Inhoud:

200 ml
  • 200 ml
  • 2137 ml
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

200 g
  • 200 g
  • 2137 g
    Beschikbare opties weergeven

Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002

€ 23,00

€ 115,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Calcium met magnesium voor kinderen, Childlife Essentials, 474 ml, Secom
Calcium met magnesium voor kinderen, Childlife Essentials, 474 ml, Secom
€ 51,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Child Life echinacea voor kinderen 30 ml 15722
Child Life echinacea voor kinderen 30 ml 15722
€ 866,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Doppelherz Immun Familie, 250 ml oplossing
Doppelherz Immun Familie, 250 ml oplossing
€ 38,04/1l
€ 9,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zein Pharma - Vitamine D3 voor kinderen, 400 IE, vloeistof, 10 ml
Zein Pharma - Vitamine D3 voor kinderen, 400 IE, vloeistof, 10 ml
€ 899,00/1l
€ 8,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanostol Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
Sanostol Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
€ 55,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz A-Z Multivitamine Mineralen, 15 stuks
Doppelherz A-Z Multivitamine Mineralen, 15 stuks
€ 178,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Multivitamine tabletten - 365 tabletten, voor 12 maanden
Multivitamine tabletten - 365 tabletten, voor 12 maanden
€ 163,62/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van sanostol | Multivitamine | 780 ml
sanostol | Multivitamine | 780 ml
€ 27,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CENTRUM Vitamine en Mineralen A-Z, 100 tabletten. Voor een goede gezondheid, een scherpe blik en sterke botten
CENTRUM Vitamine en Mineralen A-Z, 100 tabletten. Voor een goede gezondheid, een scherpe blik en sterke botten
€ 206,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Doppelherz Magnesium + Calcium + D3, direct inname, 20 stuks
Doppelherz Magnesium + Calcium + D3, direct inname, 20 stuks
€ 311,71/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Green Puu Star, 500 ml
Green Puu Star, 500 ml
€ 187,90/1l
€ 93,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Mineral Star, 500 ml
Mineral Star, 500 ml
€ 161,90/1l
€ 80,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Enzyme Star, 60 capsules
Enzyme Star, 60 capsules
€ 1.079,00/1l
€ 53,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Release Star, 120 ml
Release Star, 120 ml
€ 191,25/1l
€ 22,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Cleanser Star, 60 capsules
Cleanser Star, 60 capsules
€ 919,00/1l
€ 45,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Noni Star, 60 capsules
Noni Star, 60 capsules
€ 679,00/1l
€ 33,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Potassium Star, 60 tabletten
Potassium Star, 60 tabletten
€ 399,00/1l
€ 19,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Multi Star, 500 ml
Multi Star, 500 ml
€ 199,90/1l
€ 99,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Doctor Life Mitorevital Urolityna A, 30 capsules
Doctor Life Mitorevital Urolityna A, 30 capsules
€ 680,00/1kg
€ 50,52
-46%
€ 27,20
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BESCHRIJVING:

Dit product van het merk Child Life is ontwikkeld met de behoeften van de allerkleinsten in gedachten om hun immuunsysteem te versterken. Vloeibare vitamine C voor kinderen helpt de impact van omgevingsstoffen te verminderen.

INGREDIËNTEN:

Natriumascorbaat, L-ascorbinezuur, gezuiverd water, fructose, bevochtigingsmiddel: glycerine, natuurlijke aroma's, conserveermiddel: kaliumsorbaat, Grapefruitpitextract

Ingrediënten:Kinderen van 1-3 jaarKinderen ouder dan 4 jaar
2 theelepelsVitamine C
(natriumascorbaat
en L-ascorbinezuur)250 mg
(1667% RWS)500 mg
(556% RWS)

GEBRUIKSAANWIJZING:

Kinderen Kinderen van 1-3 jaar nemen dagelijks 1 theelepel (5 ml) met veel water of zoals voorgeschreven door een arts. Schud de fles voor gebruik. Kinderen ouder dan 4 jaar - 2 theelepels (10 ml).

CONTRA-INDICATIES:

De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Een gezonde levensstijl en evenwichtige voeding zijn belangrijk en een voedingssupplement kan deze niet vervangen. Niet gebruiken als de buitenste verzegeling beschadigd is of ontbreekt. Niet gebruiken bij mensen met een aanleg voor niersteenvorming of die lijden aan nierstenen.

BEWARING:

n op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur, buiten bereik van kinderen.


Ten minste houdbaar tot 30-09-2026

Verantwoordelijke persoon:

bioU Sp. z o.o.. Poland. ul. Jagiellońska 78 lok. 1.38. 03-301. Warsaw. [email protected]


  • Hoogte: 11,7 cm
  • Breedte: 4,8 cm
  • Diepte: 4,8 cm
  • Gewicht: 0,26 kg
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Gefilterd water, fructose, plantaardige glycerine, natuurlijke aroma's, kaliumsorbaat (om versheid te behouden), extract van grapefruitpitten.
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Child Life
Verkoopbenaming
Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002
Fabrikant
Child Life
Model
Liquid Vitamin C
Aantal stuks
999
Aanbevolen dosering
Zie artikelbeschrijving
EAN
0608274102002
608274102002

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Gefilterd water, fructose, plantaardige glycerine, natuurlijke aroma's, kaliumsorbaat (om versheid te behouden), extract van grapefruitpitten.
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Child Life
Verkoopbenaming
Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002
Fabrikant
Child Life
Model
Liquid Vitamin C
Aantal stuks
999
Aanbevolen dosering
Zie artikelbeschrijving
EAN
0608274102002
608274102002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Child Life Essentials Witamina D3 - natuurlijke bes (30 ml) 608274109001
Child Life Essentials Witamina D3 - natuurlijke bes (30 ml) 608274109001
€ 9,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van SPIELWERK Puzzelmat voor baby's, 86-delig, kleurrijk
SPIELWERK Puzzelmat voor baby's, 86-delig, kleurrijk
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 41,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Twinky® Loopstoel Baby – Inklapbare Loopwagen met 3-delige speelset – Babywalker & Loopstoeltje inclusief Voetenmat en Steel
Twinky® Loopstoel Baby – Inklapbare Loopwagen met 3-delige speelset – Babywalker & Loopstoeltje inclusief Voetenmat en Steel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 69,95
Gratis bezorging
Verkoper: Twinky
Productafbeelding van Apple USB-C naar Lightning oplaadkabel - 2 meter - Wit
Apple USB-C naar Lightning oplaadkabel - 2 meter - Wit
€ 7,68/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 748
€ 15,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van MD11475 (zwart)
MD11475 (zwart)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 124,99
-€ 36,55
€ 88,44
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, kunstbont, shaggy, hoogpolig, wasbaar in de wasmachine, zacht, uni, wit, afmetingen 140x200 cm
Tapijt voor de woonkamer, kunstbont, shaggy, hoogpolig, wasbaar in de wasmachine, zacht, uni, wit, afmetingen 140x200 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van SoBuy Boekenkast voor kinderen met opbergruimte, boekenrek, tijdschriftenhouder, kinderrek, meubels voor kinderkamers, speelgoedrek, model FRG225-W
SoBuy Boekenkast voor kinderen met opbergruimte, boekenrek, tijdschriftenhouder, kinderrek, meubels voor kinderkamers, speelgoedrek, model FRG225-W
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van BiotechUSA 100% Creatine Monohydraat - 300g
BiotechUSA 100% Creatine Monohydraat - 300g
€ 66,67/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Koeltas met ijsvakken, 20 liter
Koeltas met ijsvakken, 20 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 16,82
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Tonies Toniebox, roze, inclusief Creatieve Tonie
Tonies Toniebox, roze, inclusief Creatieve Tonie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 220,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Horloges Armani AR11242
Horloges Armani AR11242
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: Fashionstore
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Hauck Alpha eettafel met eetborden, een aanvulling op de kinderstoel Alpha
Hauck Alpha eettafel met eetborden, een aanvulling op de kinderstoel Alpha
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 106,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gasbrander voor butaangas
Gasbrander voor butaangas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 5-in-1 HyperMotion-step - roze
5-in-1 HyperMotion-step - roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 49,90
-20%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Jayseuw 180 cm bedhek, babybedhek, kinderbedhek, in hoogte verstelbaar voor baby's en kinderen, valbeveiliging, opklapbaar, bedbescherming voor kinderbed, stabiel en draagbaar
Jayseuw 180 cm bedhek, babybedhek, kinderbedhek, in hoogte verstelbaar voor baby's en kinderen, valbeveiliging, opklapbaar, bedbescherming voor kinderbed, stabiel en draagbaar
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,99
-7%
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van U heeft Vitamin ADEK Junior gekocht, een verpakking met 180 porties van 30 ml
U heeft Vitamin ADEK Junior gekocht, een verpakking met 180 porties van 30 ml
€ 769,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MIMI Babyautostoeltje Kinderkraft, 3-punts veiligheidsgordel, verstelbare rugleuning
MIMI Babyautostoeltje Kinderkraft, 3-punts veiligheidsgordel, verstelbare rugleuning
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 84,93
-29%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
€ 17.900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: BioMedicalPharma
Productafbeelding van Dolu Volledige Trainingspot, Wit, 1,5 jaar, 380 mm, 390 mm, 280 mm
Dolu Volledige Trainingspot, Wit, 1,5 jaar, 380 mm, 390 mm, 280 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Scoot & Ride kinderhelm, maat XXS-S
Scoot & Ride kinderhelm, maat XXS-S
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 62,91
-20%
€ 49,99
Verkoper: Vilolux
Productafbeelding van Tg5308: Houten keukentje voor kinderen, accessoires, blauw, speelgoed, grote pannen
Tg5308: Houten keukentje voor kinderen, accessoires, blauw, speelgoed, grote pannen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 116,19
-€ 5,81
€ 110,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Child Life echinacea voor kinderen 30 ml 15722
Child Life echinacea voor kinderen 30 ml 15722
€ 866,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van KIDUKU Wintervoetenzak voor kinderwagen buggy - Babyvoetenzak wasbaar | Voetenzak babyschaal met ritssluiting & tas, beige, 50x95x30 cm (Paquete de 1)
KIDUKU Wintervoetenzak voor kinderwagen buggy - Babyvoetenzak wasbaar | Voetenzak babyschaal met ritssluiting & tas, beige, 50x95x30 cm (Paquete de 1)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 2,137 lAantal stuks 999Gewicht 2,137 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg