AGRO Vloeibare meststof voor hortensia's, 1 liter. AGRO 001360

€ 21,87

€ 21,87 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AGRO vloeibare meststof voor sierplanten, 1 liter
AGRO vloeibare meststof voor sierplanten, 1 liter
€ 19,73/1kg
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor citrusplanten, Agro, 0,5 liter
Vloeibare meststof voor citrusplanten, Agro, 0,5 liter
€ 41,76/1l
€ 20,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Herfstbemesting, vloeibare meststof, 1 liter, AGRO 001354
AGRO Herfstbemesting, vloeibare meststof, 1 liter, AGRO 001354
€ 21,54/1l
€ 21,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Vloeibare bergzout, 1 liter. AGRO 001357
AGRO Vloeibare bergzout, 1 liter. AGRO 001357
€ 20,59/1l
€ 20,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor balkonplanten, Agro, 1 liter
Vloeibare meststof voor balkonplanten, Agro, 1 liter
€ 21,68/1l
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Vloeibare meststof voor petunia's en andere balkonplanten, 0,5 liter. AGRO 001364
AGRO Vloeibare meststof voor petunia's en andere balkonplanten, 0,5 liter. AGRO 001364
€ 39,04/1l
€ 20,97
-6%
€ 19,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Vloeibare meststof voor bonsai, 0,25 liter. AGRO 001402
AGRO Vloeibare meststof voor bonsai, 0,25 liter. AGRO 001402
€ 81,52/1l
€ 20,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Kristalon Muscat, vloeibare meststof, 1 liter, AGRO 001502
AGRO Kristalon Muscat, vloeibare meststof, 1 liter, AGRO 001502
€ 7,81/1l
€ 7,81
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Florovit vloeibare meststof voor groene planten, 1 liter
Florovit vloeibare meststof voor groene planten, 1 liter
€ 17,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,42
-5%
€ 17,42
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor cactussen, Agro, 250 ml
Vloeibare meststof voor cactussen, Agro, 250 ml
€ 81,48/1l
€ 20,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van AGRO Vloeibare meststof, universeel, 0,5 liter. AGRO 001366
AGRO Vloeibare meststof, universeel, 0,5 liter. AGRO 001366
€ 41,84/1l
€ 20,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Vloeibare meststof voor zure grondplanten, 1 liter
AGRO Vloeibare meststof voor zure grondplanten, 1 liter
€ 4,65/1kg
€ 6,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Minerale vloeibare meststof voor orchideeën, 0,25 liter
Minerale vloeibare meststof voor orchideeën, 0,25 liter
€ 52,80/1l
€ 13,20
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van AGRO Cererit Hobby Ovoce, vloeibaar, 1 liter. AGRO 001384
AGRO Cererit Hobby Ovoce, vloeibaar, 1 liter. AGRO 001384
€ 5,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,36
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Calciumvloeistof Agro, 0,5 liter
Calciumvloeistof Agro, 0,5 liter
€ 15,00/1l
€ 7,50
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor potplanten, 0,5 liter
Vloeibare meststof voor potplanten, 0,5 liter
€ 24,98/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,46
-7%
€ 12,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor naaldbomen, taxussen en cipressen, 1 liter
Vloeibare meststof voor naaldbomen, taxussen en cipressen, 1 liter
€ 16,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,97
-5%
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Agro Orgamin meststof voor sierplanten, 1 kg
Agro Orgamin meststof voor sierplanten, 1 kg
€ 22,51/1kg
€ 22,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Celaflor Substral plantenvoeding, 1 liter
Celaflor Substral plantenvoeding, 1 liter
€ 11,55/1l
€ 11,55
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vloeibare meststof voor hortensia's, 1 liter, AGRO. Deze vloeibare meststof is speciaal ontwikkeld voor alle soorten hortensia's, inclusief bolvormige en grootbloemige variëteiten. Dankzij de optimale verhouding van voedingsstoffen bevordert het een rijkelijke bloei en een gezonde groei van de planten. De meststof is geschikt voor hortensia's die in de tuin in open grond worden gekweekt, maar ook in potten. De eenvoudige toepassing in de vorm van een gietbeurt zorgt voor een efficiënte opname van de voedingsstoffen. Belangrijkste voordelen van de vloeibare meststof: * Bevordert een rijkelijke bloei. * Bevat een optimale verhouding van voedingsstoffen. * Geschikt voor alle soorten hortensia's. * Eenvoudige toepassing door middel van gieten. * Geschikt voor hortensia's die in open grond of in potten worden gekweekt. Specificaties van de vloeibare meststof: * Samenstelling: stikstof – fosfor – kalium (7-3-6) * Vorm: vloeibare meststof * Verpakking: plastic fles, 1 liter * Toepassing: door middel van gieten op vochtige grond * Dosering: 15 ml meststof per 2 liter water * Frequentie van gebruik: 1 keer per 14 dagen tijdens het groeiseizoen (april-september) Inhoud van de verpakking: * 1x plastic fles met vloeibare meststof (1 liter) Geschikt voor: * Bolvormige hortensia's * Grootbloemige hortensia's * Hortensia's die in open grond of in potten worden gekweekt
Gewicht
1.1 kg
Inhoud
1 l
Aantal stuks
1
EAN
8592542011689
Fabrikant

Gewicht
1.1 kg
Inhoud
1 l
Aantal stuks
1
EAN
8592542011689
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BROS spray voor het bestrijden van wespen en hoornaars, met spuitmondstuk, 300 ml
BROS spray voor het bestrijden van wespen en hoornaars, met spuitmondstuk, 300 ml
€ 78,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO GLYFO Klasik Strong, totaal herbicide, 100 ml
AGRO GLYFO Klasik Strong, totaal herbicide, 100 ml
€ 54,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,44
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Easy Life Pro, organische meststof voor planten, 5000 ml
Easy Life Pro, organische meststof voor planten, 5000 ml
€ 16,70/1l
€ 83,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
€ 3,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,25
-3%
€ 30,25
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
€ 17,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 44,81
-4%
€ 42,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
€ 38,23/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 13,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
€ 18,45/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
€ 14,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,07
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Blähton drainagekorrels voor de tuin, 5 liter, 10-20 mm
Blähton drainagekorrels voor de tuin, 5 liter, 10-20 mm
€ 3,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,86
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking |  Germany
FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking | Germany
€ 2,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
€ 72,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg
Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg
€ 15,36/1l
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
€ 56,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Natuurlijke concentraat meststof voor tomaten in potten, 1 liter
Natuurlijke concentraat meststof voor tomaten in potten, 1 liter
€ 17,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,73
-5%
€ 17,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit natuurlijke meststof voor blauwe bessen en zure planten, granulaat, 1,1 liter
Florovit natuurlijke meststof voor blauwe bessen en zure planten, granulaat, 1,1 liter
€ 15,61/1l
€ 18,17
-5%
€ 17,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Sum48 Karbid, 1 kg
Sum48 Karbid, 1 kg
€ 13,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WOLF-Garten SQ 450 onkruidbestrijder plus gazonbemesting, 9 kg voor 450 m²
WOLF-Garten SQ 450 onkruidbestrijder plus gazonbemesting, 9 kg voor 450 m²
€ 10,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Snijbloemenvoedsel 500ml Chrysal Pokon Clear
Snijbloemenvoedsel 500ml Chrysal Pokon Clear
€ 3,58/1l
€ 8,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
€ 9,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
€ 3,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
-5%
€ 18,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hoogwaardige meststof voor gazons, met zowel direct als langdurig effect. 10 kg
Hoogwaardige meststof voor gazons, met zowel direct als langdurig effect. 10 kg
€ 1,99/1kg
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van COM-FOUR® 150x meststokjes voor kamerplanten, een uitgebalanceerde plantenvoeding, voor een gezonde en krachtige groei zonder overbemesting
COM-FOUR® 150x meststokjes voor kamerplanten, een uitgebalanceerde plantenvoeding, voor een gezonde en krachtige groei zonder overbemesting
€ 50,35/1kg
€ 35,99
-63%
€ 12,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Beendermeel kr 1.5kg sd DCM
Beendermeel kr 1.5kg sd DCM
€ 4,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,26
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
€ 25,20/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg