Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, kartus, lichtgrijs

€ 6,49

€ 20,94 / 1l

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Siliconenkit & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconenkit, 310ml, witte cartridge
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconenkit, 310ml, witte cartridge
€ 19,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,99
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, transparante cartridge
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, transparante cartridge
€ 19,32/1l
€ 5,99
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Siliconen kit, grijs, 280 ml
Siliconen kit, grijs, 280 ml
€ 31,71/1l
€ 8,88
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Sanitair siliconen, 310 ml
Sanitair siliconen, 310 ml
€ 362,19/1l
€ 112,28
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, transparant
Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, transparant
€ 544,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 163,47
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Masilla Rubson Siliconen, 280 ml
Masilla Rubson Siliconen, 280 ml
€ 136,07/1l
€ 38,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Siliconen kit Ceresit CS 25 SANITARY, 280 ml, kleur Carrara
Siliconen kit Ceresit CS 25 SANITARY, 280 ml, kleur Carrara
€ 100,96/1l
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TECHNICQLL Sanitair siliconen kit S-089 -50 °C / +120 °C, 70 ml
TECHNICQLL Sanitair siliconen kit S-089 -50 °C / +120 °C, 70 ml
€ 96,57/1l
€ 6,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, wit
Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, wit
€ 544,90/1l
€ 163,47
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Silicon Pro4 Premium, 310 ml, PERGAMON
Silicon Pro4 Premium, 310 ml, PERGAMON
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sanitair siliconen, DSSA SAG, 310 ml, sanitairgrijs (grijs)
Sanitair siliconen, DSSA SAG, 310 ml, sanitairgrijs (grijs)
€ 48,95
-63%
€ 17,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sanitaire siliconen, 60 ml, kleurloos
Sanitaire siliconen, 60 ml, kleurloos
€ 80,00/1l
€ 4,80
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van ARDEX SE Sanitair siliconen, donkergrijs, 310 ml
ARDEX SE Sanitair siliconen, donkergrijs, 310 ml
€ 41,77/1l
€ 15,41
-15%
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur caramel
Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur caramel
€ 101,82/1l
€ 28,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Siliconen Kit, Sanitair, Beige, 280Ml - Silicone Kit, Sanitary, Beige
Siliconen Kit, Sanitair, Beige, 280Ml - Silicone Kit, Sanitary, Beige
€ 77,43/1l
€ 26,99
-19%
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (donkergrijs)
Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (donkergrijs)
€ 57,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,59
-61%
€ 17,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Womi siliconenkit W271, siliconen, 200 ml
Womi siliconenkit W271, siliconen, 200 ml
€ 101,58/1kg
€ 31,49
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Debbex sanitair siliconen, 280 ml, grijs
Debbex sanitair siliconen, 280 ml, grijs
€ 57,50/1kg
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pattex sanitair siliconen, transparant, 280 ml
Pattex sanitair siliconen, transparant, 280 ml
€ 29,00/1l
€ 8,12
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Tubag siliconen kit FFM VarioFlex, beige, 310 ml
Tubag siliconen kit FFM VarioFlex, beige, 310 ml
€ 70,81/1l
€ 21,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Azijnzuur-uithardende 1-componenten siliconen kit voor sanitaire ruimtes.

Sanitair Kit 450 biedt uitstekende hechting op alle gangbare bouwmaterialen in sanitaire ruimtes. Het bevat fungiciden en bactericiden die de groei van micro-organismen (schimmels, bacteriën) tegengaan en is bestand tegen gangbare reinigings- en desinfectiemiddelen.

Toepassingen: Afdichting in sanitaire ruimtes, glas- en aluminium gevelbouw.

Eigenschappen: 1-componenten siliconen kit, azijnzuur-uithardend (zuur), chemisch bestendig, elastisch, elastisch uithardend, voorzien van fungiciden (schimmelwerend), breed kleurenpalet, sneldrogend, UV-bestendig, IVD-informatieblad nr. 3.

"Biociden producten met de nodige voorzichtigheid gebruiken. Lees altijd het etiket en de productinformatie voordat u het product gebruikt."

Leveringsomvang: 1 x 310ml cartridge inclusief cartridgemondstuk.

450 Sanitair

1K kitafdichtmiddel op basis van acetaat-gehard silicoon

Tests

DIN EN ISO 15651-3 XS1

DIN EN ISO 15651-4 PW20LM Ext.-Int.

DIN EN ISO 846

Getest voor gebruik in de voedingsindustrie.

Verklaring van veiligheid voor gebruik in de voedingsindustrie.

Getest voor gebruik in schone ruimtes.

Voldoet aan de Franse VOC-eisen, klasse A+.

EMICODE EC1 "zeer weinig emissies".

1. Mechanische eigenschappen

Basis

Siliconenkit – Acetaatsysteem

Vormtijd

5 minuten (23°C/50% RV)

Volledige uitharding

2,3 mm/24 uur (bij +23°C/50% RV)

Dichtheid

1,00 (EN ISO 1183-1)

Shore A hardheid

22 (DIN EN ISO 868)

Volumeafname

6,0 % (EN ISO 10563)

Treksterkte

6,73 N/mm (ISO 34-1)

Breeksterkte

0,7 N/mm² (DIN EN ISO 8339)

Elasticiteitsmodulus

0,52 N/mm² (EN ISO 8339)

Rek bij breken

250 % (DIN EN ISO 8339)

Temperatuurbestendigheid

- 50°C tot +180°C (continue belasting)

Verwerkingstemperatuur (ondergrond, omgeving)

onder: +5°C, boven: +35°C

Toelaatbare totale vervorming

20%

Kleuren

Volgens actuele kleurenkaart

Voldoet aan de eisen van het IVD-keurmerk

Nr. 3-1 Constructieve uitvoering en afdichting van voegen in sanitaire ruimtes en vochtige ruimtes – Deel 1: Afdichting met spuitbare kitmaterialen

Nr. 14 Kitmaterialen en schimmelvorming

Veiligheidsaanwijzingen:

2.1 Indeling van de stof of het mengsel [VERORDENING (EG) Nr. 1272/2008]
Geen indeling
2.2 Aanduidingselementen
Het product is conform Verordening (EG) 1272/2008 (CLP) verplicht te labelen.
Gevarenpictogrammen Geen
Signaalwoord Geen
Gevarenwaarschuwingen Geen
Veiligheidsaanbevelingen Geen
Bijzondere aanduiding EUH210 Veiligheidsinformatieblad op aanvraag beschikbaar.
Product behandeld met conserveermiddel OIT (CAS 26530-20-1).
Bevat: 2-Octyl-2H-isothiazol-3-on. EUH208 Kan allergische reacties veroorzaken.
2.3 Overige gevaren
Gezondheidsrisico's Contact met vocht geeft azijnzuur vrij.
Milieurisico's Bevat geen PBT- of vPvB-stoffen.
Bevat geen stoffen met endocriene eigenschappen.
Andere gevaren Verder zijn er bij de huidige stand van kennis geen andere gevaren vastgesteld.

Gewicht
0.38 kg
Inhoud
0.31 l
Model
450 Sanitär
EAN
9003881018110
MPN (Manufacturer Part Number)
2000337
Fabrikant
Ramsauer GmbH&Co.KG

