Brandblusserhouder, antracietkleur

€ 88,00

plus € 17,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Brandblussers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming -  Zwart
Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming - Zwart
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Brandblusserhouder met geïntegreerde EHBO-doos, antracietkleurig
Brandblusserhouder met geïntegreerde EHBO-doos, antracietkleurig
€ 120,00
Verkoper: IBEX-Parts
Productafbeelding van Brandblusser
Brandblusser
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van AMiO brandblusserhouder 02867, afmetingen 10,5 cm x 27,5 cm
AMiO brandblusserhouder 02867, afmetingen 10,5 cm x 27,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Brandblusser, zwart (2 stuks)
Brandblusser, zwart (2 stuks)
€ 11,97
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Rasterfolie voor 6 kg brandblusser
Rasterfolie voor 6 kg brandblusser
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Brandblusspray Massó
Brandblusspray Massó
€ 38,92/1l
€ 19,46
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van CARPOINT brandblusserhouder, brandblusserbevestiging, artikelnummer 0140911
CARPOINT brandblusserhouder, brandblusserbevestiging, artikelnummer 0140911
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Brandblusschuim, perfluoralkylaalvrij, 500 ml
Brandblusschuim, perfluoralkylaalvrij, 500 ml
€ 56,08/1l
€ 28,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Belmic brandblusser 0140904 - Temperatuurbereik: -20°C tot +60°C
Belmic brandblusser 0140904 - Temperatuurbereik: -20°C tot +60°C
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Opblaasbaar brandblussysteem
Opblaasbaar brandblussysteem
€ 16,74
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Vuurkorf, 28 cm
Vuurkorf, 28 cm
€ 12,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Alecto poederblusser, 1 kg
Alecto poederblusser, 1 kg
€ 83,95
-70%
€ 24,70
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Minichamps F1 AMR22 5, modelbouwaccessoires, 2022
Minichamps F1 AMR22 5, modelbouwaccessoires, 2022
€ 113,30
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Alecto schuimblusser, 2 liter
Alecto schuimblusser, 2 liter
€ 23,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,41
-24%
€ 46,08
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Brandblusspray Bricotech, 600 ml
Brandblusspray Bricotech, 600 ml
€ 27,73/1l
€ 16,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Alecto poederblusser, 6 kg
Alecto poederblusser, 6 kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 122,26
-€ 64,72
€ 57,54
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van OMP brandblusserhouder CD/356, 130 mm, aluminium
OMP brandblusserhouder CD/356, 130 mm, aluminium
€ 50,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van START brandblusser 9052
START brandblusser 9052
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Piktogramm Dreieck 20 x 20 cm Aufkleber Myosotis Pickup
Piktogramm Dreieck 20 x 20 cm Aufkleber Myosotis Pickup
€ 10,06
Verkoper: Warentuin

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Elegante bescherming met de ZIEGER brandblusserhouder in antraciet

Overzicht: Combineer stijl en veiligheid naadloos met de ZIEGER brandblusserhouder in elegant antraciet. Deze houder combineert doordachte functionaliteit met een aantrekkelijk design, waardoor uw brandblusser discreet en toch gemakkelijk toegankelijk is.

Producteigenschappen:

  • Materiaal: Hoogwaardige, gepoedercoate stalen behuizing in antraciet
  • Afmetingen: Breedte 200 mm x Hoogte 650 mm x Diepte 300 mm
  • Compatibiliteit: Geschikt voor brandblussers tot een maximale hoogte van 60 cm
  • Montage: Eenvoudige wandmontage met 4 stevige schroeven, inclusief montagemateriaal

Redenen om te kiezen:

  • Directe toegang: De brandblusser is snel bereikbaar onder de elegante afdekking, zonder concessies te doen aan de esthetiek.
  • Modern design: De antracietkleurige coating geeft elke ruimte een moderne uitstraling.
  • Eenvoudige installatie: De houder is met slechts een paar handelingen veilig aan de muur bevestigd.

Inhoud van de verpakking:

  • 1 x ZIEGER brandblusserhouder in antraciet (brandblusser niet inbegrepen)

Verbeter zowel de functionaliteit als het design van uw veiligheidsuitrusting met de ZIEGER brandblusserhouder in antraciet. Perfect voor thuiskantoren, keukens of commerciële ruimtes, waar stijl en veiligheid samenkomen.

EAN
4251361274876
MPN (Manufacturer Part Number)
10007046
Fabrikant

EAN
4251361274876
MPN (Manufacturer Part Number)
10007046
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Brandblusserhouder, wit
Brandblusserhouder, wit
€ 88,00
Verkoper: IBEX-Parts
Productafbeelding van Poederblusapparaat Firephant, 1 kg, wit, brandklasse A 8A, 34B, C, met manometer, inclusief bevestigingsbeugel
Poederblusapparaat Firephant, 1 kg, wit, brandklasse A 8A, 34B, C, met manometer, inclusief bevestigingsbeugel
€ 141,18
-€ 32,50
€ 108,68
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van GLORIA 14730000 Brandblusser P2GM, poeder, 2,0 kg
GLORIA 14730000 Brandblusser P2GM, poeder, 2,0 kg
€ 31,17/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 62,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nintendo Switch Pro Controller
Nintendo Switch Pro Controller
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 85,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Brother HL-1212W, zwarte zwart-wit laserprinter met Wi-Fi
Brother HL-1212W, zwarte zwart-wit laserprinter met Wi-Fi
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 363,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Puluomis badspiegel met verlichting, anti-condens, 80x60 cm, met klok en temperatuur. LED badspiegel, 6500K, dimbaar, IP44, spatwaterdicht
Puluomis badspiegel met verlichting, anti-condens, 80x60 cm, met klok en temperatuur. LED badspiegel, 6500K, dimbaar, IP44, spatwaterdicht
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van LED-spiegel, 140x60 cm, met touchbediening
LED-spiegel, 140x60 cm, met touchbediening
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 314,64
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van GLORIA ABC-poederblusser, type Dauerdruck, model PD6GA met manometer, 34A 233B C
GLORIA ABC-poederblusser, type Dauerdruck, model PD6GA met manometer, 34A 233B C
€ 21,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 129,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Wandbeugel voor brandblussers van 5, 6, 9 en 12 kg, geschikt voor draagbare brandblussers GLORIA
Wandbeugel voor brandblussers van 5, 6, 9 en 12 kg, geschikt voor draagbare brandblussers GLORIA
€ 11,40
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
€ 13,57/1m
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Set van 15 meter anti-slip tape (5 cm x 15 meter), voorkom uitglijden!
Set van 15 meter anti-slip tape (5 cm x 15 meter), voorkom uitglijden!
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: WTD_Deutschland
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van BD ART LED badspiegel rond, Luna, 60 cm, wandspiegel voor de badkamer met verlichting, lichtkleur: koud wit (6000K), IP44
BD ART LED badspiegel rond, Luna, 60 cm, wandspiegel voor de badkamer met verlichting, lichtkleur: koud wit (6000K), IP44
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 204,99
-€ 56,88
€ 148,11
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rollkooi-brandblusserhouder, verstelbaar, modern design, vervanging voor Polaris RZR SXS Ranger
Rollkooi-brandblusserhouder, verstelbaar, modern design, vervanging voor Polaris RZR SXS Ranger
€ 52,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming -  Zwart
Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming - Zwart
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming -  Rood
Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming - Rood
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex