Smaak:

  • Hazelnoot

Weider Joe's Core Bar, 12 stuks van 45g - Witte chocolade met kokos

€ 52,00

€ 96,30 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Overige sportvoeding & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nutrend Mass Core, 5440g, chocolade- en cacaosmaak
Nutrend Mass Core, 5440g, chocolade- en cacaosmaak
€ 18,77/1kg
€ 102,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BioTech Zero Bar - 20 stuks van 50g - Chocolade-Banaan
BioTech Zero Bar - 20 stuks van 50g - Chocolade-Banaan
€ 51,20/1kg
€ 2,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olimp Cream of Rice - 1000g - Vanille
Olimp Cream of Rice - 1000g - Vanille
€ 23,37/1l
€ 26,10
-10%
€ 23,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - ASAP Pre-Workout, 425 g, Mango-maracuja smaak
GymBeam - ASAP Pre-Workout, 425 g, Mango-maracuja smaak
€ 127,18/1kg
€ 54,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Thor, stimuleringsvrij, 420 g, aardbei-kiwi smaak
GymBeam - Thor, stimuleringsvrij, 420 g, aardbei-kiwi smaak
€ 102,40/1kg
€ 43,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OstroVit | AAKG Shot frambozen met citrus
OstroVit | AAKG Shot frambozen met citrus
€ 23,38/1l
€ 1,87
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit | Pre-Workout Shot Citrus met limoen
OstroVit | Pre-Workout Shot Citrus met limoen
€ 20,88/1l
€ 1,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kevin Levrone Shaaboom Ice Pump - 463 g, smaak: IJsige sinaasappel-mango
Kevin Levrone Shaaboom Ice Pump - 463 g, smaak: IJsige sinaasappel-mango
€ 87,90/1kg
€ 40,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AllNutrition | Heerlijk sausje - Verschillende smaken: Aardbei
AllNutrition | Heerlijk sausje - Verschillende smaken: Aardbei
€ 16,44/1kg
€ 8,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van FueRide elektrolytendrank - Sinaasappel smaak, 800 g
FueRide elektrolytendrank - Sinaasappel smaak, 800 g
€ 39,09/1kg
€ 31,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isostar High Protein Bar Vanilla Cranberry (1 stuk)
Isostar High Protein Bar Vanilla Cranberry (1 stuk)
€ 2,05
-2%
€ 2,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NUTREND Isodrink, sportdrank, oplosbaar drankpoeder, 1 stuk, appel smaak, isotone
NUTREND Isodrink, sportdrank, oplosbaar drankpoeder, 1 stuk, appel smaak, isotone
€ 43,22/1kg
€ 43,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BioTech NitroX Therapie 680g - Vlierbes
BioTech NitroX Therapie 680g - Vlierbes
€ 56,22/1kg
€ 38,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - FueGain, 2500 g, Vanille-smaak
GymBeam - FueGain, 2500 g, Vanille-smaak
€ 29,50/1kg
€ 80,93
-8%
€ 73,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isostar Reep Chocolate High Energy (105 gr)
Isostar Reep Chocolate High Energy (105 gr)
€ 31,90/1kg
€ 3,45
-2%
€ 3,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Heat | Pre-workout & Vetverbrander | Appel met perzik
6PAK Nutrition | Heat | Pre-workout & Vetverbrander | Appel met perzik
€ 77,25/1l
€ 18,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Heat Shot / Thermogeen supplement & energiebooster, smaak: Grapefruit met limoen
6PAK Nutrition | Heat Shot / Thermogeen supplement & energiebooster, smaak: Grapefruit met limoen
€ 30,50/1l
€ 2,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MyProtein | HYROX THE Pre-Workout Gel, smaak: kersen
MyProtein | HYROX THE Pre-Workout Gel, smaak: kersen
€ 372,40/1l
€ 18,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Trec Nutrition | Appétitregulatie
Trec Nutrition | Appétitregulatie
€ 138,22/1l
€ 12,44
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Weider Joe's Core Bar 12x45g – Deze reep heeft een zachte kern en is omhuld door melkchocolade, die gedeeltelijk is verrijkt met hazelnoten. Met slechts 1,7 gram suiker per reep biedt deze een zoete smaak in gematigde mate. De repen bevatten 32% eiwit en hebben een romige proteïnevulling. Met 176 kcal per stuk kan deze reep onderdeel zijn van een uitgebalanceerd voedingsplan.
  • Zachte kern met romige vulling
  • Bedekt met melkchocolade en hazelnoten
  • 32% eiwitgehalte
  • 1,7 gram suiker per reep
  • 176 kcal per portie
Fabrikant
Weider
Gewicht
540 g
Aantal stuks
1
Inhoud
540 ml
Ingrediënten
28% volle melkchocolade met zoetstof (zoetstof: maltitol; cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator: lecithinen; natuurlijke aroma), melkeiwit, bevochtigingsmiddel: glycerol; collageenhydrolysaat, 8,4% geroosterde hazelnootstukjes, water, zonnebloemolie, vulstof: polydextrose; hazelnootpasta (suiker, 0,4% hazelnoten, koolzaadolie, gedeeltelijk geharde koolzaadolie, magere cacaopoeder, volle melkpoeder, emulgator: lecithinen (soja)), magere cacaopoeder, aroma, zoetstof: sucralose.
Voedingswaarde
Zie beschrijving
Aanbevolen dosering
1 Rigel, naar behoefte. Bijvoorbeeld als beloning tijdens of na de training.
Levensmiddelenbedrijven
Weider Germany GmbH
Verkoopbenaming
Proteïne-reep met melkchocolade en hazelnoten
EAN
4044782916117
MPN (Manufacturer Part Number)
11611