Gewicht
0.38 kg
Inhoud
0.31 l
Model
450 Sanitär
EAN
9003881018110
MPN (Manufacturer Part Number)
2000337
Fabrikant
Ramsauer GmbH&Co.KG
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 12x Isover Vario DoubleFit + 310 ml
12x Isover Vario DoubleFit + 310 ml
€ 26,33/1l
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van OKS 1110 Multi-Siliconvet, fysiologisch veilig, NLGI 3, 500g verpakking - 1110031
OKS 1110 Multi-Siliconvet, fysiologisch veilig, NLGI 3, 500g verpakking - 1110031
€ 273,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 163,98
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van 5x Universele siliconenkit, transparant - Premium constructiesiliconenkit. Siliconenkit in cartridge, geschikt voor binnen- en buitentoepassing - UV- en weersbestendig - Cartridge
5x Universele siliconenkit, transparant - Premium constructiesiliconenkit. Siliconenkit in cartridge, geschikt voor binnen- en buitentoepassing - UV- en weersbestendig - Cartridge
€ 74,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (500 g)
Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (500 g)
€ 111,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ramsauer 460 Dak- en zonne-energie 1K siliconen afdichtings- en lijm, 310ml, transparante cartridge
Ramsauer 460 Dak- en zonne-energie 1K siliconen afdichtings- en lijm, 310ml, transparante cartridge
€ 24,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,59
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Professionele Siliconenkit 310 Ml, Hoge Temperatuurbestendig, Klear - Cx-297
Professionele Siliconenkit 310 Ml, Hoge Temperatuurbestendig, Klear - Cx-297
€ 80,84/1l
€ 25,06
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Soudal Parketdichtmiddel, eikenhout, 290 ml
Soudal Parketdichtmiddel, eikenhout, 290 ml
€ 29,83/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,95
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Fugenspackelset voor kit, 4-delig. Beschikbaar in de talen: Duits, Italiaans, Frans, Pools, Engels
Fugenspackelset voor kit, 4-delig. Beschikbaar in de talen: Duits, Italiaans, Frans, Pools, Engels
€ 13,68/1l
€ 19,60
-65%
€ 6,84
Verkoper: Sanitas
Productafbeelding van OTTOSEAL S 100 Sanitair siliconenkit, 300 ml, transparant, ideaal voor badkamer en keuken, schimmelwerend
OTTOSEAL S 100 Sanitair siliconenkit, 300 ml, transparant, ideaal voor badkamer en keuken, schimmelwerend
€ 26,11/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: grafiet
Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: grafiet
€ 100,93/1l
€ 28,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sika® SikaWall®-550 folie, afmetingen 1250 mm x 800 mm
Sika® SikaWall®-550 folie, afmetingen 1250 mm x 800 mm
€ 20,95/1l
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (250 g)
Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (250 g)
€ 185,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 46,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van R PRO 20: Vloeibare siliconenrubber, afdrukmassa, zacht, mengverhouding 1:1 (500 gram)
R PRO 20: Vloeibare siliconenrubber, afdrukmassa, zacht, mengverhouding 1:1 (500 gram)
€ 111,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ramsauer 460 Dak- en zonne-energie 1K siliconen kit-lijm 310ml, zwarte cartridge
Ramsauer 460 Dak- en zonne-energie 1K siliconen kit-lijm 310ml, zwarte cartridge
€ 24,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,59
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconenkit, 310ml, cartridge, sanitairgrijs
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconenkit, 310ml, cartridge, sanitairgrijs
€ 20,94/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 6,49
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van OTTOSEAL A 220 Turbo C01, wit, 310 ml, acryltopper - snel uithardende toplaag voor ramen en gevels - weerbestendig en duurzaam
OTTOSEAL A 220 Turbo C01, wit, 310 ml, acryltopper - snel uithardende toplaag voor ramen en gevels - weerbestendig en duurzaam
€ 12,74/1l
€ 3,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CX-80 Silikon Professional, 80 ml, zwart
CX-80 Silikon Professional, 80 ml, zwart
€ 179,25/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Multi-Siliconevet 1110 NSF H1, transparant, 80 ml
Multi-Siliconevet 1110 NSF H1, transparant, 80 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 51,48
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, kartus, cementgrijs
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, kartus, cementgrijs
€ 19,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,99
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, antraciet RAL 7016 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassing. Geschikt voor sanitair, keukens, bouw siliconen, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, antraciet RAL 7016 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassing. Geschikt voor sanitair, keukens, bouw siliconen, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi Transparant | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassingen, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi Transparant | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassingen, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Silicon Pro4 Premium, 310 ml, EIKEN
Silicon Pro4 Premium, 310 ml, EIKEN
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, zilvergrijs
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, zilvergrijs
€ 19,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,99
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van ISOVER Dichtstoff Vario® DoubleFit+: pasta-achtige lijm voor binnen- en buitentoepassing, 310 ml
ISOVER Dichtstoff Vario® DoubleFit+: pasta-achtige lijm voor binnen- en buitentoepassing, 310 ml
€ 32,10/1l
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Silicon Pro4 Universeel, transparant, 310 ml, transparant
Silicon Pro4 Universeel, transparant, 310 ml, transparant
€ 32,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,13
-82%
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair siliconen kit, 310ml, jasmijn, mat
Ramsauer 450 Sanitair siliconen kit, 310ml, jasmijn, mat
€ 20,94/1l
€ 6,49
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Silicon Pro4 Premium, 310 ml, zilvergrijs
Silicon Pro4 Premium, 310 ml, zilvergrijs
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 19 beoordelingen
Beoordeeld op 8 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
ook voor buiten
Beoordeeld op 24 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede kwaliteit.
Beoordeeld op 3 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Silicone
Beoordeeld op 30 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 5 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede kwaliteit
Beoordeeld op 1 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles top
Beoordeeld op 28 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Precies de kleur die ik nodig had !!!
Beoordeeld op 13 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super siliconen.