Weber kokosnoot briketten 4 kg Weber

€ 18,56

€ 14,96-19%

€ 3,74 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Briketten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weber grillbriketten, 4 kg
Weber grillbriketten, 4 kg
€ 3,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van BBQ-Toro AB975142, Briketten, 10 kg, Kokosvezel, 10 kg
BBQ-Toro AB975142, Briketten, 10 kg, Kokosvezel, 10 kg
€ 3,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Barbecook Premium Kokosbriketten, 5 kg
Barbecook Premium Kokosbriketten, 5 kg
€ 9,02/1kg
€ 45,08
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van DEUBA® houtskoolbriketten, 27 kg
DEUBA® houtskoolbriketten, 27 kg
€ 1,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 40,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Briketten voor de grill, 10 kg
Briketten voor de grill, 10 kg
€ 143,96/1kg
€ 37,88
-4%
€ 35,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Houtskoolbriketten voor de barbecue, 2 kg
Houtskoolbriketten voor de barbecue, 2 kg
€ 5,33/1kg
€ 16,98
-5%
€ 15,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Nohel Garden Briketten, PE-PO, voor de grill, 2,5 kg
Nohel Garden Briketten, PE-PO, voor de grill, 2,5 kg
€ 10,28/1kg
€ 25,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Campingaz keramische briquettes
Campingaz keramische briquettes
€ 10,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,41
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Expressgrill - Hoogkoolsteen, 2 Kg
Expressgrill - Hoogkoolsteen, 2 Kg
€ 5,10/1kg
€ 17,36
-41%
€ 10,19
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Gorill Grillkool, gemakkelijk aan te steken, 2 kg
Gorill Grillkool, gemakkelijk aan te steken, 2 kg
€ 5,00/1kg
€ 14,99
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Giant Flames houtskoolbriketten, PEFC-gecertificeerd, 3 kg | 3 stuks
Giant Flames houtskoolbriketten, PEFC-gecertificeerd, 3 kg | 3 stuks
€ 7,32/1kg
€ 33,81
-35%
€ 21,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Houtskoolbriketten - 2 x 10 kg
Houtskoolbriketten - 2 x 10 kg
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van 25 kg Houtskool Briketten voor Barbecue
25 kg Houtskool Briketten voor Barbecue
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Bruinkool Briketten, 10 kg
Bruinkool Briketten, 10 kg
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Houtskoolbriketten van Eikenhout 33 cm met Trekgaatje, 20 kg
Houtskoolbriketten van Eikenhout 33 cm met Trekgaatje, 20 kg
€ 5,45/1kg
€ 108,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Lignite Briketten, 10 kg
Lignite Briketten, 10 kg
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Emmer voor houtskool met handvat - Voor de kachel, hout, pellets
Emmer voor houtskool met handvat - Voor de kachel, hout, pellets
€ 35,99/1kg
€ 35,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Bijos houtskooltabletten 33 mm, rookhoutskool van bamboe, snel aanstekende, hoogwaardige rookhoutskool
Bijos houtskooltabletten 33 mm, rookhoutskool van bamboe, snel aanstekende, hoogwaardige rookhoutskool
€ 141,43/1kg
€ 10,19
-2%
€ 9,90
Verkoper: shipit2you
Productafbeelding van Solidchoice - Superieure BBQ-Briketten van Beukenhoutskool 3 kg
Solidchoice - Superieure BBQ-Briketten van Beukenhoutskool 3 kg
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Weber kokosnoot briketten 4 kg