Fabrikant
Weider
Gewicht
540 g
Aantal stuks
1
Inhoud
540 ml
Ingrediënten
28% volle melkchocolade met zoetstof (zoetstof: maltitol; cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator: lecithinen; natuurlijke aroma), melkeiwit, bevochtigingsmiddel: glycerol; collageenhydrolysaat, 8,4% geroosterde hazelnootstukjes, water, zonnebloemolie, vulstof: polydextrose; hazelnootpasta (suiker, 0,4% hazelnoten, koolzaadolie, gedeeltelijk geharde koolzaadolie, magere cacaopoeder, volle melkpoeder, emulgator: lecithinen (soja)), magere cacaopoeder, aroma, zoetstof: sucralose.
Voedingswaarde
Zie beschrijving
Aanbevolen dosering
1 Rigel, naar behoefte. Bijvoorbeeld als beloning tijdens of na de training.
Levensmiddelenbedrijven
Weider Germany GmbH
Verkoopbenaming
Proteïne-reep met melkchocolade en hazelnoten
EAN
4044782916117
MPN (Manufacturer Part Number)
11611
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zweeds Collageen Deluxe Vloeibaar – Gehydrolyseerd marien collageen met hyaluronzuur, vitamines en mineralen, 500 ml
Zweeds Collageen Deluxe Vloeibaar – Gehydrolyseerd marien collageen met hyaluronzuur, vitamines en mineralen, 500 ml
€ 55,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,49
-3%
€ 27,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Triple Blend, extra sterke variant, 700 gram
Triple Blend, extra sterke variant, 700 gram
€ 108,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 75,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OK!FatBurn Coffee - Poeder met Oploskoffie, L-carnitine, Guaranaextract - 150 g
OK!FatBurn Coffee - Poeder met Oploskoffie, L-carnitine, Guaranaextract - 150 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,95
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Createston Zero - 1560g: Verse sinaasappel, poeder, voor na de training, alles-in-één formule. Bevat: eiwit (wei-isolaat en collageen), aminozuren, creatine (Creapure®), voor spieropbouw, laag in koolhydraten, geschikt voor diëten
Createston Zero - 1560g: Verse sinaasappel, poeder, voor na de training, alles-in-één formule. Bevat: eiwit (wei-isolaat en collageen), aminozuren, creatine (Creapure®), voor spieropbouw, laag in koolhydraten, geschikt voor diëten
€ 38,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Test
Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Test
€ 353,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Isostar Hydrate & Perform Orange (1500 gr)
Isostar Hydrate & Perform Orange (1500 gr)
€ 54,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Isostar Hydrate & Perform Lemon (1500 gr)
Isostar Hydrate & Perform Lemon (1500 gr)
€ 18,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Skull Labs | Angel Dust Pre-Workout / Next-Gen Energizer - Smaak: Sinaasappel - Mango
Skull Labs | Angel Dust Pre-Workout / Next-Gen Energizer - Smaak: Sinaasappel - Mango
€ 104,93/1l
€ 28,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van RETA3 3x G-Formula – Voedingssupplement met guarana, appelazijn, inuline, L-glutamine, L-leucine, zink en chroom
RETA3 3x G-Formula – Voedingssupplement met guarana, appelazijn, inuline, L-glutamine, L-leucine, zink en chroom
€ 3.466,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,99
-13%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Isoactiv - Bitterorange van Activlab (verpakking van 31,50 gram)
Isoactiv - Bitterorange van Activlab (verpakking van 31,50 gram)
€ 0,63/1l
€ 0,96
-58%
€ 0,40
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van BODYLAB L-Citrulline Malate - 500 gram
BODYLAB L-Citrulline Malate - 500 gram
