Frisia Rocket Balls Salmiak - 200 stuks

€ 20,10

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Kauwsnoepjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mentos Rainbow, kauwgomtabletten, suikerhoedjes, 40 stuks
Mentos Rainbow, kauwgomtabletten, suikerhoedjes, 40 stuks
€ 20,99/1kg
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx kauwgomtabletten, 50 stuks.
MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx kauwgomtabletten, 50 stuks.
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,62
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van hitschies  hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
hitschies hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
€ 49,90/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
€ 41,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fortuin Vruchtenhartjes - 1 kilo
Fortuin Vruchtenhartjes - 1 kilo
€ 16,95/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mentos Spearmint, kauwgom, suikerhoedjes, 40 stuks
Mentos Spearmint, kauwgom, suikerhoedjes, 40 stuks
€ 20,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van CCI Jelly Beans - 3 x 1 kilo
CCI Jelly Beans - 3 x 1 kilo
€ 10,65/1kg
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Airheads Kauwgom, kerssmaak - verpakking van 36 stuks, elk 16 gram
Airheads Kauwgom, kerssmaak - verpakking van 36 stuks, elk 16 gram
€ 36,42/1kg
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nimm2® 580808 nimm2® Zachte kauwbonbons, 345 g
nimm2® 580808 nimm2® Zachte kauwbonbons, 345 g
€ 105,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mentos Mini kauwgomtabletten, 17 stuks x 10,5 gram
Mentos Mini kauwgomtabletten, 17 stuks x 10,5 gram
€ 39,94/1kg
€ 7,57
-5%
€ 7,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
€ 116,50/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
€ 56,96/1kg
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g
nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g
€ 71,45/1kg
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maoam Pinballs - 365 st - 1200 gram
Maoam Pinballs - 365 st - 1200 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nimm2® 580938 nimm2® soft Brause Kaubonbons 345,0 g
nimm2® 580938 nimm2® soft Brause Kaubonbons 345,0 g
€ 71,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FRITT 332401 FRITT Veggi Fruchtgummi 40x 70,0 g, 40 St., AI-gegenereerde afbeelding
FRITT 332401 FRITT Veggi Fruchtgummi 40x 70,0 g, 40 St.
€ 24,37/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,23
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Harde kogels met overheerlijke dropsmaak, omhuld met een suikerlaagje.
Als toetje is de kogel ook nog gevuld met bruispoeder.

Productinformatie:
plm 2 cm doorsnede per kogel
gewicht gemiddeld 7 gram per kogel



Array

Op dit moment is er geen productbeschrijving beschikbaar voor dit product.
Ingrediënten
Harde kogels met overheerlijke dropsmaak, omhuld met een suikerlaagje. Als toetje is de kogel ook nog gevuld met bruispoeder. Productinformatie: plm 2 cm doorsnede per kogel gewicht gemiddeld 7 gram per kogel
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1590 kJ/374 kcal Vetten: < 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: < 0.1 g Koolhydraten: 93 g waarvan suikers: 69 g Eiwitten: < 0.5 g Zout: < 0.01 g
Gewicht
1500 g
Afmetingen
15 cm x 15 cm x 13.5 cm
Levensmiddelenbedrijven
Frisia
Verkoopbenaming
Frisia Rocket Balls Salmiak - 200 stuks
Fabrikant
Valora Trade
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-24-3428-200-stuks
EAN
8714189100001

Ingrediënten
Harde kogels met overheerlijke dropsmaak, omhuld met een suikerlaagje. Als toetje is de kogel ook nog gevuld met bruispoeder. Productinformatie: plm 2 cm doorsnede per kogel gewicht gemiddeld 7 gram per kogel
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1590 kJ/374 kcal Vetten: < 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: < 0.1 g Koolhydraten: 93 g waarvan suikers: 69 g Eiwitten: < 0.5 g Zout: < 0.01 g
Gewicht
1500 g
Afmetingen
15 cm x 15 cm x 13.5 cm
Levensmiddelenbedrijven
Frisia
Verkoopbenaming
Frisia Rocket Balls Salmiak - 200 stuks
Fabrikant
Valora Trade
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-24-3428-200-stuks
EAN
8714189100001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Red Band Salmiakballen, 175g
Red Band Salmiakballen, 175g
€ 61,37/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,74
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Frisia Rocket Balls Bramen - 200 stuks
Frisia Rocket Balls Bramen - 200 stuks
€ 12,67/1kg
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frisia Zure Fruit Ufo's - 300 stuks
Frisia Zure Fruit Ufo's - 300 stuks
€ 16,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
€ 20,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 16,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Haribo Saltbomber, 325 gram
Haribo Saltbomber, 325 gram
€ 82,89/1kg
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bankstel TIZIAN, L-vormig, met een bekleding die lijkt op wildleder, in de kleur antraciet/grijs. Linker uitvoering
Bankstel TIZIAN, L-vormig, met een bekleding die lijkt op wildleder, in de kleur antraciet/grijs. Linker uitvoering
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.071,05
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skittles Fruits, kauwsnoepjes, 38 gram
Skittles Fruits, kauwsnoepjes, 38 gram
€ 399,00/1kg
€ 15,96
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FISHERMAN'S FRIEND Anijs met suiker, menthol pastilles, 25 gram
FISHERMAN'S FRIEND Anijs met suiker, menthol pastilles, 25 gram
€ 68,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van nimm2 Lolly 420487-00, 20 stuks
nimm2 Lolly 420487-00, 20 stuks
€ 20,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm  fluweel, zwart
Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm fluweel, zwart
€ 740,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Professionele 54/182/98 Werkhersen Met Versterkte Knieën - Sopro 54
Professionele 54/182/98 Werkhersen Met Versterkte Knieën - Sopro 54
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 273
€ 29,85
-9%
€ 26,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 390,91
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van trendteam Woonkamer, wandmeubel, logo eikenhout, licht eikenfineer, afmetingen 240 x 185 x 41 cm
trendteam Woonkamer, wandmeubel, logo eikenhout, licht eikenfineer, afmetingen 240 x 185 x 41 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 546,29
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ammoniak balletjes