Stylies Lacerta, ventilator, wandmodel, groen, wit, wandmontage, 28 dB, 8,8 cm, 60 m³/u

€ 58,87

€ 53,82-8%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Tafelventilatoren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Realpower 303132 RealPower Mobile Fan, Micro-USB schwarz, Ventilator mit Akku
Realpower 303132 RealPower Mobile Fan, Micro-USB schwarz, Ventilator mit Akku
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,67
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Aga Draadloze, opvouwbare ventilator, 20 cm
Aga Draadloze, opvouwbare ventilator, 20 cm
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van CSL - Mini USB-ventilator - Kleine tafelventilator - Zeer stille bureaufan - Bureaufan - 2 snelheden - Bedienbaar via touch - Energiezuinig (1W), geschikt voor thuis, kantoor, reizen en buitenshuis
CSL - Mini USB-ventilator - Kleine tafelventilator - Zeer stille bureaufan - Bureaufan - 2 snelheden - Bedienbaar via touch - Energiezuinig (1W), geschikt voor thuis, kantoor, reizen en buitenshuis
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van CATA 00983000, ventilator, badkamer, wit, 320 m³/h, 15 cm, 1 ventilator
CATA 00983000, ventilator, badkamer, wit, 320 m³/h, 15 cm, 1 ventilator
€ 46,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tischventilator CristalRecord, wit, 5 Watt
Tischventilator CristalRecord, wit, 5 Watt
€ 25,18
-7%
€ 23,29
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tafelventilator Airos Circubox, wit
Tafelventilator Airos Circubox, wit
€ 82,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arredo70
Productafbeelding van Soler & Palau EDM-80 N, Wit, Wandmodel, 33 dB, 2350 omwentelingen per minuut, 10 cm, 80 m³/uur
Soler & Palau EDM-80 N, Wit, Wandmodel, 33 dB, 2350 omwentelingen per minuut, 10 cm, 80 m³/uur
€ 152,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Meaco Fan Sefte 6, wit/grijs
Meaco Fan Sefte 6, wit/grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 120,65
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Vortice M 100/4" Wit
Vortice M 100/4" Wit
€ 55,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Salente IceTop, 3-in-1 tafelventilator, luchtbevochtiger en koeler, wit
Salente IceTop, 3-in-1 tafelventilator, luchtbevochtiger en koeler, wit
€ 96,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ventilator, tafel- en wandmodel, 23 cm, TF23TURBO
Ventilator, tafel- en wandmodel, 23 cm, TF23TURBO
€ 28,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van ACA Tafelventilator met verlichting, wit, 40 cm, 45 W, FANTPWH30
ACA Tafelventilator met verlichting, wit, 40 cm, 45 W, FANTPWH30
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,96
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Orbegozo WF 0242, Binnenventilator met bladen, Wit, Wandmontage, 40 cm, 45 W, 230 V/50 Hz
Orbegozo WF 0242, Binnenventilator met bladen, Wit, Wandmontage, 40 cm, 45 W, 230 V/50 Hz
€ 140,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Eurom VT9, Binnenventilator met schoepen, Wit, Vloermodel, Tafelmodel, Kunststof, 22,5 cm, 25 W
Eurom VT9, Binnenventilator met schoepen, Wit, Vloermodel, Tafelmodel, Kunststof, 22,5 cm, 25 W
€ 19,00
Verkoper: WOHI
Productafbeelding van Oszillierender Tischventilator Glurixa | Büroventilator | Tischlüfter
Oszillierender Tischventilator Glurixa | Büroventilator | Tischlüfter
€ 39,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Tafelventilator JATA JVVS3015, 40W, 34 cm
Tafelventilator JATA JVVS3015, 40W, 34 cm
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bureauventilator
Bureauventilator
€ 14,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kleine ruimteventilator, wandmodel LD 100 TH, met naloopfunctie en hygrostaat
Kleine ruimteventilator, wandmodel LD 100 TH, met naloopfunctie en hygrostaat
€ 48,05
-4%
€ 45,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Axiale ventilator RAV 35, hoogte 440 mm, 230/50 V/Hz, 750 W, groen, REMKO
Axiale ventilator RAV 35, hoogte 440 mm, 230/50 V/Hz, 750 W, groen, REMKO
€ 518,35
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Mini bureaufan
Mini bureaufan
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,31
-16%
€ 37,09
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze kleine, krachtige handventilator verdrijft vervelende hitte. Er zijn drie snelheidsstanden beschikbaar. De batterij kan handig worden opgeladen via een USB-kabel.

Technische specificaties:
Modelnaam:Lacerta
Bedrijfsspanning:220 - 240V
Maximaal vermogen:5 W
Kleur:blauw, groen of roze
Afmetingen (H/B/D):193 x 88 x 48 mm
Gewicht:0.14 kg
Inhoud levering:1x handventilator, USB-kabel, draagriem, voet, handleiding
Snelheidsstanden:3
Kabellengte:50 cm

3 snelheidsstanden
Klein en lichtgewicht
Ergonomisch ontwerp
Lithium-ion batterij 2500 mAh
Geïntegreerd licht, apart aan en uit te zetten
Inclusief USB-kabel, draagriem en voet
Beschikbaar in 3 rotor kleuren
In hoogte verstelbaar
Nee
Kleur
Groen
Wit
Zwenkbaar
Nee
Fabrikant
Stylies
Aantal stuks
1
Afstandsbediening
Nee
Volume
28 dB
Snelheidsniveaus
3
Gewicht
0.14 kg
EAN
7640115592699
MPN (Manufacturer Part Number)
Lacerta_Green

In hoogte verstelbaar
Nee
Kleur
Groen
Wit
Zwenkbaar
Nee
Fabrikant
Stylies
Aantal stuks
1
Afstandsbediening
Nee
Volume
28 dB
Snelheidsniveaus
3
Gewicht
0.14 kg
EAN
7640115592699
MPN (Manufacturer Part Number)
Lacerta_Green
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Realpower 303132 RealPower Mobile Fan, Micro-USB schwarz, Ventilator mit Akku
Realpower 303132 RealPower Mobile Fan, Micro-USB schwarz, Ventilator mit Akku
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,67
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Zimilo Draagbare handventilator met 5 ventilatorsnelheden, LED-digitale display, Type-C opladen, verstelbare mini-ventilator, geschikt voor buiten, kantoor en tuin
Zimilo Draagbare handventilator met 5 ventilatorsnelheden, LED-digitale display, Type-C opladen, verstelbare mini-ventilator, geschikt voor buiten, kantoor en tuin
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Aga Draadloze, opvouwbare ventilator, 20 cm
Aga Draadloze, opvouwbare ventilator, 20 cm
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van AERSON vloerventilator 40 cm | waaier met drie standen 75W | staande ventilator | hoge luchtstroom | robuuste metalen uitvoering | hellingshoek ca. 110 graden
AERSON vloerventilator 40 cm | waaier met drie standen 75W | staande ventilator | hoge luchtstroom | robuuste metalen uitvoering | hellingshoek ca. 110 graden
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 103,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van CSL - Mini USB-ventilator - Kleine tafelventilator - Zeer stille bureaufan - Bureaufan - 2 snelheden - Bedienbaar via touch - Energiezuinig (1W), geschikt voor thuis, kantoor, reizen en buitenshuis
CSL - Mini USB-ventilator - Kleine tafelventilator - Zeer stille bureaufan - Bureaufan - 2 snelheden - Bedienbaar via touch - Energiezuinig (1W), geschikt voor thuis, kantoor, reizen en buitenshuis
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Klipventilator, draagbare mini-ventilator met batterij, vloerventilator/windmachine, 3 snelheidsstanden, roze
Klipventilator, draagbare mini-ventilator met batterij, vloerventilator/windmachine, 3 snelheidsstanden, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van Set van 4 mini handventilatoren / zakventilatoren | Draagbare mini-ventilatoren, inclusief schouderband | Handventilator voor kantoor
Set van 4 mini handventilatoren / zakventilatoren | Draagbare mini-ventilatoren, inclusief schouderband | Handventilator voor kantoor
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 142,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Tefal Ultracompact sandwich maker 700 W Black. Stainless steel
Tefal Ultracompact sandwich maker 700 W Black. Stainless steel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 41,63
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black                     3+32GB
Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black 3+32GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 308,46
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 91,89
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 32,93
-5%
€ 31,21
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Blender - PHILIPS - Daily HR2041/41 - 4 ProBlend 4 blades - Maximum capacity of 1.9L - 450 W - 1 speed - Pulse function - Black
Blender - PHILIPS - Daily HR2041/41 - 4 ProBlend 4 blades - Maximum capacity of 1.9L - 450 W - 1 speed - Pulse function - Black
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 52,85
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, stille tower ventilator, staande ventilator met afstandsbediening, 60° oscillerend, 3 ventilatorsnelheden, LED-licht, timer, energiebesparend
ZELURXX Bladloze ventilator, stille tower ventilator, staande ventilator met afstandsbediening, 60° oscillerend, 3 ventilatorsnelheden, LED-licht, timer, energiebesparend
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 96
Gebruikt
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Cecotec EnergySilence 7090 Skyline, verticale ventilator voor thuisgebruik, zwart, grijs, voor op de vloer, draadloos, AC, 45 W
Cecotec EnergySilence 7090 Skyline, verticale ventilator voor thuisgebruik, zwart, grijs, voor op de vloer, draadloos, AC, 45 W
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 82,87
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MeacoFan 1056 (wit)
MeacoFan 1056 (wit)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Plaatventiel rond voor buisaansluiting wit annemostaat afvoerplaatventiel ventilatierooster plafondventiel kunststof plafond diffuser afvoerlucht ventilatieventielen afdekking uitgangswand
KOTARBAU® Plaatventiel rond voor buisaansluiting wit annemostaat afvoerplaatventiel ventilatierooster plafondventiel kunststof plafond diffuser afvoerlucht ventilatieventielen afdekking uitgangswand
€ 15,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Plaatventiel rond voor buisaansluiting ? 100 mm wit annemostaat afvoerplaatventiel ventilatierooster plafondventiel kunststof plafond diffuser afvoerlucht ventilatieventielen afdekking
KOTARBAU® Plaatventiel rond voor buisaansluiting ? 100 mm wit annemostaat afvoerplaatventiel ventilatierooster plafondventiel kunststof plafond diffuser afvoerlucht ventilatieventielen afdekking
€ 10,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van 3W zonnedreven ventilatormotor voor buitengebruik, geschikt voor huisdieren, hoge snelheid, lange levensduur
3W zonnedreven ventilatormotor voor buitengebruik, geschikt voor huisdieren, hoge snelheid, lange levensduur
€ 37,00
-2%
€ 36,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Draagbare nekventilator, mini-USB-oplaadbaar, handsfree, zonder bladen, met ophangoog en aromatherapie-functie, geschikt voor buitengebruik, kleur: abrikoos
Draagbare nekventilator, mini-USB-oplaadbaar, handsfree, zonder bladen, met ophangoog en aromatherapie-functie, geschikt voor buitengebruik, kleur: abrikoos
€ 35,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Ventilator voor afzuiging, geschikt voor zolders, 1650 CFM, afmetingen 380x200 mm, met instelbare thermostaat
Ventilator voor afzuiging, geschikt voor zolders, 1650 CFM, afmetingen 380x200 mm, met instelbare thermostaat
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Ventilator voor afzuiging, geschikt voor zolders, 1300 CFM, afmetingen 380x200 mm, met instelbare thermostaat
Ventilator voor afzuiging, geschikt voor zolders, 1300 CFM, afmetingen 380x200 mm, met instelbare thermostaat
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van 5,3-inch plafondventilator met LED-verlichting, vervanging, 15W, 3 kleurtemperaturen, 3000K, 4200K, 6500K, set voor retrofit installatie, rond
5,3-inch plafondventilator met LED-verlichting, vervanging, 15W, 3 kleurtemperaturen, 3000K, 4200K, 6500K, set voor retrofit installatie, rond
€ 25,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Ventilator voor kinderwagens, draagbaar, mini, met 3 snelheden, geschikt om op te hangen, neer te zetten en te draaien, voor op het bureau, roze
Ventilator voor kinderwagens, draagbaar, mini, met 3 snelheden, geschikt om op te hangen, neer te zetten en te draaien, voor op het bureau, roze
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Draagbare nevelkoeler met ventilator, waternevel, handzaam, reisvochtinzer met spuitfunctie, blauw
Draagbare nevelkoeler met ventilator, waternevel, handzaam, reisvochtinzer met spuitfunctie, blauw
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wandgemonteerde aquariumkoelventilator, stille multifunctionele ventilator voor klimaatbeheersing in visvijvers
Wandgemonteerde aquariumkoelventilator, stille multifunctionele ventilator voor klimaatbeheersing in visvijvers
€ 27,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza