TP-Link Deco X60 V2 - Draadloze router - 2-poorts switch - Gigabit Ethernet - WAN-poorten: 2 - Wi-Fi 6 - Dual-band

€ 139,80

plus € 4,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Wifi access points & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TP-Link TL-WA1801, 2,4 GHz, 5 GHz, 1201 Mbit/s, SNMP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3
TP-Link TL-WA1801, 2,4 GHz, 5 GHz, 1201 Mbit/s, SNMP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3
€ 96,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van D-Link DAP-X2850 Nuclias Connect AX3600 Wi-Fi 6 Dual-Band Access Point met PoE-ondersteuning
D-Link DAP-X2850 Nuclias Connect AX3600 Wi-Fi 6 Dual-Band Access Point met PoE-ondersteuning
€ 387,28
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Cudy AC1200 Wi-Fi Gigabit Access Point
Cudy AC1200 Wi-Fi Gigabit Access Point
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,58
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Cudy AX3000 Wi-Fi 6 2,5G accesspunt
Cudy AX3000 Wi-Fi 6 2,5G accesspunt
€ 114,05
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van TP-Link FESTA F52, 2,4 GHz, 5 GHz, 867 Mbit/s, WPA, WPA2
TP-Link FESTA F52, 2,4 GHz, 5 GHz, 867 Mbit/s, WPA, WPA2
€ 152,79
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reyee Wi-Fi 5 Dual-Band Access Point voor buiten
Reyee Wi-Fi 5 Dual-Band Access Point voor buiten
€ 110,77
-€ 9,71
€ 101,06
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van CUDY AP11000 BE11000 Wi-Fi 7 access point, tri-band, 2,5 Gbps met 10 Gbps SFP+
CUDY AP11000 BE11000 Wi-Fi 7 access point, tri-band, 2,5 Gbps met 10 Gbps SFP+
€ 160,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TP-LINK EAP720 BE3600 Wandmontage Wi-Fi 7 Access Point - Access Point - 4,32 Gbps
TP-LINK EAP720 BE3600 Wandmontage Wi-Fi 7 Access Point - Access Point - 4,32 Gbps
€ 133,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van D-Link DAP-3666: Buitenaccesspoint met PoE, Wireless AC1200, Wave 2, dual-band
D-Link DAP-3666: Buitenaccesspoint met PoE, Wireless AC1200, Wave 2, dual-band
€ 231,18
-€ 13,47
€ 217,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van tp-link RE190 tp-link RE190 AC750 WLAN-Repeater
tp-link RE190 tp-link RE190 AC750 WLAN-Repeater
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,63
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van TRENDnet TEW-921DAP Access Point, AX1800 draadloos dual-band, PoE+
TRENDnet TEW-921DAP Access Point, AX1800 draadloos dual-band, PoE+
€ 148,90
-€ 20,06
€ 128,84
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van TP-Link Omada EAP610, 2,4 GHz, 5 GHz, 1775 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10, 100, 1000 Mbit/s
TP-Link Omada EAP610, 2,4 GHz, 5 GHz, 1775 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10, 100, 1000 Mbit/s
€ 258,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van TP-Link CPE710, 23 dBi, 5.15 - 5.85 GHz, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, 23 dBi, 9°, 7°
TP-Link CPE710, 23 dBi, 5.15 - 5.85 GHz, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, 23 dBi, 9°, 7°
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,67
-€ 9,18
€ 94,49
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van TrendNet TEW-923DAP TRENDnet AX3000 Dual Band WiFi 6 PoE+ Access Point
TrendNet TEW-923DAP TRENDnet AX3000 Dual Band WiFi 6 PoE+ Access Point
€ 158,85
-€ 29,37
€ 129,48
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van TP-Link FESTA F52, 2,4 GHz, 5 GHz, 867 Mbit/s, WPA, WPA2
TP-Link FESTA F52, 2,4 GHz, 5 GHz, 867 Mbit/s, WPA, WPA2
€ 95,57
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van D-Link DAP-X3060, accesspoint, WiFi 6, 802.11a/b/g/n/ac/ax, PoE
