Culvita - Potgrond Speciaal met 6 maanden voeding, 40 liter - Premium grond voor kamerplanten en buitenplanten - Inclusief Easycoat plantenvoeding

€ 21,95

€ 1,52 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Potgrond & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COMPO 11224  Universele potgrond, turfvrij, 7,5 liter
COMPO 11224 Universele potgrond, turfvrij, 7,5 liter
€ 4,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
€ 5,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Culvita - Mediterrane potgrond, 40 liter. Inclusief Rhizoplus. Potgrond speciaal geschikt voor mediterrane planten, zoals olijfbomen, citrusvruchten en palmen
Culvita - Mediterrane potgrond, 40 liter. Inclusief Rhizoplus. Potgrond speciaal geschikt voor mediterrane planten, zoals olijfbomen, citrusvruchten en palmen
€ 1,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Culvita Universele Potgrond, inclusief 2 maanden plantenvoeding - Universele potgrond voor kamerplanten en tuinplanten
Culvita Universele Potgrond, inclusief 2 maanden plantenvoeding - Universele potgrond voor kamerplanten en tuinplanten
€ 1,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Culvita - Potgrond voor Anthurium en Varen, 5 liter - Geschikt voor het kweken van Anthurium en varens
Culvita - Potgrond voor Anthurium en Varen, 5 liter - Geschikt voor het kweken van Anthurium en varens
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Specialistische potgrond voor heideplanten - OBRTBRU6U - 6L - Betere wortelontwikkeling
Specialistische potgrond voor heideplanten - OBRTBRU6U - 6L - Betere wortelontwikkeling
€ 4,83/1l
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Potgrond Fertiligène, geschikt voor het verpotten, 6 liter
Potgrond Fertiligène, geschikt voor het verpotten, 6 liter
€ 5,10/1l
€ 30,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Substraat voor zaaien en vermeerderen, 10 liter, PRIMAFLORA
Substraat voor zaaien en vermeerderen, 10 liter, PRIMAFLORA
€ 2,40/1l
€ 24,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BIGOS Potgrond voor groene kamerplanten, BIOVITA, 8 liter
BIGOS Potgrond voor groene kamerplanten, BIOVITA, 8 liter
€ 1,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,07
-6%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Turfsubstraat, grond, pH 5,5-6,5, BIOVITA, 50 liter
Turfsubstraat, grond, pH 5,5-6,5, BIOVITA, 50 liter
€ 0,48/1l
€ 25,00
-4%
€ 24,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Orchideeënmix - BROWN GOLD - OBRTORC6U - 6 liter - Bevordert de groei
Orchideeënmix - BROWN GOLD - OBRTORC6U - 6 liter - Bevordert de groei
€ 4,96/1l
€ 29,75
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Substraat voor orchideeën, Agro, 5 liter
Substraat voor orchideeën, Agro, 5 liter
€ 7,23/1kg
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO CS a.s. Substraat voor kruidentuin, 10 liter
AGRO CS a.s. Substraat voor kruidentuin, 10 liter
€ 0,50/1kg
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BIOVITA Universele potgrond met Osmovit, 20 liter
BIOVITA Universele potgrond met Osmovit, 20 liter
€ 0,85/1l
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BIOVITA Substraat voor Orchideeën, 3 liter
BIOVITA Substraat voor Orchideeën, 3 liter
€ 4,66/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 15,70
-10%
€ 13,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Potgrond Algoflash TBONZ6 voor bonsai, 6 liter
Potgrond Algoflash TBONZ6 voor bonsai, 6 liter
€ 5,37/1l
€ 32,20
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van COMPO 28224 COMPO  Zaai- en kruidenpotgrond, zonder turf, 5 liter
COMPO 28224 COMPO Zaai- en kruidenpotgrond, zonder turf, 5 liter
€ 8,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIOVITA universele potgrond met OSMOVIT, 10 liter
BIOVITA universele potgrond met OSMOVIT, 10 liter
€ 1,57/1l
€ 16,72
-5%
€ 15,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Aarde voor groenten en kruidenplanten - OBRTARO6U - 6 liter - Voor snelle groei
Aarde voor groenten en kruidenplanten - OBRTARO6U - 6 liter - Voor snelle groei
€ 4,83/1l
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tuinaarde universeel met meststof, 10 liter
Tuinaarde universeel met meststof, 10 liter
€ 1,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 19,00
-5%
€ 18,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

0
Gewicht
14.4 kg
Inhoud
40 l
Verpakkingsinhoud
Zwart
EAN
8717278110073
MPN (Manufacturer Part Number)
4307
Fabrikant
Frank GmbH

Gewicht
14.4 kg
Inhoud
40 l
Verpakkingsinhoud
Zwart
EAN
8717278110073
MPN (Manufacturer Part Number)
4307
Fabrikant
Frank GmbH
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
€ 5,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 11224  Universele potgrond, turfvrij, 7,5 liter
COMPO 11224 Universele potgrond, turfvrij, 7,5 liter
€ 4,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,03
-2%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van OraGarden Premium potgrond voor Monstera, 3 liter
OraGarden Premium potgrond voor Monstera, 3 liter
€ 15,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
€ 8,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Epipremnum pinnatum 'N-Joy' 20-30 cm - Gevlekte klimopplant - kamerplant
Epipremnum pinnatum 'N-Joy' 20-30 cm - Gevlekte klimopplant - kamerplant
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,20
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van COMPO 28224 COMPO  Zaai- en kruidenpotgrond, zonder turf, 5 liter
COMPO 28224 COMPO Zaai- en kruidenpotgrond, zonder turf, 5 liter
€ 8,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tribesigns bloemenstandaard, plantenrek met 5 niveaus en 10 S-haken, 180 cm hoog, metalen plantenstandaard, bloemenrek voor binnen, balkon, woonkamer (bruin)
Tribesigns bloemenstandaard, plantenrek met 5 niveaus en 10 S-haken, 180 cm hoog, metalen plantenstandaard, bloemenrek voor binnen, balkon, woonkamer (bruin)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Startpakket voor vleesetende planten - 5 planten + potgrond - speciale potgrond voor vleesetende planten
Startpakket voor vleesetende planten - 5 planten + potgrond - speciale potgrond voor vleesetende planten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 40,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
Vijgenboom 'Brown Turkey', circa 30 cm – Ficus carica, Echte vijg voor tuin, terras en balkon
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 5,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Philodendron squamiferum - de wilde, klimplant met een houtachtige stengel - 12 cm pot
Philodendron squamiferum - de wilde, klimplant met een houtachtige stengel - 12 cm pot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 18,60
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Canarische dadelpalm, 60 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
Canarische dadelpalm, 60 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 9,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Vleesetende planten
Vleesetende planten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Philodendron 'Ring of Fire', 30 cm – Vuurrode kamerplant voor uw huis – Groene decoratie – Gemakkelijk te verzorgen plant
Philodendron 'Ring of Fire', 30 cm – Vuurrode kamerplant voor uw huis – Groene decoratie – Gemakkelijk te verzorgen plant
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 7,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Beste accu-trimmer, grastrimmer, elektrische heggenschaar, met 2x 2000mAh accu, set met nylon draden en messen
Beste accu-trimmer, grastrimmer, elektrische heggenschaar, met 2x 2000mAh accu, set met nylon draden en messen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 103,46
-€ 5,17
€ 98,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HECHT 1445, Rood, Wisselstroom, 1400 W, 5 kg
HECHT 1445, Rood, Wisselstroom, 1400 W, 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 130,95
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van WISFOR Orthopedisch hondenbed, dierenbed, hondenmatras, zacht en vormvast - afneembare en wasbare hoes, ontworpen voor gewrichtscomfort, XXL: 120x90x30cm
WISFOR Orthopedisch hondenbed, dierenbed, hondenmatras, zacht en vormvast - afneembare en wasbare hoes, ontworpen voor gewrichtscomfort, XXL: 120x90x30cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 72,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monstera deliciosa - Kamerplant - pot van 12 cm - ongeveer 30-35 cm hoog
Monstera deliciosa - Kamerplant - pot van 12 cm - ongeveer 30-35 cm hoog
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,28
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Chlorophytum - Groenlelie - Bruidssluier - 9 cm pot - kamerplant
Chlorophytum - Groenlelie - Bruidssluier - 9 cm pot - kamerplant
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,03
Verkoper: Exotenherz

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede potgrond!
Beoordeeld op 15 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop