Verwijderlijmresten van de huid. Doekjes, 50 stuks

€ 53,15

€ 885,83 / 1m

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Make-upspons
Make-upspons
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Optican Oogverzorgingsset + Doekjes, 40 Stuks
Optican Oogverzorgingsset + Doekjes, 40 Stuks
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Esenta huidbeschermende doekjes, 30 stuks
Esenta huidbeschermende doekjes, 30 stuks
€ 30.420,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,32
-5%
€ 30,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TENA Natte Doekjes 3-in-1, 48 stuks
TENA Natte Doekjes 3-in-1, 48 stuks
€ 14,55/1kg
€ 7,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Seraman, milde reinigingsvloeistof voor de huid, schenkflacon, 500 ml
Seraman, milde reinigingsvloeistof voor de huid, schenkflacon, 500 ml
€ 7,00/1l
€ 3,50
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van ODABAN Antitranspirant Doekjes, 16 stuks, PZN 20045424
ODABAN Antitranspirant Doekjes, 16 stuks, PZN 20045424
€ 18.040,00/1l
€ 18,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Reinigende gezichtspads (milde reinigingspads), 60 stuks
Reinigende gezichtspads (milde reinigingspads), 60 stuks
€ 40,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
€ 6.620,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Coolette Natuurlijke Verfrissende Doekjes, 10 stuks
Coolette Natuurlijke Verfrissende Doekjes, 10 stuks
€ 33,89/1kg
€ 4,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pedimol, 50 ml (verpakking)
Pedimol, 50 ml (verpakking)
€ 56,93/1kg
€ 6,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wenkbrauw- en gezichtsstrips Sence, geschikt voor de gevoelige huid (20 stuks)
Wenkbrauw- en gezichtsstrips Sence, geschikt voor de gevoelige huid (20 stuks)
€ 35,50/1kg
€ 1,46
-2%
€ 1,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PHAMETRA 10% Urea, ureumzalf, 100 g zalf
PHAMETRA 10% Urea, ureumzalf, 100 g zalf
€ 64,77/1kg
€ 8,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Haarverwijderstrips voor het gezicht, Snae Epil, 48 stuks
Haarverwijderstrips voor het gezicht, Snae Epil, 48 stuks
€ 100,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Olijfoliereinigingsdoekjes, 25 stuks
Olijfoliereinigingsdoekjes, 25 stuks
€ 29,52/1kg
€ 6,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Octenisan set met waslotion en neusgel, 1 stuks. Combinatieverpakking
Octenisan set met waslotion en neusgel, 1 stuks. Combinatieverpakking
€ 88,74/1kg
€ 21,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VOETPEELING Peelingsmasker, 1 stuk
VOETPEELING Peelingsmasker, 1 stuk
€ 22.990,00/1l
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Esenta Huidbeschermingsspray, 50 ml
Esenta Huidbeschermingsspray, 50 ml
€ 20.600,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 4711 Original Verfrissende Tissues, 10 stuks.
4711 Original Verfrissende Tissues, 10 stuks.
€ 53,60/1kg
€ 8,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtsreinigingsborstel - Schoonheidsaccessoire
Gezichtsreinigingsborstel - Schoonheidsaccessoire
€ 25.850,00/1l
€ 25,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Körperbürste en bimssteengruis, dubbelzijdig, 1 stuk
Körperbürste en bimssteengruis, dubbelzijdig, 1 stuk
€ 13.920,00/1l
€ 13,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Remove verwijdert kleveresten van de huid - Doekjes, 50 stuks - Verpakking: Doekjes - Categorie: Overig
Lengte
0.06 m
Gewicht
0.15 kg
Fabrikant
Smith & Nephew GmbH Woundmanagement
Aantal stuks
50
EAN
0040565120294
40565120294
MPN (Manufacturer Part Number)
59403125

Lengte
0.06 m
Gewicht
0.15 kg
Fabrikant
Smith & Nephew GmbH Woundmanagement
Aantal stuks
50
EAN
0040565120294
40565120294
MPN (Manufacturer Part Number)
59403125
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kas tunnel Dornbirn, 300x300x200 cm, kas met PE-netfolie, groen
Kas tunnel Dornbirn, 300x300x200 cm, kas met PE-netfolie, groen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 154,99
-€ 46,00
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Mop & Bucket System Vileda Ultramax Box
Mop & Bucket System Vileda Ultramax Box
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 26,94
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Plissé rolgordijn, bevestiging zonder boren, 60x200 cm, wit. Zonwering, privacy, lichtblokkering. Vouwgordijn, jaloezie, rolgordijnen voor ramen en deuren
Plissé rolgordijn, bevestiging zonder boren, 60x200 cm, wit. Zonwering, privacy, lichtblokkering. Vouwgordijn, jaloezie, rolgordijnen voor ramen en deuren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 15,69
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Truhlík met poten, merk RATO CASE, hoogte 60 cm - antraciet
Truhlík met poten, merk RATO CASE, hoogte 60 cm - antraciet
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 26,08
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 86,95
-23%
€ 66,88
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Geemarc AmpliDECT 295 PHOTO: Telefoon met grote toetsen, voorzien van 10 fototoetsen voor snelkiezen en een optische oproepindicator op de basisstation. Ingebouwde antwoordapparaat. Duitse versie
Geemarc AmpliDECT 295 PHOTO: Telefoon met grote toetsen, voorzien van 10 fototoetsen voor snelkiezen en een optische oproepindicator op de basisstation. Ingebouwde antwoordapparaat. Duitse versie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 120,00
-€ 21,97
€ 98,03
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Relaxdays kinderset ALBUS met opbergruimte, bestaande uit 1 tafel en 2 stoelen van hout, kindertafelset voor jongens en meisjes, wit
Relaxdays kinderset ALBUS met opbergruimte, bestaande uit 1 tafel en 2 stoelen van hout, kindertafelset voor jongens en meisjes, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Accu-grasmaaier - 1800W borstelloze motor, 1500 tpm, lichtgewicht en hoogte verstelbaar, geschikt voor huis en tuin
Accu-grasmaaier - 1800W borstelloze motor, 1500 tpm, lichtgewicht en hoogte verstelbaar, geschikt voor huis en tuin
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Metalen windmolenornament - 210 x 61 cm - Decoratieve windmolen, tuindecoratie, groot
Metalen windmolenornament - 210 x 61 cm - Decoratieve windmolen, tuindecoratie, groot
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 46,95
-10%
€ 41,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 1.01 Set van 8 LED-theelichthouders met oplaadstation - De LED-theelichthouders flikkeren en hebben een brandduur van ongeveer 8 uur
1.01 Set van 8 LED-theelichthouders met oplaadstation - De LED-theelichthouders flikkeren en hebben een brandduur van ongeveer 8 uur
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van KIK KX6104 Luifel voor tent, tipi-model, roze
KIK KX6104 Luifel voor tent, tipi-model, roze
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Mini-kas Nissewaard, 180x90x90 cm. Folie-kas voor buiten. Kas met rits en 2 ramen. Netfolie, kleur: groen
Mini-kas Nissewaard, 180x90x90 cm. Folie-kas voor buiten. Kas met rits en 2 ramen. Netfolie, kleur: groen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Clatronic® Barbecue-tafelgrill | Grill met verchroomd grillrooster | Tafelgrill met koel aanraakbehuizing | Elektrische grill met windbescherming | BQ 3507
Clatronic® Barbecue-tafelgrill | Grill met verchroomd grillrooster | Tafelgrill met koel aanraakbehuizing | Elektrische grill met windbescherming | BQ 3507
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van TABWEE Android 16-tablet (10,1 inch), 24 GB RAM (8+16 uitbreidbaar) + 256 GB ROM (2 TB TF) inclusief accessoires, Widevine L1, 5G-wifi, Gemini AI Magi
TABWEE Android 16-tablet (10,1 inch), 24 GB RAM (8+16 uitbreidbaar) + 256 GB ROM (2 TB TF) inclusief accessoires, Widevine L1, 5G-wifi, Gemini AI Magi
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 294
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Orbegozo BF 0138, vloerventilator, grijs, wit, voor gebruik binnenshuis, AC, 40 W, 230 V
Orbegozo BF 0138, vloerventilator, grijs, wit, voor gebruik binnenshuis, AC, 40 W, 230 V
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2189
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Remove verwijdert lijmresten van de huid.
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Hyaluron Verstevigende Gel voor het Lichaam, 100 ml
Hyaluron Verstevigende Gel voor het Lichaam, 100 ml
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Juvena Fascianista 3D massage roller
Juvena Fascianista 3D massage roller
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,45/1kg
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg