Le Veneziane Spaghetti (250 gr)

€ 2,21

€ 2.210,00 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober
Wees er snel bij!
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fettuccina-noedels van maïs 250 g - Le Veneziane
Fettuccina-noedels van maïs 250 g - Le Veneziane
€ 7,58/1kg
€ 2,41
-2%
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Penne Rigate-pasta met maïs 250 g - Le Veneziane
Penne Rigate-pasta met maïs 250 g - Le Veneziane
€ 8,39/1kg
€ 2,41
-2%
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Le Veneziane, pasta van maïsmeel - capellini (250g), artikelnummer 105445
Le Veneziane, pasta van maïsmeel - capellini (250g), artikelnummer 105445
€ 2.260,00/1kg
€ 2,41
-6%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pasta Barterbsen 250g - BARTOLINI Gimlet
Pasta Barterbsen 250g - BARTOLINI Gimlet
€ 72,04/1kg
€ 20,99
-14%
€ 18,01
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Delverde Volkoren Spaghetti, 500g
Delverde Volkoren Spaghetti, 500g
€ 6,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,12
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Goliard makaron, świderek, volkoren, 400 gram
Goliard makaron, świderek, volkoren, 400 gram
€ 5,54/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Balviten Makaron "Świderka", 250g. Glutenvrij product
Balviten Makaron "Świderka", 250g. Glutenvrij product
€ 12,80/1kg
€ 3,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Vermicelli Decante, 100 gram
Makaron Vermicelli Decante, 100 gram
€ 12,48/1kg
€ 3,28
-4%
€ 3,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
€ 9,32/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Rustichella Laganelle eierbandnudels met citroen, 250g
Rustichella Laganelle eierbandnudels met citroen, 250g
€ 41,00/1kg
€ 14,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felicia Glutenvrije Bruine Rijst Spaghetti (250 gr)
Felicia Glutenvrije Bruine Rijst Spaghetti (250 gr)
€ 7,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Czaniecki Durum Spaghetti, 400 gram
Czaniecki Durum Spaghetti, 400 gram
€ 29,07/1kg
€ 11,63
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Balviten Makaronlintjes, 250g. Glutenvrij product
Balviten Makaronlintjes, 250g. Glutenvrij product
€ 12,52/1kg
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Saus, Aglio, 400g
Barilla Saus, Aglio, 400g
€ 15,32/1l
€ 6,05
-3%
€ 5,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bezgluten Vermicelli Glutenvrij (250 gr)
Bezgluten Vermicelli Glutenvrij (250 gr)
€ 10,12/1kg
€ 2,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
MAKARON (KUKURYDZIANO - RYŻOWY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY BIO 250 g - ALCE NERO
Glutenvrije fusilli-pasta, biologisch, 250g, BIOPLANET
€ 53,96/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Lubella makaron spaghetti, 400 gram
Lubella makaron spaghetti, 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Felicia Tagliatelle Bruine Rijst Glutenvrij (250 gr)
Felicia Tagliatelle Bruine Rijst Glutenvrij (250 gr)
€ 2.470,00/1kg
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La  Idea Macaroni Wit Elleboogjes  (500 gr)
La Idea Macaroni Wit Elleboogjes (500 gr)
€ 4,70/1kg
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Le Veneziane Spaghetti Le Veneziane - Spaghetti. Deze glutenvrije pasta is gemaakt van 100% maismeel. Een heerlijke basis voor een pastamaaltijd. Ingredienten maismeel, emulgator: mono- en diglyceriden van vetzuren. Voedingswaarde per 100 gram Energie: 1505kj / 355 Kcal Vet: 0,95g Waarvan verzadigd: 0,14g Koolhydraten: 79,12g Waarvan suikers: 0,60g Vezels: 2g Eiwit: 6,45g Zout: 0,03g Distributeur Glutenvrijtotaal B.V. Lijnbaan 8 2352 CK Leiderdorp

Le Veneziane Spaghetti Dieetpasta zonder gluten. Vorm: Spaghetti. Dit product bestaat volledig uit voorbereide maïsmeel. Het is glutenvrij, goed verteerbaar, bevat weinig vet en is vrij van kleurstoffen. De kleur is kenmerkend voor het β-caroteen dat aanwezig is in de grondstof. Het maïsmeel is uitsluitend afkomstig van Nederlandse maïs. Ingrediënten Maïsmeel, Emulgator: E 471. Gebruiksaanwijzing Kook 100 gram product in 1 liter water met 10 gram zout. Breng het water aan de kook en voeg het zout toe. Voeg de spaghetti toe. Roer regelmatig. Houd de aangegeven kooktijd op de verpakking aan. Giet af. Voedingswaarden per 100 g Energie kcal 354 kJ 1503 Eiwitten (N x 6,25) 7,36 g Koolhydraten 78,10 g Vetten 0,82 g Bewaring Bewaar op een koele, droge plaats. Verpakking: 250 g, acetaten.
Ingrediënten
N.V.T.
Voedingswaarde
N.V.T.
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
N/A
Verkoopbenaming
N.V.T.
Fabrikant
Molino di Ferro
MPN (Manufacturer Part Number)
932020
EAN
8009915000251

Ingrediënten
N.V.T.
Voedingswaarde
N.V.T.
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
N/A
Verkoopbenaming
N.V.T.
Fabrikant
Molino di Ferro
MPN (Manufacturer Part Number)
932020
EAN
8009915000251
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fettuccina-noedels van maïs 250 g - Le Veneziane
Fettuccina-noedels van maïs 250 g - Le Veneziane
€ 7,58/1kg
€ 2,41
-2%
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Penne Rigate-pasta met maïs 250 g - Le Veneziane
Penne Rigate-pasta met maïs 250 g - Le Veneziane
€ 8,39/1kg
€ 2,41
-2%
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barilla Glutenvrije Spaghetti, 400g
Barilla Glutenvrije Spaghetti, 400g
€ 9,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 3.010,00/1kg
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate Glutenvrij (400 gr)
Barilla Penne Rigate Glutenvrij (400 gr)
€ 11,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Senza Glutine Fusilli 400 g – glutenvrije pasta, Italiaanse macaroni zonder gluten
Barilla Senza Glutine Fusilli 400 g – glutenvrije pasta, Italiaanse macaroni zonder gluten
€ 9,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Klimhortensia, 60-70 cm. *Hydrangea petiolaris*. Klimplant. Hortensia
Klimhortensia, 60-70 cm. *Hydrangea petiolaris*. Klimplant. Hortensia
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 9,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Tribesigns Eettafel, kleine eettafel, keukentafel, eetkamer, 80x80x75 cm, geschikt voor 4 personen, metalen poten, industriële stijl, zwart
Tribesigns Eettafel, kleine eettafel, keukentafel, eetkamer, 80x80x75 cm, geschikt voor 4 personen, metalen poten, industriële stijl, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 105,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 64,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Open Food 8005510001716, Olijfolie, 500 ml, C, Palmolie, 828 kcal, 3404 kJ
Open Food 8005510001716, Olijfolie, 500 ml, C, Palmolie, 828 kcal, 3404 kJ
€ 34,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,29
-4%
€ 17,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEGO® City 60337 Sneltrein voor passagiers
LEGO® City 60337 Sneltrein voor passagiers
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 202
€ 145,45
Verkoper: velmontask
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY verhoogde plantenbak met klimrek en hangende kap, plantenbak met klimhulp, bloemenbak voor klimplanten en hangmanden, geschikt voor tuin, terras en oprit, houten plantpot, oranje
COSTWAY verhoogde plantenbak met klimrek en hangende kap, plantenbak met klimhulp, bloemenbak voor klimplanten en hangmanden, geschikt voor tuin, terras en oprit, houten plantpot, oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 73,99
-10%
€ 66,59
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 3.11 XXL Plantenbak TERRA - Kunststof, 80 x 33 x 33 cm - Kleur: antraciet
3.11 XXL Plantenbak TERRA - Kunststof, 80 x 33 x 33 cm - Kleur: antraciet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Plastic plankenrek op wielen voor een kinderkamer, met lades
Plastic plankenrek op wielen voor een kinderkamer, met lades
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 66,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schar Pausa Ciok (35 gr)
Schar Pausa Ciok (35 gr)
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zonnebed 'Avigliano' met zonnedak, stalen frame, 200 x 173 x 146 cm, beige
Zonnebed 'Avigliano' met zonnedak, stalen frame, 200 x 173 x 146 cm, beige
€ 139,99
-€ 70,00
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Relaxdays 10020744, 71 liter, Rechthoekig, Hout, Hout, Plantenbak
Relaxdays 10020744, 71 liter, Rechthoekig, Hout, Hout, Plantenbak
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van UISEBRT Klemmarkies, balkonmarkies met handkurbel, intrekbaar, handmatig bedienbaar, zonwering, UV-bestendig, zonder boren, terrasoverkapping, 250x120 cm, donkergrijs
UISEBRT Klemmarkies, balkonmarkies met handkurbel, intrekbaar, handmatig bedienbaar, zonwering, UV-bestendig, zonder boren, terrasoverkapping, 250x120 cm, donkergrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 80,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van SONGMICS Zitkruk, bank met klapdeksel, belastbaar tot 300 kg, donkergrijs
SONGMICS Zitkruk, bank met klapdeksel, belastbaar tot 300 kg, donkergrijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 52,33
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
€ 9,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 10,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Benlian Rocky Rice Choco Milk Bar Glutenvrij (18 gr)
Benlian Rocky Rice Choco Milk Bar Glutenvrij (18 gr)
€ 51,11/1kg
€ 1,00
-7%
€ 0,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van FLEXISPOT EN1, elektrisch verstelbaar bureau, 120x60 cm, met één delig tafelblad, kabelmanagement en haken, 4 geheugenfuncties (esdoorn)
FLEXISPOT EN1, elektrisch verstelbaar bureau, 120x60 cm, met één delig tafelblad, kabelmanagement en haken, 4 geheugenfuncties (esdoorn)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: Flexispot-GmbH
Productafbeelding van reisenthel trolley reistas Allrounder Trolley Black zwart 49cm
reisenthel trolley reistas Allrounder Trolley Black zwart 49cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 89,95
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van MONZANA® Reistas met wielen, 160 liter, 85x43x44 cm, bordeauxrood
MONZANA® Reistas met wielen, 160 liter, 85x43x44 cm, bordeauxrood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.