Canal Toys OFG239 Canaltoys Airbrush Refill Kit

€ 14,34

€ 13,68-4%

€ 228,00 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Airbrushverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Maped® Creativ 906980 Maped® Creativ Airbrush-set voor kinderen. AIRBRUSH, MAKKER, PASTELKREKENS. Navulset, verschillende kleuren
Maped® Creativ 906980 Maped® Creativ Airbrush-set voor kinderen. AIRBRUSH, MAKKER, PASTELKREKENS. Navulset, verschillende kleuren
€ 15,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Airbrush pens - Dino's
Airbrush pens - Dino's
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Mecadeco AG 2 620120 Airbrush-set
Mecadeco AG 2 620120 Airbrush-set
€ 113,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 39620 - Revell Aqua Color Reiniger, 100 ml
39620 - Revell Aqua Color Reiniger, 100 ml
€ 99,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van REVELL Jumbo drukgasbus (39661)
REVELL Jumbo drukgasbus (39661)
€ 177,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van TAMIYA 87125: Kleurmengpaletten
TAMIYA 87125: Kleurmengpaletten
€ 7,15
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Torro Panzergrijs A.MIG-0604
Torro Panzergrijs A.MIG-0604
€ 4,50
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Tamiya aandrijfmiddel, 420 ml
Tamiya aandrijfmiddel, 420 ml
€ 30,12/1l
€ 12,65
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van GUNZE GSHSF01 Watergedragen Egaliseerprimer - 40 ml
GUNZE GSHSF01 Watergedragen Egaliseerprimer - 40 ml
€ 9,00
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell set van 6 pipetten
Revell set van 6 pipetten
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Tamiya ontwerpmes
Tamiya ontwerpmes
€ 5,45
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van 39612 - Revell Revell Color Mix, 100 ml
39612 - Revell Revell Color Mix, 100 ml
€ 93,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,35
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van GUNZE GSC601 IJN Rompkleur (10 ml)
GUNZE GSC601 IJN Rompkleur (10 ml)
€ 4,99
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Ammo of MIG IONIC-0066, IONIC COLORS, Tentacle Pink
Ammo of MIG IONIC-0066, IONIC COLORS, Tentacle Pink
€ 225,00/1l
€ 4,50
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell AQ040 Aqua Color 040, matzwartgroen
Revell AQ040 Aqua Color 040, matzwartgroen
€ 159,44/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 2,87
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van Tamiya Acrylverf vertragingsmiddel
Tamiya Acrylverf vertragingsmiddel
€ 136,25/1l
€ 5,45
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell 36161, 18 ml, verf
Revell 36161, 18 ml, verf
€ 213,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,85
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 72.298, Multi, Acrylverf, vloeibaar, 17 ml, 16 stuks
Vallejo 72.298, Multi, Acrylverf, vloeibaar, 17 ml, 16 stuks
€ 8.730,00/1l
€ 148,41
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Warhammer Verf Primer Incubi Darkness 12ml
Warhammer Verf Primer Incubi Darkness 12ml
€ 962,50/1l
€ 11,55
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Tamiya 108/87137: Accessoires voor modelbouw
Tamiya 108/87137: Accessoires voor modelbouw
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Canal Toys OFG239 Canaltoys Airbrush Refill Kit

Originele vervangende verfpatronen voor airbrush. De set bevat 5 kleuren en 20 sjablonen. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Lengte
21.7 cm
Kleur
Bont
Fabrikant
Canal Toys
Aantal stuks
1
Gewicht
0.06 kg
Aanbevolen leeftijd
3-12 jaar
EAN
3555801287534
MPN (Manufacturer Part Number)
OFG239

