Vitakraft Knabbelstengels Mix, vogelvoer, knabbelstokjes, met ei en graszaad, met abrikoos

€ 47,98

€ 36,91 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Vogelsnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Trio Mix honing/sesam-ei/graszaad-appel/vijgkracker parkiet 3in1 Gebr. de Boon Vitakraft
Trio Mix honing/sesam-ei/graszaad-appel/vijgkracker parkiet 3in1 Gebr. de Boon Vitakraft
€ 119,50/1kg
€ 14,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Petifool Kolbenhirse, geel, 500g - Voeder voor alle siervogels - Vogelvoer
Petifool Kolbenhirse, geel, 500g - Voeder voor alle siervogels - Vogelvoer
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Petifool Kolbenhirse, 500g - Voeder voor alle siervogels - Vogelvoer
Petifool Kolbenhirse, 500g - Voeder voor alle siervogels - Vogelvoer
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner vogelvoer, kolvenmaïs, rood, 500 gram
Dehner vogelvoer, kolvenmaïs, rood, 500 gram
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vitakraft Vogel parkietenkracker honing/sesam 3in1 Gebr. de Boon
Vitakraft Vogel parkietenkracker honing/sesam 3in1 Gebr. de Boon
€ 6,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Gevriesdroogde bosvruchtenmix, 20 gram
Gevriesdroogde bosvruchtenmix, 20 gram
€ 20,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Trosgierst rood 500g 02227 Gebr. de Boon
Trosgierst rood 500g 02227 Gebr. de Boon
€ 0,80/1kg
€ 24,12
-58%
€ 9,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Turkieworst, ongeveer 290 gram - Hackerhof Lanz Bernhard
Turkieworst, ongeveer 290 gram - Hackerhof Lanz Bernhard
€ 37,59/1kg
€ 11,66
-6%
€ 10,90
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Gepocheerde varkenspoot, ongeveer 1 kg. - Kofler spek
Gepocheerde varkenspoot, ongeveer 1 kg. - Kofler spek
€ 16,65/1kg
€ 18,31
-9%
€ 16,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Vitakraft Emotion Kracker, knabbelstokjes voor konijnen, met fruit, 2 stuks
Vitakraft Emotion Kracker, knabbelstokjes voor konijnen, met fruit, 2 stuks
€ 3,78
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Versele-Laga Prestige traktaties voor papegaaien, met banaan en kokosglazuur, 140g, 2 stuks
Versele-Laga Prestige traktaties voor papegaaien, met banaan en kokosglazuur, 140g, 2 stuks
€ 18,56/1kg
€ 3,36
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Trio Mix honing/sesam-ei/graszaad-abrikoos/vijg-kracker kanarie 3in1 Gebr. de Boon Vitakraft
Trio Mix honing/sesam-ei/graszaad-abrikoos/vijg-kracker kanarie 3in1 Gebr. de Boon Vitakraft
€ 120,25/1kg
€ 9,62
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JR Farm parkiet & grote parkiet wilgen vruchtenbol 135 gram 10063 JR Gebr. de Boon
JR Farm parkiet & grote parkiet wilgen vruchtenbol 135 gram 10063 JR Gebr. de Boon
€ 22,17/1kg
€ 20,03
-10%
€ 17,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Kleine, knapperige vruchten, 70 gram
Kleine, knapperige vruchten, 70 gram
€ 0,36/1kg
€ 25,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van JR Farm Kolbenhirse, verpakt in een emmer, 500 gram
JR Farm Kolbenhirse, verpakt in een emmer, 500 gram
€ 54,70/1kg
€ 27,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van honing/sesam-kracker parkiet 2in1 Gebr. de Boon Vitakraft
honing/sesam-kracker parkiet 2in1 Gebr. de Boon Vitakraft
€ 6,94/1kg
€ 13,88
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van NatureVia Lactobacilly 5 Immunita, 30 capsules
NatureVia Lactobacilly 5 Immunita, 30 capsules
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aime vogelvoer, verschillende mengsels van zaden en voedingsstoffen, zak van 3 kg, geschikt voor tuinvogels en wild
Aime vogelvoer, verschillende mengsels van zaden en voedingsstoffen, zak van 3 kg, geschikt voor tuinvogels en wild
€ 43,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JR FARM Speel- en knabbelnest voor papegaaien - 150g gezonde lekkernijen
JR FARM Speel- en knabbelnest voor papegaaien - 150g gezonde lekkernijen
€ 243,13/1kg
€ 19,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van amandel/vijg-kracker valkparkiet 2in1 Gebr. de Boon Vitakraft
amandel/vijg-kracker valkparkiet 2in1 Gebr. de Boon Vitakraft
€ 14,78
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Knaagstokjes voor kanaries, met ei en zaden/ abrikoos en vijg/ honing en sesam. De heerlijke mengeling van zaden is in drie lagen gebakken op natuurlijk hout. Dit biedt de vogels een extra lang knaagplezier en bevordert een natuurlijk gedrag. Tegelijkertijd helpt het knagen op het natuurlijke hout in de mengeling bij de verzorging van de snavel. Dit is ons Vitakraft kwaliteitsbelofte voor knaagstokjes: de knapperige knaagstokjes zijn speciaal ontwikkeld voor kanaries en overtuigen door natuurlijke, hoogwaardige ingrediënten. Verrijkt met essentiële vitamines en zonder toegevoegde suiker. Algemene informatie Kanaries Gebruiksaanwijzing Geen voorbereiding nodig. Simpelweg serveren. Adres fabrikant/importeur D-28295 Bremen. - Knaagstokjes voor kanaries, verrijkt met essentiële vitamines en mineralen. - Drie langdurige lagen, gebakken op onbehandeld natuurhout. - We gebruiken natuurlijke, hoogwaardige ingrediënten. - We voegen geen suiker toe. - Gemaakt in Duitsland, geproduceerd in Bremen
Gewicht
1300 g
Type diervoeder
Droogvoer
Aantal stuks
1
EAN
4008239681645
Fabrikant
Registratienummer
αDENI361009

Gewicht
1300 g
Type diervoeder
Droogvoer
Aantal stuks
1
EAN
4008239681645
Fabrikant
Registratienummer
αDENI361009
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Set vogel speelgoed, papegaaienspeelgoed, schommel, hangende bel, geschikt voor parkieten
Set vogel speelgoed, papegaaienspeelgoed, schommel, hangende bel, geschikt voor parkieten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 1,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
€ 52,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vitapol Fruit Snacks voor parkieten - 2 stuks van 90g, een vitaminenrijke aanvulling
Vitapol Fruit Snacks voor parkieten - 2 stuks van 90g, een vitaminenrijke aanvulling
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 135,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Relaxdays 10025133, 1 stuk
Relaxdays 10025133, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Vitapol Kanariezaad Snackmix 3-in-1 - 130g, met fruit, honing en ei, handgemaakt, van hoge kwaliteit
Vitapol Kanariezaad Snackmix 3-in-1 - 130g, met fruit, honing en ei, handgemaakt, van hoge kwaliteit
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Amboss telescoopische schaar, 640-885 mm, geschikt voor materialen tot 38 mm dik
Amboss telescoopische schaar, 640-885 mm, geschikt voor materialen tot 38 mm dik
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,83
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 324,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Tassimo capsules, Jacobs, type Latte Macchiato Classico | 8 koffie capsules
Tassimo capsules, Jacobs, type Latte Macchiato Classico | 8 koffie capsules
€ 58,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 15,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hakle 871613 Hakle Toilettenpapier Klassich 3-lagig, 24 Rollen
Hakle 871613 Hakle Toilettenpapier Klassich 3-lagig, 24 Rollen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 25,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beaphar Vogel Uitplukdruppels, 50 ml
Beaphar Vogel Uitplukdruppels, 50 ml
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Philips Senseo Maestro koffiemachine, model 4071340, kleur zwart
Philips Senseo Maestro koffiemachine, model 4071340, kleur zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 138,68
-€ 7,52
€ 131,16
Gratis bezorging
Verkoper: AC-Electro
Productafbeelding van Nobby roestvrijstalen voerbak met bevestigingsring en haken
Nobby roestvrijstalen voerbak met bevestigingsring en haken
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 446
€ 122,90
-€ 40,91
€ 81,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Storck Toffifee, 125 gram
Storck Toffifee, 125 gram
€ 32,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 260,23
-€ 114,57
€ 145,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maggi Delikatesssaus voor varkensgebraad, 2-pack (2 x 0,25 liter verpakking)
Maggi Delikatesssaus voor varkensgebraad, 2-pack (2 x 0,25 liter verpakking)
€ 102,60/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,13
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.