Dr. Schär Salinis Sticks, pretzel snacks, staafvormig, 75 g, sesamzaad, maïszetmeel, palmolie, zeezout, invertsuikerstroop, gedroogde gist, stabilisator: dinatrium..., 2022 kJ

€ 2,44

€ 2,32-4%

€ 2.320,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vanillecrème, 115 gram
Vanillecrème, 115 gram
€ 28,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hellma 70103845: Broodjes, pretzels, crackers met sesamzaad - 28 stuks, elk 35 gram
Hellma 70103845: Broodjes, pretzels, crackers met sesamzaad - 28 stuks, elk 35 gram
€ 24,07/1kg
€ 23,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Balocco Gocciolotti, 700g, Koekjes, met chocoladevlokken, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
Balocco Gocciolotti, 700g, Koekjes, met chocoladevlokken, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
€ 5,63/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Mogli Butter Koekjes, 467 kcal, 1963 kJ, 7,3 g, 72 g, 21 g
Mogli Butter Koekjes, 467 kcal, 1963 kJ, 7,3 g, 72 g, 21 g
€ 174,64/1kg
€ 21,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schnitzer 4545, Sušenka, Vanille, Rond, 401 kcal, 1679 kJ, 4,8 g
Schnitzer 4545, Sušenka, Vanille, Rond, 401 kcal, 1679 kJ, 4,8 g
€ 43,29/1kg
€ 3,10
-2%
€ 3,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kruidige, boterachtige koekjes van Coppenrath, 250 gram
Kruidige, boterachtige koekjes van Coppenrath, 250 gram
€ 23,80/1kg
€ 5,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boter - Broodjes (brezels) 150g | DE RIT
Boter - Broodjes (brezels) 150g | DE RIT
€ 27,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vegan koekjes - Pindakaas, 125g
Vegan koekjes - Pindakaas, 125g
€ 37.680,00/1kg
€ 4,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biszkopty, knapperige Babuni-koekjes, 250 gram
Biszkopty, knapperige Babuni-koekjes, 250 gram
€ 9,44/1kg
€ 2,48
-4%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WALKERS, Koekjes met chocoladechips, glutenvrij, 140g
WALKERS, Koekjes met chocoladechips, glutenvrij, 140g
€ 58,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,25
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 120g
Glutenvrije botercookies, 120g
€ 28,42/1kg
€ 3,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Prinsessenwafel, gevuld met pindakaas, overgoten met melkchocolade, 40 gram
Prinsessenwafel, gevuld met pindakaas, overgoten met melkchocolade, 40 gram
€ 21,00/1kg
€ 0,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Walkers Shortbread - Mini Shortbread Koekjes, 125g
Walkers Shortbread - Mini Shortbread Koekjes, 125g
€ 54,88/1kg
€ 6,86
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Céréal chocoladekoekje met chocoladevlokken, 130 g – een knapperige snack
Céréal chocoladekoekje met chocoladevlokken, 130 g – een knapperige snack
€ 22,77/1kg
€ 2,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
WAFELKI NADZIEWANE KAKAOWE 160G FLORBU
Wafels met chocoladecrème, zonder toegevoegde suiker, 150 g - FLORBU
€ 10,63/1kg
€ 1,79
-5%
€ 1,70
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De knapperige zoutstengels zijn perfect voor een feestje, een filmavond of als tussendoortje en zorgen voor veel plezier. Ze zijn ook heerlijk om te dippen. Bij de productie van dit fijne, ovengebakken product worden ingrediënten gebruikt die vrij zijn van gluten en lactose. Instructies voor gebruik en opslag: Bewaar op kamertemperatuur en op een droge plaats

Smaak
Neutraal
Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Maïszetmeel, palmolie, zeezout, invertsuikerstroop, gedroogde gist, stabilisator: carboxymethylcellulose; emulgator: sojalecithine; rijsmiddel: dinatriumtetrafosfaat, natriumbicarbonaat; zuurregelaar: natriumhydroxide. Kan sporen van sesam bevatten. LAKTOSEVRIJ.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gramEnergie: 2022 kJ / 482 kcalVetten: 21gwaarvan verzadigde vetzuren: 9,9gKoolhydraten: 72gwaarvan suikers: 2,0gVezels: 0,9gEiwitten: 0,9gZout: 2,5g
Allergenen
Soja en producten op basis daarvan, inclusief sojalecithine
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Schar AG/SPA, Winkelau 9, 39014 Burgstall/Postal (BZ) ITA
Verkoopbenaming
Salinis - Stokjes, 75g
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
1925
EAN
8008698041055

Smaak
Neutraal
Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Maïszetmeel, palmolie, zeezout, invertsuikerstroop, gedroogde gist, stabilisator: carboxymethylcellulose; emulgator: sojalecithine; rijsmiddel: dinatriumtetrafosfaat, natriumbicarbonaat; zuurregelaar: natriumhydroxide. Kan sporen van sesam bevatten. LAKTOSEVRIJ.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gramEnergie: 2022 kJ / 482 kcalVetten: 21gwaarvan verzadigde vetzuren: 9,9gKoolhydraten: 72gwaarvan suikers: 2,0gVezels: 0,9gEiwitten: 0,9gZout: 2,5g
Allergenen
Soja en producten op basis daarvan, inclusief sojalecithine
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Schar AG/SPA, Winkelau 9, 39014 Burgstall/Postal (BZ) ITA
Verkoopbenaming
Salinis - Stokjes, 75g
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
1925
EAN
8008698041055
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
€ 186,88/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Baguettini - Rustieke variant, 200g
Baguettini - Rustieke variant, 200g
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 117,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vanillecrème, 115 gram
Vanillecrème, 115 gram
€ 28,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
€ 58,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
€ 11,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barilla Glutenvrije Spaghetti, 400g
Barilla Glutenvrije Spaghetti, 400g
€ 4.070,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,17
-2%
€ 4,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Schär Lasagne, Lasagne, Lange pasta, 40 minuten. Kook de lasagneplaten 4-5 minuten in kokend water. Vet een ovenschaal in en plaats er... , 376 kcal, 1572 kJ
Dr. Schär Lasagne, Lasagne, Lange pasta, 40 minuten. Kook de lasagneplaten 4-5 minuten in kokend water. Vet een ovenschaal in en plaats er... , 376 kcal, 1572 kJ
€ 21.800,00/1kg
€ 22,90
-4%
€ 21,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gebakcrackers Original, 100g per verpakking
Gebakcrackers Original, 100g per verpakking
€ 82,80/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
€ 27,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,73
-2%
€ 6,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
€ 4.340,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van GLUTENVRIJ PAIN CAMPAGNARD BOERENBROOD, GESNEDEN 240 g - SCHAR
GLUTENVRIJ PAIN CAMPAGNARD BOERENBROOD, GESNEDEN 240 g - SCHAR
€ 17,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
-2%
€ 4,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Saltletts 88801 Saltletts Mini Bagel Kekse 100,0 g
Saltletts 88801 Saltletts Mini Bagel Kekse 100,0 g
€ 244,50/1kg
€ 24,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Glutenvrije penne pasta, 250 gram, merk Schar
Glutenvrije penne pasta, 250 gram, merk Schar
€ 6,84/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinderbed met hemelbed, 90x200 cm, met lattenbodem, glijbaan, ladder, etagebed, wit, hout, grenen
Kinderbed met hemelbed, 90x200 cm, met lattenbodem, glijbaan, ladder, etagebed, wit, hout, grenen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 214,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Pizza bodems - 2 pizzabodemmen, 300g
Pizza bodems - 2 pizzabodemmen, 300g
€ 24,97/1kg
€ 7,88
-4%
€ 7,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Schär Kaiserbroodjes, 240 g, Ingrediënten: Mosterd, soja, maïszetmeel, water, zuurdesem (rijstmeel, water) 13%, plantaardige vezels (psyllium), havermeel..., palmolie, conserveermiddelen, 246 kcal, 1036 kJ
Dr. Schär Kaiserbroodjes, 240 g, Ingrediënten: Mosterd, soja, maïszetmeel, water, zuurdesem (rijstmeel, water) 13%, plantaardige vezels (psyllium), havermeel..., palmolie, conserveermiddelen, 246 kcal, 1036 kJ
€ 3.020,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,10
-2%
€ 3,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 152,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Merax Kommode met hoge kast, voorzien van 2 deuren met rieten vlechtwerk en 2 lades, dressoir van hout, staande kast, 60x40x120cm, eikenhout
Merax Kommode met hoge kast, voorzien van 2 deuren met rieten vlechtwerk en 2 lades, dressoir van hout, staande kast, 60x40x120cm, eikenhout
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 135,99
-€ 10,00
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.