Op zoek naar Aanmaakblokjes Weber? Je vindt het ntuin. Ontdek de ultieme barbecue-ervaring met de Weber Kokosnoot Briketten van 4 kg! Deze hoogwaardige briketten, gemaakt van 100% natuurlijke kokosnootschillen en tapiocazetmeel, bieden een duurzame en milieuvriendelijke manier om je favoriete gerechten te grillen. Geniet van een schone verbranding zonder houtrook, waardoor de pure smaak van je barbecuegerechten optimaal tot zijn recht komt. Met een snelle ontstekingstijd van slechts 20 minuten en een indrukwekkende grillduur tot wel 3 uur, bent je verzekerd van een geslaagde barbecue, of je nu een snelle lunch of een uitgebreid diner bereidt. De Weber Kokosnoot Briketten zijn niet alleen krachtig, maar ook praktisch in gebruik. De stevige, scheurvaste en weerbestendige verpakking is voorzien van een handige draaggreep, waardoor je de briketten gemakkelijk kunt transporteren en opbergen. Of je nu een ervaren grillmeester bent of net begint met barbecueën, deze briketten zorgen voor consistente hitte en een heerlijk grillresultaat. Perfect voor elke gelegenheid en elke barbecue, van gezellige familiebijeenkomsten tot feestelijke tuinfeesten. Merk: Weber. Producttype: Barbecue Houtskool / Briketten. Hoofdingrediënten: Gecarboniseerde kokosnootschillen en tapiocazetmeel. Materiaal: Kokosnootschillen, Tapiocazetmeel. Houtvrij: Ja. Grillduur: Tot 3 uur. Ontstekingstijd: 20 minuten. Gewicht: 4 kg. Verpakking: Scheurvast en weerbestendig met draaggreep. Afmetingen Verpakking (B x H x D): 10.0 x 50.0 x 20.0 cm.



De nieuwe, hoogwaardige grillbrandstof warmt op in 20 minuten en u kunt er tot 4 uur mee grillen. Gemaakt van 100% natuurlijke materialen – verkoolde kokosnotenschalen en tapiocameel – en bevat geen hout. Weber kokosnotenschalenbriketten zijn een hoogwaardige brandstofoptie en zorgen voor tot 3 uur grillplezier. Deze brandstof warmt op in 20 minuten, zodat u direct kunt beginnen met grillen zonder lange wachttijden. Hij is gemaakt van 100% natuurlijke materialen – verkoolde kokosnotenschalen en tapiocameel – en bevat geen hout. Gemaakt van 100% natuurlijke materialen. Grilltijd: 3-4 uur. Scheurvaste en weerbestendige zak. Gemakkelijk te dragen met een comfortabel handvat. Zak van 4 kg. Afmetingen: Hoogte: 50 cm Breedte: 22,99 cm Diepte: 13 cm

De Weber Kokosnoten briquettes 18401 zijn gemaakt van kokosnotenschil-houtskool. Ze bestaan uit 100% natuurlijke ingrediënten, waarbij er geen bomen hoeven te worden gekapt. De verpakking is gemaakt van gerecycled plastic
Gewicht
4000 g
Geschikt voor fabrikanten
Weber
Aantal stuks
1
EAN
0077924186516
77924186516
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN0077924186516
Fabrikant

Gewicht
4000 g
Geschikt voor fabrikanten
Weber
Aantal stuks
1
EAN
0077924186516
77924186516
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN0077924186516
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Weber grillbriketten, 4 kg
Weber grillbriketten, 4 kg
€ 3,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Bestway 61062 opblaasbare rubberboot 188 x 98 cm
Bestway 61062 opblaasbare rubberboot 188 x 98 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 92,94
-26%
€ 68,21
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische, mobiele steel
Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische, mobiele steel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van WMF Karaf / Waterkaraf - Basic - Drupvrij - Zwart / Zilver - 1 liter
WMF Karaf / Waterkaraf - Basic - Drupvrij - Zwart / Zilver - 1 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 66,73
-40%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cookinglife
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van LAMY Safari, model 017, kleur: umbra, vulpenpunt: Feder M
LAMY Safari, model 017, kleur: umbra, vulpenpunt: Feder M
€ 532,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,78
-10%
€ 31,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van TQ903D03, model EQ.900, volledig automatisch
TQ903D03, model EQ.900, volledig automatisch
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1.751,11
-€ 103,96
€ 1.647,15
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Siemens EQ 6 Plus s500 TE655203RW
Siemens EQ 6 Plus s500 TE655203RW
€ 675,60
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Siemens EQ.6 plus s700 - Espressomachine - 1,7 liter - Voor koffiebonen en gemalen koffie - Ingebouwde molen - 1500 W - Zwart - Grijs
Siemens EQ.6 plus s700 - Espressomachine - 1,7 liter - Voor koffiebonen en gemalen koffie - Ingebouwde molen - 1500 W - Zwart - Grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 1.093,77
-€ 91,15
€ 1.002,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 88,95
-30%
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Yankee Candle Lilac Blossoms, Ronde kaars, paars, brandduur 90 uur, 1 stuk
Yankee Candle Lilac Blossoms, Ronde kaars, paars, brandduur 90 uur, 1 stuk
€ 51,98/1kg
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van STABILO 275/4-08-1 STABILO Textmarker swing cool Pastel Editie, set van 4 met PET-etui
STABILO 275/4-08-1 STABILO Textmarker swing cool Pastel Editie, set van 4 met PET-etui
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van DeLonghi volautomatische koffiemachine ECAM 20.116.B Magnificia S, modelnummer 303200
DeLonghi volautomatische koffiemachine ECAM 20.116.B Magnificia S, modelnummer 303200
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 385
€ 388,70
-€ 49,70
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Caso Design Fast Vac 500 (vacuümverpakkingssysteem)
Caso Design Fast Vac 500 (vacuümverpakkingssysteem)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 189,87
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Ronde grillrooster van roestvrij staal, 55 cm, geschikt voor houtskoolgrills, gasgrills en draaikoppels
Ronde grillrooster van roestvrij staal, 55 cm, geschikt voor houtskoolgrills, gasgrills en draaikoppels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Stilosa EC 230.BK, espressomachine
Stilosa EC 230.BK, espressomachine
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 121,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Faber-Castell 241104 Kugelschreiber Poly Ball - XB, dokumentenecht, sweet lilac
Faber-Castell 241104 Kugelschreiber Poly Ball - XB, dokumentenecht, sweet lilac
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intex 64428Nd Ultra Plush opblaasbaar luchtbed voor 2 personen, 152x203x46 cm + ingebouwde pomp, beige
Intex 64428Nd Ultra Plush opblaasbaar luchtbed voor 2 personen, 152x203x46 cm + ingebouwde pomp, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 104,95
-€ 39,68
€ 65,27
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Weber CRAFTED draaispitmand van fijn draadweefsel
Weber CRAFTED draaispitmand van fijn draadweefsel
€ 69,99
Verkoper: amilano
Productafbeelding van Campus Bento lunchbox met vorkje - Cool mint
Campus Bento lunchbox met vorkje - Cool mint
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,91
-29%
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mepal
Productafbeelding van Parker 2143641 Parker Urban Twist Metro Metallic C.C. Kugelschreiber M
Parker 2143641 Parker Urban Twist Metro Metallic C.C. Kugelschreiber M
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,91
-2%
€ 36,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 120512 Fijne potloodmijnen SUPER POLYMER - 0,5 mm, 2H, diepzwart, 12 stuks
Faber-Castell 120512 Fijne potloodmijnen SUPER POLYMER - 0,5 mm, 2H, diepzwart, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vileda Ultramax Mop
Vileda Ultramax Mop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 28,91
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van edding 4200 Porseleinpenseelstift, groen
edding 4200 Porseleinpenseelstift, groen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,52
-73%
€ 1,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Faber-Castell 119065 Potlood CASTELL® 9000, kunstset met 12 stuks
Faber-Castell 119065 Potlood CASTELL® 9000, kunstset met 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,16
-6%
€ 18,81
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LAMY 1211478 Lamy Tintenpatronen T10, grün
LAMY 1211478 Lamy Tintenpatronen T10, grün
€ 2.908,80/1kg
€ 42,59
-57%
€ 18,18
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.