Lengte
21.7 cm
Kleur
Bont
Fabrikant
Canal Toys
Aantal stuks
1
Gewicht
0.06 kg
Aanbevolen leeftijd
3-12 jaar
EAN
3555801287534
MPN (Manufacturer Part Number)
OFG239
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Poppenmeubel Keuken 4 Segmenten Led Geluiden
Poppenmeubel Keuken 4 Segmenten Led Geluiden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 30,99
-15%
€ 26,04
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van AIRBRUSH, set met vulling voor pluche knuffels
AIRBRUSH, set met vulling voor pluche knuffels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,78
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Neon creatieve set met stiften en sjablonen - Knutselen met Pluszem
Neon creatieve set met stiften en sjablonen - Knutselen met Pluszem
€ 26,59
-32%
€ 18,03
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van HILAND kinderfiets, 20 inch mountainbike, geschikt voor jongens en meisjes. Hoge kwaliteit frame, dubbele V-remmen, ideaal als cadeau. Kleur: roze
HILAND kinderfiets, 20 inch mountainbike, geschikt voor jongens en meisjes. Hoge kwaliteit frame, dubbele V-remmen, ideaal als cadeau. Kleur: roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Kindermotorfiets, geschikt vanaf 6 jaar, 20 inch. Kindermotorfiets, meisjesmodel, met 6 versnellingen Shimano. Kleur: poederroze. Merk: Sun Baby
Kindermotorfiets, geschikt vanaf 6 jaar, 20 inch. Kindermotorfiets, meisjesmodel, met 6 versnellingen Shimano. Kleur: poederroze. Merk: Sun Baby
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 191,99
Gratis bezorging
Verkoper: Babyboutik
Productafbeelding van HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Canal Toys OFG228 Canaltoys Airbrush Plush Unicorn
Canal Toys OFG228 Canaltoys Airbrush Plush Unicorn
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,64
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Canal Toys - Airbrush Art - Activity kit with electronic spray. stencils and markers - AIR 017
Canal Toys - Airbrush Art - Activity kit with electronic spray. stencils and markers - AIR 017
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
€ 12,62/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,83
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Meteor Inlineskates 4-in-1, kinder inlineskates, rollschuizen, rollerblades, quad skates, kinder inlineskates, maat 30-33
Meteor Inlineskates 4-in-1, kinder inlineskates, rollschuizen, rollerblades, quad skates, kinder inlineskates, maat 30-33
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 69,00
-32%
€ 46,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van 55 cm pop voor baby's, met flexibele siliconen ledematen, geschikt voor meisjes, met een lichaam van katoen
55 cm pop voor baby's, met flexibele siliconen ledematen, geschikt voor meisjes, met een lichaam van katoen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 77,03
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kindertrampoline van 305 cm met net en ladder – geschikt voor tuin en huis
Kindertrampoline van 305 cm met net en ladder – geschikt voor tuin en huis
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van Canal Toys - Airbrush Art - Poster Creation Kit with electronic spray. stencils and markers - AIR 015
Canal Toys - Airbrush Art - Poster Creation Kit with electronic spray. stencils and markers - AIR 015
€ 163,75/1m
€ 40,18
-18%
€ 32,75
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Canal Toys OFG266 Canaltoys Squish Plush Bucket Assortment
Canal Toys OFG266 Canaltoys Squish Plush Bucket Assortment
€ 26,51
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 17,09
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van School-Mood schooltas Timeless Ocean Collection Schulranzen-Set 6-delig Calamary oud roze
School-Mood schooltas Timeless Ocean Collection Schulranzen-Set 6-delig Calamary oud roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 203,95
Verkoper: Ranzenmaxx
Productafbeelding van Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 152,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Licorne Bike Strong V Premium mountainbike, verkrijgbaar in 24 en 26 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Shimano 21-versnellingen - Volledige vering
Licorne Bike Strong V Premium mountainbike, verkrijgbaar in 24 en 26 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Shimano 21-versnellingen - Volledige vering
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 299,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Houten keuken XXL met LED-verlichting, schort en accessoires
Houten keuken XXL met LED-verlichting, schort en accessoires
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 488
€ 99,00
-€ 29,01
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 224
€ 156,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van meteor ROX Inlineskates, kinderinlineskates, rollerskates, rollschuizen, kinderinlineskates, maat 30-33, in perfecte staat
meteor ROX Inlineskates, kinderinlineskates, rollerskates, rollschuizen, kinderinlineskates, maat 30-33, in perfecte staat
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 97,18
-58%
€ 40,49
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 2 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Navulset
Beoordeeld op 25 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 202,59
-€ 4,60
€ 197,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 153,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 130,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 255,56/1kg
Productafbeelding van RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 216,67/1kg
Productafbeelding van LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 633,33/1kg