Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Keratine Serum, 125 ml

€ 25,94

€ 207,52 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
€ 738,57/1l
€ 51,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 295,70/1l
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml
€ 211,29/1l
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
€ 359,00/1kg
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
€ 151,67/1kg
€ 14,74
-38%
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Brilserum Spray, 150 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Brilserum Spray, 150 ml
€ 110,20/1l
€ 17,95
-7%
€ 16,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lazartigue, Stronger, Vegan, Haarserum, tegen haaruitval, 50 ml
Lazartigue, Stronger, Vegan, Haarserum, tegen haaruitval, 50 ml
€ 843,60/1l
€ 42,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oolaboo Blushy Truffle Verhelderende Glansolie, 50 ml
Oolaboo Blushy Truffle Verhelderende Glansolie, 50 ml
€ 1.049,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van L'ORÉAL Liss Unlimited Haarserum, 125 ml
L'ORÉAL Liss Unlimited Haarserum, 125 ml
€ 171,84/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olaplex No.7 Glansserum Spray, 80 ml
Olaplex No.7 Glansserum Spray, 80 ml
€ 579,00/1kg
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
€ 278,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kerasilk Anti-rooshoofdserum, 100 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Kerasilk Anti-rooshoofdserum, 100 ml
€ 354,90/1l
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Pro Scalp Rebalancing Concentrate, 10 flacons van 4 ml
Olaplex Pro Scalp Rebalancing Concentrate, 10 flacons van 4 ml
€ 832,20/1kg
€ 41,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
€ 153,67/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Depot No. 204 Haarverzorgingsolie, olie voor alle haartypes, 30 ml
Depot No. 204 Haarverzorgingsolie, olie voor alle haartypes, 30 ml
€ 623,33/1l
€ 21,31
-12%
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biotebal verzorgingsserum voor mannen, 100 ml
Biotebal verzorgingsserum voor mannen, 100 ml
€ 135,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haarstylingcrème Wella Oil Reflections, 100 ml
Haarstylingcrème Wella Oil Reflections, 100 ml
€ 307,60/1l
€ 30,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sachajuan Haarserum voor glans, 30 ml
Sachajuan Haarserum voor glans, 30 ml
€ 998,00/1l
€ 29,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Serum voor het haar.
Model
Keratin Therapy Lisse Design
Gewicht
157 g
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
Verzorging > Haar > Haarverzorging
Fabrikant
AlfaParf Milano
Aantal stuks
5
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
8022297141459
MPN (Manufacturer Part Number)
PF023350

Model
Keratin Therapy Lisse Design
Gewicht
157 g
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
Verzorging > Haar > Haarverzorging
Fabrikant
AlfaParf Milano
Aantal stuks
5
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
8022297141459
MPN (Manufacturer Part Number)
PF023350
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Multi-Benefit Olie, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor krullend haar, ingrediënten: DIMETHICONE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL..., 1 stuk
ALFAPARF Milano Multi-Benefit Olie, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor krullend haar, ingrediënten: DIMETHICONE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL..., 1 stuk
€ 347,00/1l
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-28%
€ 15,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaprof Milano Keratin Therapy Onderhoudsshampoo, 250 ml
Alfaprof Milano Keratin Therapy Onderhoudsshampoo, 250 ml
€ 70,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Milano Keratin Therapy Onderhoudswasmiddel, 250 ml
Alfaprof Milano Keratin Therapy Onderhoudswasmiddel, 250 ml
€ 74,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Milano Keratin Therapy Hydraterend Masker, 500 g
Alfaprof Milano Keratin Therapy Hydraterend Masker, 500 g
€ 51,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haarmasker Alfaparf Milano Semi Di Lino (500 ml)
Haarmasker Alfaparf Milano Semi Di Lino (500 ml)
€ 54,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,37
-47%
€ 31,93
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Alfaprof Milano Lisse Design Keratin Therapy Hydraterende afsluitmasker, voedend masker voor droog en beschadigd haar, 500 ml
Alfaprof Milano Lisse Design Keratin Therapy Hydraterende afsluitmasker, voedend masker voor droog en beschadigd haar, 500 ml
€ 59,42/1l
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Forever kinderhorloge met SIM-kaart, Wi-Fi, videobellen en GPS, zwart
Forever kinderhorloge met SIM-kaart, Wi-Fi, videobellen en GPS, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 67,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pasabahce Elysia 950054 Theeglasset, 12-delig, inclusief schoteltjes
Pasabahce Elysia 950054 Theeglasset, 12-delig, inclusief schoteltjes
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,00
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van tillvex Klemluifel 350 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
tillvex Klemluifel 350 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 128,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van KATIVA Anti-Frizz XTRA SHINE, product om het haar te versterken, geschikt voor alle haartypes, anti-pluis, geeft glans, maakt glad, vrij van gluten, parabenen en sulfaten, 3 stuks
KATIVA Anti-Frizz XTRA SHINE, product om het haar te versterken, geschikt voor alle haartypes, anti-pluis, geeft glans, maakt glad, vrij van gluten, parabenen en sulfaten, 3 stuks
€ 765,00/1l
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 97,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Nutritive Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Nutritive Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 83,68/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 20,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Olaplex Nº.6 Bond Smoother, verzorging voor gladde haren, 100 ml, uniseks, geschikt voor krullend haar, onhandelbaar haar, vermindert kroezing, glanzendmakend, met pompflacon
Olaplex Nº.6 Bond Smoother, verzorging voor gladde haren, 100 ml, uniseks, geschikt voor krullend haar, onhandelbaar haar, vermindert kroezing, glanzendmakend, met pompflacon
€ 153,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,32
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Pasabahce Timeless, 12-delig: 6 theeglazen met 6 onderzetters, 160 ml
Pasabahce Timeless, 12-delig: 6 theeglazen met 6 onderzetters, 160 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,98
-20%
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 500 ml
€ 47,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 23,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kallos KJMN Keratine Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Voedend, Beschermend, Herstellend, Versterkend, Keratine, Verpakking: pot
Kallos KJMN Keratine Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Voedend, Beschermend, Herstellend, Versterkend, Keratine, Verpakking: pot
€ 11,39/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Urban Care Hyaluronic Acid & Collagen Leave-in Hair Conditioner (200 ml)
Urban Care Hyaluronic Acid & Collagen Leave-in Hair Conditioner (200 ml)
€ 33,45/1l
€ 7,13
-6%
€ 6,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eichhorn 100021252, 1 rok/rokje, 50 stuks, beukenhout
Eichhorn 100021252, 1 rok/rokje, 50 stuks, beukenhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Beschermhoes voor Samsung Galaxy A14 4G / 5G. Transparante, slanke hoes. Doorzichtige beschermcase
Beschermhoes voor Samsung Galaxy A14 4G / 5G. Transparante, slanke hoes. Doorzichtige beschermcase
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 285
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Apple AirPods met oplaadcase, modelnummer MV7N2ZM/A
Apple AirPods met oplaadcase, modelnummer MV7N2ZM/A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 730
Gebruikt
€ 158,95
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Voor steil haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Voor steil haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 38,36/1l
€ 9,59
Verkoper: Avanti_Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 23 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 342,42/1l
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 591,17/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 387,92/1kg
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,63/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-2%
€ 44,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 206,39/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 212,50/1l
Productafbeelding van Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,77/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.310,00/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-2%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l
Productafbeelding van Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
€ 36,75
-11%
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,72/1l
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.054,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 322,30/1l
Productafbeelding van Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,70/1l