D-Link DAP-X3060, accesspoint, WiFi 6, 802.11a/b/g/n/ac/ax, PoE
€ 145,36
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van D-Link VPN, router- en firewallfuncties licentie - licentie - voor draadloze controller DWC-1000
D-Link VPN, router- en firewallfuncties licentie - licentie - voor draadloze controller DWC-1000
€ 379,33
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van TP-LINK AX1800 Wi-Fi-versterker
TP-LINK AX1800 Wi-Fi-versterker
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 78,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CUDY AP1200: Buitenaccesspoint voor WiFi, AC1200
CUDY AP1200: Buitenaccesspoint voor WiFi, AC1200
€ 63,40
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 zorgt voor een snel en betrouwbaar draadloos netwerk in uw hele huis. Met Wi-Fi 6 profiteert u van hogere snelheden en een groter bereik, zelfs wanneer meerdere apparaten verbonden zijn. Dankzij OFDMA en MU-MIMO kunnen gegevens tegelijkertijd naar meerdere apparaten worden verzonden zonder vertraging, waardoor wachttijden worden verminderd. Het bereik is gelijkmatig in het hele huis en het signaal is sterker, zelfs door muren. De latentie is zeer laag, wat de reactietijden verbetert voor gaming en videogesprekken. Het netwerk is geünificeerd: meerdere units vormen één netwerk en selecteren automatisch de beste verbinding wanneer u door het huis beweegt. De beveiliging is verbeterd met WPA3 en TP-Link HomeCare, die ouderlijk toezicht, een ingebouwde antivirus en QoS bieden voor een veiligere online ervaring. De installatie is eenvoudiger dan ooit: de Deco-app begeleidt u stap voor stap en helpt u om het hele systeem snel te configureren. In de doos vindt u de Deco X60 (1 set), een extra Deco-unit, een RJ45-kabel, een stroomadapter en een installatiehandleiding. Om snel aan de slag te kunnen, kunt u alles aansluiten en direct beginnen met gebruiken.
Fabrikant
Aantal poorten
2
Ondersteunde wifi-frequenties
2,4 GHz
5 GHz
Netwerkeigenschappen
Configuratie op afstand
wifi
VPN
Antwoordapparaat
Compatibel met Smart Home
Ja
Wifi-compatibel
Ja
Wifi-standaarden
802.11
802.11b
802.11g
802.11n
Vermogen
3000 W
Kleur
Wit
Spanning
240 V
Gewicht
1.1 kg
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
DECO X60(1-PACK)
EAN
4897098689301

Fabrikant
Aantal poorten
2
Ondersteunde wifi-frequenties
2,4 GHz
5 GHz
Netwerkeigenschappen
Configuratie op afstand
wifi
VPN
Antwoordapparaat
Compatibel met Smart Home
Ja
Wifi-compatibel
Ja
Wifi-standaarden
802.11
802.11b
802.11g
802.11n
Vermogen
3000 W
Kleur
Wit
Spanning
240 V
Gewicht
1.1 kg
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
DECO X60(1-PACK)
EAN
4897098689301
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van HP Lasertoner CF411A, cyaan
HP Lasertoner CF411A, cyaan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 132,03
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Kiano Slim TV Travel 19 inch (48 cm) campingtelevisie, HD DLED, 12V, DVB-T2/S2/C
Kiano Slim TV Travel 19 inch (48 cm) campingtelevisie, HD DLED, 12V, DVB-T2/S2/C
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Burberry Eau de Parfum, 50 ml. Topnoten van bergamot en zoete erwten vermengen zich met een blad van geranium, goudrennet en freesia..., Viooltje, Geranium, Patchouli, Roos, Alcohol, Parfum (geur), Water, Linalool, Limoneen, Alpha-isomethyl ionon, Hexyl...
Burberry Eau de Parfum, 50 ml. Topnoten van bergamot en zoete erwten vermengen zich met een blad van geranium, goudrennet en freesia..., Viooltje, Geranium, Patchouli, Roos, Alcohol, Parfum (geur), Water, Linalool, Limoneen, Alpha-isomethyl ionon, Hexyl...
