Kleur:

Violet

Feestkaars nummer 8 stippen

€ 22,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overige kaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 8 Sterren
Feestkaars Nummer 8 Sterren
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 0 Rood
Feestkaars Nummer 0 Rood
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 8 Regenboog
Feestkaars Nummer 8 Regenboog
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 6 Sterren
Feestkaars Nummer 6 Sterren
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 9 + 4 Kaarsen
Feestkaars Nummer 9 + 4 Kaarsen
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 20 Regenboog
Feestkaars Nummer 20 Regenboog
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Nummer 0 Goud
Feestkaars Nummer 0 Goud
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars 4 - Goud
Feestkaars 4 - Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Vlinder nummer 10 kaarsen
Vlinder nummer 10 kaarsen
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Kaars nummer 0
Kaars nummer 0
€ 18,08
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Kaarsen 24st
Kaarsen 24st
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Feestkaars Lieveheersbeestje 6 st
Feestkaars Lieveheersbeestje 6 st
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Neonkaarsen 24st
Neonkaarsen 24st
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Verjaardagskaars, cijfer 50, goud, 7,5 cm
Verjaardagskaars, cijfer 50, goud, 7,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,13
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Citronella-kaars voor buiten
Citronella-kaars voor buiten
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Lichttart happy birthday
Lichttart happy birthday
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Verjaardagskerstjes, 14 cm | 10 stuks - Regenboogkleuren
Verjaardagskerstjes, 14 cm | 10 stuks - Regenboogkleuren
€ 3,86
-4%
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaarsen Happy Birthday
Kaarsen Happy Birthday
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Paperdreams letterkaarsje nummer 9, 4 stuks.
Paperdreams letterkaarsje nummer 9, 4 stuks.
€ 20,34
-39%
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kaars nummer 4, Galaxy, 8,0 cm, 1 stuk.
Kaars nummer 4, Galaxy, 8,0 cm, 1 stuk.
€ 3,86
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Taartkaars Taartnummerkaars met nummer en een wasstandaard voor gemakkelijke en stevige plaatsing op de taart. Hoogte kaars zonder houder ca. 6 cm. Kaarsen zijn niet bedoeld voor consumptie.

Taartkaarsje Taartcijfer, een kaars met een cijfer, voorzien van een waxen voetstuk voor een stabiele plaatsing op de taart. De hoogte van de kaars (zonder voetstuk) is ongeveer 6 cm. De kaarsen zijn niet bedoeld om gegeten te worden
Hoogte
6 cm
Gewicht
1000 g
Kleur
Violet
Materiaalsamenstelling
100% katoen
Fabrikant
Wiky
Aantal stuks
1
EAN
8590331938681

Hoogte
6 cm
Gewicht
1000 g
Kleur
Violet
Materiaalsamenstelling
100% katoen
Fabrikant
Wiky
Aantal stuks
1
EAN
8590331938681
Gaat ook goed samen met
Stabkerzen 24cm x 10 Stück Tafelkerzen gold
Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Goud, metallic
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 10,68
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Biologische geurkaars Palo Santo & Cederhout -- 200g, online bestellen
Biologische geurkaars Palo Santo & Cederhout -- 200g, online bestellen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,19
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Organic Goodness geurkaars salie en lavendel - pakket van 6 stuks - 200 g
Organic Goodness geurkaars salie en lavendel - pakket van 6 stuks - 200 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,19
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Citronella-kaars in glas - 12 stuks - geurkaars, afmetingen 6x5 cm. Citronella (klein / 5 cm)
Citronella-kaars in glas - 12 stuks - geurkaars, afmetingen 6x5 cm. Citronella (klein / 5 cm)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Bestseller
Productafbeelding van Fink KAARS, geborstelde metalen stompkaars, paraffine, steen, L. 8 cm, B. 8 cm, H. 10 cm, D. 8 cm, artikelnummer 123190
Fink KAARS, geborstelde metalen stompkaars, paraffine, steen, L. 8 cm, B. 8 cm, H. 10 cm, D. 8 cm, artikelnummer 123190
€ 11,95
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Paraffine was voor kaarsen, 900g, kaarswas, waskorrels, kaarswas voor het gieten
Paraffine was voor kaarsen, 900g, kaarswas, waskorrels, kaarswas voor het gieten
€ 16,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: VerkaufsExpress
Productafbeelding van Medvídková verjaardagskaars nr. 1 - Mooie herinneringen op de taart
Medvídková verjaardagskaars nr. 1 - Mooie herinneringen op de taart
€ 4,15
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
€ 152,03/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,49
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Citronella kaars C-152, muggenwerend, fakkel, geel, 45 g, 25x500 mm
Citronella kaars C-152, muggenwerend, fakkel, geel, 45 g, 25x500 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,01
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kaarsenhouder E14, kunststof, voor kaarsenfitting, kroonluchter, kaarsenomhulsel, diameter 26mm, lengte 85mm, wit, glad
Kaarsenhouder E14, kunststof, voor kaarsenfitting, kroonluchter, kaarsenomhulsel, diameter 26mm, lengte 85mm, wit, glad
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,00
Verkoper: Lightstyle
Productafbeelding van Bolsius Citronellakaars Tin True
Bolsius Citronellakaars Tin True
€ 8,32
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Druipkaarsen set van 2 - 26 cm - meerdere kleuren
Druipkaarsen set van 2 - 26 cm - meerdere kleuren
€ 132,93/1kg
€ 19,94
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
€ 725,36/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,76
-31%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaemingk LED-kaars, was, binnen, 15 cm, helder
Kaemingk LED-kaars, was, binnen, 15 cm, helder
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,11
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Georg Jensen CANDLE, 2 PCS, 60 MM H100 MM 10019337
Georg Jensen CANDLE, 2 PCS, 60 MM H100 MM 10019337
€ 15,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Baumkerzen, set van 20, wit, kaars
Baumkerzen, set van 20, wit, kaars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Villeroy & Boch Wintercollectie, Válec, Meerkleurig, 1 stuk
Villeroy & Boch Wintercollectie, Válec, Meerkleurig, 1 stuk
€ 30,24/1kg
€ 12,40
Verkoper: PorzellanExklusiv
Productafbeelding van Herzog Kerzen 3304.000, cilinderkaars, rood, 1 stuk
Herzog Kerzen 3304.000, cilinderkaars, rood, 1 stuk
€ 11,49
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PartyDeco SCD-1-019ME, Kaarsen, Goud, 12 stuks
PartyDeco SCD-1-019ME, Kaarsen, Goud, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,90
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Citronella-kaars in glazen pot met deksel - 12 stuks - geurende kaars 6x6 cm. Citronella (medium/6 cm met deksel)
Citronella-kaars in glazen pot met deksel - 12 stuks - geurende kaars 6x6 cm. Citronella (medium/6 cm met deksel)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 2.06 3 Kaarsen in pot - Geurkaars SANDELHOUT - ongeveer 13x8 cm
2.06 3 Kaarsen in pot - Geurkaars SANDELHOUT - ongeveer 13x8 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Citronella kaars met deksel - 4 stuks - geurende citronella kaars (groot / met 3 lontjes)
Citronella kaars met deksel - 4 stuks - geurende citronella kaars (groot / met 3 lontjes)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,95
-5%
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van PartyDeco SCS-2, Kaarsen, Zwart, Wit, 6 stuks
PartyDeco SCS-2, Kaarsen, Zwart, Wit, 6 stuks
€ 6,15
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Pearl Metallic
Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Pearl Metallic
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 10,68
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
€ 208,48/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,59
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Theelichthouders, kaarsvet, hartjes, 2x4 cm, 10 stuks, wit/transparant
Theelichthouders, kaarsvet, hartjes, 2x4 cm, 10 stuks, wit/transparant
€ 5,59
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van 1.09 3 Kaarsen, rustieke stijl - ongeveer 12 x 12 cm - brandduur: 65 uur - kleur: nachtzwart
1.09 3 Kaarsen, rustieke stijl - ongeveer 12 x 12 cm - brandduur: 65 uur - kleur: nachtzwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Verkoper: Special-trends

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
€ 139,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 254,07/1kg
Productafbeelding van Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg
Productafbeelding van Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Colonia, vierkant, geel, 60 uur, 1 stuk
Acqua di Parma Colonia, vierkant, geel, 60 uur, 1 stuk
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 86,70/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 389,45/1kg
Productafbeelding van Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
€ 73,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,45/1kg
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,49
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 152,03/1kg
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,59
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 208,48/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.998,00/1kg
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 286,60/1kg
Productafbeelding van TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 72,66/1kg
Productafbeelding van Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 145,92/1kg
Productafbeelding van Eeuwige roos in een glazen vaas met lichtjes, 3 blauwe rozen, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag
Eeuwige roos in een glazen vaas met lichtjes, 3 blauwe rozen, cadeau voor vrouwen, Moederdag, Valentijnsdag
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 127,71/1kg
Productafbeelding van Koffiemokverwarmer, 55°C, constante temperatuur, 3 standen, kleine, lichte, slimme USB-kaarsverwarmer voor thuis, kantoor en reizen, goud
Koffiemokverwarmer, 55°C, constante temperatuur, 3 standen, kleine, lichte, slimme USB-kaarsverwarmer voor thuis, kantoor en reizen, goud
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 260,00/1kg