AXIS-Y Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack 100 ml - Reinigingsmasker

€ 24,73

€ 247,30 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 14 – ma 19 oktober
Wees er snel bij!
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
€ 14,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
€ 122,45/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,49
-3%
€ 24,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda 40% Salicylzuur + Azelaïnezuur + Amandelzuur + Melkzuur, 30 ml
Bielenda 40% Salicylzuur + Azelaïnezuur + Amandelzuur + Melkzuur, 30 ml
€ 21,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van The Ordinary Glycolzuur 7% Tonic
The Ordinary Glycolzuur 7% Tonic
€ 29,95
-16%
€ 24,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van SkinCeuticals Glycolic Renewal Cleanser: Peeling reinigingsgel, 150 ml
SkinCeuticals Glycolic Renewal Cleanser: Peeling reinigingsgel, 150 ml
€ 73,04
-15%
€ 61,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 400 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 400 ml
€ 21,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Clochee gezichtstoner, intensief hydraterend, 100 ml
Clochee gezichtstoner, intensief hydraterend, 100 ml
€ 26,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
€ 121,27/1l
€ 18,19
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van BIOLAVEN Gezichtsreinigingsgel, 150 ml
BIOLAVEN Gezichtsreinigingsgel, 150 ml
€ 10,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alqvimia | Verstevigende lichaamsolie | Detox lichaamsolie met hydraterende werking
Alqvimia | Verstevigende lichaamsolie | Detox lichaamsolie met hydraterende werking
€ 228,73/1kg
€ 64,20
-2%
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Noreva Exfoliac Mizellenreiniger met peelingwerking, 400 ml
Noreva Exfoliac Mizellenreiniger met peelingwerking, 400 ml
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Diadermine Essentiel Bio Nachtcrème - 50 ml
Diadermine Essentiel Bio Nachtcrème - 50 ml
€ 22,40
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van EXOMEGA Kalmerende gezichtsreiniger, 200 ml
EXOMEGA Kalmerende gezichtsreiniger, 200 ml
€ 27,28
-14%
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Squalane Reinigingsproduct
The Ordinary Squalane Reinigingsproduct
€ 19,95
-2%
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 500 ml
COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 500 ml
€ 48,52/1l
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Axis-Y Mugwort Pore Clarifying Wash Off Mask is een reinigingsmasker dat de huid diep verfrist en reinigt. Dankzij de toevoeging van mugwortextract is dit product ideaal voor de vette en onzuivere huid, en helpt het om de zichtbaarheid van poriën te verminderen en overtollige talg te reguleren. Het masker heeft een kalmerend effect op de huid, vermindert irritatie en roodheid, en verbetert de textuur en uitstraling van de huid.

Voordelen voor de huid:

Reinigt de poriën en vermindert hun zichtbaarheid

Reguleert overtollige talg en mattert de huid

Kalmeert irritaties en roodheid

Verzacht en maakt de huid glad

Gebruik:

Breng een gelijkmatige laag van het masker aan op de gereinigde huid van het gezicht, vermijd de omgeving van de ogen en lippen. Laat het masker ongeveer 10-15 minuten intrekken en spoel het vervolgens af met lauw water. Gebruik 1-2 keer per week, afhankelijk van de behoeften van uw huid.

Gewicht
130 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Verzorging > Gezichtsverzorging > Gezicht
Fabrikant
Axis-Y
EAN
8809634610102
MPN (Manufacturer Part Number)
AXY-0008

Gewicht
130 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Verzorging > Gezichtsverzorging > Gezicht
Fabrikant
Axis-Y
EAN
8809634610102
MPN (Manufacturer Part Number)
AXY-0008
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 636,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,09
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 290,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
€ 2.418,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van AXIS-Y Crème voor het verminderen van donkere vlekken en het geven van een stralende huid, 50 ml
AXIS-Y Crème voor het verminderen van donkere vlekken en het geven van een stralende huid, 50 ml
€ 439,20/1l
€ 21,96
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AXIS-Y - NIEUWE HUIDVERJONGEND GELMASKER, 100 ml
AXIS-Y - NIEUWE HUIDVERJONGEND GELMASKER, 100 ml
€ 221,90/1l
€ 22,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Reinigingsschuim, Vrouwen, Normale huid, Gevoelige huid, Hydraterend, Kalmerend, Tube, 125 ml
SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Reinigingsschuim, Vrouwen, Normale huid, Gevoelige huid, Hydraterend, Kalmerend, Tube, 125 ml
€ 121,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, 200 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, 200 ml
€ 81,40/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 898,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 26,96
Verkoper: somnia24
ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam – čisticí pěna 150 ml – obrázek 2
ANUA Heartleaf Quercetinol Diep Reinigende Schuimreiniger, 150ml - reinigingsschuim voor het gezicht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
€ 122,45/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,49
-3%
€ 24,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 370,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,50
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Axis-Y, 6+1+1 Vlekken verwijderen, Anti-ongelijkmatige huidtextuur, Lokaal behandelingsgel, Acne, Voor het gezicht, 15 ml
Axis-Y, 6+1+1 Vlekken verwijderen, Anti-ongelijkmatige huidtextuur, Lokaal behandelingsgel, Acne, Voor het gezicht, 15 ml
€ 1.088,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,32
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van AXIS-Y Complete No-Stress Fysieke Zonnebrandcrème 50 ml - Lichtgewicht zonnebescherming
AXIS-Y Complete No-Stress Fysieke Zonnebrandcrème 50 ml - Lichtgewicht zonnebescherming
€ 412,80/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,64
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Licorne Bike Strong 2D Premium mountainbike in 26, 27,5 en 29 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Schijfremmen voor en achter - Shimano 21-versnellingen
Licorne Bike Strong 2D Premium mountainbike in 26, 27,5 en 29 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Schijfremmen voor en achter - Shimano 21-versnellingen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 309,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van AXIS-Y Daily Purifying Treatment Toner 200 ml – Dagelijkse reinigende tonic voor de huid
AXIS-Y Daily Purifying Treatment Toner 200 ml – Dagelijkse reinigende tonic voor de huid
€ 113,70/1l
€ 22,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule 30 ml - Intensieve ampul voor het versterken van de huidbarrière, met artisjok
AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule 30 ml - Intensieve ampul voor het versterken van de huidbarrière, met artisjok
€ 671,67/1l
€ 20,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 13,65
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Tonic Anua
Tonic Anua
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Axis-Y - Verfrissende reinigingsschuim voor zondagochtend - 120 ml
Axis-Y - Verfrissende reinigingsschuim voor zondagochtend - 120 ml
€ 123,67/1l
€ 14,84
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,00
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
€ 87,18
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Professional Hydra Vitamin Complex ampullen (7 x 2 ml)
Hildegard Braukmann Professional Hydra Vitamin Complex ampullen (7 x 2 ml)
€ 22,44
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.220,00/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Exfoliating Peel Pads, peelingpads, 40 stuks
Babor Exfoliating Peel Pads, peelingpads, 40 stuks
€ 35,45
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 354,50/1kg
Productafbeelding van 5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
€ 160,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,93/1kg
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsschuim voor het gezicht - voor normale en droge huid - 237 ml - milde reiniging - voor dagelijks gebruik
Cetaphil | Reinigingsschuim voor het gezicht - voor normale en droge huid - 237 ml - milde reiniging - voor dagelijks gebruik
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,54
-26%
€ 24,53
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1kg