokosvezels optimale omstandigheden voor uw dieren creėren.

  • ?? TECHNISCHE GEGEVENS
  • Gewicht: 500 g
  • Lengte van de kubus: 200 mm
  • Breedte van de kubus: 100 mm
  • Diepte van de kubus: 50 mm
  • Inhoud: 5 liter
Gewicht
0.5 kg
Inhoud
5 l
Aantal stuks
1
EAN
5904994004110
05904994004110
Fabrikant

Gewicht
0.5 kg
Inhoud
5 l
Aantal stuks
1
EAN
5904994004110
05904994004110
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KOTARBAU® Kokosstok - Plantenstok - ? 2,5 x 100 cm - Kokosstaaf - Klimhulp Monstera - Bruin - Kokosvezel - Klimhulp - Plantenstaaf - Kokosstok voor Monstera - Kokosstaaf voor Klimplanten
KOTARBAU® Kokosstok - Plantenstok - ? 2,5 x 100 cm - Kokosstaaf - Klimhulp Monstera - Bruin - Kokosvezel - Klimhulp - Plantenstaaf - Kokosstok voor Monstera - Kokosstaaf voor Klimplanten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 10,38
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,03
-2%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Slaapbank BEALIFE AR24, 3-in-1 met slaapfunctie en kussens | Bank met bedfunctie, ombouwwerk | Donkergrijs
Slaapbank BEALIFE AR24, 3-in-1 met slaapfunctie en kussens | Bank met bedfunctie, ombouwwerk | Donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 219,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van BioBizz Trypack Stimulant, 250 ml
BioBizz Trypack Stimulant, 250 ml
€ 77,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Sphagnummos, substraat voor tropische terrariums, opbrengst: 4,5
Trixie Sphagnummos, substraat voor tropische terrariums, opbrengst: 4,5
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van COSTWAY Verhoogd plantenbak met plantenbak en klimhulp, voor buitengebruik, afmetingen 235x63x102 cm
COSTWAY Verhoogd plantenbak met plantenbak en klimhulp, voor buitengebruik, afmetingen 235x63x102 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 5,35
-5%
€ 5,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
€ 0,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 5,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terraria 2 x 500 g - 10 l potgrond van kokosvezel
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terraria 2 x 500 g - 10 l potgrond van kokosvezel
€ 1,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
€ 2,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 13,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 6 verschillende soorten Tillandsia in een set
6 verschillende soorten Tillandsia in een set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 13,18
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van LED boxspringbed 'Paris', 140x200 cm, wit
LED boxspringbed 'Paris', 140x200 cm, wit
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 196,99
-€ 32,00
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terrariums 6 x 500 g - 30 l potgrond van kokosvezel (6 x 500 g - 30 l kokosgrond)
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terrariums 6 x 500 g - 30 l potgrond van kokosvezel (6 x 500 g - 30 l kokosgrond)
€ 0,01/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terraria 12 x 500 g - 60 l potgrond van kokosvezel
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terraria 12 x 500 g - 60 l potgrond van kokosvezel
€ 0,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Kokosvezel, los, kokosmat, 10 mm, 5 liter
Kokosvezel, los, kokosmat, 10 mm, 5 liter
€ 2,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,65
-21%
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
€ 14,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 100W LED plantlamp met 287 LED's, full-spectrum groeilamp, 3 lichtmodi, geschikt voor de groei van kamerplanten, plantenverlichting
100W LED plantlamp met 287 LED's, full-spectrum groeilamp, 3 lichtmodi, geschikt voor de groei van kamerplanten, plantenverlichting
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 54,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terrariums 24 x 500 g - 120 l potgrond van kokosvezel
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terrariums 24 x 500 g - 120 l potgrond van kokosvezel
€ 0,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 66,89
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond kokosstrooisel 650 g - 7 l potgrond van kokosvezels
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond kokosstrooisel 650 g - 7 l potgrond van kokosvezels
€ 1,48/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,38
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Orchideeënmix, substraat, 5 liter
Orchideeënmix, substraat, 5 liter
€ 2,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
€ 1,36/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond kokosstrooisel 6 x 650 g - 42 l potgrond van kokosvezel
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond kokosstrooisel 6 x 650 g - 42 l potgrond van kokosvezel
€ 0,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 39,51
-10%
€ 35,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 7 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Veenvrije kokosaarde
Beoordeeld op 1 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kokosaarde
Beoordeeld op 1 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kokosnoot bodem
Beoordeeld op 25 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop