Inhoud:

15 l
  • 3 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 15 l

Gewicht:

15168 g
  • 3000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 15168 g

Rasco Premium Puppy Medium, hondenvoer voor middelgrote puppy's, met kip en rijst, 15 kg

€ 63,46

€ 4,18 / 1kg

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rasco Premium Adult Medium, droogvoer voor volwassen honden van middelgroot formaat, met kip en rijst, 3 kg
Rasco Premium Adult Medium, droogvoer voor volwassen honden van middelgroot formaat, met kip en rijst, 3 kg
€ 6,33/1l
€ 18,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rasco Premium Junior Large, droogvoer voor grote puppy's, met kip en rijst, 3 kg
Rasco Premium Junior Large, droogvoer voor grote puppy's, met kip en rijst, 3 kg
€ 6,76/1l
€ 20,27
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rasco Premium Adult Mini, droogvoer voor kleine volwassen honden, met kip en rijst, 1 kg
Rasco Premium Adult Mini, droogvoer voor kleine volwassen honden, met kip en rijst, 1 kg
€ 6,12/1l
€ 6,12
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Rasco Premium Adult Mini, droogvoer voor kleine volwassen honden, met kip en rijst, 3 kg
Rasco Premium Adult Mini, droogvoer voor kleine volwassen honden, met kip en rijst, 3 kg
€ 6,33/1l
€ 18,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rasco Premium Senior droogvoer voor grote honden, met kip en rijst, 3 kg
Rasco Premium Senior droogvoer voor grote honden, met kip en rijst, 3 kg
€ 6,33/1l
€ 18,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rasco Premium Senior Mini & Medium, droogvoer voor kleine en middelgrote honden, met kip en rijst, 3 kg
Rasco Premium Senior Mini & Medium, droogvoer voor kleine en middelgrote honden, met kip en rijst, 3 kg
€ 6,33/1l
€ 18,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium zalmfilet - natvoer voor katten - 85g
DOLINA NOTECI Premium zalmfilet - natvoer voor katten - 85g
€ 41,41/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krmivo Ontario Kattenvoer, gesteriliseerd, zalm, 0,4 kg
Krmivo Ontario Kattenvoer, gesteriliseerd, zalm, 0,4 kg
€ 23,81/1kg
€ 10,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
€ 39,11/1kg
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BRIT PREMIUM Kattenvoer Adult Sterilised Kip (zakje) 100g
BRIT PREMIUM Kattenvoer Adult Sterilised Kip (zakje) 100g
€ 14,00/1kg
€ 1,47
-4%
€ 1,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kapsička Rasco Premium Gesteriliseerde zalm met spirulina, 85g
Kapsička Rasco Premium Gesteriliseerde zalm met spirulina, 85g
€ 15,68/1kg
€ 1,38
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium Kabeljauw- en Sardiecht - Natvoer voor kittens - 85 gram
Dolina Noteci Premium Kabeljauw- en Sardiecht - Natvoer voor kittens - 85 gram
€ 2,80
-4%
€ 2,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kapsička Rasco Premium Gesteriliseerde Multivlees, 12 x 85g
Kapsička Rasco Premium Gesteriliseerde Multivlees, 12 x 85g
€ 10,78/1kg
€ 12,02
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VenandiAnimal – Premium kattenvoer – Natvoer met kip als enige eiwitbron, zonder granen
VenandiAnimal – Premium kattenvoer – Natvoer met kip als enige eiwitbron, zonder granen
€ 26,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium kippenreepjes, 80g
Pochoutka Rasco Premium kippenreepjes, 80g
€ 16,75/1l
€ 1,38
-2%
€ 1,34
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Dehner Premium kattenvoer, natvoer zonder granen, voor volwassen katten, zalm, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Premium kattenvoer, natvoer zonder granen, voor volwassen katten, zalm, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 28,20
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Krmivo Ontario Kattenvoer, gesteriliseerd, zalm, 2 kg
Krmivo Ontario Kattenvoer, gesteriliseerd, zalm, 2 kg
€ 14,28/1kg
€ 28,56
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI RAFI kattenvoer met kalkoen, 400g
DOLINA NOTECI RAFI kattenvoer met kalkoen, 400g
€ 5,32/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium Gesteriliseerd Rundvleesvoer - Natvoer voor gesteriliseerde katten - 85g
Dolina Noteci Premium Gesteriliseerd Rundvleesvoer - Natvoer voor gesteriliseerde katten - 85g
€ 27,53/1l
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
€ 108,40/1kg
€ 10,84
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rasco Premium Puppy Medium hondenvoer met kip, 15kg


Volledig hondenvoer met kip en rijst voor puppy's van middelgrote rassen die een volwassen gewicht van 10-25 kg bereiken.

  • Speciaal samengesteld voor puppy's van middelgrote rassen.
  • Hoog eiwitgehalte voor een gezonde spieropbouw en optimale conditie.
  • Verrijkt met vitamines en mineralen die essentieel zijn voor een gezonde ontwikkeling.
  • Heerlijk en gemakkelijk verteerbaar.
  • Biersgist draagt bij aan een gezonde huid, vacht en ondersteunt het immuunsysteem.

Vergelijk Rasco Premium met uw huidige voer

Een smakelijke en licht verteerbare formule op basis van kip en rijst, gemaakt van zorgvuldig geselecteerde ingrediënten voor een gezonde ontwikkeling van puppy's van middelgrote rassen.

  • Hoog gehalte aan eiwitten uit kippenvlees, voor een gezonde spieropbouw en optimale conditie.
  • Speciaal samengestelde formule met vitamines en mineralen voor een gezonde groei en een goede werking van het lichaam.
  • Extracten van duizendguldenkruid, gist en MOS-prebiotica om de gezonde werking van de spijsvertering te ondersteunen.
  • Biergist.

Samenstelling: kippenvleesmeel 31%, maïs, kippenvet 12%, vleesmeel 12%, rogge 10%, triticale, gedroogde bietenpulp (bron van vezels), biergist, zalmolie 0,5%, erwten 0,5%, gedroogde wortelen 0,2%, extract van duizendguldenkruid, mannanoligosachariden (MOS), glucosamine 250 mg/kg, chondroïtinesulfaat 100 mg/kg.

Analytische bestanddelen: ruw eiwit 29%, ruwe vezels 2,5%, ruw vet 18%, ruw as 7,2%, vocht 9%, calcium 1,4%, fosfor 1%, omega-3 vetzuren 0,26%, omega-6 vetzuren 2,68%.

Additieven/1 kg: nutritionele additieven: vitamine A (3a672a) - 15.300 IE, vitamine D_ (3a671) - 1.275 IE, vitamine E (3a700) - 153 mg, ijzer (II) (ijzersulfaatmonohydraat - 3b103) - 42,5 mg, jodium (calciumjodaat, watervrij - 3b202) - 1,275 mg, koper (koper(II)sulfaatpentahydraat - 3b405) - 4,25 mg, mangaan (mangaan(II)sulfaatmonohydraat - 3b503) - 17 mg, zink (zinksulfaatmonohydraat - 3b605) - 76,5 mg, selenium (natriumseleniet - 3b801) - 0,1 mg, taurine (3a370) - 125 mg. Technologische additieven: antioxidanten, conserveermiddelen.

Energie: 4.197 kcal/kg.

Gewicht
15168 g
Inhoud
15 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8595091799671
MPN (Manufacturer Part Number)
0118527
Fabrikant
STREFA s.r.o.
Registratienummer
1234

Gewicht
15168 g
Inhoud
15 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8595091799671
MPN (Manufacturer Part Number)
0118527
Fabrikant
STREFA s.r.o.
Registratienummer
1234
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 7,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 74,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 12,81/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 137,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-34%
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 33,43/1kg
€ 21,99
-78%
€ 4,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 56,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
€ 86,07/1kg
€ 12,05
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
€ 11,06/1kg
€ 1,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 14,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
€ 78,67
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg