Culvita | Cacaobrokken | Bodembedekkers | Tuin & Borders | Planten | Tuinplanten | 70 liter

€ 27,95

€ 0,40 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Boomschors & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
€ 0,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Prima houtsnipproduct, 10-30 mm, 60 liter, kwaliteit gegarandeerd (RAL/GGS)
Prima houtsnipproduct, 10-30 mm, 60 liter, kwaliteit gegarandeerd (RAL/GGS)
€ 0,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
€ 1,36/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Saniflor Miscanthus, stro van Miscanthus - 60 liter
Saniflor Miscanthus, stro van Miscanthus - 60 liter
€ 0,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van AGRO Keramzand 8-16 mm, 20 liter
AGRO Keramzand 8-16 mm, 20 liter
€ 4,48/1kg
€ 38,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Decoratieve dennenbast mulch voor de tuin, 80 liter, 0-60 mm, natuurlijke naaldbast voor borders
Decoratieve dennenbast mulch voor de tuin, 80 liter, 0-60 mm, natuurlijke naaldbast voor borders
€ 0,29/1l
€ 24,50
-4%
€ 23,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Grondbedekking van fijngezaagde dennenbast, 50 liter, korrelgrootte 0-10 mm
Grondbedekking van fijngezaagde dennenbast, 50 liter, korrelgrootte 0-10 mm
€ 0,80/1l
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Pijnboomschors, decoratief, fijne kwaliteit, Agro Floria, 5 liter
Pijnboomschors, decoratief, fijne kwaliteit, Agro Floria, 5 liter
€ 4,82/1kg
€ 24,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gneis, steenkorrels, 11-31 mm, 20 kg. Siergrind, geschikt als bodembedekking voor borders en paden
Gneis, steenkorrels, 11-31 mm, 20 kg. Siergrind, geschikt als bodembedekking voor borders en paden
€ 1,20/1kg
€ 25,00
-4%
€ 24,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dennenhout voor de tuin, naaldhout, Primo, 80 liter, 10-20 mm
Dennenhout voor de tuin, naaldhout, Primo, 80 liter, 10-20 mm
€ 0,50/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Fugemortel voor bestrating, 0-2 mm, beige, 20 kg
Fugemortel voor bestrating, 0-2 mm, beige, 20 kg
€ 1,85/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Deko-houtsnippers, decoratief, grijs, 50 liter, schors
Deko-houtsnippers, decoratief, grijs, 50 liter, schors
€ 0,76/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Citroenhoutvlokken voor barbecueën en roken, 1,7 liter
Citroenhoutvlokken voor barbecueën en roken, 1,7 liter
€ 5,29/1l
€ 8,99
Verkoper: NIKCORP
Productafbeelding van Prima universele schorsmulch, 0-40 mm, 50 liter
Prima universele schorsmulch, 0-40 mm, 50 liter
€ 0,12/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Houten schuttingplanken van grenenhout, geschikt voor buiten, met een dikte van 50-120 mm, 80L, decoratief
Houten schuttingplanken van grenenhout, geschikt voor buiten, met een dikte van 50-120 mm, 80L, decoratief
€ 3,46/1kg
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Onkruiddoek, 0,4m x 30,5m, 90g/m², geweven geotextiel, UV-bestendig, geschikt voor gebruik in de tuin
Onkruiddoek, 0,4m x 30,5m, 90g/m², geweven geotextiel, UV-bestendig, geschikt voor gebruik in de tuin
€ 172,71/1kg
€ 431,78
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Geperforeerde kasfolie, zeer sterk, zwart, duurzaam, geperforeerde PE-folie voor de teelt van planten
Geperforeerde kasfolie, zeer sterk, zwart, duurzaam, geperforeerde PE-folie voor de teelt van planten
€ 78,32/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van CLAIRLAND Limit'herbes, natuurlijke houtsnippers als mulch, bruin, korrelgrootte 10/20, 50 liter – geschikt voor bloembedden, groentebedden, balkon en terras, ter bestrijding van onkruid, om vocht vast te houden en voor een decoratieve uitstraling
CLAIRLAND Limit'herbes, natuurlijke houtsnippers als mulch, bruin, korrelgrootte 10/20, 50 liter – geschikt voor bloembedden, groentebedden, balkon en terras, ter bestrijding van onkruid, om vocht vast te houden en voor een decoratieve uitstraling
€ 0,97/1l
€ 48,25
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Houten plantenkasten, stevig gebouwd van grenenhout, met een diepe groeiruimte, donkerbruin, model M
Houten plantenkasten, stevig gebouwd van grenenhout, met een diepe groeiruimte, donkerbruin, model M
€ 1,97/1l
€ 58,99
Verkoper: BlissShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

0
Gewicht
9 kg
Inhoud
70 l
Verpakkingsinhoud
Braun
EAN
8717278111728
MPN (Manufacturer Part Number)
4283
Fabrikant
Frank GmbH

Gewicht
9 kg
Inhoud
70 l
Verpakkingsinhoud
Braun
EAN
8717278111728
MPN (Manufacturer Part Number)
4283
Fabrikant
Frank GmbH
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6 x Argentijns ijzerkruid - Verbena bonariensis - pot van 9 cm x 9 cm
6 x Argentijns ijzerkruid - Verbena bonariensis - pot van 9 cm x 9 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,01
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
€ 1,36/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
€ 0,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Prima houtsnipproduct, 10-30 mm, 60 liter, kwaliteit gegarandeerd (RAL/GGS)
Prima houtsnipproduct, 10-30 mm, 60 liter, kwaliteit gegarandeerd (RAL/GGS)
€ 0,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
€ 5,05/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Truhlík koffer FURU CASE T, 58 cm, antraciet
Truhlík koffer FURU CASE T, 58 cm, antraciet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 32,15
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tillvex® Ligstoel Opvouwbaar tot 200kg | Zonnebed Tuinligstoel Weerbestendig Balkon, Tuin & Terras | Outdoor Ligstoel Verstelbaar met Dik Kussen | Relaxligstoel Nekrolkussen
tillvex® Ligstoel Opvouwbaar tot 200kg | Zonnebed Tuinligstoel Weerbestendig Balkon, Tuin & Terras | Outdoor Ligstoel Verstelbaar met Dik Kussen | Relaxligstoel Nekrolkussen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Regenton, rechthoekig, NEPTUN, 450 liter, antraciet, inclusief kraan
Regenton, rechthoekig, NEPTUN, 450 liter, antraciet, inclusief kraan
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 251,56
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm.  Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 5,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Thuja occidentalis Smaragd, 80-100 cm. SMARAGD-DEN
Thuja occidentalis Smaragd, 80-100 cm. SMARAGD-DEN
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 213
€ 6,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Deko-houtsnippers, decoratief, grijs, 50 liter, schors
Deko-houtsnippers, decoratief, grijs, 50 liter, schors
€ 0,76/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Regenton, rechthoekig, NEPTUN, 350 liter, antraciet, inclusief kraan
Regenton, rechthoekig, NEPTUN, 350 liter, antraciet, inclusief kraan
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 217,84
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Set van 8 zonnepanellampen met grondpen, IP44, LED, solar tuinlamp, lamp
Set van 8 zonnepanellampen met grondpen, IP44, LED, solar tuinlamp, lamp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van UISEBRT Zilveren metalen graskant, 5 meter, border voor bloembedden, stevige graskant voor tuin, border, hoogte 15 cm
UISEBRT Zilveren metalen graskant, 5 meter, border voor bloembedden, stevige graskant voor tuin, border, hoogte 15 cm
€ 3,80/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 18,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Ilex 'Crenata', 20-25 cm, 6 planten - Hulststruik, geschikt voor hagen - Een ideale vervanging voor buxus
Ilex 'Crenata', 20-25 cm, 6 planten - Hulststruik, geschikt voor hagen - Een ideale vervanging voor buxus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 8,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 4rain SLIM wandtank SET 1000 L graphite grey, 2 x SLIM 500 L incl. koppelstuk, AI-gegenereerde afbeelding
4rain SLIM wandtank SET 1000 L graphite grey, 2 x SLIM 500 L incl. koppelstuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 476,90
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van Outsunny tuinhuis met funderingsframe, tuinhuis, schuur, stalen constructie
Outsunny tuinhuis met funderingsframe, tuinhuis, schuur, stalen constructie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 284,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van RATO bloempot, laag model DRTS200L, met binnenpot | Anthraciet
RATO bloempot, laag model DRTS200L, met binnenpot | Anthraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 13,25
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Planten van Frank | 48 Stachelnuss planten | Acaena Microphylla 'Kupferteppich' | Bodembedekker | Winterhard | Meerjarig | Tuinplanten
Planten van Frank | 48 Stachelnuss planten | Acaena Microphylla 'Kupferteppich' | Bodembedekker | Winterhard | Meerjarig | Tuinplanten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van UISEBRT Ethanol tafelkachel, roestvrij staal, -ethanol tafelvuur, tafel-decoratief vuur, vuurkorf, glazen vuurplaats voor binnen- en buitengebruik, inclusief blusapparaat, rechthoekig, type C
UISEBRT Ethanol tafelkachel, roestvrij staal, -ethanol tafelvuur, tafel-decoratief vuur, vuurkorf, glazen vuurplaats voor binnen- en buitengebruik, inclusief blusapparaat, rechthoekig, type C
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 163
€ 23,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Regenton, rechthoekig, SANTURO, 500 liter, antraciet, inclusief kraan
Regenton, rechthoekig, SANTURO, 500 liter, antraciet, inclusief kraan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 5,35
-5%
€ 5,08
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 9 beoordelingen
Beoordeeld op 9 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Cacaodoppen 70l
Beoordeeld op 6 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Natuurlijke mulch
Beoordeeld op 28 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 april 2024 op
Geverifieerde aankoop