Adidas Antitranspirant Spray, 150 ml - Biedt langdurige bescherming en frisheid

€ 9,54

€ 47,70 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gezichtscrème Valmont Deto2x (45 ml)
Gezichtscrème Valmont Deto2x (45 ml)
€ 4.692,00/1l
€ 211,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
€ 1.493,07/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hair In The Sun Haar beschermende crème, 100 ml
Sachajuan Hair In The Sun Haar beschermende crème, 100 ml
€ 235,30/1l
€ 23,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Adidas - Energy Kick douchegel, 400 ml
Adidas - Energy Kick douchegel, 400 ml
€ 22,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Adidas Dynamic Pulse Deodorant, 150 ml
Adidas Dynamic Pulse Deodorant, 150 ml
€ 106,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beschermende luiercrème Talquistina (50 ml)
Beschermende luiercrème Talquistina (50 ml)
€ 319,00/1l
€ 15,95
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Beschermende serum voor de gevoelige huid, vermindert roodheid (30 ml)
Beschermende serum voor de gevoelige huid, vermindert roodheid (30 ml)
€ 515,67/1l
€ 15,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lactovit LactoOil Intensieve Verzorging
Lactovit LactoOil Intensieve Verzorging
€ 14,40/1l
€ 4,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van He'be: Beschermende en regenererende gezichtscrème
He'be: Beschermende en regenererende gezichtscrème
€ 709,80/1l
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Nivea - Men Sensation Fresh Deodorant - Antiperspirant 150ml
Nivea - Men Sensation Fresh Deodorant - Antiperspirant 150ml
€ 17,87/1l
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Antitranspirant spray Derma Dry Control (Antitranspirant) 150 ml
Antitranspirant spray Derma Dry Control (Antitranspirant) 150 ml
€ 133,87/1l
€ 20,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Apis – Beschermende gezichtscrème SPF 50, 100 ml
Apis – Beschermende gezichtscrème SPF 50, 100 ml
€ 157,80/1l
€ 15,78
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Glutathion, langdurige verzorgingscrème, 35 ml
Glutathion, langdurige verzorgingscrème, 35 ml
€ 478,86/1l
€ 16,76
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Perspirex Verfrissende voetbalsem, 100 ml - Hydratatie en bescherming voor uw voeten
Perspirex Verfrissende voetbalsem, 100 ml - Hydratatie en bescherming voor uw voeten
€ 139,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Tuhý deodorant Fresh Natural, 50 ml
Tuhý deodorant Fresh Natural, 50 ml
€ 58,20/1l
€ 13,61
-78%
€ 2,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Intensieve Regeneratie Handcrème 50 - INDULONA
Intensieve Regeneratie Handcrème 50 - INDULONA
€ 6,80
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van BIELENDA Beschermende gezichtscrème SPF 50, 50 ml
BIELENDA Beschermende gezichtscrème SPF 50, 50 ml
€ 211,80/1l
€ 10,59
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van NIVEA 5493191008 NIVEA erfrischende Hautcreme 200 ml
NIVEA 5493191008 NIVEA erfrischende Hautcreme 200 ml
€ 17,30/1l
€ 13,07
-73%
€ 3,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Verkwikkende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
Verkwikkende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
€ 376,97/1kg
€ 65,97
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Adidas Control For Women biedt een langdurig gevoel van frisheid en perfecte bescherming tegen transpiratie gedurende meer dan 24 uur. Het biedt een perfecte balans tussen bescherming en verzorging. Adidas Control For Women is vooral geschikt voor vrouwen die een actieve levensstijl leiden en zich in elke situatie fris en zelfverzekerd willen voelen
Gewicht
200 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Ontdek de verfrissende Adidas antitranspirant spray, die u langdurige bescherming biedt tegen zweet en lichaamsgeur. Deze fles van 150 ml is ideaal voor dagelijks gebruik en zorgt voor een gevoel van frisheid en zekerheid dat de hele dag aanhoudt. De speciale formule is ontwikkeld om zowel effectief als huidvriendelijk te zijn, zonder witte vlekken op kleding achter te laten. Vertrouw op een betrouwbare formule, gepresenteerd in een aantrekkelijk design, die uw persoonlijke verzorging perfect aanvult. Ingrediënten: Aqua, Aluminium Chlorohydrate, Parfum, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, Dimethicone, Benzyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Trisodium EDTA, Propylene Glycol, Limonene.
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
3616303440527

Gewicht
200 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Ontdek de verfrissende Adidas antitranspirant spray, die u langdurige bescherming biedt tegen zweet en lichaamsgeur. Deze fles van 150 ml is ideaal voor dagelijks gebruik en zorgt voor een gevoel van frisheid en zekerheid dat de hele dag aanhoudt. De speciale formule is ontwikkeld om zowel effectief als huidvriendelijk te zijn, zonder witte vlekken op kleding achter te laten. Vertrouw op een betrouwbare formule, gepresenteerd in een aantrekkelijk design, die uw persoonlijke verzorging perfect aanvult. Ingrediënten: Aqua, Aluminium Chlorohydrate, Parfum, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, Dimethicone, Benzyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Trisodium EDTA, Propylene Glycol, Limonene.
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
3616303440527
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l