4,5



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Parfums De Marly Safanad Eau de Parfum Spray€ 3.318,40/1l
€ 248,88
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)€ 2.458,20/1l
€ 245,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Givenchy Very Irrésistible Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)€ 894,50/1l
€ 71,56
Verkoper: PerfumTraders

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud AHMAR Limited Edition 75ml
€ 535,73/1l
€ 40,18
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Bergamot en Cederhouten Eau de Parfum, 100 ml
€ 349,30/1l
€ 65,92
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Swiss Arabian Shaghaf Oud AHMAR, geconcentreerde parfumolie, 12 ml
€ 2.493,33/1l
€ 29,92
Verkoper: somnia24

Swiss Arabian Musk 07 Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 1.373,20/1l
€ 68,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Swiss Arabian Incense 01 Extrait de Parfum 50 ml (unisex)
€ 1.399,80/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Swiss Arabian Essence Of Casablanca Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
€ 1.358,00/1l
€ 72,18
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Swiss Arabian Shaghaf Oud, geconcentreerde parfumolie, 12 ml
€ 2.780,83/1l
€ 33,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rosendo Mateu #2, voor heren, zomer, 100 ml, niet navulbare fles, bergamot, citroen, geranium, bloemig, roos
€ 899,00/1l
€ 89,90
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Rose Malaki, geparfumeerde olie, 25 ml (unisex)
€ 2.087,60/1l
€ 52,19
Verkoper: somnia24

Swiss Arabian Dehn El Oud Mubarak, geparfumeerde olie, 6 ml (unisex)
€ 7.033,33/1l
€ 42,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.806,10/1l
€ 180,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
€ 307,83/1l
€ 18,47
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De geparfumeerde eau de toilette van Swiss Arabian is gemaakt voor zowel mannen als vrouwen. Deze verpakking bevat 50 ml van de door u gekozen geur.
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6295124036798
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6295124036798
Gaat ook goed samen met

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Incense 01 Extrait de Parfum 50 ml (unisex)
€ 1.399,80/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Swiss Arabian Musk 07 Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 1.373,20/1l
€ 68,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan 9 pm Night Out, Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 429,30/1l
€ 42,93
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue Zenith Santal, pure parfum, unisex, 100 ml
€ 469,60/1l
€ 46,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 277,40/1l
€ 27,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Arabiyat Prestige Mahd Al Dhahab Eau de Parfum, 100 ml
€ 417,90/1l
€ 41,79
Verkoper: somnia24

Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 252,50/1l
€ 31,81
-20%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,25
Verkoper: NutraBestBG

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Rayhaan Lion, 100 ml, Eau de Parfum, herenparfum
€ 295,50/1l
€ 29,55
Verkoper: NutraBestBG

Khadlaj Island Dreams, parfumextract, 100 ml (unisex)
€ 250,40/1l
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Dynasty Eau de Parfum 100ml
€ 2.203,00/1l
€ 22,03
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Opulent Dubai, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met de geurnoten: gember, grapefruit, citroen, mango, cederhout, jasmijn, viooltje
€ 200,70/1l
€ 20,07
Verkoper: ParfumGroup

Afnan - Mystique Bouquet Eau de Parfum, 80 ml
€ 708,25/1l
€ 56,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nikos Sculpture Homme Eau de Parfum Spray
€ 394,60/1l
€ 39,46
Verkoper: PerfumTraders

Afnan 9 pm Elixir Parfum Intense, 100 ml (unisex)
€ 340,00/1l
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Rasasi Hawas Tropical Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 349,00/1l
€ 39,76
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Khadlaj Island, uniseks parfum, 100 ml, eau de parfum
€ 282,50/1l
€ 28,25
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
€ 23,09
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup

ROJA PARFUMS OCEANIA, eau de parfum, 100 ml
€ 2.661,00/1l
€ 266,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%50% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
50%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Klassieke oud-geur
Inhoud 0,025 l
Persoonlijk waardeer ik parfumoliën vanwege de hogere concentratie en de langdurigere geur. Oud Malaki van Swiss Arabian is een klassieke, ietwat scherpe oud-geur, die ik eerder als mannelijk ervaar. Maar – wat je leuk vindt, is toegestaan. Het ontwerp van het flesje is prachtig (zoals je dat gewend bent van Arabische geuren) – vooral de glazen dop met applicator. Ik heb een hekel aan plastic sluitingen. Het kleine flesje wordt geleverd in een zwart fluwelen zakje. De zwarte kartonnen verpakking is – onder de cellofaanlaag – mat afgewerkt en voelt fluweelzacht aan. Qua uiterlijk ziet het er dus ook behoorlijk hoogwaardig uit en is het daardoor geschikt als cadeau.
Beoordeeld op 30 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,025 l
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l