Espara Tea Tree Olie Capsules, 45 stuks

€ 17,91

€ 162,82 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Theecapsules & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TAOASIS Tea Tree  Zuigtabletten, 30 tabletten
TAOASIS Tea Tree Zuigtabletten, 30 tabletten
€ 80,00/1kg
€ 2,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Malvenblad kruidenthee, biologisch, 15 filterzakjes
Salus Malvenblad kruidenthee, biologisch, 15 filterzakjes
€ 71,33/1kg
€ 3,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Paardenbloem Thee  (15 stuks)
Salus Paardenbloem Thee (15 stuks)
€ 136,22/1kg
€ 6,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Salus Lindenbloemen Thee Biologisch, 15 theezakjes
Salus Lindenbloemen Thee Biologisch, 15 theezakjes
€ 94,17/1kg
€ 4,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Slaapformule (90 capsules)
Slaapformule (90 capsules)
€ 564.300,01/1kg
€ 56,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kruidenthee nr. 8 - Bronchi 15 theezakjes, 24g
Kruidenthee nr. 8 - Bronchi 15 theezakjes, 24g
€ 137,08/1kg
€ 3,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Tausendgüldenkraut kruidenthee, geschikt bij verminderde eetlust en spijsverteringsproblemen, 75 gram thee
Salus Tausendgüldenkraut kruidenthee, geschikt bij verminderde eetlust en spijsverteringsproblemen, 75 gram thee
€ 58,89/1kg
€ 5,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bombastus Lindenbloesem, medicinale thee voor inwendig gebruik, thee, 75 gram
Bombastus Lindenbloesem, medicinale thee voor inwendig gebruik, thee, 75 gram
€ 73,27/1kg
€ 8,28
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 16 stuks, Nescafé, Dolce Gusto
Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 16 stuks, Nescafé, Dolce Gusto
€ 72,38/1kg
€ 5,79
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
€ 95,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 17,21
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van LEMONGRAS (CITRONEGRAS) - 60 theezakjes, compatibel met Tpresso® en Nespresso®*
LEMONGRAS (CITRONEGRAS) - 60 theezakjes, compatibel met Tpresso® en Nespresso®*
€ 297,50/1kg
€ 35,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 10 stuks, compatibel met Nespresso
Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 10 stuks, compatibel met Nespresso
€ 61,80/1kg
€ 3,09
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Rustige momenten - 15 zakjes van 30 gram
Rustige momenten - 15 zakjes van 30 gram
€ 155,56/1kg
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Capsoul 8436561731510, Thee-kapsels, Groene thee, Oranje, 10 stuks, China
Capsoul 8436561731510, Thee-kapsels, Groene thee, Oranje, 10 stuks, China
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ENGELS ONTBIJT  60 theezakjes Tpresso® Nespresso®*³ compatibele capsules
ENGELS ONTBIJT 60 theezakjes Tpresso® Nespresso®*³ compatibele capsules
€ 297,50/1kg
€ 35,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Salus - Mistletoe Thee - 1 pak met 15 filterzakjes (30 g) - Kruidenthee - Visci albi herba - ter ondersteuning van de bloedsomloop - biologisch
Salus - Mistletoe Thee - 1 pak met 15 filterzakjes (30 g) - Kruidenthee - Visci albi herba - ter ondersteuning van de bloedsomloop - biologisch
€ 66,46/1kg
€ 3,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
€ 449,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 17,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Salus Krafttier Thee, Moedige Libelle, 15 theezakjes / 24 gram
Salus Krafttier Thee, Moedige Libelle, 15 theezakjes / 24 gram
€ 60,81/1kg
€ 3,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pepermunt thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³
Pepermunt thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³
€ 197,50/1kg
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Caffè Borbone The Al Limone, theezakjes, fruitige thee, citroen, 9 gram, 10 stuks, compatibel met Nespresso
Caffè Borbone The Al Limone, theezakjes, fruitige thee, citroen, 9 gram, 10 stuks, compatibel met Nespresso
€ 5,72/1kg
€ 3,09
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Espara Tea Tree Olie Capsules zijn een natuurlijk voedingssupplement met hoogwaardige tea tree olie, dat bijdraagt aan het algemeen welzijn. De handige capsules bieden een eenvoudige en smaaktrale manier om de waardevolle eigenschappen van tea tree olie te benutten en zijn ideaal voor dagelijks gebruik.

  • Natuurlijke tea tree olie - Hoogwaardige kwaliteit uit gecontroleerde teelt
  • Praktische capsulevorm - Gemakkelijke inname zonder intense smaak
  • 45 capsules per verpakking - Voldoende voor een meerwekelijk gebruik
  • Smaaktraal - Aangenaam alternatief voor vloeibare tea tree olie
  • Gedoseerde toediening - Evenwichtige opname van de ingrediënten
  • Geschikt voor onderweg - Gemakkelijke inname ook buiten de deur

De Espara Tea Tree Olie Capsules worden naar behoefte met voldoende vloeistof ingenomen. De capsulevorm maakt een aangename toepassing mogelijk zonder de kenmerkende smaak van tea tree olie. Dankzij de praktische vorm kunnen de capsules gemakkelijk in de dagelijkse routine worden geïntegreerd.

De capsules worden volgens strenge kwaliteitsnormen geproduceerd en bevatten zorgvuldig geselecteerde tea tree olie. Espara staat voor natuurlijke producten die traditionele ingrediënten combineren met moderne verwerking. De gecontroleerde productie garandeert een constante kwaliteit en zuiverheid van de aanwezige tea tree olie.

Hoe worden de tea tree olie capsules ingenomen? De Espara Tea Tree Olie Capsules worden naar behoefte met voldoende water doorgeslikt en bieden een smaaktraal alternatief voor vloeibare tea tree olie.

Voor wie zijn de capsules geschikt? De tea tree olie capsules zijn geschikt voor volwassenen die de eigenschappen van tea tree olie in een praktische capsulevorm willen benutten.

Hoeveel capsules zitten erin? Een verpakking Espara Tea Tree Olie Capsules bevat 45 capsules voor een meerwekelijk gebruik.

Wat zit erin de capsules? De capsules bevatten hoogwaardige tea tree olie als hoofdbestanddeel in een praktische, gedoseerde vorm.

Inhoud: 1x Espara Tea Tree Olie Capsules 45 stuks.

Ontdek het praktische alternatief voor vloeibare tea tree olie en bestel de Espara Tea Tree Olie Capsules gemakkelijk online bij Kaufland.at.

  • Espara Tea Tree Olie Capsules 45 stuks - Praktische inname van hoogwaardige Australische tea tree olie
  • Tea tree olie in capsulevorm - Ideaal voor iedereen die de intense smaak van pure tea tree olie wil vermijden
  • 45 capsules per verpakking - Voldoende hoeveelheid voor een langdurige, regelmatige voedingssupplementatie
  • Australische tea tree olie als hoofdingrediënt - Traditioneel gewaardeerde etherische olie in geconcentreerde vorm
  • Dagelijks 1-2 capsules met voldoende vloeistof - Eenvoudige integratie in de dagelijkse routine

PZN Duitsland: 16356012 PZN Oostenrijk: 5232436



Tea tree olie, 45 stuks. Verpakking.

PZN: 16356012

Ingrediënten
Teeboomolie-extract (Melaleuca alternifolia)
Gewicht
110 g
Levensmiddelenbedrijven
Espara
Verkoopbenaming
Espara Tea Tree Olie Capsules
Fabrikant
Espara GmbH
Model
7402883
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
7402883
EAN
9017587402883
09017587402883

Ingrediënten
Teeboomolie-extract (Melaleuca alternifolia)
Gewicht
110 g
Levensmiddelenbedrijven
Espara
Verkoopbenaming
Espara Tea Tree Olie Capsules
Fabrikant
Espara GmbH
Model
7402883
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
7402883
EAN
9017587402883
09017587402883
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
€ 449,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 17,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Selection Box  Thee, 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 126g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Selection Box Thee, 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 126g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 188,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
€ 95,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 17,21
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van TAOASIS Tea Tree  Zuigtabletten, 30 tabletten
TAOASIS Tea Tree Zuigtabletten, 30 tabletten
€ 80,00/1kg
€ 2,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van China Sencha thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle van Tpresso, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
China Sencha thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle van Tpresso, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 207,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van MATCHA Premium theekapsels La Natura Lifestyle Mighty Matcha thee, 80 theekapsels | Compatibel met Nespresso®*³ systemen
MATCHA Premium theekapsels La Natura Lifestyle Mighty Matcha thee, 80 theekapsels | Compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 422,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.