€ 112,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: kokos, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: kokos, met vitamines
€ 12,47/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 8,73
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van VemoHerb Bulgaarse Tribulus Maxx, 60 capsules
VemoHerb Bulgaarse Tribulus Maxx, 60 capsules
€ 117,69/1l
€ 41,19
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Magnesiumchelaat bisglycinaat, 180 capsules
Magnesiumchelaat bisglycinaat, 180 capsules
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isoactiv Aardbei-Limoen van Activlab (31,50 gram zakje)
Isoactiv Aardbei-Limoen van Activlab (31,50 gram zakje)
€ 12,70/1kg
€ 0,96
-58%
€ 0,40
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Cvetita Herbal | Leuzea Max tabletten
Cvetita Herbal | Leuzea Max tabletten
€ 819,33/1l
€ 49,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MyProtein | Zink en magnesium
MyProtein | Zink en magnesium
€ 158,04/1l
€ 42,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isostar Actifood Exotic (90 gr)
Isostar Actifood Exotic (90 gr)
€ 2,49
-2%
€ 2,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Everydays Smart Protein, 180 stuks. Vrij van allergenen, merk smap®
Everydays Smart Protein, 180 stuks. Vrij van allergenen, merk smap®
€ 255,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,99
-5%
€ 47,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van DYMATIZE Protein Riegel Elite Layer Bar, smaak: witte chocolade, vanille en karamel, 18 stuks van 60 gram
DYMATIZE Protein Riegel Elite Layer Bar, smaak: witte chocolade, vanille en karamel, 18 stuks van 60 gram
€ 44,89/1kg
€ 48,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Scholl GelActiv comfortinlegzolen voor dames, voor een comfortabel gevoel de hele dag, met geheugenschuim
Scholl GelActiv comfortinlegzolen voor dames, voor een comfortabel gevoel de hele dag, met geheugenschuim
€ 71,10/1l
€ 35,55
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ESN Designer Protein Bar - 12 stuks van 45g, donkere chocolade met gezouten amandelen
ESN Designer Protein Bar - 12 stuks van 45g, donkere chocolade met gezouten amandelen
€ 29,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van OstroVit | Pre-Workout Shot Citrus met limoen
OstroVit | Pre-Workout Shot Citrus met limoen
€ 20,88/1l
€ 1,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Craze Shot, smaak: citroen en druiven
6PAK Nutrition | Craze Shot, smaak: citroen en druiven
€ 30,50/1l
€ 2,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Powerbar Isoactive Red Fruit Punch (1320 gr)
Powerbar Isoactive Red Fruit Punch (1320 gr)
€ 20,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,00
-2%
€ 27,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Layenberger Nutrition Group SLIM SHAKE, kant-en-klaar, 330 ml, chocoladesmaak, bevat gluten, 63 kcal, 208 kcal, 873 kJ
Layenberger Nutrition Group SLIM SHAKE, kant-en-klaar, 330 ml, chocoladesmaak, bevat gluten, 63 kcal, 208 kcal, 873 kJ
€ 8,15/1l
€ 2,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALLNUTRITION F*cking Delicious Cookie 128 g - 150 g * zwarte verpakking / Energiekoekjes / Onweerstaanbaar lekkere koekjes zonder toegevoegde suiker en palmolie
ALLNUTRITION F*cking Delicious Cookie 128 g - 150 g * zwarte verpakking / Energiekoekjes / Onweerstaanbaar lekkere koekjes zonder toegevoegde suiker en palmolie
€ 178,91/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Inovo 5, 90 tabletten.
Inovo 5, 90 tabletten.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 15 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Supersnel
Beoordeeld op 27 april 2024 op
Geverifieerde aankoop