€ 867,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 43,38
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir
Productafbeelding van Dior Poison Girl, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, oranje, roos, tonkaboon
Dior Poison Girl, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, oranje, roos, tonkaboon
€ 1.296,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 129,68
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
€ 959,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 95,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van PARKSIDE PERFORMANCE® PAPP 204 A1, 20 V / 4 Ah slimme accu met celbalancering
PARKSIDE PERFORMANCE® PAPP 204 A1, 20 V / 4 Ah slimme accu met celbalancering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 144,99
-€ 105,99
€ 39,00
Verkoper: Axshop
Productafbeelding van Avent Connected Videofoon SCD921/26 (wit)
Avent Connected Videofoon SCD921/26 (wit)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 430,00
-€ 77,22
€ 352,78
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van PARKSIDE® 20V accu-kettingzaag »PAKS 20-Li F5«, zonder accu en oplader
PARKSIDE® 20V accu-kettingzaag »PAKS 20-Li F5«, zonder accu en oplader
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 169,99
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van ZTE MC8810 HyperBox 5G lite, wit
ZTE MC8810 HyperBox 5G lite, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 204,02
-€ 46,85
€ 157,17
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bose S1 Pro+, Bekabeld en draadloos, 9 meter, Draagbare stereo-luidspreker, Zwart, Aluminium, Polypropyleen (PP), Draaibaar
Bose S1 Pro+, Bekabeld en draadloos, 9 meter, Draagbare stereo-luidspreker, Zwart, Aluminium, Polypropyleen (PP), Draaibaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.358,18
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch Fierce eau de toilette, 100 ml, voor mannen
Abercrombie & Fitch Fierce eau de toilette, 100 ml, voor mannen
€ 540,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 60,38
-10%
€ 54,04
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Ring Intercom
Ring Intercom
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 125,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Batterijgevoede bewakingscamera ABUS PPIC 90520
Batterijgevoede bewakingscamera ABUS PPIC 90520
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 370,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van POCO X7 Pro 512GB (zwart, HyperOS, 12 GB)
POCO X7 Pro 512GB (zwart, HyperOS, 12 GB)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 469,95
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.476,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 147,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Smart Band 8 Pro (zwart)
Smart Band 8 Pro (zwart)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,39
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Pokémon Mega Evoluties Booster Display ME01, Duitse versie
Pokémon Mega Evoluties Booster Display ME01, Duitse versie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 359,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch Fierce Eau de Cologne, 100 ml (voor heren)
Abercrombie & Fitch Fierce Eau de Cologne, 100 ml (voor heren)
€ 354,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 35,44
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A8 (32GB) WiFi, roze goud
Samsung Galaxy Tab A8 (32GB) WiFi, roze goud
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 159
€ 675,00
-€ 143,00
€ 532,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van LG 27TQ615S-PZ.AEU, 68,6 cm (27 inch), 1920 x 1080 pixels, LED, Smart-TV, Wi-Fi, zwart
LG 27TQ615S-PZ.AEU, 68,6 cm (27 inch), 1920 x 1080 pixels, LED, Smart-TV, Wi-Fi, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 264,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van Samsung Galaxy A54 5G smartphone, kleur: Awesome Graphite - Dual SIM, opslagcapaciteit: 128 GB
Samsung Galaxy A54 5G smartphone, kleur: Awesome Graphite - Dual SIM, opslagcapaciteit: 128 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 535
€ 423,37
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Galaxy Tab S6 Lite (2024) (grijs, Oxfordgrijs, 128 GB)
Galaxy Tab S6 Lite (2024) (grijs, Oxfordgrijs, 128 GB)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 726,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van BRILLIANT zwarte LED wandlamp met warmwit licht. MOVIE | Wandspot met verstelbare kop | Lamp meegeleverd en vervangbaar | Metaal
BRILLIANT zwarte LED wandlamp met warmwit licht. MOVIE | Wandspot met verstelbare kop | Lamp meegeleverd en vervangbaar | Metaal
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.592,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 129,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Linksys Velop Pro, Wit, Binnen, Netwerksysteem, 557 m², Drie banden (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi 6E (802.11ax)
Linksys Velop Pro, Wit, Binnen, Netwerksysteem, 557 m², Drie banden (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi 6E (802.11ax)
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 553,78/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 49,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van RAM Memory - CORSAIR - Vengeance RGB DDR5 - 32GB 2x16GB DIMM - 6000 MHz - 1.40V - Gray (CMH32GX5M2B6000Z30K)
RAM Memory - CORSAIR - Vengeance RGB DDR5 - 32GB 2x16GB DIMM - 6000 MHz - 1.40V - Gray (CMH32GX5M2B6000Z30K)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 754,99
-€ 200,99
€ 554,00
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.